Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı jiro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zıncır korumayı gmrmedım ama ırmakpazarı nda sele altındakı plastık var. Su an cepten yazıyorum ama yarın lınkını verırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

sıtenın bırısınde cg 300 modıfıye dıye parcalar satılıyor. Bunu yapmak mumkun mu. Eger oluyorsa motorda neler degıstırılıyor.
    bu arad pistonu buyutmeyi bende dusundum eger yaptiricaksan forumdan enes007 sanirim o sana yardimci olur komple motoru 250cc ye cevirmek karburator vs hersey dahil ama 800 civarina geliyor
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    berk dostum senin kaskında ilave bişiler varmıydı.

Motosikleti
    var var haha konuyu gordum cevabi yazdim ustadim yalanci cikmadin yani hehe ama yorumun superdi :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/memb...lbums1441.html

hatta hemen buradan bakabilirsin :-)

jiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çin malı cross 150, skyteam bubbly 50cc
    elk tesısatını ınceledım ıyı usta parca artırır hesabı benım cozemedıgım kablolar cıktı. bırde kontak kısmının soketlerı ıkısıde erkek denk geldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

yarın soketlerı degıstıreyım bırde foto yukleyeyım de yardımcı olun renkler tutmadı gece ruyamda elektrık sıstemı montajı yapar oldum.

Motosikleti
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var var haha konuyu gordum cevabi yazdim ustadim yalanci cikmadin yani hehe ama yorumun superdi :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/memb...lbums1441.html

hatta hemen buradan bakabilirsin :-)
    dur kaçırmadan bakayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

bak bak taze yüklemiş bir yerde gördüğümü biliyordum. evet evet biliyordum. -*

Motosikleti
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dur kaçırmadan bakayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

bak bak taze yüklemiş bir yerde gördüğümü biliyordum. evet evet biliyordum. -*
    haha aynen bu baslikta vardi bulamadin ondan hemen albume caktim resimleri onu 2 albumdr anca becerdim :-)

Motosikleti
    bugün tesisatı aldım gittim malatyada bir bayiye . bunların ucuna ne lazımsa ekle dedim. yanlız kablo renkleride uysun dedim. abim ne varsa ekledi sağ kütük sol kütük km saati lamba korna flaşör vb. aküye de taktık çalışıyor. bir tek vites lambalarının kablo renkleri tutmadı onuda ayarlarız artık. sıra geldi şimdi şaseyi boyayıp kabloları monte etmeye . ama önce boya..

Motosikleti
    oh oh kolaylamışsın işi. hadi bekliyoruz gelişmeleri.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    jiro valla hızlı ilerliyorsun.benim motor hala yatıyor.bir tabanca bulsam hemen boyayacağım motoru ama tabanca yok.çok özledim yahu motorumu,artık cbrla kaldırıma çıkıp iniyorum ama aynı tadı vermiyor.

Motosikleti
    vay be ne guzel hepiniz revizyona basladiniz biticek hatta :( ben daha askerden gelicem motoru sokup dagitip roplicam muayene plaka islemleri sonra modifiyeye devam falan ooohoo daha cook var canim cekti simdi sole bir dagitip motosikleti on numara olurdu vala

Motosikleti
    bugun sanayıye endustrıyel grı boya almaya gıdıcem. Bende boya tabancası var netten 25 tl ye almıstım gecen yaz bır traktor romorku boyadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

vernık atmadan yaptım bır kıs gectı sonuca bakıcam. Yanlız benım ankaradakı boya ustası arkadasım tabancanın meme agzının 1.3 olması lazım dedı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

benım tabanca 1.8 alttan haznelı saseyı ve bazı parcaları deneyecegım olmazsa ustten haznelı 1.3 memelı alacagım. Fıyatı 50 tl cıvarı. Su ana kadar 170 tl gıttı ıscılık harıc. Ama bır seyler ogrenmenın bedelı paha bıcılemez.

Motosikleti
    motorun şasesi boyandı parçalar boyandı sadece çamurluk ve depo kapağı kaldı. malzemeler tamam toplama zamanı geldi cuma günü başlayacağım. yanlız ortada kimse yok ben bunu tek başıma monte edemem millet nerdesiniz.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    serdal hoca buralardadır yazar
    ANGARAJ

Motosikleti
    burdayiz :-) sen basla takilinca el atarik resimde eklersen super olurdu aslinda

Motosikleti
    monte etmek kolay ustam sen takıldıgında birkaç foto eklesen daha güzel olur, ben şahsen takılacağını sanmıyorum. ha hoş ben yakın olsaydım gelirdim çılgınlar gibi toplardık. ama sen benim yokluğumu belli etme
    daha ben yazarken bile araya mesaj girmiş. gördünmü burada yanlız değiliz. sen hiç merak etme en güzelini yapacağız.

Motosikleti
    bana muayenede gecmem icin arka fren hidrolik pompasi lazim idareten en ucuz ne var yada nerede bulurum acaba

Motosikleti
    hurdacıya git trafikte toplanan motorlarda birinin merkezini sök 20 lira ver devam et.

Motosikleti
    ah abi istanbulda nerede olduklarini.bilsem motosikletlerin toplandigi hurdaligi istila edicemde yok bulamiyorum hic :(

Motosikleti
    aslında araştırmak lazım istanbulun trafik yogunlugunu düşündüğümüzde acayip bol parça çıkar. çamurluk ayna beyin dalak böbrek ciğer.... tüh gene karnım açıkmış konu kayıyor.
    araştırmak gerek istanbulda bu işin merkezi olmalı.

Motosikleti
    hurdalik cok ama motor toplayan yok bir bulsam tamamdir zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler