Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı velerin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yapcam bilmiyorum ilk motor olcak ama il dışına gidicem balıkesir erdek bandırma izmir vb yerlere sıfır alırsam taksitli alıcam ama ikinci el bişey düşünüyorum bu yaz için ne tercih edeyim sizce kafayı yicem her kafadan tonlarca motor markası söylüyorlar ama ne yapcam bilmiyorum yardımcı olun .:D
    İyi günler velerin kardeş.
    Bu motoru şiddetle tavsiye ederim.
    Öncelikle yağ soğutması muhteşem.
    Mondial asya kymco keeway kanuni ramzey vs. gibi motorlarda ne yazık ki yok.
    Uzun yolda seni üzmez.
    İkinci alternartif olarak da regal raptor 250 cc soğutmalı modeli var.
    Regali çok bilmem ama zs 150-19 ufak tefek problemler dışında yolda bırakıcak bir sıkıntı yapmaz yapmadı da :D
    Yedek parçaya gelince daha önce de yazdım ama tekrar yazayım.
    www.yuki.com.tr
    Burda yk 250-4 model bi motor var sele ve motor hariç geri kalan %80 %90 parçalar birebir aynı.
    Ben vize işlemleri için sıkıntılı olan kontak seti ve devir saatini bu siteden temin etmiştim 2 ay önce.
    Saygılar ...
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar herkese merhaba. Bu topiğin bütün sayfalarını okudum hemen hemen.Tabi çoğu 3-4 yıl önce yazılmış yorumlar.Güzel bilgiler paylaşılmış herkese ayrı ayrı teşekkürler.Bende inşallah bir motorsiklet sürücüsü olucam ilk motoruma sahip olmaya az kaldı.
    Regal Raptor Spyder 250cc modeline hayran kaldım ama o kadar çok para veremiyorum malesef.Bu motoru gördüm dediğim gibi yorumlarınızın çoğunu da okudum.İç rahatlatma açısından tekrar sormak istediğim bir kaç soru var yanıtlarsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

Sorularım
    1-İlk motor olarak tavsiye edermisiniz?
    2-Yakıt sarfiyatı ne durumda?
    3-Motorun görüntüsü oldukça büyük fakat motor gücü 150cc bunun kötü bir etkisi varmı.
    4-Sağlamlık olarak nasıldır ben maalesef ikinci el alabilirim.
    5-Karşılaştırma olarak soruyorum Mondial 250 MCT den daha büyük değil mi?

Sorularıma cevap vericek olanlara şimdiden çok teşekkürler...

Hepinize kazasız belasız keyifli sürüşler. :D

Alıntı MaVu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba. Bu topiğin bütün sayfalarını okudum hemen hemen.Tabi çoğu 3-4 yıl önce yazılmış yorumlar.Güzel bilgiler paylaşılmış herkese ayrı ayrı teşekkürler.Bende inşallah bir motorsiklet sürücüsü olucam ilk motoruma sahip olmaya az kaldı.
    Regal Raptor Spyder 250cc modeline hayran kaldım ama o kadar çok para veremiyorum malesef.Bu motoru gördüm dediğim gibi yorumlarınızın çoğunu da okudum.İç rahatlatma açısından tekrar sormak istediğim bir kaç soru var yanıtlarsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

Sorularım
    3-Motorun görüntüsü oldukça büyük fakat motor gücü 150cc bunun kötü bir etkisi varmı.
    5-Karşılaştırma olarak soruyorum Mondial 250 MCT den daha büyük değil mi?

Sorularıma cevap vericek olanlara şimdiden çok teşekkürler...

Hepinize kazasız belasız keyifli sürüşler. :D
    Cevap verecek olan bi arkadaş yok mu? Bu konu öldümü?

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Eeee evliler artınca topiğe az uğrar olundu

ederim ki tamirci arkadaşların yanında diğer Çin motorları malzeme kalitesi görünce daha tavsiye eder oldum ancak karenaj parça bulma zorluğu vardır
    150cc tüketimi ve eğer ekonomik ayarlıysa daha da düşüktür
    Yavaş devirlenir boş 147 kilo ve 150 cc ile 100 kilometer sınırlarında sürat yapar,çok atak olmasını beklemeden keyifli sürüş aletidir
    0 almış olduğundan gerekenleri harfiyen yaptığımdan hiç sorunum olmadı iyi bir 2. else ayni performansı verir eğer bakımlı zorlanmamışsa
    5-Karşılaştırma olarak soruyorum Mondial 250 MCT den daha büyük değil mi[/B
    görünüm heybet ve hava MCT den Keeway den ve benzeri motorlardan daha iyidir Caracal ile benzerliği vardır
    All over the world

Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeee evliler artınca topiğe az uğrar olundu

ederim ki tamirci arkadaşların yanında diğer Çin motorları malzeme kalitesi görünce daha tavsiye eder oldum ancak karenaj parça bulma zorluğu vardır
    150cc tüketimi ve eğer ekonomik ayarlıysa daha da düşüktür
    Yavaş devirlenir boş 147 kilo ve 150 cc ile 100 kilometer sınırlarında sürat yapar,çok atak olmasını beklemeden keyifli sürüş aletidir
    0 almış olduğundan gerekenleri harfiyen yaptığımdan hiç sorunum olmadı iyi bir 2. else ayni performansı verir eğer bakımlı zorlanmamışsa
    5-Karşılaştırma olarak soruyorum Mondial 250 MCT den daha büyük değil mi[/B
    görünüm heybet ve hava MCT den Keeway den ve benzeri motorlardan daha iyidir Caracal ile benzerliği vardır
    Çok teşekkür ederim dostum

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu model motosikletden almak istiyorum satmak isteyenler bana mesaj gönderebilirler (fiyatta uçmamak kaydıyla )

Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu model motosikletden almak istiyorum satmak isteyenler bana mesaj gönderebilirler (fiyatta uçmamak kaydıyla )
    Anlaşırız :D

Arkadaşlar herkeze merhaba
    Bu motordan almış durumdayım henüz dün aldım ve alır almaz 150 km yol yaparak evime ulaştım yolda en küçük bir sorun yaratmadı ve 10 yıldır motorsuz olan bir dino motorcu olarak kendimi oldukça mutlu hissettim
    motorda öncelikli problem yağ hortumlarında, sızma durumu var ve km göstergesi sorunlu.
    Bu gün parça bulup değiştirmeyi düşünüyorum.
    Buradan zaman buldukça yaptıklarımı sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Alıntı Bah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motordan almış durumdayım henüz dün aldım ve alır almaz 150 km yol yaparak evime ulaştım yolda en küçük bir sorun yaratmadı ve 10 yıldır motorsuz olan bir dino motorcu olarak kendimi oldukça mutlu hissettim
    motorda öncelikli problem yağ hortumlarında, sızma durumu var ve km göstergesi sorunlu.
    Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileklerimle ,
    nereden nasıl ne kadara aldığınız bilgisini paylaşırsanız seviniriz

yağ hortumları renault radyatörlerin vb kullanılan lastik hortumlarla değişirse ki beceriniz varsa veya sanayide ucuna rakor taktırarak sorunsuz şekle girer uzun yolda yağ soğutmanın faydası çok,

belki gösterge teli kopuktur arızalıysa benzeri çin mallarının ramzey,skygo gibi markaların aynisi ya da az farklısıdır ,kolaygelsin şimdiden

tabii sizi de tanırsak
    All over the world

Motosikleti
    FAZER 800
    Hayırlı olsun.
    yuki.com.tr de yk 250-4 modeli var. Ben bir kaç parçayı burdan aldım.
    Sağlıcakla...

muratdiksöz ve muhahha306 arkadaşlarım ilginiz için çok teşekkürler, eskiden kendi motorumuzu kendimiz toparlardık ben de yine aynısını yapmayı düşünüyorum, gerçi çok fena paslanmışım sanırım benim makinenin grenajından paslarından önce kendi paslarımı temizlemem lazım :D yahut hem motor hem ben beraber temizleniriz artık
    özellikle benzer markalar için ve yuki.com.tr için teşekkür ederim dün garip garip eminönünde parça arayıp bulamamıştım
    şimdi en azından nerede arayacağımı sayenizde öğrendim teşekkürler.

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    muratdiksöz ve muhahha306 arkadaşlarım ilginiz için çok teşekkürler, eskiden kendi motorumuzu kendimiz toparlardık ben de yine aynısını yapmayı düşünüyorum, gerçi çok fena paslanmışım sanırım benim makinenin grenajından paslarından önce kendi paslarımı temizlemem lazım :D yahut hem motor hem ben beraber temizleniriz artık
    özellikle benzer markalar için ve yuki.com.tr için teşekkür ederim dün garip garip eminönünde parça arayıp bulamamıştım
    şimdi en azından nerede arayacağımı sayenizde öğrendim teşekkürler.
    Eeee o paslanma Tevellüttendir ona pek çare olmuyor ama motorun neyini nereden temin edersinizin devası biz de
    Dün ve bugün ben de Eminönü'ndeydim ki bana en fazla 10 dk lık uzaklıkta ancak istediğiniz gerekli olacak parça vs için resim koyarsanız veya motoru görebilirsek adres bilgilendirmesinde bulunabilirim ,kolay gelsin
    All over the world

Merhaba bende motor alacam ama monero düşünüyorum zealsun mu iyi monero cmx 250 cc ' mi ?

CAGBABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150F
    Motorumu satıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6140684/detay/

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Ben de aranızdayım artık

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Kazasız belasız günlerde olsun ,sinyalleri saymazsak orjinal parçalar üzerinde ve egzos açılmış ,eğer temiz bakıldııysa seni üzemeyecek motordur,fiyattan detaylardan bahsedersin i
    hayırlı olsun
    All over the world

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Çok sağol, inşallah üzmez
    2006 model 16.000 km'de, temiz bir motor, kırık çıkık çiziği yok,
    lastikleri daha 500 km önce değişmiş (üretim tarihi 2011)
    motoru satın aldığım gibi, 1 kez sigara molası hariç 150 km durmadan rahatça gittim,
    max 120 km/h (arkadan arabam takip ediyodu, gerçeği 110-115 km) ortalama 90-100 km/h hızla gidebiliyor.
    dün aldım, tekrar binemedim, yakıtını hesaplayınca yazarım.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    190 km 30 TL, yani 1 lt ile 30 km civarı

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Yakıtı performanslı veya ekonomik olarak karbüratörden ayarlayabilirsin ,lastiklerin değişmiş ve yakın tarihli olması iyi orjinal lastikleri pek verimli değil ortalama 90 ki önerilen hız uyulduğu zaman sorun çıkarmadan üzmeden gidiyor :D
    iyi bir şeçim bu kadar yılda dökülen markaları gördükten sonra
    All over the world

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    forumu vakit buldukça gıdım gıdım okuyorum, daha 15. sayfada filanım. Motoru salonda kullandığınız dönemlerde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler