Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya oto elektrikçi halleder demiştim.İşte o farda ya da bi yerde muhakkak bi yer değiyo illa ki.
    Sen tüm sinyaller yanacak şekilde ampulleri tak.Herşey tamam olsun yani.
    Ondan sonra röleleri bağlarım ben.
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondi 150MC
    hersey hazır abi

yarın öğleden sonra arıycam seni
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Yarın ve cuma buralarda olmayacağım.Bi tek cumartesi burdayım.Pazar günü de Tekirdağa gezi yapacaz zaten
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...

Motosikleti
    henüz yok :(
    iyi geceler arkadaşlar.......
    bende zealsun Zs-150 almak istiyorum ama tam olarak karar veremedim.

Motosikleti
    Kymco Agility
    Alıntı sacakli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler arkadaşlar.......
    bende zealsun Zs-150 almak istiyorum ama tam olarak karar veremedim.
    sen tam olarak karar verinceye kadar buralardayız.. acele etme, ağır ağır düşün!

ama 3 günde düşüsen 5 günde düşünsen sonuç hep aynı olacak!

Çünkü bu fiyat ve motor hacmi aralığında daha iyisi yok, buna emin olabilirsin!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    galiba pazar günü için tekirdağ planı yapmışsınız ne güzel ama ben gelemicem maalesef inşallah bidahaki sefere katılırım tekrar size
    bol fotoğraflı bi gezi olsun bari onlara bakıp iç geçireyim
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Motosikleti
    henüz yok :(
    :D kesinlikle haklisin o yüzden fazla beklemekte istemiyorum
    kendim için bugun önemli bir adım attim ve ehliyet kursuna yazıldım 23 agustosta sınav varmış.....
    sınava kadar heralde 2.el bir zealsun bulurum

ragman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaza yaptım...

Kaza yaptım beyler...

Dün gece istinye civarlarında önümdeki taksici kızlara hava atmak amacıyla lastiği kaydıra kaydıra, inanılmaz bir biçimde ,aniden durdu. Sola kaçıp kurtarayım derken arkadan gelen minibüs bize yandan çarptı... Taksi tamamen kusurluydu ve kaçtı.

Minibüs şoförü sağolsun geldi ilgilenmeye çalıştı. Benim o anda sola geçip kaçma riskini almayıp, taksiye arkadan girmem daha mantıklı olacaktı ama sadece kaza yapmamaya odaklandığımdan yanlış davrandım...

Artçı ile birlikte yerdeydik.O düşüş anını unutmam heralde birdaha..

Fiziken sıyrıksız ve hasarsız olarak atlattık olayı...Çok şükür..
    Ancak psikolojikman, bilmiyorum...

Geçmiş olsun kardeşim.Sana ve artçına bişey olmamış ya gerisi hikaye herşey yoluna girer.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı ragman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yaptım beyler...

Dün gece istinye civarlarında önümdeki taksici kızlara hava atmak amacıyla lastiği kaydıra kaydıra, inanılmaz bir biçimde ,aniden durdu. Sola kaçıp kurtarayım derken arkadan gelen minibüs bize yandan çarptı... Taksi tamamen kusurluydu ve kaçtı.

Minibüs şoförü sağolsun geldi ilgilenmeye çalıştı. Benim o anda sola geçip kaçma riskini almayıp, taksiye arkadan girmem daha mantıklı olacaktı ama sadece kaza yapmamaya odaklandığımdan yanlış davrandım...

Geçmiş olsun kardeşim dilerim son kazan olur.
    Saygılarımla...
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Kaza yaptım beyler...
    Kardeş geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. O taksicide elbet bi gün yaptığını ödeyecek. İlahi adalet...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Kaza yaptım beyler...
    Geçmiş olsun arkadaşım. Sizde birşey yok ya, gerisi önemli değil.

Motosikleti
    Benelli TRK502
    arkadaşım geçmiş olsun size bişey olmamasına sevindim

saçma hareketler yapan birilerini görünce sağa çekip bekleyecez artık heralde
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19

geçmiş olsun

Kaza yaptım beyler...

Kardeşim geçmiş olsun,önemli bir şey olmaması tesellimiz ,ancak kazalar sonrasın da şöylemi yapsaydım ya da böyle olsa miydı ?sorularını akla getiriyor da anlık kararlarımız saliselerle ölçüldüğünden çokta sağlıklı olamıyor çoğu zaman
    Her düşüşün etkisi giderek yeni düşmelerde aza iniyor emin olabilirsin bendenyıllarca bisiklette ne düşmeler ,yaralanmalı kazalar yaşadım (45 gün omuz bölgem sarılı dolaştım ,yatıp kalkamadım)motosikletteyse ilk ve tek kaza mı geçenlerde yazmıştım ,yeni bir deneyim tadında heyecanlı olmuştu ama nasıl ,ne şekilde ve ne doğuracağını anlık tahmin etme avantajını kazandırıyor,daha tedbirli daha deneyimli kılıyor belki de hiç kaza yapmamaktansa birkaç küçük kaza sonucu daha kontrollu risk almadan sürüş sonucunu sağlaması olumlu yönü diyebiliriz.
    Yine de son kazan olsun (Taksi konusunda yorum yapmaya dilim varmıyor aklımdan geçenleri siz dillendirin )

Benden de bir lastik haberi önceki gün evden çıkıp oğlumla Sirkeci'ye giderken daha 1km olmadan- 20km hız dolaylarında-arka yalpalamaya başladı,güzel yurdumun güzel hurdacılarından düştüğünü varsaydığım başsız ve kıvrık bir tel-çivi parçası arka tekeri mesken edinmişti600metre ileride Tophane'deki lastikçinin oraya itip (subapta kesilmiş )eski bir iç lastiği 10ytl bedelle taktırdımama göbek milini ters taktılar abi daha kolay çıkar sonrası diye
    neyse bu cumartesi Stormlord ve CRiminaL konuğum olacaklar evin önünde her birşeyleri söküp (bu lastik bana egzos,tüm tekerleği sökme,tamburun nasıl olduğu gerekirse iç lastik takozların nasıl değişebileceğini öğrettigereği olan varsa hemen gelsin hallederiz)dağıtıp toplayacağız ,fotolarızda

Çok Sağolun beyler,
    muratdiksöz dediğin gibi "birkaç küçük kaza sonucu, daha kontrollu, risk almadan sürüş" adına kazanılmış bir tecrübe benim için.... eee tecrübe kolay kazanılmıyor...

Ben bilinç altından, hiç kaza yapmıyacağımı, çok kontrollü olduğumu v.s. düşündüğüm için biraz moralim bozuldu.
    Ama olanlar gayet normal... Sindirmek gerek...

Daha dikkatli olarak, Sürüşe devam....

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A

Geçmiş olsun...

Kaza yaptım beyler...

Geçmiş olsun arkadaşım! Sende ve artçında bişey olmaması sevindirici Allah daha kötüsünden korusun.

"küçük kazalar insanı büyük kazalardan korur" diye düşünüyorum...

Birde siz siz olun istanbulda boş yada dolu farketmez ticari taksi arkasında seyir halinde olmayın ya sollayın yada yavaşlayın! Boş taksi yolda biri cep telefonunu kulağına götürse el etti diye zınk duruyor arkasına bakmadan yada dolu taksi müşteri ineceğim dediğin hiç aynaya bakmadan direk sağa dalıyor siz siz olun seyir etmeyin...

selamlar saygılar...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Sanlı +1

Arkadaşlar artık grubumuzu eski günlerdeki gibi tekrar bir arada görmek istiyorum.Çok koptuk çok.Topic bi şekilde ayakta duruyor ama bağlantımız zayıfladı.

izzmaritin ailede sağlık sorunu var.allahın izniyle yakında feraha kavuşacak
    august ailesi ile ilgilenmek zorundaydı yakında yalnız kalacak
    murky finallerle boğuşuyo temmuz başı işi bitecek
    B.M.O ne ettiği belli değil serserilik peşindedir gene
    ragman tam bişeyler yapalım dedik asfaltı öpme deneyiminde bulundu.Ama sanıyorum ki toplayacak kendini
    murat@ Herif bendne önce Avşaya gitti.1 haftaya damlar
    ozan150zc ehliyeti yok yolda kaz gibi avlarlar
    kaos2007 daha tanışamadık.Sanırım artık motoruna alıştı ve bize katılır diye umuyorum
    muratdiksöz her daim hazır ve nazır
    stormlord yeni yeni dialoga başladık iştiraklerini bekliyoruz...

Son olarak sanlı ve kenya suzu ve kawa ile bize ayak uydurmak isterler ise başımız üstüne yerleri var
    Ve ben artık bunaldım.Grubu bi arada görmek istiyorum.
    Acil tekliflerinizi bekliyoruz.En geç temmuz ayının 2. haftası için bir plan lütfen.Tekirdağda yazlığı olup da ağırlamayanlara duyrulur

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    Kaza yaptım beyler...

RAGMAN çok geçmiş olsun kardeşim.. umarım çabuk atlatırsın ..kaza sonrası psikoloji gerçekten çok kötü oluyor . geçenlerde bir arkadaşım araba ile kaza geçirdi eşinin 2 gün boyunca elleri titredi .donup kaldığı zamanlar oluyordu.allah kimseye göstermesin ..umarım son olur ..
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

taner_k çok sağolasın. Aslında çok ciddi bir kaza değildi sonuçta. Motorla ilk kazam işte. Arkadaşına çok geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Şu an oldukça rahatım, hatta yarın 180 km lik yola gidiyorum. Yani motordan çekinmiş falan değlim.O psikolojik hal de o günlüktü.

@-Criminal- , hocam evet, artık asfalt öpmüş adamız.. ( Mürekkep yalamış gibi birşey... ) yakın bir zamanda tanışmayı isterim. Umarım Temmuz 8'e topluca bir gezi ayarlayabiliriz..

Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanlı +1

Arkadaşlar artık grubumuzu eski günlerdeki gibi tekrar bir arada görmek istiyorum.Çok koptuk çok.Topic bi şekilde ayakta duruyor ama bağlantımız zayıfladı.

izzmaritin ailede sağlık sorunu var.allahın izniyle yakında feraha kavuşacak
    august ailesi ile ilgilenmek zorundaydı yakında yalnız kalacak
    murky finallerle boğuşuyo temmuz başı işi bitecek
    B.M.O ne ettiği belli değil serserilik peşindedir gene
    ragman tam bişeyler yapalım dedik asfaltı öpme deneyiminde bulundu.Ama sanıyorum ki toplayacak kendini
    murat@ Herif bendne önce Avşaya gitti.1 haftaya damlar
    ozan150zc ehliyeti yok yolda kaz gibi avlarlar
    kaos2007 daha tanışamadık.Sanırım artık motoruna alıştı ve bize katılır diye umuyorum
    muratdiksöz her daim hazır ve nazır
    stormlord yeni yeni dialoga başladık iştiraklerini bekliyoruz...

Son olarak sanlı ve kenya suzu ve kawa ile bize ayak uydurmak isterler ise başımız üstüne yerleri var
    Ve ben artık bunaldım.Grubu bi arada görmek istiyorum.
    Acil tekliflerinizi bekliyoruz.En geç temmuz ayının 2. haftası için bir plan lütfen.Tekirdağda yazlığı olup da ağırlamayanlara duyrulur

sonunda sağlık problemleri tatlıya bağlandı artık özgürüm

gerçekten gerek iş, okul, sağlık, ev hayatı derken görüşemeyeli uzun zaman geçti. şöyle bi toplanıp yine 7 8 9 . . . motor uzun bi yol yapsak... şehir içinde sürmekten sinir stres oldum

önceki akşam iş çıkışı bauhaus a gittim nami yi arayacaktım işler değişti eve dönüş yaptım.

real de güzel bi çadır gördüm arkadaşlar heralde bu hafta sonu alıyorum çünkü ilerleyen haftalarda gece konaklamalı bi kaç gezi yapmayı planlıyorum napalım bu sene izin yok bari hafta sonlarını doldurayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler