Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    emok festivaline bu formda benden başka kimse katılmadı galiba arkadaşlar.sorduğumda da kimse cevap vermemişti.çok keyifli bir festival oldu cuma akşamı saat 4'de işten yola çıktım eskihisardan karşıya geçtikten sonra karamürsel yönüne dönüp orada iznik yol ayrımından iznik-inegöl-pazaryeri-festival alanı yaklaşık 215km. yol 24ytl benzin yaktı. ramzeyin performansı mükemmeldi ilk uzun yoluna tedirgin çıkmama rağmen çekişi ve tırmanması çok iyiydi yollarda ara yollar olması bol manzaralı virajlı ve dağlara tırmanıp inmek yolculuğa ayrıca keyif kattı.hepinize sevgiler

İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gceterez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gittim züfer ramzeyler vardı xl185.ler damgasını vurdu...
    Ramzeyden gerisi yalan....:)

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emok festivaline bu formda benden başka kimse katılmadı galiba arkadaşlar.sorduğumda da kimse cevap vermemişti.çok keyifli bir festival oldu cuma akşamı saat 4'de işten yola çıktım eskihisardan karşıya geçtikten sonra karamürsel yönüne dönüp orada iznik yol ayrımından iznik-inegöl-pazaryeri-festival alanı yaklaşık 215km. yol 24ytl benzin yaktı. ramzeyin performansı mükemmeldi ilk uzun yoluna tedirgin çıkmama rağmen çekişi ve tırmanması çok iyiydi yollarda ara yollar olması bol manzaralı virajlı ve dağlara tırmanıp inmek yolculuğa ayrıca keyif kattı.hepinize sevgiler
    Eline sağlık. Böylece ramzey cross'u sen de test edip onaylamış oldun. Darısı diğer uzun gezilerine. Selamlar.

Motosikleti
    artık var
    Alıntı gceterez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gittim züfer ramzeyler vardı xl185.ler damgasını vurdu...
    keşke haberim olsaydı tanışırdık arkadaşım

Naci63 bey festivalde birsürü ramzey 200 gy vardı arkadaşlarla tanıştık motorlarımız hakkında baya bir sohbetimiz oldu onlarında tecrübelerini dinledikten sonra hakikaten japon ayarında bir çinli olduğuna karar verdik.kaldığımız köyün yerlisi bir ağbimizde de ramzey vardı ama bizim festivale gelen arkadaşlara yol vereyim bu yolların yabancısı onlar derken mıcıra kaptırmış motoru, hendeğe uçmuşlar iki kişi. allahtan birşeyleri yok.tabiki bizimkiler kim görse durup yardım etmek istemeleride ona gurur kaynağı olmuş.bir dahaki festivalde inşaallah hep beraber oluruz sevgiler
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    arkadaslar yuki yk200 enduro var ustunde gelen orjinal far ampulu iyiydi ama patladi ve baska bir ampul aldim ondada kısalar iyi ama uzunlari acilinca dagiliyor birsey gostermiyordu bir tane daha sanirim civali aldim daha denemedim ama OSRAM marka ampulu tavsiye ediyor herkez ama malesef boluda bulamadim eger bulabilecek bir arkadas varsa 35/35 12 V cok isime yarayacak dibini biliyorsunuz sanirim eski tip adini bilmiyorum bulabilecek arkadas varsa irtibata gecebilirse cok mennun olacagim bir kac arkadas daha var alicak ozel den mesaj atabilrse simdiden cok tesekkurler.
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

Motosikleti
    artık var
    Alıntı Alcohol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yuki yk200 enduro var ustunde gelen orjinal far ampulu iyiydi ama patladi ve baska bir ampul aldim ondada kısalar iyi ama uzunlari acilinca dagiliyor birsey gostermiyordu bir tane daha sanirim civali aldim daha denemedim ama OSRAM marka ampulu tavsiye ediyor herkez ama malesef boluda bulamadim eger bulabilecek bir arkadas varsa 35/35 12 V cok isime yarayacak dibini biliyorsunuz sanirim eski tip adini bilmiyorum bulabilecek arkadas varsa irtibata gecebilirse cok mennun olacagim bir kac arkadas daha var alicak ozel den mesaj atabilrse simdiden cok tesekkurler.
    ramzeyin ampülü uyarsa istediğin kadar yollayayım arkadaşım resmini çekip göster ramzeyinki alttan çift duylu tombul bir camı var yarın resmini çekip koyarım siteye

osram taktım bir ayda içi dağıldı/koptu ampulün...

çin malı ampul taktım, 6 ay dayandı üstüne de sadece kısa teli koptu, uzunla yoluma devam edebildim...

-------------

evet yaa tanışmak çok iyi olurdu.. eskişehirden bayağı kroscu ve ramzeyci varmış, onları da aramıza katmak lazım

delikanlı yarışı iptal edilmiş şansınıza..ona geçen sene katılmıştım, çok eğlenceliydi ;)

Motosikleti
    YK-200GY2
    Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramzeyin ampülü uyarsa istediğin kadar yollayayım arkadaşım resmini çekip göster ramzeyinki alttan çift duylu tombul bir camı var yarın resmini çekip koyarım siteye
    dostum ilgin icin tesekkur ederim evt dedigin gibi alttan iki duylu zaten bizim motorlarin ana ayni baba ayri ama motorun uzerinde gelen ampul iyiydi ama patladi gidip ampul aldim ama aldigim ampulde kisalar iyi ama uzunlar cok kotu dagiliyordu bisey gostermedigi icin biraz arastirma yaptim osram ii dediler ama sanirim onuda bulamayacagim denemek icin bir tane sanirim civali ampul aldim bakalim o nasil ilgin icin tesekkur ederim

Motosikleti
    artık var
    Alcohol arkadaşım sayfa 72'de körükleri nasıl değiştirdim resimli anlattım belki sana faydası olur. körükleri sirkeciden 8ytl'ye aldım.bulunduğun şehirde jawa körüğü dediğin zaman rahat bulursun belki senin orada daha ucuzdur çünkü naci63 arkadaşımız daha ucuza almıştı. sevgiler

Arkadaşlar bizim motorların jant çemberleri düzeltilebiliyor mu?

akorttan bahsetmiyorum..çukurlara girip çıktıkça çemberin eğilmesinden bahsediyorum.akort yaptırsanız bile direksiyonu sallıyor..

çemberlerin fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Çemberler düzeltilebilir. jant düzelten lastikçiler yardımcı olabilirler.
    geçen yl, asya gya2 motorun arka çemberinin 60 lira olduğunu öğrenmiştim.
    seninkinin fiyatı da, sanırım bu civarlardadır.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    selam arkadaşlar. ankaradan fatihim ben. as200gy2 aldık bi tane, iyimi ettik nettik? aranıza hoşgeldikmi?

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. ankaradan fatihim ben. as200gy2 aldık bi tane, iyimi ettik nettik? aranıza hoşgeldikmi?
    Oy oyyy oyyy...
    Geldin geldin.
    Hoşgeldin, sefalar, tatlılar getirdin
    Motorun hayırlı olsun.

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Hayırlı olsun, hoşgeldin kardeşim. Tekerin düz bassın...
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı gceterez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim motorların jant çemberleri düzeltilebiliyor mu?

akorttan bahsetmiyorum..çukurlara girip çıktıkça çemberin eğilmesinden bahsediyorum.akort yaptırsanız bile direksiyonu sallıyor..
    Bir yerde rastladığım bilgiyi ekliyorum.

bu isin doktoru diyorlar ;

cemal usta, yesilkoy bisiklet, cekmece cad. guvercin sok, no=21 yesilkoy
    tel=6638550

sağolasın..değerlendirecem mutlaka...

eylül ayında elimde bi valiz, içinde çakılı motosiklet malzemesi yeşilköydü sirkeciydi kızıltoprak dolanacam...

asibaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze Selam Arkadaşlar Biraz Zamandır Aranızda Yoktum Ama Kısmet Işte Bir Kaza Yaptım Motosikletin ön Düzeni Haşat Benimde ön Düzen Haşat Oldu Yakında Fotoları Yollarım Forum,a Suç Bende Olsaydı Zoruma Gitmezdi Ama Ne Yapalım Işte Böyle Oldu.i

Motosikleti
    YK-200GY2
    arkadaslar merhaba gecen gun bahsettigim gibi civali ampul aldim ama kullanamadan bi anda kisalarla giderken teklemeye basladi sellektor yapar gibi bende dedim herhalde temazsizlik var on kafaya bir vurdum tamamen gitti uzunlarla geldim dun bi baktik sanirim ampul patlamis ama uzunlar calisiyordu motora daha onceden bi röle koymustuk acaba bunun bir zarari olmus olabilirmi ve baska ampul takincada kısalar calismiyor sizce elektrik tesisatindami problem var yoksa baska bir seydemi elektrikten anlayan bir arkadasima sordum konjektör den olablir dedi yarin yine bakicaz son duruma ve bu konjektör fiyatlari ne alemde haberiniz varmi

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    senin sorunun röleyli ilgili dostum.. Ben Cok kurcaladım röle işlerini kendinde biliyosun işte. Röleyi sök direkt bağla kabloları sorun falan kalmaz.. On Aydınlatma yetersiz zaten bizim motorlarda kendinde biliyosun.. Kafa grenajını komple değiştirmek lazım.. Yada gece fln yola cıkmayacaksın...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    YK-200GY2
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin sorunun röleyli ilgili dostum.. Ben Cok kurcaladım röle işlerini kendinde biliyosun işte. Röleyi sök direkt bağla kabloları sorun falan kalmaz.. On Aydınlatma yetersiz zaten bizim motorlarda kendinde biliyosun.. Kafa grenajını komple değiştirmek lazım.. Yada gece fln yola cıkmayacaksın...
    aydinlatma isi kotu onun icin en son kaskin ustune akuden kablo cekip projektör takicam allaha emanet gidioruz hava karardiktan sonra

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler