Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
49. sayfa BirinciBirinci ... 394748495051 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-09 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT09
    İyi oldu yazdığınız yarın gidip NHC alacaktım, anlaşıldı açıp bakmaktan başka çare kalmadı. Orjinal balatasını nereden temin edebilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Yetkili yamaha servislerinden alabilirsin sadece orjinal balataları.Balataları alınca geniş bir tepsiye ucuz motor yağı alıp dök,balataları takmadan 5-10 dk yağ'ın için de bırak.Balataları sırası ile takacaksın,sac ların da yönlerine dikkat et.Balataları takarken 2 tane farklı balata var diğerlerinin hepsi aynı.değişik balataları 3 ve 4 üncü sırada takıyorsun.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    MT 09 için ikinci el Alman MRA cam almayı düşünüyorum fiyatı 500tl. Ön camlar içinde en prestijlisi gibi duruyor. GP kompozitin filan var ama çok uyduruk gözüküyor. Puig in cami var yine tırt. orijinal kısa spor cam var en güzeli o ama oda 1000tl civarı.
    https://www.premiummotosiklet.shop/u...a-mt-09-on-cam
    Genelde rüzgarı kesen, yani işlevi olan camlar kötü gözüküyor, hiçbir işlevi olmayan sadece görüntüden ibaret olanlar cok hoş gözüküyor. MRA ise ikisinin ortası gibi.
    https://www.mrashop.de/com/model-bas...creen-nrn-2017
    MRA Türkiye'de bulunmuyor bu arada

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    https://www.amazon.co.uk/Yamaha-MT09-FZ09-2017-Accessories/dp/B07CQLPBH2

Motosikleti
    09
    Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.amazon.co.uk/Yamaha-MT09-FZ09-2017-Accessories/dp/B07CQLPBH2
    Buda çok güzelmiş çok farklı bir hava katmış ama vergisi kargosu 1550 TL civarına geliyor psikolojik cam bütçemi baya aşıyor en fazla 1000tl civarında birşey düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Bu ay başı yine Yamaha fiyat listesini güncellemiş ve mt09 62.500 TL olmuş. 1.100tl zamlanmis. Bu gidişle gelecek yıl başına 70 bin TL'yi geçecek. İyi ki ikinci el düşük km almışım diyorum

Motosikleti
    Yamaha Mt 07 2018
    2018 mt07 sahibiyim mt09 geçmek istiyorum sıfır veya 2. El pişman olurmuyum keşke almasaydım 07 ile devam etseydim dediğim olur mu

Motosikleti
    09
    Alıntı ogatlar59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018 mt07 sahibiyim mt09 geçmek istiyorum sıfır veya 2. El pişman olurmuyum keşke almasaydım 07 ile devam etseydim dediğim olur mu
    Pişman olmazsınız aksine daha fazla güç, sürüş modları, tcs, LED farlar gibi ekstralarınız olur ama sıfır tavsiye etmem sıfır fiyatı çok yükseldi bence. ikinci el uyguna kovalayın. Ben almadan önce ki 2 aylık süreçte sürekli ilan takip ettim. Bu motorun 2017 piyasası 40-48 arası, 2018 piyasası 48-55 arası, 2019 piyasası 55-60 arasında gidiyor. bu aralıkların üstünde fiyat yazan kesinlikle tok satıcı bir kuruş inmiyorlar ve bu aralıkların üstünde motor alıp para kaptırmayın. Bu aralıklarda olan temiz motorlar kapış kapış gidiyor zaten ilanda 2 gün ya duruyor ya durmuyor. yüksek yazan zaten satamıyor.
    Yeni kasa istediğim için yeni kasa ilanları takip etmiştim bir önce ki kasanın güç dışında fazla bir avantajı olmaz

Motosikleti
    Yamaha Mt 07 2018
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pişman olmazsınız aksine daha fazla güç, sürüş modları, tcs, LED farlar gibi ekstralarınız olur ama sıfır tavsiye etmem sıfır fiyatı çok yükseldi bence. ikinci el uyguna kovalayın. Ben almadan önce ki 2 aylık süreçte sürekli ilan takip ettim. Bu motorun 2017 piyasası 40-48 arası, 2018 piyasası 48-55 arası, 2019 piyasası 55-60 arasında gidiyor. bu aralıkların üstünde fiyat yazan kesinlikle tok satıcı bir kuruş inmiyorlar ve bu aralıkların üstünde motor alıp para kaptırmayın. Bu aralıklarda olan temiz motorlar kapış kapış gidiyor zaten ilanda 2 gün ya duruyor ya durmuyor. yüksek yazan zaten satamıyor.
    Yeni kasa istediğim için yeni kasa ilanları takip etmiştim bir önce ki kasanın güç dışında fazla bir avantajı olmaz
    Teşekkür ediyorum
    uzay gemisi bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt 07 2018
    yeni renk alanlar var mı nasıl acaba night flou olmamasıda kötü olmuş...

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Ice fluo var

Motosikleti
    09
    Bu ay yine zam gelmiş güncel fiyat 63.750

Motosikleti
    MT
    bütün fiyatlar uçuyor. satınca alacağımız motorun fiyatları uçtu. şuraya bak 60bini geçti yakında 70bin bandına gelir

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Selam buralar halen sessiz ve sakin
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    MT
    09 sahipleri anca geziyor, yazacak zaman yok sanırım

TempesTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 RS
    Arkadaşlar zincir dişli seti alma zamanım geldi sanırım. Pisayasada taklit, çakma ürünlerin olduğu söyleniyor. Hangi markayı tercih etmeli ve en uygun nereden alabilirim? Araştırmış arkadaşların yorumları faydalı olacaktır.. Şimdiden teşekkür ederim..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    1000 RR ımı ana attim. Yakında sıfır bir MT9 ile aranizda olurum
    TempesTr bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı TempesTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar zincir dişli seti alma zamanım geldi sanırım. Pisayasada taklit, çakma ürünlerin olduğu söyleniyor. Hangi markayı tercih etmeli ve en uygun nereden alabilirim? Araştırmış arkadaşların yorumları faydalı olacaktır.. Şimdiden teşekkür ederim..
    Kendi orjinal dişli zincir seti pisayasa da alacaklarından daha sağlam emin olabilirsin.Hem orjinal hem de EK sgx2 hem de Rk kullandım.Kendi orjinal did zinciri hem daha hafif hem de çok sağlam.
    TempesTr bunu beğendi.

Motosikleti
    MT
    Ben jt marka zincir dişli seti ile değiştirmiştim. Memnunda kaldım. Fiyatı ürüne göre gayet iyiydi. İyiydi diyorum çünkü şu dolar sapıtmadan önceydi. Şimdi ki fiyatlarından haberim yok

Motosikleti
    09
    yağ değiştirme kilometresi nedir tam olarak bilen var mı?
    türkçe kullanım kitapçığında 10 binde bir olarak gözüküyor aynı şekilde yamahanın türkiye sitesinde de 10 binde bir olarak gözüküyor.
    yamahanın yabancı sitesinde owners manuel indirme sayfasından indirip baktığım zaman 6 binde bir olarak gözüküyor. yine eski modelin service manuelinde de 6 binde bir olarak gözüküyor. yamaha türkiyeye mi güvenelim yabancı kaynaklara mı?

Motosikleti
    MT-07
    10000km’de bir. O manuel’deki 6000mil. Mil uzaklığı kullanan ülkelerde yuvarlak hesap olsun die öyle yazılıyor.

REKLAM ALANI
49. sayfa BirinciBirinci ... 394748495051 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)