Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-09 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kararını vermişsin zaten. Motosikleti: YAMAHA MT09 SP yazmışsın bile
    Abi benim motor yönünden bir sıkıntım yokta sadece çabuk sıkılıyorum, R25 aldım 7ayda 2222km yaptım sonra sattım. He satıldı mı evet ama şimdi ki meblağ çok yüksek ya bide ne bileyim satılır mı yoksa çok beklermiyim benim için sanırım önemli olan bu hatundan da onay çıktı çok şükür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Kendi şahsi düşüncem sp alan adam özellikle alır ve düşünen kitlesi az olur. >Karar senin.

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Kendi şahsi düşüncem sp alan adam özellikle alır ve düşünen kitlesi az olur. >Karar senin.
    Nasıl abi anlamadım

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı manqa82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl abi anlamadım
    Standart müşterisin Mt-09 mı alırsın? Mt-09sp mi? SP'nin hangi özelliklerini kullanacaksın da verdiğin paraya değecek? Pist'e mi çıkacaksın?

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Standart müşterisin Mt-09 mı alırsın? Mt-09sp mi? SP'nin hangi özelliklerini kullanacaksın da verdiğin paraya değecek? Pist'e mi çıkacaksın?
    he o konuda söylüyosun abi haklısın tabiki o konuda teşekkür ederim fikrin için çok sağolasın

Selamlar hepinize hayırlı sürüşler , bende şuan hornet var inşallah satıp mt 09 almayı düşünüyorum. Hatta bir tane buldum şuanlık bütçeme uygun fakat 48 bin km de bakım kayıtları duruyor kazası vs yok . Sorum şu sizlere ; bu motor bu km de alınır mı ? Daha önce kullanımda sıkıntı yaşayan bi dostumuz var mı ? Yoksa bir kaç ay daha bekleyip düşük kmli mi almalıyım . Ama mağlum yaza doğru fiyatlar artacaktır saygılar , tekeriniz düz bassın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı tovnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar hepinize hayırlı sürüşler , bende şuan hornet var inşallah satıp mt 09 almayı düşünüyorum. Hatta bir tane buldum şuanlık bütçeme uygun fakat 48 bin km de bakım kayıtları duruyor kazası vs yok . Sorum şu sizlere ; bu motor bu km de alınır mı ? Daha önce kullanımda sıkıntı yaşayan bi dostumuz var mı ? Yoksa bir kaç ay daha bekleyip düşük kmli mi almalıyım . Ama mağlum yaza doğru fiyatlar artacaktır saygılar , tekeriniz düz bassın
    48bin de hiç az değilmiş hocam.gerçekten uygun fiyat almıyorsanız bence satarken çok ciddi sıkıntı yaşarsınız.48 bnde mt09 a hiç bir şey olmaz ama değişecek parçaları bakım ücretlerinide hesaplayın.onları hesaplarsanız 20 30 bin arasında alırsanız hem paranız cebinizde kalır hemde 2. el değeriniz düşmez.tek haneli km lerde mt09 ları bazen 37 40 arasında görüyorum içim gidiyor anında satılıyor zaten.bence daha acele etmeden bakının daha zamanınız var.

Evet doğru , sanırım biraz daha beklemek en iyisi . Buraları takip ediyorum bilgileriniz benim için önemli

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    eski bir hornet sahibi. bir yılı aşkındır da tracer 900 sahibiyim. hornet çok daha dengeli ve stabil ilerleyen bir makineydi. tracer ise daha güçlü daha agresif daha konforlu. yakıtları neredeyse aynı. tip olarak elbette tracer çok daha estetik. hornet ile 30k tecrübem olmuştu. kendisi ile çok güzel uzun yolculuklar yapmıştık. hey gidi hornetli günler hey....

Hey gidi hornet demişsiniz aynen de öyle diyeceğimi düşünür müyüm diyordum bende 😀 kesinlikle bi ağırlığı var çok dengeli ve sesi harika ama 09 da bi hayal benim için özellikle Yamaha olması bi yana torku beni cezbediyor. Çift silindir kullandım mt 25 , dört silindiri dolu dolu yaşadım hornetimle şimdi ise agresif tork istiyorum Artık oldum demek için . E tabi tekeri de bir başka 😃

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir iki aydır hornet konusu kesinlikle geçiyor. Üzerine geçen haftalar da canlı kanlı gördüm. Alasım geldi.

Düşünüyorsanız ilan numarasını vereyim 😂

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tovnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünüyorsanız ilan numarasını vereyim ��
    Anca yaza doğru alırım ama sen yine de ilan numarasını paylaş

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    MT09 ile yatıyorum MT09 ile kalkıyorum
    Şu motorun bir senedir hayalini kuruyorum
    Ah şu vergiler olmasa
    Benim olacaksın 09
    Yazın alıyorum seni
    Artık yeter beklediğim

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Türkiyede uygun fiyatlı yeni kasa için kısa ön cam bilen var mı aranızda ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Yok mu ?

itsberrynice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 09
    merhaba arkadaslar 2018 mt09 icin tecrube etmis arkadaslardan tekerlek onerisi rica edicem.

simdiden tesekkurler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Alıntı itsberrynice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar 2018 mt09 icin tecrube etmis arkadaslardan tekerlek onerisi rica edicem.

simdiden tesekkurler.

Lastik onerisi yani kusura bakmayin sabah sabah teker yazmisim editlemeyide beceremedim..
    Ride it like you stole it!

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    michelen road serisinden memnun kalmıştım, pirellinin diablo serisinden çabuk bitmesi hariç daha memnundum.

itsberrynice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 09
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    michelen road serisinden memnun kalmıştım, pirellinin diablo serisinden çabuk bitmesi hariç daha memnundum.
    tesekkurler
    Ride it like you stole it!

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Valla ben rosso 3 alacaktım onun yerine pirelli angel gt aldım,özünde sport touring bir lastik fakat ben memnunum hem daha uzun ömürlü..

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Ben de 2019 mt 09 alıyorum pazartesi ama aklıma takılan bir şey var yeni güncel 09 larda kafa sallama gibi kronik bir durum var mı ?

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)