Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    selam arkadaslar.yaklasık 15 gun oldu alalı AS200GY-2 mı.su an cok az km yaptım(64km)fakat bazı arkadaslarımızın soyledıgı gıbı kalıtesız bır urun degıl bunu bastan belırtmelıyım.su an cın malı olan tum markaları ınceleyın ve kıyaslayın 200gy-2 kadar ıyı bır supermoto yok.ben aldıgım gunden bu yana hıc sıkıntı yasamadım ve cok ta memnunum.cok yakın bır arkadasım 2 gun once test surusu yaptı bu motorla (servıste rodajı bıtmıs bır tane var ve test surusu ımkanı sunuluyor)ve motorun bu paraya cok cok ıyı oldugunu ve vıraj ve stabılıtesının de cok basarılı oldugunu soyledı.saglam degıl dıyen arkadasım sanırım mondial ıle karıstırmıs (bu arada test yapan arkadasımda Kawasaki KLR650)var.motorum sasısı cok saglam ve ozellıkle arka amortısoru cok begendık.kaldı kı motorun sası sı bılınen cross lardan cok daha farklı ve hacımlı.bende kullandıkca ve alıstıkca sızlere sahsı fıkırlerımı ve yakıt,yol,sorun vs..hakkındakı yasadıklarımı sızlere aktaracagım.ama kesınlıkle parasının hakkını fazlaSI ıle verecek bır motordur.(ınceleyen tum motorcu arkadaslarımın ortak gorusudur)saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba beyler! 200 GY-2 var bende de. Henüz çok kullanamadım. Ama yağ akıtma problemi var bende. Servisi aradım. 4-5 tanesinde bu problemin çıktığını ve gerekli parçayı (keçe?) sipariş ettiklerini söylediler. Henüz ellerinde yokmuş.. Az buz akmıyor ama. Yağ kalmayacak yakında alette..

Wawwww

Merhaba Kardeşim çook Güzel Motor Seçmişsin Valla Param Olsa 2 Dakika Durmam Bu Motoru Alirim Ozelikleri Olsun Beni Yedi Bitirdi Nerede Bu Motor Gordünmü Yawww????

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    bende siparişi verdim 3 gün sonra gelicek motorum ozaman size detayları bildiririm
    Bacoman

Motosikleti
    CB650F

as200

merhaba arkadaşlar, yeni üye oldum. bu arada 10 gün kadar önce asyamotordan as200 modelini satın aldım.ve ardından macera başladı. sabah kalkıp motorun altına baktığımda yerde yağ sızıntıları gördüm. neyse servise götürdüm. bişeyleri mi ne gevşekmiş sıkıştırmışlar. sabah kalktım aynı sorun. bir çay bardağı dolusu yağ akmış. tekrar gittim. servise bıraktım. bir parçası değişmesi gerekiyormuş. serviste bu parça olmadığını ve geldiğinde beni arayacaklarını söylediler. önceden debriyajı sıkmadan otomatik marş ile motoru çalıştırabiliyordum. şimdi olmuyor. boşta lambası da yanmıyor. serviste bana söylenene göre parça geldikten sonra bunlar hallolacakmış. şu an 130 km yaptım ve yarısı servise gidip gelirken geçti bile. benim şansıma sorunlu bi motor çıktı. aslında bu motorları 50km falan test etseler daha iyi olur. motor görünüş itibariyle iyi. şu an çekişide güzel. bunların haricinde bi problem yok şimdilik. öğrenmek istediğiniz bişey olursa yazın arkadaşlar..

gitarci1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam nasılsınız

mirrorside - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı
    selam arkadaslar.yaklasık 15 gun oldu alalı AS200GY-2 mı.su an cok az km yaptım(64km)fakat bazı arkadaslarımızın soyledıgı gıbı kalıtesız bır urun degıl bunu bastan belırtmelıyım.su an cın malı olan tum markaları ınceleyın ve kıyaslayın 200gy-2 kadar ıyı bır supermoto yok.ben aldıgım gunden bu yana hıc sıkıntı yasamadım ve cok ta memnunum.cok yakın bır arkadasım 2 gun once test surusu yaptı bu motorla (servıste rodajı bıtmıs bır tane var ve test surusu ımkanı sunuluyor)ve motorun bu paraya cok cok ıyı oldugunu ve vıraj ve stabılıtesının de cok basarılı oldugunu soyledı.saglam degıl dıyen arkadasım sanırım mondial ıle karıstırmıs (bu arada test yapan arkadasımda Kawasaki KLR650)var.motorum sasısı cok saglam ve ozellıkle arka amortısoru cok begendık.kaldı kı motorun sası sı bılınen cross lardan cok daha farklı ve hacımlı.bende kullandıkca ve alıstıkca sızlere sahsı fıkırlerımı ve yakıt,yol,sorun vs..hakkındakı yasadıklarımı sızlere aktaracagım.ama kesınlıkle parasının hakkını fazlaSI ıle verecek bır motordur.(ınceleyen tum motorcu arkadaslarımın ortak gorusudur)saygılar...

Ben bu motoru incelemedim, ama eğer motor bloğu alt kısımdan şase görevi görüyorsa, sağlamlıktan kati surette bahsedilemez. Gerçek enduro gibi kullanacak olursan ikiye bölünür. Bu yüzden motorbloğu by pass geçecek demirler ayarlamaya çalışıyorum. Bu olana kadar engebelere mümkün mertebe ayakta girmeye çalışıyorum, her seferinde çaturrr sesi duymayınca şükrediyorum.

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    ÖNCE SURDAN İKKİİ ÇAYYY GETİRİNDEEE AHZIMIZAAA DÖKEEG.....
    Forumu baştan sona okudum,vatandaş çıkmış yok asya şöle böle falan filan,ben olsam mondial ramzey alırım diyooo,ağzı olan konuşuyoooo,bunlar bu motosikletler nereden geliyor,tabiiki çinden.Benim için cevap şu hepsi aynı,fazla lafa gerek yok,kim neyi beğeniyorsa, hangi model hoşuna gidiyorsa gider alır,ve motosikleti hakkında açılan forum başlığı altında yorumunu izlenimlerini yazar,reklam yapmaya,gerek yok hiç birimiz çocuk deiliz,22 senelik motosiklet kullanıcısı olarak bu gün motosikleti kullandım gayette güzel ne kadar ekmek okadar köfte olayı bu paraya bundan daha fazlasını beklemek haksızlık olur,pazartesi gidecez asya 200 GY-2 den 2 adet alacaz
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    bende var 70km de şuan hiç bi problem yok çok memunum..
    Bacoman

AKSEKİLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler benim arkadaş alalı 1 ay oldu 3400 km de daha tık demedi motor.ama onun çok kötü kullanmasına rağmen makine daha halen sağlam.

ayrıca 2 kişi ile 140 ı çok rahat vuruyor.

Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Merhaba ArkadaşLar.

Tek keLime iLe mükemmel bir motor. aLmak isteyenLer varsa aLsın. Bu arada Titreşim oLayına geLince hiçde denildiği kadar değiL. ama sadece aLışmak gerekiyor motora. Tek Yapmaz diyenLerde oLdu. Ama gayet hoş bir şeKilde yapıyor. aLcak oLacakLara Tavsiye ederim

konka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 200 gy 2
    benim motorumdada yag akıtma problemi var veboşta lambası bazen yanıyor şuan 110 km de birde oturma selesinin arka civataları tutmuyor fakat bu tarz çinli enduroların içinde eniyisi diyebilirim

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    motorun görüntüsü çok hoş. bugün bayiye gidip yakından inceleyeceğim. bu yağ akıtma olayı kafamı karıştırdı... ayrıca 140 konusu gerçekmi yoksa esprimi anlayamadım!!!
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

Motosikleti
    as 200 gy 2
    asya servise gittim 300 km bakımda hallederiz dediler fakat çok ilgisizler burada satıcı bayi kapandı yada sadece tabela indirdi şehir bursa

Ön çamurluğu çıkartıp yerine daha estetik bir çamurluk uydurmak mümkün olurmu acaba?

Motosikleti
    as 200 gy 2
    ben çamurlugu degiştirmeyi düşünüyorum

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Alıntı konka adlı üyeden alıntı
    ben çamurlugu degiştirmeyi düşünüyorum
    evet... alet cok güzel yalniz o camurluk bir rezalet....
    all you need is love

Motosikleti
    as 200 gy 2
    ben xt600 ki ile degiştirmeyi düşünüyorum

Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    bugun motorum yolun ordasında birden durdu :o bende aha dedim çin malı alırsan böle olur zırt diye durur derkeeeeen bi baktım benzin menzin kalmamış günahını aldık çinlilerin şuan 211 km deiyim hiç bi sorun yaşamadım ;)
    Bacoman

Soni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar merhaba.
    Bende de gy 200-2 var su an 900 km de yım motorun mars bobini yanmıs..galıba bunda benımde hatam var :( servıse gıttım hıc sorunsuz ve tereddutsuz degıstırdıler ustelık zıncır ayarıdır genel kontoldur herseyı tamamlayıp eksıksız motorun ısı bıttı dıye de ıs yerıne telefon edıp teslım ettıler. Genel anlamda motordan gayet memnundum ama sevıs konusu tum cın motorlarında bana acaba dedırtıyordu sımdı ıse gayet rahatım
    Bu motor a sahıp arkadaslar motor la ılgılı tecrubelerını daha sık paylasırlarsa topıc hem aktıf olur hemde tecrubelerımız artar.. Sevgılerle

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler