Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung gd250n
    Hava filtresine spreyi sıktıktan sonra acele edip sprey tam uçmadan yerine takıp motoru çalıştırmaya çalıştık tabi hemen çalışmadı mevzu o sprey hem uçucu ve hemde yanıcı bşr madde hava filtresinde biraz kalınca heralde motor yakıt gibi algıladı buji fazla ısındı ve pipoyu çatlattı galiba buna benzer bişi oldu ama sonuçta hallettik sorun yok :-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bajaj pulsar as150
    Arkadaslar merhaba, gd250n cok hosuma giden bir motor ancak bazi sorularim olucak size, suan kampanyali olarak 9.900tl ye plaka ruhsat dahil veriliyor, fikir aldigim motorcu arkadaslarim kesinlikle almamami servis yedek parca ve 2.elinin cok kotu oldugunu disbiritorunun yetersiz olduğunu alirsam cok pisman olacagimi soyluyorlar ozetle, zaten satis rakamlarina bakarsak cok az olduğunu da goruyorum, bajaj 200ns almami soyluyor herkes ama butun kuryelerin altinda ns200 var, gercekten servis ve parca konusunda sikinti yasarmiyim? 2 sene binmek istiyorum alirsam cok kararsizim yardimci olursaniz objektif olarak cok memnun olurum simdiden tesekkur ederim saygilar...
    Green Arrow bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı vhpfb44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba, gd250n cok hosuma giden bir motor ancak bazi sorularim olucak size, suan kampanyali olarak 9.900tl ye plaka ruhsat dahil veriliyor, fikir aldigim motorcu arkadaslarim kesinlikle almamami servis yedek parca ve 2.elinin cok kotu oldugunu disbiritorunun yetersiz olduğunu alirsam cok pisman olacagimi soyluyorlar ozetle, zaten satis rakamlarina bakarsak cok az olduğunu da goruyorum, bajaj 200ns almami soyluyor herkes ama butun kuryelerin altinda ns200 var, gercekten servis ve parca konusunda sikinti yasarmiyim? 2 sene binmek istiyorum alirsam cok kararsizim yardimci olursaniz objektif olarak cok memnun olurum simdiden tesekkur ederim saygilar...
    2 Sene binecekseniz bence düşünmeden alın. Biz bu motoru kullanmış insanlar olarak yazıyoruz size. Evet çok servisi yok ama var, parçası bol değil ama var temel parçaların tamamı var. Dijital ekranım bozuldu 1 ayda getirdiler garantiden değişti. O fiyata öyle bir motoru mümkün değil bulamazsınız. Motoru alıp güzel bir akü takın, birde Diablo Rosso 2 takın ve 15.000 km civarında rutin bakımlar dışında kuruş masrafsız olarak keyfinize bakın.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Gençler motor çok güzel, bende 'çirkin' sevenlerdenim. Önceki sayfalarda da bir arkadaş sormuş ama bende merak ettim, 1.80 boy üzeri için, çok mu ufak kalır? şuan pulsar ns kullanıyorum az daha büyük olsa hiç fena olmaz diyorum. Fotoğraflı atarsanız çok makbule geçer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

Ha bide titreşim durumu nedir Pulsara binen varsa karşılaştırma imkanı var mı? çok güçlü motoru olduğunu biliyorum o yüzden titrer gibime geldi. Yakıtı ne durumda bir de

Foruma ilk mesajım. Uzun süredir faydalı paylaşımlarınızı okuyordum. Başta Green Arrow olmak üzere, değerli paylaşımları için herkese çok teşekkür ederim. Ben de uzun araştırmalar sonucunda, ilk motorsiklet tercihimi GD250N'den yana kullandım.
    Balcı Motor'dan alıyorum, şu anda tek düşüncem Ankara'ya sağ salim nakledilmesi.
    Motorum gelince resimlerini atarım. Umarım memnun kalırım.

Motosikleti
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler motor çok güzel, bende 'çirkin' sevenlerdenim. Önceki sayfalarda da bir arkadaş sormuş ama bende merak ettim, 1.80 boy üzeri için, çok mu ufak kalır? şuan pulsar ns kullanıyorum az daha büyük olsa hiç fena olmaz diyorum. Fotoğraflı atarsanız çok makbule geçer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

Ha bide titreşim durumu nedir Pulsara binen varsa karşılaştırma imkanı var mı? çok güçlü motoru olduğunu biliyorum o yüzden titrer gibime geldi. Yakıtı ne durumda bir de
    Geçmiş mesajları okuyun lütfen. Botla 1.83 boyundayım ben ve 1 sene kullandım sorunsuz. Tam kararında oluyor. Titreşim az, sele dolgulu olduğu için hissettirmiyor. Pulsardan sonra sizi fazlasıyla memnun edecektir. 11 litre depo ile 300 km'yi görüyordum ben rahatlıkla. Kullanıma bağlı 2,5-4 litre aralığında yakıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Alıntı 19ouz03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma ilk mesajım. Uzun süredir faydalı paylaşımlarınızı okuyordum. Başta Green Arrow olmak üzere, değerli paylaşımları için herkese çok teşekkür ederim. Ben de uzun araştırmalar sonucunda, ilk motorsiklet tercihimi GD250N'den yana kullandım.
    Balcı Motor'dan alıyorum, şu anda tek düşüncem Ankara'ya sağ salim nakledilmesi.
    Motorum gelince resimlerini atarım. Umarım memnun kalırım.
    Hayırlı olsun. Umarım memnun olursunuz ve sorunsuz kullanırsınız. Güzel bir tercih yaptınız, şuan fiyatı da çok avantajlı. Motoru hergün kullanmayacaksanız eliniz müsait olduğunda aküyü değiştirin. Bosch akü uygun ve iyi bir tercihtir. Ek olarakta lastiklere çok güvenmeyin ne iyi ne kötüdür. Mümkünse iyi bir lastikle değiştirin güvenliğiniz için.

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Motorum bugün itibarıyla satıldı ve temelli olarak aranızdan ayrıldım. Alan arkadaşda sadece satış esnasında tanışsak da iyi niyetli biriydi. Umarım GD ona iyi hizmet edecektir. Ben motora iyi baktığımı ve ekstra olarak yapılabilecek herşeyi yaptığımı düşünüyorum. Alan arkadaşın ve hepinizin sorunsuz binmesi dileğiyle

uzun zamandır bu forumu takip ediyorum ama cidden beni üyeliğe iten motoru neden sattığınızı sorma merakı gerçekten motorunuzu neden sattınız ?

gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    sözlerinden anladığım kadarıyla motosiklet sürmeyi tamamen bırakmış

Motosikleti
    Alıntı Tortu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır bu forumu takip ediyorum ama cidden beni üyeliğe iten motoru neden sattığınızı sorma merakı gerçekten motorunuzu neden sattınız ?
    Satma sebebim şuan ki kullandığım motordur. Bütün iletileri okursanız bu sayfada aldığım motoru da paylaşmıştım. Kullandığım motor dünyada 2000 civarında üretilmiş, Türkiye'de 6 adet olan bir motor. Oldukça özel olduğunu düşündüğüm için ne kadar sevsemde satmam gerekti GD250'yi.
    Tortu ve Ufuk ARSLAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GD 250 N
    Merhaba arkadaşlar..
    Biraz geç oldu ama yeni sezonu beklemeden GD250 N siparisimi verdim, şuan yolda olan motosikletimi sabırsızlıkla bekliyorum.. Çarşamba veya persembe (23-24.11) elimde olacagini soylediler..
    Umarım ilerde yanlış tercih yapmışım diye düşünmem..

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satma sebebim şuan ki kullandığım motordur. Bütün iletileri okursanız bu sayfada aldığım motoru da paylaşmıştım. Kullandığım motor dünyada 2000 civarında üretilmiş, Türkiye'de 6 adet olan bir motor. Oldukça özel olduğunu düşündüğüm için ne kadar sevsemde satmam gerekti GD250'yi.
    öyle deme bak makinesinin türkiyede tek oldugunu idda edenlerde var
    Hyosung GT250R

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı syaksanyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar..
    Biraz geç oldu ama yeni sezonu beklemeden GD250 N siparisimi verdim, şuan yolda olan motosikletimi sabırsızlıkla bekliyorum.. Çarşamba veya persembe (23-24.11) elimde olacagini soylediler..
    Umarım ilerde yanlış tercih yapmışım diye düşünmem..
    Benelli TNT 25 sahibiyim. Motorumun tek sorunu GD 250 N kadar iyi bir tasarımı olmaması Hayırlı olsun. Az kovalamdım zamanında bu motoru :D

Motosikleti
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli TNT 25 sahibiyim. Motorumun tek sorunu GD 250 N kadar iyi bir tasarımı olmaması Hayırlı olsun. Az kovalamdım zamanında bu motoru :D
    İki alette oldukça güzel. Başkalarının lafıyla karar vermeyin, mutlu mesut binin motorlarınıza.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Dusuk kilometrede, siyah renk ve Ege Bolgesinde GD250n ariyorum,ilgilenenler ozel msj atabilirler...

Motosikleti
    Hyosung GD 250 N
    Gd 250 N seçmemde en önemli etkenlerden biri zaten siz oldunuz. hem ilgili, hem de bilgilerini böyle paylaşarak bize yardımcı olduğunuz için de buradan teşekkür etmek istiyorum..

Motosikleti
    Alıntı syaksanyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gd 250 N seçmemde en önemli etkenlerden biri zaten siz oldunuz. hem ilgili, hem de bilgilerini böyle paylaşarak bize yardımcı olduğunuz için de buradan teşekkür etmek istiyorum..
    Rica ederim, başımdan geçenleri olduğu gibi aktarıyorum fırsat buldukça. Umarım sizler de motoru sever ve mağdur olmadan memnuniyetle kullanırsınız. Elim rahat olsa, yine alırım gibi geliyor 2. motor olarak.

Motorum elime ulaştı en sonunda... henüz sürme fırsatım olmadı ancak ilk izlenimim malzeme kalitesi beklediğimden çok daha iyi... İlerleyen günlerde detaylı paylaşımlar yapacağım...
    Umarım kazasız belasız motorumun tadını çıkarırım...

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    hayırlı olsun güle güle kullan

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Hocam bu motorun şasi si Çelik midir ,koruma takozu var mı bildiğiniz ?Bir de Hyosung Türkiye distribütörü kimdir nasıl ulaşılır acaba.

Motosikleti
    Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu motorun şasi si Çelik midir ,koruma takozu var mı bildiğiniz ?Bir de Hyosung Türkiye distribütörü kimdir nasıl ulaşılır acaba.
    Evet çeliktir. Dİğer konular ile alakalı sayfalarca yazı yazdım. Üşenmeyip okuyun lütfen.

REKLAM ALANI
31. sayfa BirinciBirinci ... 212930313233 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler