Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    teks58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    teşekkürler yamyamaha verdiğin bili için. almayı düşündüğüm qingqi 200 orjinal sm 2010 trafik çıkışlıydı yanlış hatırlamıyorsam ve yaklaşık 10.000 km de. 2400 e anlaştık gibi birde muayene ücreti var 5 aylık gecikme faiziyle beraber onuda fiyattan düşürsem süper olacak gibi. birde sormak istediğim birşey daha var. çinlilerin motor aksamları çok sağlam ancak debriyaj teli, debriyaj balatısı gaz teli ... vs gibi donanımlarının çok çabuk pert olduğu duydum uzun yolda. şimdi dediğim gibi bir makine ile izmirden sivas a (yaklaşık 950 km) sorunsuz bir şekilde gidebilirmiyim tekrar teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    @ GaCCaLL starotor ve kapagını bayi dışında ucuza bulabilirsin. asyanın bayisi biraz kaktırmasyon yapıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

Alıntı teks58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler yamyamaha verdiğin bili için. almayı düşündüğüm qingqi 200 orjinal sm 2010 trafik çıkışlıydı yanlış hatırlamıyorsam ve yaklaşık 10.000 km de. 2400 e anlaştık gibi birde muayene ücreti var 5 aylık gecikme faiziyle beraber onuda fiyattan düşürsem süper olacak gibi. birde sormak istediğim birşey daha var. çinlilerin motor aksamları çok sağlam ancak debriyaj teli, debriyaj balatısı gaz teli ... vs gibi donanımlarının çok çabuk pert olduğu duydum uzun yolda. şimdi dediğim gibi bir makine ile izmirden sivas a (yaklaşık 950 km) sorunsuz bir şekilde gidebilirmiyim tekrar teşekkürler.
    senin dediğin motoru sanırım sahibinden ilanlarında yamaha olarak görmüştüm. fotoları çok hoştu. hayırlı olsun diyelim şimdiden.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ GaCCaLL starotor ve kapagını bayi dışında ucuza bulabilirsin. asyanın bayisi biraz kaktırmasyon yapıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:24 ----------

senin dediğin motoru sanırım sahibinden ilanlarında yamaha olarak görmüştüm. fotoları çok hoştu. hayırlı olsun diyelim şimdiden.
    abi bulabileceğimiz bir yer yordam söylede bulalım dün siparişleri verdim ben valla ama sen bulurum buluruz dersen iptal edebiliriz her an..
    ANGARAJ

Motosikleti
    valla vaktim olsa İzmir'e gidip şuraya sorardım. ama tesadüf adamlar web sayfası yapmış.
    http://www.motorcuhayri.com/
    ben genelde malzemenin önemli bölümünü buradan alıyorum. sayfa sanırım yeni ürünler görünmüyor tel numarasından sormak gerek.
    bunun dışında birde burası var.
    http://www.albaymotor.com/iletisim/form/
    buranın web sayfası değişmiş. ama telefonları duruyor. şimdi senin icin soruyorum.

Motosikleti
    yok ama keeway cruiser inş.)
    ramzey qm 200 gy ile zealsun zs 200 gy arasında kaldım sizce hangisini almalıyım .. 2.el
    ailemi ikna etmeliyim ! yardm edin :@

Motosikleti
    valla vaktim olsa İzmir'e gidip şuraya sorardım. ama tesadüf adamlar web sayfası yapmış.
    http://www.motorcuhayri.com/
    ben genelde malzemenin önemli bölümünü buradan alıyorum. sayfa sanırım yeni ürünler görünmüyor tel numarasından sormak gerek.
    bunun dışında birde burası var.
    http://www.albaymotor.com/iletisim/form/
    buranın web sayfası değişmiş. ama telefonları duruyor. şimdi senin icin soruyorum.
    Abi Varmı bir gelişme?
    ANGARAJ

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    aynen yamyamaha yamahanın içine atmış o da site tarafından reddedilmiş neyse önceden arayıp numarasını falan almıştım eğer satılmazsa şubatta gidip alacam motoru. umarım antalyadan izmire getirirken fazla pahalıya mal olmaz. tekrar teşekkür ederim yamyamaha.

Motosikleti
    Alıntı teks58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen yamyamaha yamahanın içine atmış o da site tarafından reddedilmiş neyse önceden arayıp numarasını falan almıştım eğer satılmazsa şubatta gidip alacam motoru. umarım antalyadan izmire getirirken fazla pahalıya mal olmaz. tekrar teşekkür ederim yamyamaha.
    hemen dikketimi çekmişti sonra yamahanın o modeli var mı diye bakındım durdum. görünüşü temiz ve güzeldi. hayırlısı olsun.

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    hemen dikketimi çekmişti sonra yamahanın o modeli var mı diye bakındım durdum. görünüşü temiz ve güzeldi. hayırlısı olsun.
    sağolasın ama bu motor uzun yola gelir mi bide onu söylesen çok müteşekkir olacam valla :D

Motosikleti
    valla sen ne kadar mesafeye uzun yol diyorsun. günde bin kilometre senin için uzun yolsa. ben gy200 le günde bin kilometre yaptım. motora sürücü bulsak o daha takılacak tı ama ben bitmiştim.
    GaCCaLL ve teks58 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yok
    3 binlirası olan adam ancak bunları alıp super moto yapar diyolla

yazar burada; 3000 lira param var. Supermoto almak istiyorum. Bütçe nedeniyle bu crosslardan birini alıp sm ye mi çevireyim yoksa sizlerin öneceği sm var mıdır demek istemiş

Motosikleti
    Alıntı boschnak_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 binlirası olan adam ancak bunları alıp super moto yapar diyolla

yazar burada; 3000 lira param var. Supermoto almak istiyorum. Bütçe nedeniyle bu crosslardan birini alıp sm ye mi çevireyim yoksa sizlerin öneceği sm var mıdır demek istemiş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-dr-650-dakar-series-108029987/detay
    ANGARAJ

Motosikleti
    ilanda iki zamanlı diye yazmış ama bu motorlar 4 zamanlı.
    alasım geldi. japona geçmek lazım artıkın. zaten ağır abi yi satıp enduro tarzı bişi düşünüyorum ama lüküs motor diye uzak duruyorlar. lüküsü satıp turis motoru alacem.

Motosikleti
    ilanda iki zamanlı diye yazmış ama bu motorlar 4 zamanlı.
    alasım geldi. japona geçmek lazım artıkın. zaten ağır abi yi satıp enduro tarzı bişi düşünüyorum ama lüküs motor diye uzak duruyorlar. lüküsü satıp turis motoru alacem.
    Hakkaten alete niye 2 zamanlı yazmış bende anlamlandıramadım,
    Bu arada bugün alacağım asyayı ladaya atıp getirmeye çalıştık ama motoru aracın içine sokamadık malesef :( bende karburatör arka teker ve grenajlarını aldım geldim karburatörü söktüm gazyağıyla güzelce temizledim iğne ve hava vidasını söküp gazyağında bekletiyorum,
    yarın toparlicam karburatörü bakalım diyafram bir sıkıntı çıkarmaz ise bununla bir deneyeceğim ama daha motorun öteki parçalarını tamamlayıp toplayı şaseye giydirmem lazım haliyle

iş bizi bekliyor lakin motor parçaları lazım işte...
    ANGARAJ

Motosikleti
    bende bir süredir sarı kaçanla geziyorum. bizim kymcodan sonra oldukca titrek geldi. ve epeydir sürmediğimden sipob ayarı istediğini fark etti. dün gece çıktım bir güzel sbop ayarı yaptım kendine geldi. arada küsüyor kumasını çok kıskanıyor.

isg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    arkadaşlar merhaba geçen hafta itibarıyla bende bir salcano gy 200 alarak aranıza katıldım. ama sizlerden biraz yardım alacağım motorun biraz eksiklikleri var yürüyor gidiyor ama biraz grenajlarında birazda sağı solu sıkılacak ben iyi olsun diye karbüratörü falan temizleteceğim. fren ve debriyaj tellerinide sağlam olsun ve gözüm arkada kalmasın diye yenileyeceğim. bu süre içerisinde sizlere uygun fiyatlı parçaları nasıl temin edebilirim diyede danışacağım.
    Tüm bunları yazdım fakat motoru almaya aracımla gittiğim için şimdilik üstüme aldım ve istanbulda bir arkadaşa bıraktım ve sonra gidip alacağım içim şimdiden kıpır kıpır araziye çıkacağım çamuru hissedeceğim zamanı iple çekiyorum.
    DÖRT TEKER BEDENİMİ İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR...!!!

Motosikleti
    hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullan biz buradan elimizden geleni yaparız sen merak etme.

bende dün bir motor almaya gittim. ilanda adam 15000 kilometre yazmış. saate baktım 25000 yazıyor bende motorun gerisine berisine bakmadan geri geldim. neden insanlar gercekleri değilde hayellerindekini yazıyor. dünya kadar yol yaptım yakıt harcadım. hep derim Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

isg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullan biz buradan elimizden geleni yaparız sen merak etme.

bende dün bir motor almaya gittim. ilanda adam 15000 kilometre yazmış. saate baktım 25000 yazıyor bende motorun gerisine berisine bakmadan geri geldim. neden insanlar gercekleri değilde hayellerindekini yazıyor. dünya kadar yol yaptım yakıt harcadım. hep derim Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
    doğru diyorsun bende önce bir arkadaşıma baktırdım ilandaki foto ile benziyormu diye çünkü ilan ile motorun son hali farklılık gösterebiliyor. arkadaş aynı diyince gittim aldım ama sadece 1 km falan binebildim hava soğuktu daha getiremedim ama bakalım haftaya falan getiririm herhalde. gezilere çıkacağım günleri bekliyorum.
    DÖRT TEKER BEDENİMİ İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR...!!!

Motosikleti
    Er-5
    Herkese selam, bir sorum olacak sanırım yine yamyamaha cevaplayacak yk 200 yuki motoruma egzoz arıyorum, motorda piston büyütüldü,açık hava filtresi ve modifiye beyin mevcut şöyle güzel tok sesli bi egzoz deneyip kullanan varmıdır? motoru rahatlatırmı ? piyasada king, avcrom marka vs. egzozlar 100 lira civarında mevcut çıkan ses bana biraz apaçi işi geliyor.Carıl curul ses istemiyorum. Fmf gibi egzozlarda oldukça pahalı yok mudur bunun bir ortası tatlı ses vereni

Motosikleti
    Alıntı baja5bss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam, bir sorum olacak sanırım yine yamyamaha cevaplayacak yk 200 yuki motoruma egzoz arıyorum, motorda piston büyütüldü,açık hava filtresi ve modifiye beyin mevcut şöyle güzel tok sesli bi egzoz deneyip kullanan varmıdır? motoru rahatlatırmı ? piyasada king, avcrom marka vs. egzozlar 100 lira civarında mevcut çıkan ses bana biraz apaçi işi geliyor.Carıl curul ses istemiyorum. Fmf gibi egzozlarda oldukça pahalı yok mudur bunun bir ortası tatlı ses vereni
    As200GY'lerde eski steyşın reno egzozu kullanan abilerimiz sesin gayet tatminkar olduğundan bahsetmişlerdi
    Benim 200lük şuan toplama aşamasında toplandıktan sonra bende bir güzellik düşüneceğim ona..
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler