Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Şase olarak büyük olduğu bi gerçek bunu kimse inkar edemez. Ama yağ radyatörü gerçekten işe yarar, pompanın yetersiz kaldığını görmedim. Hortumdaki çatlaktan nasıl attığını iyi biliyorum ;) . Şase cüsse olarak büyük olduğundan yürütmek için motor daha çok güç harcar ve bu hararet demektir. Radyatör bu durumda işini başarılı bir şekilde yapar. Trafikte bunu anlarsınız. Motor sıkıştırılmadığı sürece olmasada olur durumundadır. Hortum kırıldığında iki tarafada kör tıpa takıp kullanan arkadaşlarımızda vardı bu forumda, bi sıkıntıdan bahsetmediler. Benim gibi genelde 2 kişi ve e5 trafiğinde gidiyosan gerekli derim.
    Yedek parça motoru için sıkıntı değil uyumlu onlarca model var. Benim en son karburatör arızalandı mct 250 karburatörü taktım sıkıntısız.
    Ama yan kapak, çamurluk vs. biraz sıkıntılıdır. Yeni modelleri gelmediğinden dolayı. Ama benzer bi modeli asya motordamı gördüm hatırlamıyorum tam markayı. Göstergeler falanda aynıydı.
    Egzoz konusuna fazla takılmamak gerek. Tek silindir olduğundan ufak kaynak işleriyle sıfırdan daha güzel yapacak yerler mevcut.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar selam , redresör değiştirmem gerekti baktım bizim motorlarda diyod gibi bir şey var arada, piyasada aynısını bulamadım bir fikri olan var mı ?

merhaba arkadaşlar
    bu motoru 3 yıldır kullanıyorum 2 hafta boyunca roman okur gibi 252 sayfayı okudum 2006 yıllında başlayan sıkı dostluk nerde..

merhabalar bende aranıza yeni katıldım scooter üstü ilk motorumu almak istiyorum bütçem 3bine kadar ve çok fazla motor araştırdım ilkkez zealsunda olumsuz yorum görmedim yada az gördüm diyim sormak istediğim şey yakıt tüketimi olsun sesi olsun tavsiye edermisiniz hala kullanan varmı burda aktif bilmiyorum ama şunu buldum ne dersiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-zealsun-zealsun-zs150-19-156349171/detay

Alidulger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Land Cruiser
    arkadaslar ben bu motordan almak istiyorum yağ sogutmali oldugu beni cezbediyor hiç uzun yol yapan varmi bu motorla mesala yazin en fazla kac km durmadan gidebildi ?

2 hafta önce durmadan 130 km yaptım aynı gün içinde 180km ortalama 80-85 gittim bir sorun çıkarmadı

Motosikleti
    zealsun 150 19
    selam arkadaslar ben yigit ankaradan motorum zealsun 150 19 arka fren balatası neyle aynı yardımcı oursanız sevinirim bir balata aldım ama fren performansı son derece kötü yardımcı olan herkese şimdiden tşkler tekerinize taş degmesin

Motosikleti
    honda titan
    selam arkadaşlar. foruma yeni katıldım. honda titan motorsikletim var çok fazla yıpranmış aldığım adam kaza yapmış bende ucuza almıştım 4 yıl önce ve satıyorum. geçenlerde zealasun zs 150-19 motosiklet gördüm satarsa sahibi alayım diye aradım sahibini buldum adam satarım dedi. bende bu motosikleti gidip tamircilere sorayım dedim nasıl bişey. bana 'başını ağrıtmak istiyorsan al', 'çöp gibi motor', '200 tl bile olsa alma', 'yedek parçası bulunmadığı için elinde kalır' vs gibi bi dünya laf söylediler. bunun tipi harika. resmen cezbediyor adamı. şimdi çok kararsız kaldım ne yapmalıyım en doğrusunu kullanan kişiler söyler diye düşüünüyorum o yüzden siz değerli üyelere sorup fikirlerini alayım ona göre haraket edeyim dedim.
    saygılarımla..

arkadaşlar bana arka çanta demiri ve yolcu basamağı lazım bu motorun bilgisi olan var mı ?

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı Bah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana arka çanta demiri ve yolcu basamağı lazım bu motorun bilgisi olan var mı ?
    Kendi motorumda değişiklik yaptım. Değişik bir caferacer projesi oldu. Yakında resimleri paylaşırım. Arka çanta demiri, yolcu basamağı, ön koruma demiri, plastik yaz kapaklar, hava filtresi yan kapakları, depo altı plastik kapaklar ve ön amortisör üst kovan muhafazaları boşa çıktı. İsteyen arkadaşlara özel mesajdan yardımcı olurum.
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

Motosikleti
    FAZER 800

Arkadaşlar herkese merhaba. Aranıza Antalya'dan katılıyorum. Bir zs150-19 sahibiyim. Zaten bu motoru almaya da bu konuyu inceledikten sonra karar verdim

Sağolsun Muhahha306 bazı parçalar konusunda yardımcı oldu fakat motorumun yeni bir benzin deposuna ihtiyacı var ve bulmakta güçlük çekiyorum. Bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim. Çelik Motor'un bir adet deposunu buldum fakat o da turuncu renkte... Bütün sanayiyi gezdim fakat nafile. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
    muhahha306 bunu beğendi.

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Uzun süreden beri girmiyordum meğer eski dostlar varmış
    Muhahha306 dostum benim gibi istikrarlı kullanıcıymışsın demek forumu ve topiği ihmal etmemeliymişim

Salihyldr hayırlı olsun Kanuni Caracal ie kanuni Seyhan250 depoları benzer diye aklımda kalmış bir de öyle ara veya denk gelirsen önce kıyasla kolay gelsin
    muhahha306 bunu beğendi.
    All over the world

Motosikleti
    FAZER 800
    Tekrar hoş geldiniz Murat hocam. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:33 ----------

Alıntı salihyldr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba. Aranıza Antalya'dan katılıyorum. Bir zs150-19 sahibiyim. Zaten bu motoru almaya da bu konuyu inceledikten sonra karar verdim

Sağolsun Muhahha306 bazı parçalar konusunda yardımcı oldu fakat motorumun yeni bir benzin deposuna ihtiyacı var ve bulmakta güçlük çekiyorum. Bu konuda bana yardım ederseniz çok sevinirim. Çelik Motor'un bir adet deposunu buldum fakat o da turuncu renkte... Bütün sanayiyi gezdim fakat nafile. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
    Sizin kargo hazır. Sevgilerle...
    muratdiksöz bunu beğendi.

Motosikleti
    zealsun 150 19
    Arkadaslar formda kimseler varmi yardim gerekiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Zealsun150 19 sol yan grenaj lazim nerden bulabilirim adana camgozu ariyorum telefona bakan yok

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Camgözler bildiğim aktif Adana'nın eskilerinden ama işi bırakmışlar mı sanmam ancak Sirkeci'de yıllardır irtibatı olan dostuma sorarım belki numara değişikliği olmuştur ancak karenaj ellerinde var mıdır bana da ön çamurluk gerekli Caracal ın uyumlu ama şimdilik onu da bulamadım
    Kolay gelsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

http://www.avrupamotorrad.com/?d7105/Yan-Kapak-Chopper-Siyah-I-C.html üt parlak parçaları dışında bize uyar yanlış anımsamıyorsam
    All over the world

Motosikleti
    FAZER 800
    Alıntı ahmetbi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar formda kimseler varmi yardim gerekiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Zealsun150 19 sol yan grenaj lazim nerden bulabilirim adana camgozu ariyorum telefona bakan yok
    http://www.aliexpress.com/item/Original-factory-accessories-QJ150-about-3-a-guard-plate-cover-Electric-bottle-caps/32333888560.html
    !!! Hepimize Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler !!!

Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Alibaba kırk haramilere karışmış 33 dolar bir üst yazımda linkini verdiğim avrupamotor satış yerine gittiğimde
    2 yan kapak yazısız siyah
    ön çamurluk 45 tlki almaya gitmiştim
    arka çamurluk 69 tl yanılmıyorsam
    2 li sele isteyene
    lastikli jant
    ama parlak krom 2 küçük yan kapak ve benzin deposu üstü bana gerekli olan krom kaplama plastik üstlük yoktu
    Far vesaire sitesinde de göreceğiniz gibiuygun fiyata
    iyi
    günler kolay gelsin
    All over the world

Motosikleti
    zealsun 150 19
    Banada yandaki ust taraf grenaj olan kapaklazim netten arastirmadigim yer kalmadi ama buladim malesef

Motosikleti
    zealsun 150 19
    slm almayı düşünen arkadaşlar uzun yol yaparmı diye merak edenler ankara amasra arası gittim yzın ve sadece 2 defa durdum birinde benzin aldım 15 dkk felan birindede çay içme vakti kadr durdum ne şişme oldu ne de başka bişey banamısın demedi 100 120 arası hızla ve bartının o yokuşlarını 4 . vitesde 70 80 ile çıkmışlıgı oldu tabi virajlar hariç 3 yıldır kullanıyorum maşallah arıza felanda açmadı temiz bulursanız tereddütsüz alın derim ama grenaj kısmında parça skıntısı oluyor bunuda göz ününde bulundurun

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

muhahha link atmışsınız ama bizim grenajlar bunlardan degil daha uzun ve üzerinde mikelajlı plastik var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler