Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    vallahi acık ve net söylemek gerekirse 17 22 bin bandında bu motoru u satmak helede türkiyedeki tüketiciye zor. mt-07 ile bu segmenti komple vurdular. 250 cc sonrası yok 390 mış yok 500 müş yok 600 müş kimse bakmıyor naked severlerin tümü mt de bulusuyor. bu makineyi satmaya niyetleri varsa cidddi anlamda 17 binin altında bir fiyat belirlemeli ve ciddende fren kaliperinden amotrisörüne şu resimde gördügümüz makineyi getirmeliler.
    Green Arrow ve velizrsln bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi acık ve net söylemek gerekirse 17 22 bin bandında bu motoru u satmak helede türkiyedeki tüketiciye zor. mt-07 ile bu segmenti komple vurdular. 250 cc sonrası yok 390 mış yok 500 müş yok 600 müş kimse bakmıyor naked severlerin tümü mt de bulusuyor. bu makineyi satmaya niyetleri varsa cidddi anlamda 17 binin altında bir fiyat belirlemeli ve ciddende fren kaliperinden amotrisörüne şu resimde gördügümüz makineyi getirmeliler.
    bu makine 11-12
    insta: veli_montana_

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu makine 11-12
    Hangi makina 11-12 ?

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi makina 11-12 ?
    hyo gd250 bu konusunda olduğumuz
    insta: veli_montana_

Motosikleti
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyo gd250 bu konusunda olduğumuz
    Onu biliyor herkes. Gördüğün gibi bu motora da sahibim ben . GD450'den bahsediyoruz yüksek fiyat olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:11 ----------

Biraz daha detay olsun.

http://www.xbhp.com/talkies/eicma-20...ma-2015-a.html

Diğer modeller ile ilgili detaylar. GT300R bence hayal kırıklığı olmuş 300cc yapmışlar ama 250cc gücü bile yok. 650 güzel olmuş bence.

http://www.bikedekho.com/bike-news/e...-revealed.html

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    17nin altı mı? Gözünüzü seveyim hayalperest olmayın.

Şimdi mt07 ve duke 390 ın fiyatlarına baktım. Duke KTM nin giriş seviyesi kalitesinde. MT07 de orta kalitede ürün
    Adamlar Öhlinsleri bastıysa iyi fiyat isteyecek demektir. Git kendin bi arka amortisör almaya kalk 3000tl yi sadece arka amortisöre verirsin.

Benim fiyat tahminim 19000tl (+/- 750tl)

Çok güzel olmuş lan

Hyosung GV300 ve GD450 ile benden geçer not aldı. GT serisinin arka basamakları ve depo/depo etrafı plastikle biraz sıçış var.
    GV300 ve GD450 ne kadar iyiyse bunlar da o kadar kötü olmuş

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    GD450N aşırı agresif olmuş ama güzel. 47.7 Nm torkla ve 145 kilo ağırlıkla performansta Duke 390'ı katlar geçer. Bence GV300 harika görünüyor, gücünün az olması önemli değil, muhtemelen yeni ve daha sakin bir motor yapmışlar. Torku eskisinden daha yüksek. Beni en çok GT300R heycanlandırdı. Bu motorları klasik SS oturuşu yüzünden pek sevmiyordum ama bunda gidonu yüksek tutup, olması gerektiği gibi GT650R'da düşük tutmuşlar. 300 cc motorda SS oturuşuna gerek yok çünkü SS değil. Yolcu ve sürücü selesinin geçişini de yumuşatmışlar, çok güzel olmuş. Artık GV300 ve GT300R'ın motorları aynı değil. GT300R'ın motoru eskisinden devşirme 275 cc bir motor, diğeri ise yeni bir motor sanırım.

Tabi bu değişikliklerle bir üst vergi dilimine de girmiş oldular. Artık bütün firmalar ufaktan 300 cc'ye geçiyorlar. Bizim distribütörler kuzu kuzu oturup bunları izleyeceklerine birlikte hareket edip durumu izah ederek devletten %8 ÖTV sınırının 300 hatta 500 cc'ye kadar genişletilmesini talep etmeliler. Bir zaman sonra Çin motorundan başka uygun fiyatlı motor kalmayacak. Bütün Japonlar, Koreliler 300 cc'ye çıkınca şimdiki fiyatları mumla arayacağız. Zaten bizim pazarımız dar, hiçbir üretici Türkiye'de vergi yüksek diye gidip bize özel 250 cc motor üretmez.
    UNdocab bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GD450N aşırı agresif olmuş ama güzel. 47.7 Nm torkla ve 145 kilo ağırlıkla performansta Duke 390'ı katlar geçer. Bence GV300 harika görünüyor, gücünün az olması önemli değil, muhtemelen yeni ve daha sakin bir motor yapmışlar. Torku eskisinden daha yüksek. Beni en çok GT300R heycanlandırdı. Bu motorları klasik SS oturuşu yüzünden pek sevmiyordum ama bunda gidonu yüksek tutup, olması gerektiği gibi GT650R'da düşük tutmuşlar. 300 cc motorda SS oturuşuna gerek yok çünkü SS değil. Yolcu ve sürücü selesinin geçişini de yumuşatmışlar, çok güzel olmuş. Artık GV300 ve GT300R'ın motorları aynı değil. GT300R'ın motoru eskisinden devşirme 275 cc bir motor, diğeri ise yeni bir motor sanırım.

Tabi bu değişikliklerle bir üst vergi dilimine de girmiş oldular. Artık bütün firmalar ufaktan 300 cc'ye geçiyorlar. Bizim distribütörler kuzu kuzu oturup bunları izleyeceklerine birlikte hareket edip durumu izah ederek devletten %8 ÖTV sınırının 300 hatta 500 cc'ye kadar genişletilmesini talep etmeliler. Bir zaman sonra Çin motorundan başka uygun fiyatlı motor kalmayacak. Bütün Japonlar, Koreliler 300 cc'ye çıkınca şimdiki fiyatları mumla arayacağız. Zaten bizim pazarımız dar, hiçbir üretici Türkiye'de vergi yüksek diye gidip bize özel 250 cc motor üretmez.
    Benim tahminim ikisinde de aynı motor var ama Gv de Balansörü büyütüp daha sakin karakteri daha farklı bir motora çevirdikleri.

Ben de tam tersine GT300 ü hiç ama hiç beğenmedim. Çok güdük geldi gözüme. Arka egsoz ayaklık tarafı ve depo çok kötü ya
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tahminim ikisinde de aynı motor var ama Gv de Balansörü büyütüp daha sakin karakteri daha farklı bir motora çevirdikleri.

Ben de tam tersine GT300 ü hiç ama hiç beğenmedim. Çok güdük geldi gözüme. Arka egsoz ayaklık tarafı ve depo çok kötü ya
    GV300 gayet güzel ancak GT300 bence kasasına göre oldukça güçsüz kalmış. Rakipleri 250-300 cc'lerde 36-39 beygirleri görmüşken yıllar önce çıkardığı motordan 25cc daha büyük olmasına rağmen daha güçsüz motor çıkarıyorsun. Ya veriler yanlış, yada intahar etmeyi planlıyorlar . ABS ve daha kaliteli büyük süspansiyonda işin artı tarafı.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu biliyor herkes. Gördüğün gibi bu motora da sahibim ben . GD450'den bahsediyoruz yüksek fiyat olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:11 ----------

Biraz daha detay olsun.

http://www.xbhp.com/talkies/eicma-20...ma-2015-a.html

Diğer modeller ile ilgili detaylar. GT300R bence hayal kırıklığı olmuş 300cc yapmışlar ama 250cc gücü bile yok. 650 güzel olmuş bence.

http://www.bikedekho.com/bike-news/e...-revealed.html
    Büyük ihtimalle orada bir hata vardır 250 cc motor hemde 10 yıldan daha yaşlı bir motor 28 bg 300 c motor 20 bg.Yazım yanlışı vardır diye tahmin ediyorum aksi halde o motor bloğunu tasarlayan ekip Hyosung'u batırmadan önce lütfen toplu intihar etkinliği düzenlesin.

Not: Bu arada galiba düzeltmişler hatayı "28PS at 10500rpm and 23Nm at 7000rpm." yazıyor. Yine de şu anki teknoloji ile o cc ye az sayılır.

Motosikleti
    Arkadaşlar merhabalar. Malum kış geldiği ve iş yoğunluğundan ötürü sadece 1 gün kullanabildiğim için motorumu satılır ise satmaya karar verdim. Motoru anlatmama gerek yok sanırım herşeyi bütün şeffaflığıyla yazdım burada bildiğiniz gibi. Malum sitedeki ilan numarası budur: 244261070 . Önümüzdeki sezona GD450 çıkarsa, GD450 ile girmeyi planlıyorum. Onu alana kadarda motoru erken satarsam Karion 125 alacağım :D

*Alıcı forumdan olursa ve kullanmak isterse yanında hiç kullanılmamış yurtdışından ithal ettiğim egzozu da hediye ederim. Fiyatı nakit olarak 11.500'dü ancak manet, gidon topuzu ve belirttiğim sebepten dolayı aküyü değiştirmek isterse diye 11 bine düştüm.

Motosikleti
    GT250R
    gönlüne göre olsun kardeşim. lakin söyliyeyim bizim undocab ın Karion 125 ini kullandım gecenlerde öyle fıtı gıtı sokak arasında gideyim otobana cıkmayayım diyorsan al istanbulda e5 te temde acıkcası akan trafikte yeri yok motorun 90 95 yeter bana ayaklarınıda yapma bana yemezler. ben korionla hadi yürü oglum derken undocab 650 sine binemedigi günlerin acısını benim 250 likten cıkarırcasına yardırıp gidiyordu. durunca birde bu makine köpekmiş unutmuşumya dedi. 650 nin egzoz sorunu bitince peşine yetişemez hale geliriz eminimki. şimdilerde korion a bi ek 50cc yapıştırsamda 200 luk olsa bi kac beygir artsa hesapları yapıyor.
    Green Arrow bunu beğendi.

Motosikleti
    gönlüne göre olsun kardeşim. lakin söyliyeyim bizim undocab ın Karion 125 ini kullandım gecenlerde öyle fıtı gıtı sokak arasında gideyim otobana cıkmayayım diyorsan al istanbulda e5 te temde acıkcası akan trafikte yeri yok motorun 90 95 yeter bana ayaklarınıda yapma bana yemezler. ben korionla hadi yürü oglum derken undocab 650 sine binemedigi günlerin acısını benim 250 likten cıkarırcasına yardırıp gidiyordu. durunca birde bu makine köpekmiş unutmuşumya dedi. 650 nin egzoz sorunu bitince peşine yetişemez hale geliriz eminimki. şimdilerde korion a bi ek 50cc yapıştırsamda 200 luk olsa bi kac beygir artsa hesapları yapıyor.
    Sağolasın Ufuk kardeşim. Valla motorsuz kalmamak adına düşünücem eğer motora istediğim fiyata talibi çıkarsa. Çıkmaz ise satmam ve dediğim gibi GD450 çıktığında takas eder yükseltirim. Otobanla artık pek işim kalmadı ev, iş ve sosyal ortamım trafik bölgesi ve şehir içi olduğu için fazlasıyla yetecektir

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    E5 sıkıntı değil de TEM e çıkınca biraz oluyor :p
    Hakkaten 200cc olsa ne güzel olurdu
    Ben çok uzun rota yapıyorum Bahçelievler-Güneşli civarından karşıya Ataşehir'e 35km yol git gel 70km
    Yine de sıkıntı yok 2.5 ayda 4.000km oluyor. Siz yılda yapıyor musunuz 4.000km yi?
    Anca konuşun icraat yok:D
    Green Arrow ve Ufuk ARSLAN bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ben çok uzun rota yapıyorum Bahçelievler-Güneşli civarından karşıya Ataşehir'e 35km yol git gel 70km
    Yine de sıkıntı yok 2.5 ayda 4.000km oluyor. Siz yılda yapıyor musunuz 4.000km yi?
    Mayıs 2015-Aralık 2015 arasında 3800 km oldu öyle deme abi :D O kadar çok kullanıyorum ki düşün yatmaktan motorun aküsü boşaldı :D
    Hakikaten şu motorun 200-250cc'si olsa başka motora ihtiyaç kalmaz :D
    Ufuk ARSLAN bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250R
    Şom Agızlı sabah sabah bu yazıyı oku peşinede güneşli deki şirketin pendik e haziranda taşınacagını duy daha ne denebilir. som agızlının tekisin iste.

şirket güneşli de ev sefaköy de ise benim sucum ne git gel 8km napalım yıllarca gitsek 4000 olmuyor işte
    neyseki duaların gercek oluyor. gidiş geliş 100 u bulduk hadi hayırlısı.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Şom Agızlı sabah sabah bu yazıyı oku peşinede güneşli deki şirketin pendik e haziranda taşınacagını duy daha ne denebilir. som agızlının tekisin iste.

şirket güneşli de ev sefaköy de ise benim sucum ne git gel 8km napalım yıllarca gitsek 4000 olmuyor işte
    neyseki duaların gercek oluyor. gidiş geliş 100 u bulduk hadi hayırlısı.
    Tek motor gider geliriz :D
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    GT250R
    Tek motor gider geliriz :D
    Bilgiteknolojilerin de eleman ihtiyacı olan 9 senelik sistem yöneticisi calışanıyım
    Hyosung GT250R

Motosikleti
    Selamlar. Bugün bir arkadaşla prensipte anlaştık . Cumartesi motoru göstereceğim ve haftaya bitireceğiz kısmet ise. Teklifim hala geçerlidir forumdan birisi çıkarsa yanında performans egzoz hediye edeceğim demiştim ve yaparımda. Çevrenizde niyetli birisi var ise bunu gönülden söylüyorum bu paraya gerçekten güzel motor. Japon markalarının 14 bine sattığı motordan üstünde olduğunuz sırada bir gram eksiği yok birden çok fazlası var. Temiz kullandım 3700 km'de 4000 bakımı yapıldı. 8000'e kadar kuruş masrafı yok. Motoru satar Undocab abimin Karionuna sulanırım

Motosikleti
    GT250R
    undocab o motor u satmaz benden söylemesi. bu ara o korion onun herşeyi

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 15232425262735 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler