Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba öncelikle

benim bi sorum olacak tecürbenize güveniyorum benim hayalimde yatan transalp ancak hem maddi olarak hemde tecürbe olarak ilk onunla başlayamam. lk başta öğrenmek için bi çinli almak istiyorum asya as 200 tip olarak ve lastik yapısı olarak çok hoşuma gidiyor bu motor hakkında bilgi verebilirmisiniz? motosikleti % 90 asfaltta kullanıcam buna dayanarakta başka tavsiyeleriniz olursa sevinirim şimdiden herkese teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    picasso, araştırma yaptınmı en iyi gece aydınlatmasını bu senin aldığın acerbis kafalıkmı veriyor şimdi
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benim bi sorum olacak tecürbenize güveniyorum benim hayalimde yatan transalp ancak hem maddi olarak hemde tecürbe olarak ilk onunla başlayamam. lk başta öğrenmek için bi çinli almak istiyorum asya as 200 tip olarak ve lastik yapısı olarak çok hoşuma gidiyor bu motor hakkında bilgi verebilirmisiniz? motosikleti % 90 asfaltta kullanıcam buna dayanarakta başka tavsiyeleriniz olursa sevinirim şimdiden herkese teşekkürler
    merhaba..

illaki kullanan arkadaşlarımız var sizin istediğinizi, fakat topiğimiz çok hızlı ilerlemediği için yanıtınızı hemen bulamayabilrsiniz ama cevap gelecektir. ben ramzey kullanıyorum ve öneririm.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 AM ----------

Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    picasso, araştırma yaptınmı en iyi gece aydınlatmasını bu senin aldığın acerbis kafalıkmı veriyor şimdi
    baya bi araştırdım hem internetten hem de bayilerden. fakat internetten araştırdıklarım daha iyi oluyor. mesela bu acerbis' i antalya'da satan yok bildiğim kadarıyla.. üzerindeki 35/35w h4 ampul gayet yeterli. mevcut tombul ampulü beş para etmezmiş. ben aslında değiştirmezdim de benim farın aynalı yüzeyi bozuldu 60w'lık takınca. 70tl orjinaline vereceğime 100tl'ye kalite birşey alırım dedim

yani şurası açık ve net bu acerbis sertifikalı ürünler satıyo. 2 gecedir de dışarıda test etme imkanım oldu. iki şerit genişliğinde aydınlık sağlıyor.uzunlar da başarılı. tabiki adamların 55w'lık ürünleri de vardı, dediğim sitede bakarsanız görürsünüz ama motosiklete yakışmıyor. hatta bir tanesi angel far şeklince, fakat yakışmaz yani..
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster

zaten başlangıç motoru olacağı için alabilirsin, sanada hoş gelmesi dahada artı olur ikinci el al, sıkılıp sattığında zarar etmezsin bindiğin yanına kar kalır
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkür ederim arkadaşlar değeli yorumlarınız için eğer iş yerimden maaşımı düzenli olarak alabilirsem önümüzdeki aylarda almayı düşünüyorum 1 sene bineyim sorada transalp düşünüyorum artık tabiki özelde bu iş zor devlete bi atanayım hemen alıcam transalpi

Motosikleti
    ramzey 200cc
    bence de 2.el al temiz birşeyler rahatlıkla bulursun. satarken de kafan rahat olur. 200lük seni hayli hayli tatmin edecektir

ben yaklaşık 3 yıldır ramzeyi kullanıyorum ve hala memnunum. beni hala kesiyor
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Motosikleti
    var 636
    arkadaşlar slm, dişli olayını gerçekleştirdim süper oldu..son hızım düştü 80 ama çok daha seri oldu ;) daha rahat tekere kalkıyor.. şöle diyim sizin 3 vitesiniz benm 4. vites;) sizin 4. vites son hızınız benm 5. vites son hızım tam arazi için olduu makine hafif bi gaz ve yarım debrijayla direk kafa dikiyor süper olduu

arka 53 diş ön 14 zincir 520 orjinalinden kalın
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    artık var
    Bathu bu gidişle tek teker Arife rakip olacaksın galiba
    güle güle kullan, motorun keyfini çıkarıyorsun
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Motosikleti
    var 636
    farkındaysan arka çamurluğum kırık. tek tekerde kırdım snra öle bişi uydurduk.. far almam lazım 2010 da muhayenesi geliyor motorun uzun kısa yok ya bende tek kısa far geçmes muhayeneden
    şu sitedeki far kafalıklarından sarı renkte olanı almayı düşünüyorum http://www.motostyle.org/ bakalım ama motorum çok serii olduu çok hoşuma gidiyor hız yok zaten şehir içi kullanıyorum kısa mesafe bana yetiyor motor çabuk kesiciye giriyor 5. vites dahil acayip eskiye oranla hızlanması
    satmayı hiç düşünmüyorum elimde eskiycek köftehor

kaan-1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaslar...bende de zongshen 200 gy var ve yardimci olursaniz sevinirim..
    1-silindire bagli olan karburatöru tutan civatalarin(iki tane torx galiba)büyüklügünü bilen varmi?
    2-ayni civatalarin mesafesi kac....
    bende bir 28 lik mikuni karburatör var ve bunu takmak istiyorum...yani karburatör ve silindirin arasindaki hortumu uydurmam lazim..

Merhaba arkadaşlar,

Asya 200 GY-21 için orijinal sıfır ya da ikinci el [ikinci el daha iyi olur ] ayna nereden bulabilirim? Forumlarda mevcut aynaları değiştirmek isteyenlerin olduğunu duymuştum..

Selamlar..

Motosikleti
    artık var
    Alıntı 6kkkkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Asya 200 GY-21 için orijinal sıfır ya da ikinci el [ikinci el daha iyi olur ] ayna nereden bulabilirim? Forumlarda mevcut aynaları değiştirmek isteyenlerin olduğunu duymuştum..

Selamlar..
    en iyi adres sirkeci
    ayna çeşitleri 5tl den başlıyor

Motosikleti
    Fazer
    merhaba,yuan marka 150 cc lik crossum var lastiklerinin dişli olması normal kullanımda oldukça titreşime neden oluyor,arka jantım 18'' ön jantıda 18'' e düşürüp asvalt lastikleri taksam yani supermotoyo dönüştürmek istiyorum sizce nasıl olur fikirlerinizi alabilir miyim ? birde motorun rengini değiştirmek istiyorum ruhsata işletirken nerler yapmamız gerek çok masraf etmelimiyiz?,teşekkürler...

buralpdi, ayna konusunda verdiğin cevap için teşekkür ederim. Orijinal olan aynadan istediğim için 59TL'ye Asya Motorun kendisinden getirtmeyi planlıyorum. Firma'yı aradım, 200 GY-2 modelini 2010 yazında tekrar getireceklermiş. Böyle bir bilgi aldım. Almayı düşünenlere tüyo olsun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı 6kkkkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buralpdi, ayna konusunda verdiğin cevap için teşekkür ederim. Orijinal olan aynadan istediğim için 59TL'ye Asya Motorun kendisinden getirtmeyi planlıyorum. Firma'yı aradım, 200 GY-2 modelini 2010 yazında tekrar getireceklermiş. Böyle bir bilgi aldım. Almayı düşünenlere tüyo olsun..
    dostum kros motor için ayna alacaksan kırılmayan darbe anında katlanan aynalardan al,arazide aynaları sökmek zorunda kalmazsın.

59 Tl lik ayna cros motoru bozar
    yani gereksiz bir harcama olur sanki.
    cross motor düşünce ayna kırılır,yani aynaları kros motorda sarf malzemesi gibi düşünmek lazım.Ben F650Gs de 10 Tl lik aynaları kullanıyorum bu yüzden.Kırılırsa üzülmezsin
    İkinci çözüm ise darbe anında katlanan aynalardan al,arazide aynaları sökmek zorunda kalmazsın.
    Bak şu linkte var

http://www.motoplus.com.tr/urun/3701...osiklet-Aynasi

arkadaşlar bende ramzey 200 var fakat sürekli arka jant telleri kırılıyor bu neden olur acaba 4 kere tel çektirdim janta fakat 5 kez kırdı bu sorunu nasıl çözebilirim?

Motosikleti
    var 636
    sağlam bir cant ayarı yaptırman lazım ;) benimde ilk zamanlar kırardı cant ayarı yaptırdım şimdi sıkıntı yok.

Merhaba arkadaşlar
    Bir arkadaşıma zincir lazım oldu.
    Motosikleti Ramzey 200Cross,
    ama zincirin tam ölçüsünü bilmediğimiz için arayamıyorum şu anda.
    acaba zincir ölçüsünü bilen varmı?

M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    Merhaba arkadaşlar! Ankara'daki endurocular için ufak bir notum var:
    Ayrıntı: http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1827854

FW mail gibi oldu ama idare ediverin artik
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Bir arkadaşıma zincir lazım oldu.
    Motosikleti Ramzey 200Cross,
    ama zincirin tam ölçüsünü bilmediğimiz için arayamıyorum şu anda.
    acaba zincir ölçüsünü bilen varmı?
    Aşağıdaki adreste zincir var. (cross 200, şanzıman dişli grubu) bölümünde.
    http://www.ramzey.com.tr/e_katalog/a.asp

Parça Kodu FMI04.4-00
    Parça Adı MOTOR ZİNCİRİ
    Perakende Satış Fiyatı (KDV dahil) 23,08 TL

Selamlar.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler