Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    oh be bugun şöle bir kula ya doğru sürdüm. özlemişim motorumu.
    içindeki çocugu dışarı çıkardım şöle bir gezdirdim, alışmışız motora yapamıyoruz onsuz.
    havalar sogmaya başladı ama bir konya'da gidesim de var. ama iş güç de sıkıştırıyor. ama ilk fırsatta kaçacam inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zongshen ZS 125 GY-A
    Geçen cumartesi Sönmüş Yanardağa gittim.Biraz stres attım.Süperdi.Her yer volkanik kayaç dolu,bazısı yumruk büyüklüğünde, bazısı daha büyük bazısı da daha küçük.Daldım içine ,motor zorlandıkça zorlanıyor.Yerinde durmuyor.Bazen gidemiyor,arka teker koca bir çukur açıyor.En sonunda debriyaj balatasından kokular gelmeye başladı.Az daha dağın başında kalacaktım.Devam etmekten vazgeçtim,geri döndüm.Yolda ,dönerken sinyal verdim ,baktım sinyaller yanmıyor.Diğer sinyalleri denedim onlar da yanmıyor.Sonra bir de baktım ki kilometre gösteren yuvarlak halkalar yok, içine kaçmış.
    Problem değil.İşimiz bu ,doğa aşığıyız,ne aşkımızdan geçeriz ne de arızadan.Bozarız,yaparız.

Motosikleti
    onur1984 ufak arızalara aldırma bir şekilde halledilir. allah büyük arıza vermesin.
    sen geçen manisaya gittiğinde kaç yakmıştın. km rede kaç yakıyor senin canavar..

Motosikleti
    Zongshen ZS 125 GY-A
    10-15 kuruş gibi olması lazım.Her yakıt alışta kilometreyi sıfırlıyorum.8 litre 33-35 tl'ye doluyor.250-300 km kadar gidiyor.Susturucu yoktu,aldığım kişi sökmüş.Geçende taktırdım yakıt biraz daha azalabilir.İyiki taktırmışım, acayip ses yapıyordu.Çok kafa şişiriyordu.Şimdi motor sesinden başka birşey kalmadı.Kafam rahatladı valla.

Merhaba,

200 GY-2 model motosikletimi ilk elden satıyorum. 3400 km'de ve 2 yıl muayenesi var. Aküsü yeni. İlanı aşağıdaki adreste görebilirsiniz:

Sahibinden.com
    ilan numarası: (#60222321)

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Arkadaşlar, zongshen gy 200 almayı düşünüyorum alırken nelere dikkat etmemi önerirsiniz?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    dostum temizini bulki daha sonra ugraşma. şasede kırık çatlak olmasın gerisi kolay.
    grenajları bulmak ( ucuz yollu ) zor. her bir parçayı 20-30 lira gibi bir fiyatı oldugunu düşünerek. bulla bildiğin en düşük km li motoru al.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    1500 bilemedin 2000 TL gibi bulabilirsem almayı düşünüyorum, tabi sorun ilanlara ve satıcılara güvenebilmek, ancak resimlerinden kestirmeye çalışıyorsun ama gidip görmeden bilemiyorsun, kmlerde pek inandırıcı gelmiyor bana, beğenip o kadar yol gidip boş dönmek kötü olur. Bakalım hayırlısı takipteyim.

Motosikleti
    motor alırken acele etmiyeceksin. yakın cevrenden bulursan çok daha iyi ama onur1984 arkadaş çok uzak yerden aldı, ama motoru sıfır sayılırdı. birazda şans işi. paran hazırsa beklemede kal elbet düzgün birşey denk gelir.

vicuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    Merhaba arkadaşlar.. Ramzey 150 buldum bitane 2400 TL Bayide daha çıkmamış sizce nasıl... Suan kullandığım bi scoter var ben arada ormana falan gitmek için ve dalışla giderken malzemeleri arkasına atıp 80-90 km mesafedeki denize ulaşabilmek için kullanıcam ?

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor alırken acele etmiyeceksin. yakın cevrenden bulursan çok daha iyi ama onur1984 arkadaş çok uzak yerden aldı, ama motoru sıfır sayılırdı. birazda şans işi. paran hazırsa beklemede kal elbet düzgün birşey denk gelir.
    Ben Sinop' tayım buradan bulmam imkansız, mecburen il dışı olacak, başlangıç motoru olarak düşünüyorum zaten, birde iyice inciğini cinciğini öğrenmek istiyorum, 2. el o yüzden ve maliyet açısından avantajlı, köy yolunda da kullanacağım için cross alıyorum zaten, dağ bayır gezmeyi de severim
    Sağol kardeşim beklemedeyim

Motosikleti
    Alıntı vicuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.. Ramzey 150 buldum bitane 2400 TL Bayide daha çıkmamış sizce nasıl... Suan kullandığım bi scoter var ben arada ormana falan gitmek için ve dalışla giderken malzemeleri arkasına atıp 80-90 km mesafedeki denize ulaşabilmek için kullanıcam ?
    hayırlı olsun tepe tepe kullan. aynısının tıpkısı bizimkinden.

ayhan2190 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer,kanuni phantom,armode mc300
    arkadaslar elimde bı abımızın motoru var satcak ben ılana verdım, düşünen varsa bı göz atsın derim, http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2031771/detay/

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı ayhan2190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar elimde bı abımızın motoru var satcak ben ılana verdım, düşünen varsa bı göz atsın derim, http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2031771/detay/
    Temiz gözüküyor.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar adana ve çevresinden düşünen varsa motorum satılıktır grenajlar sorunlu ama motoru sağlam.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1349620/detay/

Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun tepe tepe kullan. aynısının tıpkısı bizimkinden.
    Teşekkürler.. Daha almadık servise gönderttim bi bakıma girsin diye aküsü falan bitikmiş onu yeni istettim.. gelsin fotolarını ekleyeceğim.. Bu motor hakkında bilmem gereken şeyler varmı acama merak ediyorum..

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    foruma 1 gününü ayırıp başlığı okursan motor hakkında bilmediğin bir şey kalmıyor.ama kısaca haftada bir yetişebildiğin bütün vidaları sıkarsan faydasını görürsün.bunun dışında yaşayabileceğin problemlerde herkesin yardımcı olacağına inanıyorum. bu arada hayırlı olsun :D

Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    son 2 haftadır sürekli yazıları okuyorum öyle karar verdim bu motora zaten çok aradım bulamadım 1 tane denk getirincede hemen kaptım

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    benden sana tavsiye ya 200 lüğünü al yada skyteam st 200 al 150 li lik alma
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    Ramzey Gy150 Cross
    Aldım motoru ya niye öyle dedin ki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler