Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    bu taklit tenekeye bineceğime mobilete binerim bundan bin kat daha sağlamdır bu ismini bile söylemesi zor tenekeye para verenlere acıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alttaki Sakal Sanıyorum ''AVADANLIK KUTUSU'' olmalı
    cihangir151, Syanur ve aksoyy bunu beğendiler.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    kaza yaptığınızda kaporta masrafınız olmayacak. her türlü yamukluğu kabul edecek bir tasarımı var
    Syanur ve srtclkn bunu beğendiler.

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    motorda kocaman bi alet çantası bi de yağdanlık var daha ne olsun. ayrıca duke kopyası mı değil mi bilemedim çünkü bu motor bilmem ne zaman bilmem ne fuarında görücüye çıktı diye hatırlıyorum. yani duke ile aynı zamanda belki de daha önce duyurulmuş olabilir.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Bunu çizen adam hipermetropmuş sanırım

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Kanuni getirirse ninja dan pahalı satar uçmuş fiyatlar .

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka bir yana kırmızı olanda jantlar, alt sakal ve egzos berbat. Karbüratörün olduğu bölgeden elimi sokup karşı tarafa uzatsam sorun olmaz

Mavi gride siyah jant mükemmel yakışmış alt sakal biraz daha iyi durmuş mavi olanında. 28 hp ise tek silindire göre süper bir güç. 25,4 tork mükemmel. Fiyat 9000 tl üstü olursa alınmaz. Tahminimce 10000 tl olur fiyatı.
    Motor Naked, beyin bedava...

9000 TL üstü olacak ve satacak, göreceğiz...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çift silindir V motordan 29 hp motor yapıyorlar ve hala o motorlar ST adıyla satılıyor...
    28 hp tek silindir motor olacağını sanmam....
    biyerlerde bir ali cengiz dönüyor gene...
    Abi WR250 ~31 hp üretiyor. Honda CBR'a biraz önem verse 30 hp'ye yaklaştırır rahatça.

Allahını seversen "Onlar Japon işi çözmüş, Koreliler yapamaz" muhabbetine girme sende...
    CEM. bunu beğendi.
    #sürenadam

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor Naked, beyin bedava...

9000 TL üstü olacak ve satacak, göreceğiz...

Sadece beyin değil onu kullanabilmekte bedava... tabi kullanabilene

Bak bakayım Z800 de grenajsız halde karşıyı görebiliyormusun ?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    800cc 4 silindirli bir makine ile 250cc tek silindirli bir makinenin ve bunların ekipmanlarının kapladığı yeri kıyaslıyorsun. Hakaten helal, iyi kullanıyorsun "motoru"...

Hem şu profilden koyduğun resimdeki plastik parçaları(üst kapağın altından sola uzanan) sadece akıllılar göremiyor değil mi ? Lütfen...
    Wazaa.35 ve Tsubasa bunu beğendiler.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    800cc 4 silindirli bir makine ile 250cc tek silindirli bir makinenin ve bunların ekipmanlarının kapladığı yeri kıyaslıyorsun. Hakaten helal, iyi kullanıyorsun "motoru"...

Hem şu profilden koyduğun resimdeki plastik parçaları(üst kapağın altından sola uzanan) sadece akıllılar göremiyor değil mi ? Lütfen...

Z800 4 silindir olsa ne olur 4 silindir paralel arka arkaya değil yandan bakınca ha tek silindir ha 4 silindir. Ekipmanları, kapakları beni ilgilendirmez, roadster dediğin zaman bu şekilde olacak.

Boşa konuşuyorum neyse sana kolay gelsin.

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Z800 4 silindir olsa ne olur 4 silindir paralel arka arkaya değil yandan bakınca ha tek silindir ha 4 silindir. Ekipmanları, kapakları beni ilgilendirmez, roadster dediğin zaman bu şekilde olacak.

Boşa konuşuyorum neyse sana kolay gelsin.
    Evet z800 x5 ten daha iyi nede olsa 800cc dimi full enjeksiyon sistemi dev gibi manifoltlar egsoz boruları elektronik aksam kocaman bir tüp şasi derken boşluk kalmıyor haklısın.
    z800 daha iyiymiş arkadaşlar ben gidip alıyorum birtane hyosung da neymiş?kıçı kırık tek silindir hiç bir özelliği olmayan 250cc bir motosiklet pehh.
    Emodog bunu beğendi.
    Hayallerim var benim,
    Hala ulaşamadığım>KTM 690SMC-R..!

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Fiyat konusunda atlanılan bırsey var suanki kafanızdaki fiyatları unutun cunku suan liste fiyatları dolar 1.70 civarında ıken belirlenmişti 2014 fuarından sora 250lıkler 12-13lerı zorlar ktmnın fıyatlar ne hale geldı gorduk duke 390ı ılk konusurken 15 16 hesap edıoduk euro bı fırladı durum ortada bu motor 9 bıne satılamaz 10 bındende fazla olucak bana gore.Bu arada kawasakici kitle cok bos muhabbet yapıyor biraz yabancı kaynakları arastırın o motorların cogu hyosungdan daha kotu yerlerde ve sartlarda uretılıyor.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000

Abi WR250 ~31 hp üretiyor. Honda CBR'a biraz önem verse 30 hp'ye yaklaştırır rahatça.

Allahını seversen "Onlar Japon işi çözmüş, Koreliler yapamaz" muhabbetine girme sende...
    İyi de WR ile CBR ın motoru aynı sistem değil ki
    CBR ı 30 hp yapsınlar daha 30 bin km leri görmeden mevlayı görür bizim ülkede
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=Q2vzv8DS4vo

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi de WR ile CBR ın motoru aynı sistem değil ki
    CBR ı 30 hp yapsınlar daha 30 bin km leri görmeden mevlayı görür bizim ülkede
    O gücü üreten hangi metaryeli kullanacağını iyi seçer hocam hiç birşey olmaz.Bugun turbo araçlar binlerce kilometre yapıyor sıkıntısız şekilde,ortada abartılacak birşey yok olması gerektiği gibi olmuş.Wr ile cbr aynı sistem ikiside üstten çift egzantrik dohc motor kullanıyor ikiside sıvı soğutmalı,sadece sıkıştırma oranları ve enjektör map farklılığı var.
    Tsubasa bunu beğendi.
    Hayallerim var benim,
    Hala ulaşamadığım>KTM 690SMC-R..!

Motosikleti
    Artık Yok...
    devir değişiyor çağ değişiyor ayak uyduramayanlar eski çağda kalıcak.. üzüldüğüm gencecik kardeşlerim bu kafada..

benim motorum halis mulis japon yamaha tdm 850 ama görünen bir şey varki kore dünyada büyüyen yıldız her alanda..

Televizyon bilgisayar cep telefonu sektöründe liderliğe oynuyorlar samsung ile Lg ile asus v.b ... dünyanın en büyük iki tane lcd led tv panel üretici firması koreli ...

bunları geçdim geçen gün amerikanın 2012 araba satış data verilerine bakıyordum hyundai dördüncü sırada kia altıncı sırada idi..vw bile sekizinci sırada idi.. bmw falan onbirinci sırada idi.. ilk üç dede nissan toyota honda vardı.. yani burun kıvırtılan koreliler amerikada bile araba satışında ilk beşin içine girmiş durumdalar.

bunları geçdim motorsiklet sektöründe kymco daelim hysoung gibi firmalarla adamlar sektörde kuvvetli olarak boy gösteriyorlar..

scooter sektöründe zaten lider firma kymcho.. daelim türkiye pazarında çok geri kaldı distirübütör sıkıntılarından yoksa avrupa amerikada daelim satışları çok iyi scooter pist yarışlarınında şampiyon bir firmadır..

hysoung gelince ister beğenin ister beğenmeyin adamlar dünyada satıyorlar amerikada avrupada adamların satış grafiği gayet başarılı..

motorsiklet sektöründe tasarım hep birbirinin kopyasıdır tasarımda fazla bir manevra alanı yokdur motorsiklette.. cruiser dediğin motor 50 yıldır değişmedi tasarımı, sport motorların grenajlarında genelde farında tasarımsal bir şeyler yapmaya çalışsalarda grenajların yanları arkası kalıp olarak yıllardır hep aynıdır, krosslarda öyle yani bana bu bunun tasarımını çalmış demek motorsiklet sektöründe tuhaf kaçıyor çok radikal bir tasarımı alıp kopyalamadıkdan sonra o şunun tasarımını çalmış demek bana saçma geliyor..
    eğerki bu x5 duke un tasarımını çalmışsa o zaman bende duke de er6-n den tasarımı kopyalamış derim..

Kısaca hiç kore malı ürünüm yok evdeki tv sony telefonum iphone motorum yamaha arabam vw.. ama ben bile korelilerin yapdığı kaliteli işleri görmezden gelmiyorum öyle burunda kıvrıtmıyorum adamlarıda takdir ediyorum adamlar gayet kaliteli işler yapıyorlar hakkını vererek makul fiyatlara.. burun kıvırtıp bilgisizce konuşmanın bir mantığı yok..
    yada bilgisizce konuşucaksanız bu forum ortamlarında konuşupda kendinizi rezil etmeyin ..

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satış rakamları biraz da fiyatlar ile alakalı olmasın sakın? Reno en çok satan oto konumunda ama bana sorarsan sümüğümü bile silmem

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çirkinlik abidesi, işlevsellik bilinmiyor, grafik cad programı ekranından fırlamış, kötü bir şaka olmalı.
    Hiç KTM görmedin galiba sen
    ero__ bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satış rakamları biraz da fiyatlar ile alakalı olmasın sakın? Reno en çok satan oto konumunda ama bana sorarsan sümüğümü bile silmem
    satış fiyatlarıda ucuz değilki bugün 250 likleri sıfırı 9-10 bin tl arası.. euro dolarda arttı şimdi zaten kesin 11-12 olur 250 likleri..
    Arkadaşım ingilterede çalışıyor ve yaşıyor onla sohbet etmişdik şehir içi uzun yol karışık 250 ile 500cc arası bir cruiser düşünüyorum demişdi bende aynı mantıkda ucuzdur diye gv250 yokmu orada ondan al demişdim sıfırı 3500 pound pahalı demişdi o fiyatta 250 liklere çıkarsam 4 bin pounda cbr 250 daha mantıklı falan demişdi.. yani ucuzda denemez.. honda ile avrupada bile arasında 500 pound oynuyor.

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck

bir kaç resim daha...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler