Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondi 150MC
    arkadaşlar..!

Ezpharess'e
    Taksimde Bir Taksi Arkadan Çarpmış..
    Dengesini kaybedip bariyerlere girmiş..
    Sonrası Malum..
    Motor pert..
    Kaburgaları çatlamış Sol kolu kırılmış..
    Şuan durumu iyi merak edilcek bişi yok..:(
    Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... !!!!!--HyO--!!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zealsun zs 150- 19
    Çok çok geçmiş olsun, Allah korumuş.inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur:(

ragman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun arkadaşa, gerçekten üzücü...

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pfff çok üzüldüm ya.Geçmiş olsun dileklerimizi ilet kendisine :( :( :(
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Geçmiş olsun dileklerimle ,tez zamanda sağlığına kavuşur umarım,kaburga kırığı bildiğimce soluk almayı engelleyici ve acı verici kırıktır hiç olmazsa fazla acısı olmasın arkadaşımızın ,detayları bekliyoruz,haberleri eksik etmeyin
    (pazar günü bir zs kullnıcısı arkadaşımızın kaza haberi duydum acaba bu olaymıydı?

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü bir zs kullnıcısı arkadaşımızın kaza haberi duydum acaba bu olaymıydı?
    Yok abi, bu değil. Ben öğrendim o işin aslını.

O arkadaşın merak edilecek birşeyi yokmuş. Kolunda ve bacaklarında ezilmeler olmuş yalnızca, gayet iyiymiş. Ama makine için aynı şeyi söyleyemiyorlar.. Tabii cana geleceğine mala gelsin!..

Dilerim Ezpharess de biran önce sağlığına kavuşur. Geçmiş olsun diyorum!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    zs150-19
    Selam ZS'ci dostlar nasılsınız görüşmeyeli.

Arkadaşlar malum ben ikinci çocuktan sonra dağıldım, toparlayamıyorum, iş güç derken biraz uzak kaldım. Bu yaz 2 tur atmak haricinde hiç çıkamadım bile inanırmısınız. Neyse seneye inşallah bolca görüşürüz diyelim. Namican'la Migros'da karşılaşıyoruz ama oturup görüşemedik.

Benim motor kapalı otoparkta duruyor, yaz başında nete ilan vermiştim bayağı arayan oldu pek gönüllü değildim, kullanırım diyordum vermedim ama fırsat bulamıyorum gerçekten.

Buradan isteyen bir arkadaş olursa çok uygun fiyata bırakırım. Kapalı otoparkta branda içinde bekliyor garibim. 2500 km'de falandı en son.

Nova sen güzel bi şey almıştın sattın mı onu yine arıyorsun, istersen bakabilirsin.

Yaza doğru krizler falan geçerse aynı konseptte bir şey almak istiyorum, olmazsa kara kızımla devam.

Görüşmek üzere, dikkatli sürüşler.

Ali.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Ezpharess e geçmiş olsun dileklerimizle inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur

ali abi seni de tekrar burda görmek güzel gezilerde kulağını bolca çınlatıyoduk zaten inşallah bidahaki gezilerde katılırsın tekrar bize
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Ali abi bir görüşelim.. Ö.M attım zaten, posta kutunda..
    Telefonuna ulaşamıyorum.

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dileklerimle ,tez zamanda sağlığına kavuşur umarım,kaburga kırığı bildiğimce soluk almayı engelleyici ve acı verici kırıktır hiç olmazsa fazla acısı olmasın arkadaşımızın ,detayları bekliyoruz,haberleri eksik etmeyin
    (pazar günü bir zs kullnıcısı arkadaşımızın kaza haberi duydum acaba bu olaymıydı?
    Murat abi kaza zealsunla yapılmamış..
    Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... !!!!!--HyO--!!!!!

meraba arkadaşlar ,bir şey sorayım size. ne zamandır sorayım diyorum hep unutuyorum. motorun tankınn sağ tarafında beyaz bir çıkartma var. motor şeması gibi. çıkmıyor meret. o neyle çıkar bir akıl verin. bembeyaz parlıyor orda.
    kaza geçiren arkadaşa da geçmiş olsun. bizim buralarda bir kaza haberi daha dinledim.2. sayfaya çıkmış ne yazık ki. çok moralim bozuluyor böyle şeyler duyunca.

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wd 40 sıkıp bekle.Köşelerinden yavaş yavaş soyularak sökülmeye başlar
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Motosikleti
    Benelli TRK502

ufak bi kaza :(

dün gece 12:30 civarı galata köprüsünden sonra sağa dönüşte arka frene hafif dokunmamla beraber kendimi yerde buldum :( yerler hafif ıslakmış motorla beraber 10 metre kadar koruma demiri ve dizlik üzerinde dönerek sürüklendim. allaha şükür bende bişey yok sadece sağ ayna kırılmış. köşedeki taksiciler yanıma koşana kadar ben motoru kaldırmış gitmeye hazırlanıyodum korumasız çıkmamak lazım heleki bu havalarda
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Geçmiş olsun İzzmarit. Evet korumasız çıkmamak lazım aman dikkat tekrar geçmiş olsun sende bişey olmaması iyi...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

Abi, geçmiş olsun..

Sende ve karakızda birşeyin olmaması sevindirinci..
    Taksicilere gelince.. Kalkıp gitmeye hazırlanman iyi olmuş! Nemelazım, taksici milleti!!! Napcağı belli olmaz

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19

geçmiş olsun

izzmarit geçmiş olsun kardeşim ,dizlik ve koruma barı muhteşem ikili galiba artık metzeller vs. lastik takmak zamanı geliyor malum 2.5 yıllık lastiklere sahibiz (şimdi değer mi ?diyen çıkabilir ama sağlığımız için )
    Bu arada 3 zs ve hatta ezpharess başka motorla da olsa topikten 4 kişi kazayla karşılaştık (toplu bir "kurşun döktürme seansımı"yapsak ne dersiniz

Bir öneri de benden çıkarmak isteğiniz herşeye "gaz" kullanabilirsiniz tabii bulabilirseniz iz bırakmaz ,çözücü ve temizleyicidir,boyaya zararı olmaz (ve yine şaç kurutma makinası yapışkanlı yüzeyleri ısıyla yumuşatıyor)

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    izzmarit kardeş çok geçmiş olsun.. bende dizlik yoktu.. artık almanın vakti geldi sanırım..

Motosikleti
    Benelli TRK502
    saolun arkadaşlar ne kadar dikkatli olmaya çalışsakta arada bi gözden kaçan bişeyler oluyo. bu arada yazmamışım kazayı benim karakızla değil arkadaşın raptor le yaptım acilen ayna bulmam lazım

Motosikleti
    mondi 150MC
    Abi geçmiş olsun..
    Önemli bişey olmaması sevindirici..
    Aman dikkat et

Bu arada Biancihiyi sattım tekrar ZS dönebilirim
    Varmı motorunu satan_?

Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada Biancihiyi sattım tekrar ZS dönebilirim
    Varmı motorunu satan_?
    Ali abinin motor benim..

Önce ben gördüm!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler