Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ZS 150-19
    Alıntı kayasertac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5-6 aydır 2006 modelini kullanıyorum, 400-500 km lik günü birlik geziler, dere dağ bayır çamur geçişleri yaptım, limitlerini epey zorladım ama herhangi bir arıza, sıkıntı yaşamadım.
    Titreşim yok denecek kadar az, yakıtı 100 km'de max 3 lt.

merak ettiğiniz ne varsa sorun cevaplayabilirim
    kayasertaç çok teşekkür ederim.
    bu motorun en çekindiğim yanı 150cc olması! kasa motora ağır gelirmi bilmiyorum! bu hafta sonu motoru deneyeceğim eğer herhangi bir sıkıntısı yada problemi yoksa almayı düşünüyorum 1750 tl istiyor. sence fiyatı nasıl? umarım bursa taraflarına geldiğinde uludağ turunu birlikte yarız.
    saygılar.
    [B]Yaşam Düşlerde Saklıdır...![/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    heydi gidi günler ilk motorum buydu hala gözağrımdır çok severek üzerine titreyek kullanmıştım gerçekten çok kalite motor hem cüssedi hemd görüntüsü diğer motorlardan üstün kılan yanlarıydı 35000 km de sattım motorun devrini vermemiştim geçen sene devrini zorda olsa verdim hala canavar gibiydi tabi km saati çalışmıyordu kaç binde olduğunu göremedim.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    1750 TL uygun bir fiyat bence, kesinlikle hak ediyor.
    2 kişi pek kullanmadım ama tek başımayken dağda rampada vs bile sorun yaşamadım hantallık konusunda...
    Teklifiniz için teşekkürler, Bursa değil de karadeniz olabilir bu yaz

Motosikleti
    ZS 150-19
    arkadaşlar bugün itibarı ile motora sahip oldum. umarım kazasız belasız kulanabilirim.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Hayırlı olsun

Motosikleti
    ZS 150-19
    Hayırlı olsun
    Kayasertac merhaba, motorun soğutma yağını hiç değiştirdinmi, nasıl bi yağ kullanmam gerektiğini biliyormusun?

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    özel bir yağ veya yağ haznesi yok, motorun yağı soğutma amaçlı radyatörde dolanıyor sadece

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    burak1644
    arkadaşlar bugün itibarı ile motora sahip oldum. umarım kazasız belasız kulanabilirim.

İyi bir seçim arkadaşım 2006 yılında alanlardanım ,okursan paylaşımlarımızı görürsün ve hala canavar gibi hayırlım olsun

''yaman06
    selam arkadaşlar ben ihsan antalyadan hemen hemen tüm sayfaları okudum.ben de zs150 19 almayı düşünüyorum.bi arkadaşımda var 2006 model 14000 de görüntü olarak standart herseyi üzerinde var.arkadaş motorunda da herhangi bir sıkıntı olmadıgını soyledi.1750 lira dedi sizce uygun mudur?Kullanan arkadaşlar cvp yazarsa sevinirim.

İhsan son 1 ay da bilgisayara bakmadım oysa 02 -25 nisan antalya'daydım beraber bakabilirdik hatta otobüste geçerken gördüm bir ZS eğer iyi durumdaysa kaçırma derim ve haziran gibi yine orada olacağım ,hala almadıysan veya niyet varsa bakarız ve belki İstanbul- Antalya motorla gelme niyetim bile var

kayasertac

dağ bayır galiba tarz değişikliği gereği öyle mi

gugukk

nostalji için bir tur veririm Fındıklı'ya gelirsen bak Stormlord -Gökhan askerden geliyor binecek :D

''
    All over the world

Motosikleti
    ZS 150-19
    Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak1644

İyi bir seçim arkadaşım 2006 yılında alanlardanım ,okursan paylaşımlarımızı görürsün ve hala canavar gibi hayırlım olsun

''yaman06
    selam arkadaşlar ben ihsan antalyadan hemen hemen tüm sayfaları okudum.ben de zs150 19 almayı düşünüyorum.bi arkadaşımda var 2006 model 14000 de görüntü olarak standart herseyi üzerinde var.arkadaş motorunda da herhangi bir sıkıntı olmadıgını soyledi.1750 lira dedi sizce uygun mudur?Kullanan arkadaşlar cvp yazarsa sevinirim.

İhsan son 1 ay da bilgisayara bakmadım oysa 02 -25 nisan antalya'daydım beraber bakabilirdik hatta otobüste geçerken gördüm bir ZS eğer iyi durumdaysa kaçırma derim ve haziran gibi yine orada olacağım ,hala almadıysan veya niyet varsa bakarız ve belki İstanbul- Antalya motorla gelme niyetim bile var

kayasertac

dağ bayır galiba tarz değişikliği gereği öyle mi

gugukk

nostalji için bir tur veririm Fındıklı'ya gelirsen bak Stormlord -Gökhan askerden geliyor binecek :D

''
    muratdiksöz merhaba,
    bu formda senin ne kadar emağin olduğunu yakından biliyorum. gerçekten yazdığın her bilgi için emeğine sağlık. motordan gerçekten çok memnunum. bu motoru almakta biraz geç kalmış olabilirz ama yinede hala çok iyi durumda.
    saygılarımla

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Satılacak motor değildi bee özlüyorum hala

Motosikleti
    ZS 150-19
    sevgili dostlar,
    Hali hazırda bu motoru kullanmaya devam eden veya mekaniğinden anlayan birileri varsa benimle irtibata geçebilir mi? kendisine bazı sorularım olacak.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    2 ay önce sattım ama konu güncellenmiş olsun, birilerinin dikkatini çeker...

Motosikleti
    ZS 150-19
    2 ay önce sattım ama konu güncellenmiş olsun, birilerinin dikkatini çeker...
    kaya sertaç sanırım formu sen ve benden başka takip eden yok. belki muratdiksöz takip eder diye düşündüm ama o da pek ilgilenmiyor sanırım

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    yaz geldi aslında, aktif olmaları lazım

çok karmaşık bir sistemi yok bu arada, herhangi bir iyi usta, deneyimli bir kullanıcı da sana yardımcı olabilir...

ANTHYPATHY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 nasipse olucak...
    Arkadaşlar daha önce mondial 250 mct kullandım. yeniden motorsiklet almayı planlıyorum tabiki. Geçen gün denk geldi zealsun denedim. Motorun 150 cc 170 kg olmasına rağmen performansı çekişi gayet tatmin edici. titreşimse tek silindirli bir makinaya göre çok az. Ancak bir sorum olucak ben açıkçası fren performansından pek memnun kalmadım bana bu frenler bu motorsikleti durdurmaz gibi geldi. Acaba ben,n kullandığım makinada mı bir sorun vardı yoksa genel anlamda mct ye göre frenler daha güçsüz mü? Aranızda MCt yi de deneyenler varsa bilgi almam mümkün mü acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ANTHYPATHY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önce mondial 250 mct kullandım. yeniden motorsiklet almayı planlıyorum tabiki. Geçen gün denk geldi zealsun denedim. Motorun 150 cc 170 kg olmasına rağmen performansı çekişi gayet tatmin edici. titreşimse tek silindirli bir makinaya göre çok az. Ancak bir sorum olucak ben açıkçası fren performansından pek memnun kalmadım bana bu frenler bu motorsikleti durdurmaz gibi geldi. Acaba ben,n kullandığım makinada mı bir sorun vardı yoksa genel anlamda mct ye göre frenler daha güçsüz mü? Aranızda MCt yi de deneyenler varsa bilgi almam mümkün mü acaba?
    Benim kullandığımın ön frenleri fena sayılmasa da arka freni pek iyi değildi. Ama bunun da sebebi zaten kalitesiz olan fren balatasının zamanla sertleşmesidir muhtemelen. Balataların değişmesiyle daha iyi olacaktır.

Motosikleti
    ZS 150-19
    Alıntı ANTHYPATHY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. benim motorun frenleri oldukça iyi. belki senin kullandığın motorun balataları aşınmış olabilir. arka tekerin üzerinde fren tel,inin bağlı olduğu bir somun var, o somunu sıkarsan frenler daha iyi tutacaktır.

Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    Mrb arkadaşlar bu motoru yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.Motoru ilk gordugumde işte bu dedım cunku gercekten cok saglam ve buyuk yolda sızın varlıgınızı dıger suruculer de
    fark edıyor.Diyecek çok şey yok gerçekten çok başarılı bir motor.izninizle bu motorla ılgılı izlenimlerimi yazmak isterım.
    ARTILARI
    1 150 lik olmasına ragmen az yakıyor
    2 yag sogutmalı ara vermeden ben 250km gittim hiç zorlanmadı
    3 normal kullanımda titreşim yok (ancak 7000 devri gecınce ufak ufak baslıyor)
    4 hareket kabılıyetı boyuna gore normal
    5 uzaktan kumandalı (alarm bas calıstır)
    6 tubless lastik
    7 avantajlarına gore fıyatı dusuk
    8 elektronık mars
    9 frenlerı gayet yeterlı
    10 egzoz sesı gayet tatmın edıcı
    11 uzun yolda zevkli
    EKSİKLERİ
    1 kalkıslarda cevık olmasına ragmen 4. vıtese geldıgınızde ancak yenı yenı 60 yapmıs oluyorsunuz ( normal devır)
    2 mototorda kullanılan malzemeler cın malı sonucta
    3 120 km yı gectıgını nadır gordum
    4 koltugu rahatsız edıcı zmanla gocme yapıyor
    5 gereksız aksamlar konulmus sırf gorsellık ıcın
    6 yedek parca bulmada zorlanıyorsunuz ( kuba motorların parcaları genelde uyuyor)
    herseye ragmen cok memnunum suana kadar buyuk hıc bı sorun cıkarmadı ufak tefek arızalar oldu motor
    alacak olan varsa ve illada bu tarz motor istiyorsa 250lik çin alacaklarına kesınlıkle bu mototru tavsıye edıyorum

Motosikleti
    ZS 150-19
    Alıntı mesut.ert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar bu motoru yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.Motoru ilk gordugumde işte bu dedım cunku gercekten cok saglam ve buyuk yolda sızın varlıgınızı dıger suruculer de
    fark edıyor.Diyecek çok şey yok gerçekten çok başarılı bir motor.izninizle bu motorla ılgılı izlenimlerimi yazmak isterım.
    ARTILARI
    1 150 lik olmasına ragmen az yakıyor
    2 yag sogutmalı ara vermeden ben 250km gittim hiç zorlanmadı
    3 normal kullanımda titreşim yok (ancak 7000 devri gecınce ufak ufak baslıyor)
    4 hareket kabılıyetı boyuna gore normal
    5 uzaktan kumandalı (alarm bas calıstır)
    6 tubless lastik
    7 avantajlarına gore fıyatı dusuk
    8 elektronık mars
    9 frenlerı gayet yeterlı
    10 egzoz sesı gayet tatmın edıcı
    11 uzun yolda zevkli
    EKSİKLERİ
    1 kalkıslarda cevık olmasına ragmen 4. vıtese geldıgınızde ancak yenı yenı 60 yapmıs oluyorsunuz ( normal devır)
    2 mototorda kullanılan malzemeler cın malı sonucta
    3 120 km yı gectıgını nadır gordum
    4 koltugu rahatsız edıcı zmanla gocme yapıyor
    5 gereksız aksamlar konulmus sırf gorsellık ıcın
    6 yedek parca bulmada zorlanıyorsunuz ( kuba motorların parcaları genelde uyuyor)
    herseye ragmen cok memnunum suana kadar buyuk hıc bı sorun cıkarmadı ufak tefek arızalar oldu motor
    alacak olan varsa ve illada bu tarz motor istiyorsa 250lik çin alacaklarına kesınlıkle bu mototru tavsıye edıyorum

musut arkadaşım bi motor artı ve eksileri ile bu kadar güzel özetlenebilirdi, eline sağlık.

Motosikleti
    ZS 150-19
    bugün mororun direksiyonunu dışa doğru biraz daha açtım ve harika oldu. bence herkes aynı şeyi yapmalı, kullanmırken sanki uçuyorsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler