Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yamaha D'elight Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Delight'in lastiklerini degistirmeyi dusunuyorum. Kafamda standart olcu olan 90/90-12 yerine 110/70-12 taktirmak var. Biraz daha genis lastik tabaninin frenlere daha guzel etki edecegini dusunuyorum. Michelin'in cift hamurlu olan modelini tercih edecegim. Anladigim kadariyla yaptigim arastirmalar sonucunda 110/70-12 lastiklerin camurluklara surtmediklerini ogrendim. Motor birkac mm alcalacak sadece onu da detayli bir sekilde taktirdiktan sonra paylasirim. Aramizda 110/70-12 lastik kullanan var mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Bugün 110/70-12 Michelin Power Pure 2CT lastiklerimi aldım. İnternetten biraz araştırdım ve fiyatlar genellikle 120-130 lira gibi değişiyordu bir çok sitede. Çiftini 220 lira gibi güzel bir rakama bulabildim ve hemen aldım. Lastikleri kendim değiştireceğim. Youtube kanalıma koyacağım değişim videosunu da "Tekeri Varsa Sürerim" 'e abone olursanız sevinirim

İstanbul'un şişli,mecidiyeköy,nişantaşı,taksim,eminönü gibi deli trafiğinde nefes oldu bana, artçımda bende çok memnunuz selesinin rahatlığından. üzerinde michelin lastiklerde gayet güzel iş yapıyor. güzergahınız benim gibi yoğun ise, ne alayım diye düşünenlere tavsiye ederim.

Motosikleti
    Yamaha D'eligt
    Bahara doğru ben de almayı düşünüyorum. Arada bir artçıyla binmem icap edecek. Motor bana biraz küçük gibi geldi. Artçıyla binince sorun oluyor mu? İki kişi binmenin rahatlığı nasıl?

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Canımız ciğerimiz güzel delight ile 5 yılda yaşadıklarımızı eğlenerek anlatalım ve bize de bir anı kalsın istedik...

https://youtu.be/BDGLtJq8cYo

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)