Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    hakanacan çok güzel olmuş güle güle kullan

ahhhh ahhhh bizimkide gelsede binsek artık şöle aksesuarları doldursak neyse nişanlımda iyice ısındı motora bu akşam beni arabama bırakırken bizimkine benzer bi model gördü nasıl heyecanla bizimkinden diye bakındı durdu eee bende hayat arkadaşımın bu ilgi ve sıcak yaklaşımı konusunda keyiflenmedim desem yalan olur

Neyse az kaldı yatcaz kakcaz yatcaz kakcaz motorumuz olcak (12 kere)
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

N - 50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    merhaba arkadaşlar ben bu motorda tek eksikliğin motorunun küçük görünmesi diye düsünüyorum sizce?chromlu degil bide.ruhsatta beygir gücü kaç yazıyor?
    çünkü motorların internet sitelerinde yazdığı gibi çıkmıyor bazen.Mesela arkadasım keeway 150 aldı.sitede 13.5 beygir yazıyordu.ruhsatta ise 10.4 beygir yazıyor.bana yazabilirseniz sevinirim ruhsatta kac beygir yazıyor?selamlar

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    N- 50 Bence motor hiçte küçük değil hatta iri bile bu rakama ben 187 boyunda ve 94 kiloyum motor altımda regal den iyi durdu emin ol
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    Alıntı N - 50 adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar ben bu motorda tek eksikliğin motorunun küçük görünmesi diye düsünüyorum sizce?chromlu degil bide.ruhsatta beygir gücü kaç yazıyor?
    çünkü motorların internet sitelerinde yazdığı gibi çıkmıyor bazen.Mesela arkadasım keeway 150 aldı.sitede 13.5 beygir yazıyordu.ruhsatta ise 10.4 beygir yazıyor.bana yazabilirseniz sevinirim ruhsatta kac beygir yazıyor?selamlar
    motorun kromlu olması kötü olurdu bide onu temizlemeye uraşırsın
    üstunde yeterince krom var zati motorun
    motordaki siyah boya kaplamaısıya dayanıklı bence daha şık
    9,5 kw beygiri de
    ruhsata işlememişler benimkinde
    heralde hesplayamadılar=)
    ayrıca motor küçük diil fuarda hepsine bindim mondial kullandım
    1.94 boyum var ve çok rahatım
    ayrıca 30 ytl den az benzin doldurun
    çünkie 25 ytl de full oluo ben abarttım taştı yan ayaklıkta kapaktan sızdırdı biraz

Motosikleti
    Caracal 200
    hayır yanlış anladınız ben motorsiklet küçük demedim .motorsikletin motorunu küçük yapmışlar demek istedim.küçük görünüyor motorun üstünde. 9.5 kw 12.73 beygir yapar.bu ruhsatta yazmıyormu?

ayrıca motorsikletin tipi çok hoşuma gidiyor.su anda arastırma icindeyim hangisini alayım diye?salcano 250-4 ile zs 150-19 arasında kaldım.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    N - 50, benim motorların da ruhsat kayıtları gerçek beygir gücünü yansıtmıyor. Çünkü motorların teknik belgesinde HP değil KW (1 KW =1.351 HP) olarak güçleri yazılı. Trafikte de ruhsat dolduran kişi teknik belgeye bakarak HP olarak yazılması gereken gücü KW cinsinden yazıyor. Muhtemelen sizin motorunuzda da bu böyle. (10.4X1.351= 14 HP) olmalı motorun gücü. Selamlar.

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    diğer markaya veya modelede kötü demem diyemem ama bi gerçek varsaki çinliler arasında ayakta kalıp yedek parça sorunu yaşatmayacak mondial (ithalatçısı güçlü) zealsun ve zongshen var ( ikisini beko-arçelik gibi düşünün çinin alanında en büyükleri ve piyasadaki modellerin çoğunluğu onlara ait) ama sonuç itibari ile 250 likte aynı hızı yapıyor 150 likte tek fark kalkış ve hızlanmada ki ben zaten kalkış yarışı yapmayı düşünmüyorum benim için önemli olan az yakması yedek parça servis ve markanın gücüdür..

burda en öenmli olan kullanım zevki gibi gözüküyor titremeden kullanmakta en güzel keyif olsa gerek :D
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorun üzerinde bir tür kromaj var ama rengi koyu. Bence çok şık duruyor.

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    İstanbul daki arkadaşlar 13 Mayıs Beers buluşmasına gelebilirse motor hakkında orada fikir alış verişinde bulunabiliriz
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu motor kaç kg arkadaşlar? keeway sl150 mi boy olarak uzun bu mu?
    bu iki model arasında kararsız kaldım, keeway'in servis sayısı çok fazla, bunun az ama bu motorun teknolojisi daha iyi gibi, ne yapayım ?

arkadaşlar motorcu arkadaşların gezisi var yalova ya, sizlerden de katılım bekliyorum,
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=13592

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Evet yalova gezisi çok güzel olur ben yalovadayım ama henüz motorum olmadığı için gelemiyorum fakat siz muhakkak gidin hertaraf orman ve dağ patika yoldan çok rahat gidilir en sonunda o şelale zaten herşeye bedel olucaktır tavsiye ederim.

teknıkmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar Motor güçleri konusunda aşırı spekülasyon var firmalar işlerine geldiği gibi değerler veriyorlar. kimi hp,( horse power) kimi kw,kimi bg olrak veriyor aradaki farkaları hesaplamaları gördüğüm kadarıyla herkez biliyor ama asıl sorun güçleri yani değerleri motorun krangındanmı,ön dişlisindenmi yoksa arka dişilidenmi ölçüldüğü.Lastik ebadı jant ebadı ön yada arka dişli sayısı ağırlık bütün bunlar motor güçlerini etkileyen önemli fktörler aynı motor olmsına rağmen bazı firmaların motor arı arasında bu sebeblerden dolayı performans farklılıkları var..(mondial*jinlun*salcano*eski kanuni *vs vs ...)
    ama bu segmentte 150 cc yağ soğutmlı başka motor yok.ve önemli bir nokta bu motor sürat için değil ben buradayım arkadaş beni görün demek için ...Bu en önemli nokta.
    ÇANTA MEVZUUNDA İSE TÜMOPAR Sirkecide şubeleri var gidip görün fiyatlar hesaplıdır SELAMLAR

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    size özel mesaj gönderdim

Motosikleti
    Caracal 200
    selam arkadaslar ben bu motorun bulundugu bir sitede hava sogutmalı oldugunu okudum.

selam
    butun yazılanı bastan sona okudum yazılan her bilgi için ayrı ayrı tesekkur ederim.Ben kararımı daha once vermıstım zs 150 için burada yazılanları okuyunca anladımki dogru bir karar vermişim.
    Benim canımı sıkan anabayiide 2300ytl olan motor burda sordum birkac yere 2750 fiyat cektiler.bu kan emicilere inat 500ytl masraf yapcam adanaya gidip ordan alcam.
    sizlerin önerebileceği isttanbulda veya kocaelinde zealsun bayii varmi.

KENDİNİZE İYİ DAVRANIN

paradayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acil destek arkadaslar

almaya gidiyorum artık.

zs19 mu sl keeway mi yada zs200 mu

Motosikleti
    Caracal 200
    bence zs 150-19 al en iyisi.selamlar

zs 150 tek geçerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler