Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    1.68m boy ve 80 kg ölçülerimle, ilk acemilik motorum olarak, iki kişi ile uzun yol yapıp asfalt, icabında dağ, tepe, bayır, köy vs yollarında bakımlarını düzenli olarak yaptırdığım halde beni yolda bırakmayacak ve ileride parça sıkıntısı çekmeyeceğimi düşündüğüm bir motor olarak düşündüğüm Kanuni S&T RX 125 SM'yi almak üzereyim, sizce iyi mi ederim? yağ soğutmalı, 14.5hp olması en hoşuma giden özellikleri, ben bu arada klavye motorcusuyum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.68m boy ve 80 kg ölçülerimle, ilk acemilik motorum olarak, iki kişi ile uzun yol yapıp asfalt, icabında dağ, tepe, bayır, köy vs yollarında bakımlarını düzenli olarak yaptırdığım halde beni yolda bırakmayacak ve ileride parça sıkıntısı çekmeyeceğimi düşündüğüm bir motor olarak düşündüğüm Kanuni S&T RX 125 SM'yi almak üzereyim, sizce iyi mi ederim? yağ soğutmalı, 14.5hp olması en hoşuma giden özellikleri, ben bu arada klavye motorcusuyum
    merhaba polo34 motorunu sıfırmı alacaksın yoksa ikincielmi ?.tavsiye istiyorsan ve ilk motorun ise, ikinciel ucuz bir motor al.biraz ustalaştıktan sonra istediğin motoru alabilirsin. artık çin motorlarında bile teknoloji gelişti motorun nabzına göre şerbet verirsen hiçbir motor seni yolda bırakmaz sevgiler.
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba polo34 motorunu sıfırmı alacaksın yoksa ikincielmi ?.tavsiye istiyorsan ve ilk motorun ise, ikinciel ucuz bir motor al.biraz ustalaştıktan sonra istediğin motoru alabilirsin. artık çin motorlarında bile teknoloji gelişti motorun nabzına göre şerbet verirsen hiçbir motor seni yolda bırakmaz sevgiler.

sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı
    arkadaşlar zongshen 200 cc buldum. 2005 model.muayenesi yok.sigorta yapılacak noter var trafik masrafı var ve sahibinin dediğine göre 150 200 ytl masrafı varmış.bloktan yağ atıyormuş arka çamurluk lazımmış. artı 1,5 senedir bodrumda yatıyor.600 ytl istiyor.ne dersiniz acil cevap lütfen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sıradışıbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zongshen 200 cc buldum. 2005 model.muayenesi yok.sigorta yapılacak noter var trafik masrafı var ve sahibinin dediğine göre 150 200 ytl masrafı varmış.bloktan yağ atıyormuş arka çamurluk lazımmış. artı 1,5 senedir bodrumda yatıyor.600 ytl istiyor.ne dersiniz acil cevap lütfen
    Plakası var mı?
    Hiç plakası yoksa girişme

sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı
    evet plakası var satışı mecburi tutmuşlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sıradışıbiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet plakası var satışı mecburi tutmuşlar
    plakası varsa o zaman önce vergi borçlarını öğren(,ceza+g.zammı)
    alım satım 200-250 gibi tutar,motorun tamiri ne tutuyor bunu da bilmek lazım
    sonra almaya değer mi kendin karar ver.

2005 model zs nin satışı tamamı 350tl tutuyor muanesi falan varsa tabi bilginize

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı reis54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 model zs nin satışı tamamı 350tl tutuyor muanesi falan varsa tabi bilginize
    İşte bu yüzden çoğu motor satılmıyor, takas yapılamıyor.
    Neden bu kadar yüksektir, ne parasıdır bu anlamadım gitti...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı reis54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun içinde muameleci parası varmı..? Yoksa ruhsatı falanda kendimiz çıkardığımızda bile 350 liramı tutuyor?..

En son sattığım makine 125cc'lik 2006 modeldi. Noter kısmı 152 lira tuttu. 30 sigorta + 10 ek1 + 40 ruhsat desek, 232 lira tutuyor..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    arka dişliyi 52 yaptım ama istediğim gibi olmadı (orjinali 48).. ama genede serileşti motor son hız düştü tabii.. benm istediğin 2. viteste tekere kalkacak kadar güçlü olması ;) sipariş verdim 56 yada 60 diş takıcam bakalım
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    artık var
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka dişliyi 52 yaptım ama istediğim gibi olmadı (orjinali 48).. ama genede serileşti motor son hız düştü tabii.. benm istediğin 2. viteste tekere kalkacak kadar güçlü olması ;) sipariş verdim 56 yada 60 diş takıcam bakalım
    bence rahat teker için 60'dan daha büyük takmak lazım. teker şov için bende zaman zaman düşünüyorum bunu. teker şov yapanların motor dişlilerine baktığım zaman baya geniş bir dişli taktıklarını görüyorum
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

kaan-1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam,
    1-60 disli taktiktan sonra son süraat kaca düstü,deneyen oldumu?
    2-bir sorum daha olacak, ben kendim yurtdisinda oldugum icin Tr. deki alimsatim islerini aklim ermiyor.mesela ben kullanilmis bir araba/motorsiklet almak istedigim zaman plaka yönünden nelere dikkat etmem lazim? vergi borcu,cezasi falan gibi hususlar.
    yani araci aldiktan sonra bunun gibi problemler basimi agritmasin.
    3-Vmaxx arkadasin anlattigi gibi,izinde bir ay binecek cross tipinde yakisikli olan bir zongsheng in 200 lük modeli var,bu model ve fiyat ile kiyaslanabilecek baska modeller varmi sizce?
    yardimlariniz icin tesekürler

Motosikleti
    artık var
    bathu dişliyi büyüttünmü?
    sonuçlarını merak ediyorum,bigilendirirsen seviniriz

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bathu dişliyi büyüttünmü?
    sonuçlarını merak ediyorum,bigilendirirsen seviniriz
    şuan hala 52 diş arka.. servise gidip soramadım daha 56 ve yukarı diş geldimi diye olmassa bugün gideyim iyi aklıma geldi aslında 52dişte fena değil motor ataklaştı birazdaha 110 hız yaparken 100 e düştü son hızı önemli değil bana hız gerekmez, hız yapacak başka makina var nasıl olsa.. 2-3-4. vitesler de arka dişli gücünü baya iyi hissettiriyor eskiye göre ben daha önce neden arka dişliyi değiştirmemişim diye dizimi dövüyorum..şiddetle tavsiye ediyorum bulabildiğiniz en büyük arka dişliyi takın crossdan aldığınız zevk iki katına çıkar
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık
    arkadaşlar ankaradayım böyle bir motora ihtiyacım var satmak isteyen varmı?
    BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMA

mrb.arkadaslar yeni üye oldum bende bi asya 200 gy kullanıcısıyım motorum daha 985 km de önceden cin dedniginde aklım giderdi ama hiç bi problem cıkarmadı daha seytan kulagına kursun herkese slm lar daha sık görüşmek ümidiyle kütahya dan slm lar

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık
    burada satmak isteyen yok galiba
    BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMA

gonenli82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs125gy
    Satmakmı asla satmam 3 sene oldu alalı yaptığım tek masraf Far ampulü için

Motosikleti
    artık var
    Alıntı axoyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ankaradayım böyle bir motora ihtiyacım var satmak isteyen varmı?
    çok istiyorsan benim motorumu satayım sana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler