Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Hyosung X5 - GD250N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung gd250n
    Ortalık usta kaynıyor ama usta yok :-) her 1000 km de yağ tabiki degiştirilmez ama zararıda olmaz madditat hariç sana tek tavsiyem şu olur yağ konusunda babana bile güvenme yok yeni çıkmış harikaymış yok herkes çok memnunmuş sakın kanma motoruna koyacağın en kötü yağ castrol olsun ama tavsiyem motül veya ipone yani motorsiklet için üretilen yağlardan kullan sen motoruna bakarsan oda seni üzmez saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    e_e_o_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD250N
    Alıntı Viyana_umut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalık usta kaynıyor ama usta yok :-) her 1000 km de yağ tabiki degiştirilmez ama zararıda olmaz madditat hariç sana tek tavsiyem şu olur yağ konusunda babana bile güvenme yok yeni çıkmış harikaymış yok herkes çok memnunmuş sakın kanma motoruna koyacağın en kötü yağ castrol olsun ama tavsiyem motül veya ipone yani motorsiklet için üretilen yağlardan kullan sen motoruna bakarsan oda seni üzmez saygılar
    çok doğru söylüyorsun. elimden geldiğince dikkat ediyorum ki daha çok keyif alabilelim

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı e_e_o_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok doğru söylüyorsun. elimden geldiğince dikkat ediyorum ki daha çok keyif alabilelim
    Motor taş gibi motor. İsterseniz 5 bine çıkarın bakım aralığını. Şu motor bir tek aküden ve benzeri elektrikten sorun çıkartır çıkartırsa. Yakında onuda anlayıp çözecekler. Beyinde Japon kullanıyorlar. Gerekli aksamların hepsinin kalitesi yükseliyor git gide. Japon alsam bu motorda ettiğim zararın yarısını etmezdim satarken ama bir gram pişman değilim aldığıma.

Motosikleti
    Hyosung gd250n
    S.a. Arkadaşlar bu aralar bahtsız bedevi gibiyim her şey beni buluyor ama size motorumla alakalı olanı anlatıcam ve yardım istiycem en başından anlatıyorum biraz uzun olacak ama doğru yorum yapmanıza yardımı olur 4-5 gün önce motoruma bi komple bakım yapayım dedim ön arka fren balataları motul yağ ve yağ filtresi ni aldım arka balatayı değiştirdim önü söktüm baya vardı yani yarım bile olmamış bende balata spreyi ile temizleyip geri taktım yağı ve yağ filtresini değiştirdim ama filtre üzerinden çıkandan değil başka bi markanın filtresi ama yerine tam uyumlu hava filtresi nede bi bakıyım dedim açtım tertemiz daha ama çok bilmiş bir abimiz balata spreyi ile temizlenir sık biraz dedi bende salak gibi sıktım sonrasında motor gaz yememeğe ve stop etmeye başladı bugün orjinal hava filtresini uzun uğraşlar sonucu buldum ve taktım 7-8 km normale döndü ama sonra yine terlemeye başladı ilk gazı açarken boğuluyor gibi oluyor yüksek devirde fazla belli olmuyor ama yavaşlamaya korkuyorum ve motor aşırı ısınıyor sanki ben motorumun stop ettikten sonra fanının çalıştığını ilk kez gördüm 7-8 sn sonra fan kapanıyor ve yağı koyduğumuz tarafa el değdirenşyorum neredeyse ateş gibi oluyor ltf yorumlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    S.a. Arkadaşlar bu aralar bahtsız bedevi gibiyim her şey beni buluyor ama size motorumla alakalı olanı anlatıcam ve yardım istiycem en başından anlatıyorum biraz uzun olacak ama doğru yorum yapmanıza yardımı olur 4-5 gün önce motoruma bi komple bakım yapayım dedim ön arka fren balataları motul yağ ve yağ filtresi ni aldım arka balatayı değiştirdim önü söktüm baya vardı yani yarım bile olmamış bende balata spreyi ile temizleyip geri taktım yağı ve yağ filtresini değiştirdim ama filtre üzerinden çıkandan değil başka bi markanın filtresi ama yerine tam uyumlu hava filtresi nede bi bakıyım dedim açtım tertemiz daha ama çok bilmiş bir abimiz balata spreyi ile temizlenir sık biraz dedi bende salak gibi sıktım sonrasında motor gaz yememeğe ve stop etmeye başladı bugün orjinal hava filtresini uzun uğraşlar sonucu buldum ve taktım 7-8 km normale döndü ama sonra yine terlemeye başladı ilk gazı açarken boğuluyor gibi oluyor yüksek devirde fazla belli olmuyor ama yavaşlamaya korkuyorum ve motor aşırı ısınıyor sanki ben motorumun stop ettikten sonra fanının çalıştığını ilk kez gördüm 7-8 sn sonra fan kapanıyor ve yağı koyduğumuz tarafa el değdirenşyorum neredeyse ateş gibi oluyor ltf yorumlarınızı bekliyorum
    Allah allah üzücü bir durum. Buraya gelip birisi yazar mı bilmiyorum birde genel sohbete yaz bakalım. Benim teknik bilgim yetmeyecek maalesef.

Motosikleti
    Hyosung gd250n
    Hava filtresini değiştirdiğim halde teklemenin devam etmesi çıldırtıyor beni ve motor aşırı ısınıyor daha büyük bir sorun açacak diye korkuyorum ulen ne balata spreyiymiş kardeşim yaa Green arow sen hangi servise gidiyordun? hava filtresini karşıda İstanbul motordan aldım ama servis hizmeti vermiyorlar

Motosikleti
    Hava filtresini değiştirdiğim halde teklemenin devam etmesi çıldırtıyor beni ve motor aşırı ısınıyor daha büyük bir sorun açacak diye korkuyorum ulen ne balata spreyiymiş kardeşim yaa Green arow sen hangi servise gidiyordun? hava filtresini karşıda İstanbul motordan aldım ama servis hizmeti vermiyorlar
    Ben İstanbul Motor'a gidiyordum servise. Nasıl hizmet vermiyorlar bırakmışlar mı ?

Motosikleti
    Hyosung gd250n
    Valla bilmiyorum dün ordayım hava filtresi debriyaj teli aldım buji sordum uyumlu olan kalmadı dedi sorunu anlattım siz servis hizmeti veriyor musunuz dedim bizde arıza tespit cihazı yok falan dedi bende biraz gıcık oldum üstelemedim hiç insanları anlamıyorum paramızla hizmet alamıyoruz çok enteresan

Motosikleti
    Valla bilmiyorum dün ordayım hava filtresi debriyaj teli aldım buji sordum uyumlu olan kalmadı dedi sorunu anlattım siz servis hizmeti veriyor musunuz dedim bizde arıza tespit cihazı yok falan dedi bende biraz gıcık oldum üstelemedim hiç insanları anlamıyorum paramızla hizmet alamıyoruz çok enteresan
    Allah allah benle çok ilgilenmişlerdi. Üzüldüm öyle bir durum yaşamana. Uniteksi hemen aramanı ve durumu bildirmeni tavsiye ederim ve servis yönlendirmesi yapmalarını iste.

Motosikleti
    Hyosung gd250n
    Beşiktaşda bir sym servisi buldum gittim durumu anlattım incelediler baktılar debriyaj balatan bitmiş dediler :-) motor tam ayırmıyormuş falan dedim ben anlamam aga yaparmısın bana onu söyle şikayetim bu hallolacakmı evet dediler bende bıraktım motoru yarın alıcam allah sonumuzu hayır etsin hiç aklıma yatmıyor ama eldende bişi gelmiyor :-(

Motosikleti
    Beşiktaşda bir sym servisi buldum gittim durumu anlattım incelediler baktılar debriyaj balatan bitmiş dediler :-) motor tam ayırmıyormuş falan dedim ben anlamam aga yaparmısın bana onu söyle şikayetim bu hallolacakmı evet dediler bende bıraktım motoru yarın alıcam allah sonumuzu hayır etsin hiç aklıma yatmıyor ama eldende bişi gelmiyor :-(
    Umarım yaparlar sorunsuz olarak. Bayinin adı nedir ? Düzeldikten sonra dediğim gibi distribütöre durumu bildirmenizde fayda var...

Motosikleti
    Yamaha BWS100 / Honda CBR250R
    Distribütör problemi çözüldü mü Hyosung markasının? Üniteks ile ilgili bir sorun yaşanıyordu sanırım?

Motosikleti
    Alıntı efe-e adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Distribütör problemi çözüldü mü Hyosung markasının? Üniteks ile ilgili bir sorun yaşanıyordu sanırım?
    Yeni bir durum mu var ? Ben kullandığım 1 senede bir sıkıntı yaşamadım ve garanti, parça desteği konusunda da büyük sıkıntılar yaşamadım.

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    İdare eder

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    o cihaz rks ve mondial servislerinde de yok belki diğerlerinde de yoktur, forumda son zamanlarda rks blackster 250 ve mondial rx3 konusunda geçti...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Herkese Merhaba Arkadaşlar ;Bugün siyah bir 250n aldım. Hayatumda ilk kez 2 saat motor kullanarak ehliyet aldım. 1 ay kadar önce CBF150 alarak toplam 300 km yol yaptıktan sonra gd250n aldım.Akıldan mı akılsızlıktan mı anlamadım bu yaptığım mantıklı olmayabilir ama biraz daha spor bi motora binmek istedim.Isparta da çelik motor sahibi Mahmut isimli arkadaşın o güzel insanlığı sonrası motor alındı.Kampanyaya girmiş 9900 lira.Sizden ricam bu acemi arkadaşınıza bilgi ve tavsiyelerinizi aktarmanız.Hepinize Sevgiler.
    Green Arrow bunu beğendi.

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    2015 modeller 9999 tl kampanyali fiyat.alalim mi arkadaslar.fikri olan yok mu.bu arada manisaliyim.izmire servise goturebilirrim yani orda iyi bi servis varsa.cvb verirseniz sevinirim.tsk

Motosikleti
    Alıntı kanoburda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 modeller 9999 tl kampanyali fiyat.alalim mi arkadaslar.fikri olan yok mu.bu arada manisaliyim.izmire servise goturebilirrim yani orda iyi bi servis varsa.cvb verirseniz sevinirim.tsk
    Hocam o fiyata gözünüz kapalı alın. Yorumlarım sayfalarca mevcut. 0 hangi 250cc'lik motor o fiyata var. Japon motorlardan 1 gram kalite eksiği yok. Tek yaşayacağınız sıkıntı akü bitmesi olacaktır. Motoru alınca durumunuz var ise gidin bir Bosch akü alın ve sorunsuz, dertsiz keyifle binin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Alıntı Mus250n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba Arkadaşlar ;Bugün siyah bir 250n aldım. Hayatumda ilk kez 2 saat motor kullanarak ehliyet aldım. 1 ay kadar önce CBF150 alarak toplam 300 km yol yaptıktan sonra gd250n aldım.Akıldan mı akılsızlıktan mı anlamadım bu yaptığım mantıklı olmayabilir ama biraz daha spor bi motora binmek istedim.Isparta da çelik motor sahibi Mahmut isimli arkadaşın o güzel insanlığı sonrası motor alındı.Kampanyaya girmiş 9900 lira.Sizden ricam bu acemi arkadaşınıza bilgi ve tavsiyelerinizi aktarmanız.Hepinize Sevgiler.
    Hayırlı olsun, zahmet edip okursanız burada herşeyi yazdık belirtildi. Anlamadığınız bir durum olursa gene elbette sorabilirsiniz.

Motosikleti
    Hyosung gd250n
    Bu arada benim motorun sorunu 40 tl lik buji piposundaymış :-)) aramıza yeni katılanlar olmuş hoşgeldiniz ve inanın doğru tercih yaptınız ben yaklaşık 8000 km dir kullanıyorum bu motoru sorularınız olursa çekinmeyin

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    balata spreyi sıkan arkadaş, balata spreyi uçucu bir şeydir hava filtresine sıkılmaz ama motora da o kadar zarar vermez.

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler