Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lifeishope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom :)
    Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar bu motor ilgimi çekiyor. Hali hazırda Pulsar 200 ns im var 2016 mod. 3500 km de
    Sizce takas etmeye değer mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salimpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    aksoyy nickli arkadaşda sizin gibi pulsarı var gd 250 n e nıyetlı yardımcı olacaktır,kullanmadıgım için kıyaslama yapamıyorum.
    aksoyy bunu beğendi.

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı lifeishope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar bu motor ilgimi çekiyor. Hali hazırda Pulsar 200 ns im var 2016 mod. 3500 km de
    Sizce takas etmeye değer mi ?
    bende şuan pulsarı satıp gd250n alma arifesindeyim ben tavsiye ederim eğer uzun sure kullanacaksanız alın.
    Alıp satmayı düşünüyorsanız bu biraz sıkıntılı olabilir. Yedekparçası turkiyede var ama pahalı yurtdışı sitelerinden tedarik etmek gerek, bu şekilde uğraşırım diyorsan al.
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şuan pulsarı satıp gd250n alma arifesindeyim ben tavsiye ederim eğer uzun sure kullanacaksanız alın.
    Alıp satmayı düşünüyorsanız bu biraz sıkıntılı olabilir. Yedekparçası turkiyede var ama pahalı yurtdışı sitelerinden tedarik etmek gerek, bu şekilde uğraşırım diyorsan al.
    Aynen hocam gunluk işler için az yaksın arada bır uzun yol yapsın dıyerek uzun sure bınmek ıcın aldım ,tercıh bu yonde ıse alınabılınır,ben 3 sene ve uzerı kullanmak ıcın aldım acıkcası.

habili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 CBR 600F4i
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba geçen bahsetmiştim gd 250 n almıştım ve 93 km de yatak sarmıştı şuan motorsiklet 11 gündür serviste ve hala bana motorun açılmadıgını sölediler daha başlanmamış bilgi verilicek size ulaşılıcaktır diyorlar .Çıldırmak üzereyim alıpalabileceğime pişman olmuş durumdayım.Az geride bir arkadaş bir yorum yapmıştı http://www.uniteks.com.tr bu adresten sikayetimi iletsem dinlerlermi yardımcı olunurmu karşıma hitap ediceğim kişi ve şuanda ciddi anlamda motordan soğudum direk değiştirmek istiyorum tamir felan olması umrumda değil anladığım kadarıyla zati şuan parça istense min 20 günde gelecek ve bu servise pek güvenim kalmadı.Fakat şuan bana servisten bir şey sölenmedi motor açılmadığı için nebileyim net bir arızası oldugu yani yatak sarma felan adam sadece duyduğu sese karşılık bu olmuş olabilir dedi .Sizce sorun tam belli olduktan sonramı iletişime geçeyim yardımcı olursanız çok makbule geçer.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Geçmiş olsun. 90 km de çuvallayan motor ayıplı maldır. Bir avukatla görüşüp para iadesi için gerekli adımları atmanızı tavsiye ederim. Forumda bir avukat vardı. Onu bulabilirseniz. Eğer tamir olsun geçsin gitsin demiyorsanız. Geç kalmadan harekete geçmeniz gerekir. Aksi takdirde önünüze ne konursa onu yersiniz.

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Alıntı habili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba geçen bahsetmiştim gd 250 n almıştım ve 93 km de yatak sarmıştı şuan motorsiklet 11 gündür serviste ve hala bana motorun açılmadıgını sölediler daha başlanmamış bilgi verilicek size ulaşılıcaktır diyorlar .Çıldırmak üzereyim alıpalabileceğime pişman olmuş durumdayım.Az geride bir arkadaş bir yorum yapmıştı http://www.uniteks.com.tr bu adresten sikayetimi iletsem dinlerlermi yardımcı olunurmu karşıma hitap ediceğim kişi ve şuanda ciddi anlamda motordan soğudum direk değiştirmek istiyorum tamir felan olması umrumda değil anladığım kadarıyla zati şuan parça istense min 20 günde gelecek ve bu servise pek güvenim kalmadı.Fakat şuan bana servisten bir şey sölenmedi motor açılmadığı için nebileyim net bir arızası oldugu yani yatak sarma felan adam sadece duyduğu sese karşılık bu olmuş olabilir dedi .Sizce sorun tam belli olduktan sonramı iletişime geçeyim yardımcı olursanız çok makbule geçer.
    habil kardeşim daha öncede söyledim direk unitekse ardından hyosung globale motorun sase ,motor no ya kadar ingilizce turkce sorununu yaz,ekleme sansın varsa faturasını da ekle altına,bıraktıgın servıse bıraktıgın gun ve olaya dahıl tutanak tutup kaseletıp onuda ekleseydın,eger hala ordaysan ıkı satır elle Motorum su tarıhte sıfır alınmıs su arıza nedenıyle su servıse gereklı ınceleme için su tarıhte bırakılmıştır diye.sonsarı malum yaz maıl at tutanakda elınde olsun mahkemede senden yana olur zaten tutanak işin içine girdimi tereddut edeceklerdır emın ol. ki guenıyosa fırmaya ıkıletmez.bıraz alttan al ve servısın senı oyaladıgını magdur oldugunu söyle maıl de,sorunu sizle çözmek istediğini bu marka bunu haketmedıgını vs vs yaz emın ol doneceklerdir,gec bile kaldın.gecmiş olsun tekrardan

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    https://tr.aliexpress.com/item/Unive...1-2e891449d0f3

fiyatı baya uygun ben sepete ekledim şimdiden ilerde lazım olaacak
    salimpa bunu beğendi.

Merhaba, avrupa yakasında ikinci el gd250n alacağım. Bu motordan anlayan usta var mı alıp götürebileceğim?

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Alıntı Ahmetderin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, avrupa yakasında ikinci el gd250n alacağım. Bu motordan anlayan usta var mı alıp götürebileceğim?
    tek silindir motor usta olmasına gerek yk tecrubelı mtor sesını anlayan kişide olsa yeter,usta ya gostercem dıyorsan şirinevlerde mtorcular caddesı var orada gosterebılırsın,yada fatıh tarafına yakınsa huner motor var ordan aldım motoru bayisi ve servısı orayada gosterebılırsın.Hayırlı olsun.

Pulsarın 11 bin tl olduğu bu dönemde bu motor altın bence 6-7 ay dır gd250 kullanıcısıyım bundan öncede gt250r sahibiydim bu fiyatlara kesinlikle değerlendirilmesi gereken motordur. KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER
    jimi_hendrix, salimpa ve Green Arrow bunu beğendiler.

Alıntı habili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum konu ne oldu? Ne durumdasın? Ne oldu makine? Ne yaptın?

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Dostum konu ne oldu? Ne durumdasın? Ne oldu makine? Ne yaptın?
    parcalar geldi demişti gecen hafta toplanıyor motor dedi.Suan ne durumda bilmiyorum.

Gd250n için istanbul'da hangi bayiye güvenilir? İzmir'e gönderim yapabiliyorlarmış. İki bayi ile görüştüm. HÜNER VE ZMOTOR. Bu bayilere güven nasıl arkadaşlar? Bunlardan başka var mı? Güvenilir başka bir il de olabilir.

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Gd250n için istanbul'da hangi bayiye güvenilir? İzmir'e gönderim yapabiliyorlarmış. İki bayi ile görüştüm. HÜNER VE ZMOTOR. Bu bayilere güven nasıl arkadaşlar? Bunlardan başka var mı? Güvenilir başka bir il de olabilir.
    Hüner motordan aldık kapora verdik fatura kesildi,2 gün sonra nakliye ile motor işyerine geldi istanbul içi .kalanıda orada verildi,ruhsat plakayıda hallettıler herhangi bir sıkıntı olmadı.

Alıntı salimpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüner motordan aldık kapora verdik fatura kesildi,2 gün sonra nakliye ile motor işyerine geldi istanbul içi .kalanıda orada verildi,ruhsat plakayıda hallettıler herhangi bir sıkıntı olmadı.
    Motoru gidip görerek mi aldınız? Şehir dışından alacağım için gitmek benim için pek mümkün olmayacak. Bir de nasıl motordan memnun musunuz hocam?

Motosikleti
    kuba sl 200- gd 250 n
    Motoru gidip görerek mi aldınız? Şehir dışından alacağım için gitmek benim için pek mümkün olmayacak. Bir de nasıl motordan memnun musunuz hocam?
    Ben ülke dışında oldugum için kuzenime aldırdım,o kullanıyor problem yok dedi gayet memnun onunda hoşuna gitti,naklıyeyı halledıyorlar,bakım vs için izmirde de problem olmaz,ruhsat plaka vs detayları konusursunuz ,fırma saglam sıkıntı olmaz.yınede arayıp görüşün derim.

Alıntı salimpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ülke dışında oldugum için kuzenime aldırdım,o kullanıyor problem yok dedi gayet memnun onunda hoşuna gitti,naklıyeyı halledıyorlar,bakım vs için izmirde de problem olmaz,ruhsat plaka vs detayları konusursunuz ,fırma saglam sıkıntı olmaz.yınede arayıp görüşün derim.
    Teşekkür ederim hocam.

ZMOTORDA güvenilir hocam biz sakaryadan iki tane aldık kapıya kadarda getirdiler herhangi bir sorun çıkmadı belirtmek istedim hocam (:
    salimpa bunu beğendi.

Alıntı kerimcömert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZMOTORDA güvenilir hocam biz sakaryadan iki tane aldık kapıya kadarda getirdiler herhangi bir sorun çıkmadı belirtmek istedim hocam (:
    Teşekkür ederim Hocam. Geçen bir arkadaşı gönderdim zmotora ilgililer ama ellerinde sadece karenajı beyaz olan kalmış. Ben siyah istediğim için olmadı. Deposu siyah ya da kırmızı olan model arıyorum.

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler