Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Allah rahmet eylesin yakınlarina sabir diliyorum
    motosiklet basina 300 dolar vergi yok otv yok şu yok bu derken daha neler görecegiz Allah bilir
    siyasilerimiz motosiklet sektörü ile ilgili yanlış politikaları ile bırakın piyasadaki durgunlugu insanları ölüme bile götürmeye basladilarsa onlara söylenecek söz bulamıyorum
    yinede kimsenin ahı kalmaz eminim ne kullancinin nede bu işten ekmek yiyenlerin ahı kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Öncelikle bütün Zealsun ve 2 teker kullanıcılarına Merhabalar diyorum..

Polen firması sahibi Ahmet Bey'in vefatı dolayısıyla; ailesi, yakınları, sevenleri ve dostlarına sabırlar diliyorum... Gerçekten Türkiye'deki motor tutkunları, 2 teker sevdalıları için değerli bir insandı...

Neredeyse 2 gündrü bütün vaktimi 150cc chopper markalarını araştırmak ile geçiriyorum ve bu konunun nerdeyse yarısından fazlasını okumuş bulunmaktayım.. Zealsun markasının Zs 150-19 modelindeki bir kaç özellik bakımından gerçekten de benzer modelleri arasından 1 değil 2 adım öne çıktığını kabul etmmemek imkansız.. İlk olarak titreşim sorununa kesin denebilicek bir çözüm getirilmesi çok büyük bir avantaj.. Ayrıca hız değil gezi + zevk makinası olan bu güzellerin uzun yolda sıkıntı yaşamamasını hava+yağ soğutma sistemi ile başarmaları da diğer b ir avantajı..

İnternet sitelerinde ikinci el fiyatları şu anda 1.500 ytl den başlıyor, gerçekten de temiz makinalar var piyasada ve kanımca yeni satıcılar da baharın gelmesi ile birlikte çoğalacaktır...

Kendim de motor araştırması içerisindeyim fakat, banka kredisi çekemiyorum ve nakitim de yok.. sadece aylık sabit 200ytl ayırabilirim bu güzeller için... anadolu cetelm ile ilgili kredi oranları vs. araştırması içerisindeyim fakat 2. el piyasasında ne derece avantajlı tartışılır durumda.. Benim diğer dikkat ettiğim nokta ise, 2. el motor satacak arkadaşların kredi kartı ile ödeme seçeneğini de barındırmaları gerçekten de kendileri ve alıcılar için bir avantaj sağlıyacaktır diye düşünüyorum.. Bilmem ne kadar haklıyım nacizane fikirlerim

Malumunuz bahar geldi yollar, havalar; 2 tekerlere ve severlerine gülen yüzünü yavaş yavaş göstermeye başlıyor... Tek temennim kazasız, belasız, zevkli ve eğlenceli sürüşler..

Saygılarımla,
    Don't touch me too much...!

Motosikleti
    Kymco Agility
    Namicim PM attım.. ;)

ya benim PM uyarıları çıkmıyor sanırım, o yüzden PM'lerini cevaplayamadığım arkadaşlar kusura bakmayın. Biraz geç olsada cevap yazdım herkese. Bu arada msn'm burakmurat@live.com nami yaw..
    ama sen yoksun! :(

-------------------------------
    Ek olarak makineyi satışa çıkardım. Cross düşünüyorum, bahsetmiştim sizlere.

Düşünen arkadaşlara MT'den geldiklerini söylerlerse fiyat konusunda elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

http://www.sahibinden.com/otesi_yok!...XQQdisplayitem

Bu adreste görebilirsiniz makineyi dostlar!

Arkadaşlar, bu sabah Polen'i aradım.
    Hatta vefat eden abimizin öz yiğeni ile konuştum!
    Devam edeceklerini söyledi kendisi ve hatta şöyle bir cümle kurdu, çok duygulandım.. "Allah'ın izniyle bu bayrağı dalgalandırmaya devam edeceğiz" dedi.

Haberdar ediim dedim sizleride..
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

ragman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar B.m.O. Sanırım sende benim gibi fatihte ikamet ediyorsun. Sevindim.
    Bende bir zealsun 150-19 talibiyim.Motorunu görmek isterim. Motor çok temiz görünüyor. Ancak fiyatı biraz yüksek geçmişsin sanırım.
    ----
    Zealsun alacak arkadaşlar, motordan bende çok anlar değilim. Ancak iki arkadaşım aldığı ikinci el 150-19 ları bir senedir sorunsuz olarak uzun yolda kullanıyorlar.Bu motorun sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Ayrıca arkadaşlarımın ilk motorları.Çinliler arasında en iyi görünüme sahip motor bence.

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    Alıntı ragman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zealsun alacak arkadaşlar, motordan bende çok anlar değilim. Ancak iki arkadaşım aldığı ikinci el 150-19 ları bir senedir sorunsuz olarak uzun yolda kullanıyorlar.Bu motorun sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Ayrıca arkadaşlarımın ilk motorları.Çinliler arasında en iyi görünüme sahip motor bence.
    bende 2. el aldım gayet memnunum..
    taş gibi maşallah
    ilk sahibine selamlar buradan, kendisine duacıyım
    ne zamandır sesi soluğu çıkmıyor

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet Arkadaşlar Acil toplantı organizasyonum geldi
    Sezonu fuarla açalım diyorum motorlu motorsuz farketmez amaç beraber olmak.
    Tayfa çok dağıldı banada daral geldi
    Şimdi herkes elindeki ya da temin edebileceği fuar davetiyesini bi yazsın fuarın cumartesi günü sabahtan yenibosnada buluşup dalalım expo ya.
    Bende maalesef davetiye yok.Daha temin edemedim fırsat olmadı.Herkes bi topic edit yapsıon cevapları bekliyorum.
    Özledim lem sizi
    Bu arada bilmeyenleriniz için muratdiksöz dün kaza yaptı unkapanında durumu iyi hafif yaralı.Fuara kadar toparlar o da kendini sanıyorum.
    Abinizi arayın

Bu arada burak pmlerini yanıtladım isteğini yaptım.Sen Esra Özakyüz ile mi görüşmüştün firmadan onu soracaktım sana
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Motosikleti
    Zealsun 150-19
    crim;
    pm'ledim seni bakıver

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    eveet sonunda sezonumuzu açıyomuyuz
    b.m.o. kardeşim bi ara bilet var demişti ama olmazsa fuar alanında bulmaya çalışırım

fakat benim bi sorunum var iş değişikliği nedeniye artık cumartesi günleri çalışıyorum gelebilirsem cumartesi öğleden sonra katılırım size:( ben pazar günü de gitmeyi düşünüyorum tabi bi terslik çıkmazsa
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Yok ben cumartesi güzel kızlar olur diye demiştim zaten
    O potansiyeli değerlendirmek gerekir şimdi
    Olmazsa Pazarda gideriz sorun değil.Birimiz içeriye girerse Mt standından da alırız bilet...
    Maksat beraber olmak ya burnumda tütyonuz
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar sele olayında regal raptorun selesi çok iyi tavsiye ederim ama uyarmı bilmem denemiz lazım bende yaptırıcam ama işlerdeen fırsat bulamıyorum
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cumartesi günü sabahtan yenibosnada buluşup dalalım expo ya.
    Bende maalesef davetiye yok.Daha temin edemedim fırsat olmadı.Herkes bi
    Özledim lem sizi
    Bu arada bilmeyenleriniz için muratdiksöz dün kaza yaptı unkapanında durumu iyi hafif yaralı.Fuara kadar toparlar o da kendini sanıyorum.
    Abinizi arayın

Bu arada burak pmlerini yanıtladım isteğini yaptım.Sen Esra Özakyüz ile mi görüşmüştün firmadan onu soracaktım sana[/U][/B]
    Buraya yazayım linkten merakgiderebilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...da-benden.html

Yok ben cumartesi güzel kızlar olur diye demiştim zaten
    O potansiyeli değerlendirmek gerekir şimdi
    Olmazsa Pazarda gideriz sorun değil.Birimiz içeriye girerse Mt standından da alırız bilet...
    Maksat beraber olmak ya burnumda tütyonuz
    Ben vip tabirle çarşamba oradayım ardından perşembe sabah Yenibosna'da 9.30 da olmam gerek işimi bitirir 11 olur sanırım ,oraya kadar gitmişken de fuara gitmemek olmaz4 bilet var istediğim kadar bulurum isteyene
    Crim uygunsan perşembe gel sakin sakin gezeriz ama diğer günlerde de ne zaman isterseniz hazırım

motoru servise vereceğim varsa öncam ve sis farı bide sinyaller gibi bişeyler gerek Polenle iligili ki yarın yada pazartesi sipariş vermeyi düşünüyorum Burak ,Crim,burak beni de P.M leyin

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Murat DİKSÖZ çok geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin acil şifalar dilerim ayrıca tüm arkadaşlara da kazasız sürüşler diliyorum fuar organizasyonunu netleştirin bende aranıza motorsuz olarak kabul edin ben fuara gidicem Cumartesi pazar fark etmez
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

Motosikleti
    Kymco Agility
    Alıntı ragman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar B.m.O. Sanırım sende benim gibi fatihte ikamet ediyorsun. Sevindim.
    Bende bir zealsun 150-19 talibiyim.Motorunu görmek isterim. Motor çok temiz görünüyor. Ancak fiyatı biraz yüksek geçmişsin sanırım.
    Tabii, istediğiniz zaman görebilirsiniz makineyi. Ben genelde akşam 6'dan sonra ve haftasonları uygunum. Fiyat konusunda birşeyler yapar, orta yolu buluruz.

Bu arada burak pmlerini yanıtladım isteğini yaptım.Sen Esra Özakyüz ile mi görüşmüştün firmadan onu soracaktım sana
    Ok'dir abi.. Sağolasın. Bu arada bende 5-6 bilet var. 2'si bana, biri pininfarina'a, geri kalan 3 taneyide sizlere verebilirim cumartesi günü.

Ya ben bir bay'la konuştum. Hatun değildi yani.

Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buraya yazayım linkten merakgiderebilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...da-benden.html
    Abi, çok büyük geçmiş olsun. Yapabileceğimiz birşey olursa haberdar et bizleride.

Alıntı izzmarit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveet sonunda sezonumuzu açıyomuyuz
    b.m.o. kardeşim bi ara bilet var demişti ama olmazsa fuar alanında bulmaya çalışırım.
    abi bende bilet var.. Olmadı içeriye girer MT standından alırız.

Tamam güzel demekki cumartesi uygun olacak herkes.Bir saat belirleyelim ona göre buluşalım.Bu arada Augustla görüşemedim hanımı bebek bekliyordu biliyorsunuz durumlar nedir bilemiyorum.
    Şimdi öncelikle hangi güne toplanacağımızı kararlaştıralım ki Cumartesi yüksek ihtimal görünüyo.
    Ceash abi çok uzun zaman oldu seni buralarda görmek çok güzel umarım tanışma fırsatı buluruz.Zaten ben de motorsuz gelece.Fuar alanında hırsızlık olayları çok olduğu için kafam rahat gezmek istiyorum içeride....

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Alıntı ceash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat DİKSÖZ çok geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin acil şifalar dilerim ayrıca tüm arkadaşlara da kazasız sürüşler diliyorum fuar organizasyonunu netleştirin bende aranıza motorsuz olarak kabul edin ben fuara gidicem Cumartesi pazar fark etmez
    Sağol dostum hiçbirimizin başına gelmesin ve eğer olursa da böylesi yaralanmasız olsun
    biz bir türlü gelemedik kısmet senin gelmenmiş eee kolay bırakmayız o halde
    ben çarşamba bolca bilet alırım.

bence de Cumartesi [/B]uygun çünkü pazar günleri 14 .00-16.00 arası[ karşı yakada olmamı gerektiren bir işim var

Motosikleti
    Kymco Agility
    Fuar alanında hırsızlık olayları çok olduğu için kafam rahat gezmek istiyorum içeride....
    Nasıl yani hırsızlık?.. Motoru mu götürüyorlarmış?

Motosikleti
    mondi 150MC
    okadar güvenlik görevlisinin arasında zor be abi..!!!

Hiçbir fuar aksatmadılar bu fuarda da aksatmayacaklar emin olun.Kendi motorlarıymış gibi bimnip iki dakkada düz kontakla götürüyolar.Benden söylemesi..Ben motorsuz gelecem gelene de bol şanslar

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    galiba herkes için cumartesi uygun gün

ben ancak saat 2 gibi fuar alanında olurum heralde geldiğim zaman ararım ben sizi içerde görüşürüz artık

abi o kalabalığın içinde düz kontak yapıp götürmek te iyi cesaret yakalasalar linç ederler valla
    gerçi benim korkmama gerek yok şarj sorunum var anca ayakla çalıştırıyorum şimdilik
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Ya adamlar izliyolar motorları sotede kanka.Fuara yeni girenlerin ardından atlıyolar motorlara.Yeni giren adam hemen çıkmaz zaten malum.Abi işte heryerde var böyle fırsatçılar.
    Seninkinide kontak yapıp vurdurarak götürürler en olmadı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler