Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

KULLANAN ARKADAŞLARA BİR SORUM VAR MOTORUN SESİ NASIL SİZCE ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bende aranıza katıldım arkadaşlar , şimdilik iki resim atıyorum. Detaylı resimleri plaka ve aksesuarlarım geldikten sonra paylasicam.

resim gönder

resim gönder

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    hayırlı olsun, güle güle kullanın

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aranıza katıldım arkadaşlar , şimdilik iki resim atıyorum. Detaylı resimleri plaka ve aksesuarlarım geldikten sonra paylasicam.

https://s6.postimg.org/6hyj0v201/P_20170508_182008.jpgresim gönder

https://s6.postimg.org/s5nhbb2e9/P_20170508_182056.jpgresim gönder
    Konuştuk özelden ama buradan da hayırlı olsun diyelim

Motosikleti
    Gezmelere başladım bile

jpg upload
    jpg upload
    Quad87, polo34 ve Green Arrow bunu beğendiler.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Hey maşallah darısı bize inş. =)

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Millet beğenmiyor tipini ama nerde yamuk yumuk motosiklet var hasta oluyorum ben,bu motosiklette bence harika .

Doya doya binin umarım sıkıntısı vs yoktur hyosunglar gibi
    Green Arrow bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rodaj bittikten sonra 0-100 testi yapın diğer 250'ler den farkı belli olsun

Motosikleti
    Valla ne yalan söylim tipinden ben nefret ederdim bu motorun KTM duke serilerininde. Saçma sapan bi tarzı var derdim. Ama nefret ettiğim seye feci şekilde yamulduğumu fark ettim sonra Hyosung'lar bir kez bulaşınca vazgecemediğiniz bi marka oluyor. Saç baş yoluyorum ama yinede seviyorum. Uğraşması keyif veriyor galiba. Bu arada motorun kilosu 150 , ve gidişi bi harika. 250cc den fazla bi beklentisi olmayan, benim gibi sırtına çantayı takıp,dağ bayır tıstırı tıstırı gezip keyif yapmak isteyenler icin bicilmis kaftan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:04 ----------

Aksesuarlarım yolda.

resim upload servisleri

gif upload

gif upload

gif upload

Herkese merhaba foruma yeni üye olmuş ve gd250n hastası biri olarak yedek parçayı nereden temin ediyorsunuz sıkıntı çıkıyor mu bulmakta falan belirtirseniz sevinirim

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı ebeninburnu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba foruma yeni üye olmuş ve gd250n hastası biri olarak yedek parçayı nereden temin ediyorsunuz sıkıntı çıkıyor mu bulmakta falan belirtirseniz sevinirim
    Merhaba, vakit ayırıp önceki sayfaları okursan görebilirsin gerekli bilgileri.

Motosikleti
    yamaha mt 25
    herkeze merhaba ben 2. el naked tarzı 250 cc motor alıcam önceliğim hyosung x5 10 bin lira param var bu paraya bu makina gerçekten çok iyi 2. el düşünüyorum ancak kafamda bu motoru aldıktan sonra satarken sıkıntı yaşarmıyım kısacası 2. el piyasası ölümü birde üniversite okuduğum şehire 500 km kadar uzun yol gidicem motor buna müsaitmi bunları sormak istedim şimdiden teşekkürler

Hiç düşünmeden al dostum. Uzunyolda iyi gider. Sıfır alırsan başın ağrımaz. 2. Eli de uygun. Bu motoru alıcan oh diyeceksin. Özellikleri piyasadaki bir çok motordan iyi. Hem çok şık bir motor. Parçada sıkıntı yok. Arıza olayı olursa bayiler çözer, internette de bolca var parça. kronik sorunu olmayan bir motordur. Bir çok parçası kawasakinin kullandığı parçalardır. 11-12 ye sıfırını alabilirsin. Alet 180 basar dikkat et sen yavaş git.

Motosikleti
    yamaha mt 25
    çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için almayı düşünüyorum ancak dediğim gibi 2. el piyasası satma konusunda sıkıntı yaşarmıyım diye hala kafam karışık allah kaza bela vermesin inşallah

Rica ederim. Satmayı düşünmüyorum. Hep bineceğim bir motor. Türkiye'deki saçma fiyatlı japon motorlarına salak vatandaş olarak ne alırım ne de binerim. Bı yüzden bu karar senin. Binince anlarsın ne dediğimi. Yolda bana bakarken bu ne diye kaza tehlikesi geçiren çok japon gördüm ben. Ayrıca motorun bir çok parçası bu dediğim markaların kullandığı parçalar. LCD EKRANIN'da yok yok. Titremiyor, frenleri çelik hortum ve şahane tutuyor, ön disk büyük, yakıt depo kapağı çıkmaz, vites göstergeli, yol bilgisayarlı, farları gece çok iyi, uzun bşr motor 2 metre, torku da iyi ancak ben sakin giderim, yakıt cimrisi, lastikleri hint malı ktm nin kullandıklarından idare eder.. vsvsvs.. Sonuç: Kullanacaksan al. Pişman olmazssın.

Motosikleti
    HYOSUNG GD250N EXIV5
    S.a arkadaşlar 3000kmdeyim birincisi ayaklardaki ve seledeki titreşimi nasıl azaltabilirim, birinci ve ikinci viteste niye gürültülü sesli, normal yarım gaz kullandığım halde durunca bi yerden koku geliyor balata yanığı gibi ve giderken bazen gösterge kendini resetliyor kafayı yiyor yani önerileriniz nedir numaram 0542 254 63 93 artık şu motordan keyif almak istiyorum sıkıntısız bir şekilde yardımcı olur musunuz buluşabiliriz veya burdan da takipteyim lütfen teşekkürler şimdiden :/

thegreatest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250 , Honda MSX 125
    son iki yorum cidden birbirinin tam tersi. ilkini okuyunca hemen gidip alasın geliyor. ikinciyi okuyunca nefret ediyorsun.

Motosikleti
    HYOSUNG GD250N EXIV5
    Ayaklık kısmına ve seleye bayramdan sonra döşemeciye falan gidicem, yorumu yazdiktan sonra baya bi yol yaptım hem tek kişi hem de çift gösterge bir kere bile resetlemedi ve yola cikmadan önce detaylı temizlik yaptırdım koku gelmiyor artık çok şükür sadece şu titreşim olayını hallettim mi mis devaam

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Bir de arkadaşlar aktif kullananlar siz titreşim olayını naptınız

Motosikleti
    Msx 125
    10.000 km üstü kullanmış olan var mı ? Motorun herhangi bir sıkıntısı var mı ?

Dostum hallolmasına sevindim çünkü böyle bir şey bu motor için servis demek. Diğer titreşim konusuna gelince. Daha önceki motorum mt07 abs idi. O çift silindirdi bu tek. Ama hiç öyle ahım şahım bir titreşim hissetmiyorum ben. Öyle rahatsız ediyorsa yetkili bir servise göstermeni tavsiye ederim. Buradan kimsenin dediğini yapma. Dediğim gibi bende öyle rahatsız edici bir durum yok. 10.000 km üzeri kullananları sahibinden de bulur ve sorabilirsin ordan. Muhtemelen ben de yakında onlardan oluşacağım o ayri bir konu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler