Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    meme her karbüratorde daraltılamıyor. ama imkan varsa tabi hoş olur. bu arada hava filtresi ne durumda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Arkadaşlar eski motosikletimden kalma flaşör ve ön fren balataları var.İsteyene küçük bir miktar karşılığında satabilirim.Motosikletimi sattığım adama gönderdim lakin kargo geri geldi ve elimde kaldılar.
    ANGARAJ

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eski motosikletimden kalma flaşör ve ön fren balataları var.İsteyene küçük bir miktar karşılığında satabilirim.Motosikletimi sattığım adama gönderdim lakin kargo geri geldi ve elimde kaldılar.
    5 liralık flaşör ve kullanılmış balataya bide para mı istiyosun bedavaya birine ver gitsin.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 liralık flaşör ve kullanılmış balataya bide para mı istiyosun bedavaya birine ver gitsin.
    Parçalar 0, hiç kullanmadım.Tam değiştirecektim motosiklet satıldı.
    ANGARAJ

arkadaşlar merhaba ;

bir sıkıntım var bendede asya gy200 var dün bir yokuştan iniyordum viteste iken debrajı sonuna çektim vites düşürdüm daha sonra düşündüm vitesi geri yükselttim ancak bu arada debrajdan elimi çekmiyorum tabi yokuş bittikten sonra motor viteste iken elimi çektim debrajdan çektim hafif gaz verdim motor normal devirde iken gitmedi gaz veriyorum motor gitmiyor vites değiştiriyorum gitmiyor gaz verdikçe bağrıyor yolda kaldım vites geçirirken normal vites atıyormuş gibi ses geliyor fakat motor gitmiyor olduğu yerde bağırıyor gaza basınca bir de motor viteste iken durdurğu yerde debraja basıyorum çalıştırıyorum çalışıyor elimi debrajdan çektimmi susması lazımken susmuyor çalışmaya devam ediyor sorun nedir sizce anlamadım debrajmı acaba?

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı cihatnuroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba ;

bir sıkıntım var bendede asya gy200 var dün bir yokuştan iniyordum viteste iken debrajı sonuna çektim vites düşürdüm daha sonra düşündüm vitesi geri yükselttim ancak bu arada debrajdan elimi çekmiyorum tabi yokuş bittikten sonra motor viteste iken elimi çektim debrajdan çektim hafif gaz verdim motor normal devirde iken gitmedi gaz veriyorum motor gitmiyor vites değiştiriyorum gitmiyor gaz verdikçe bağrıyor yolda kaldım vites geçirirken normal vites atıyormuş gibi ses geliyor fakat motor gitmiyor olduğu yerde bağırıyor gaza basınca bir de motor viteste iken durdurğu yerde debraja basıyorum çalıştırıyorum çalışıyor elimi debrajdan çektimmi susması lazımken susmuyor çalışmaya devam ediyor sorun nedir sizce anlamadım debrajmı acaba?
    sanki debriyaj ayırıyor ama takılıyor gibi debriyaj telini kontrol etmek lazım , motor blogunun üstünde debriyaj kolu var onun hareketini kontrol et , eğer normal çalışıyorsa kol . o zaman içerde sıkıntı vardır.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    yeni debriyaj balatası al eskilerini sök at.
    ama bu durum aniden olduysa işin zor bazı modellerde krankla depriyaj iç gurubunun arasında kama var sıyrılmış veya kesmiş olabilir. veya büyük boy bir debriyaj somunu var, kranka direk sıkılıyor o çıktıgı için veya gevşediği için depriyaj görev yapmıyordur. bu durumda zaten depraj tarafının kapagı açıldıgında kabak gibi görünecektir.

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    arkadaşlar herkese merhaba
    asya gy 200
    elcik korumaları
    ön amortisör korumaları
    far
    far çerçevesi siperlik
    km saati
    arka jant ve lastiği
    jantın telleri ve göbeği yok
    ön tekerden çıkma temiz lastik
    hepsi satılık arkadaşlar
    05462069706
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

Motosikleti
    yanlış konuya mesaj yazmışım.

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    burada bir zamanlar tay 200 vardı. niye bitti bu sayfa.

Motosikleti
    bitme sebebi iki tip forum kullanıcısından bir tarafın şu an diğer sayfalarda daha aktif oluşundan.
    1. tip forum kullanıcıları, paylaşımı seven bildiklerini paylaşan. bir konuda söyleyecek bir şeyi olmasa da en azından bir selam verip sohbeti paylaşıyor.
    2. tip kullanıcılar biraz daha sömürüye dayalı kendisine lazım olanı alıp alıp kaçan, sanal dünyada dostluklara biraz daha fazla mesafe katıp kaybolan tiplerdir. bunlara genelde zaten guest diye tabir ederiz.
    1. tip kullanıcılar ellerindeki tay ları satıp paylaşımlarını yeni sayfalarda yaptıkça. 2 tip kullanıcılar buralardan zaten uzaklaşıyorlar.
    yada farklı bir yorum getirmek gerekirse 2006 yılından bu yana bu motorlar yapa bilecekleri bütün arızaları yapmış bu arızalara karşı gerekli tamirat yolları ve yöntemleri keşfedilip, geçmiş sayfalarda yazılmış. gerekli bilgileri zaten duruyor, lazım olduğunda gereken alıp kaçıyor.
    agarta bunu beğendi.

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    tay 200 motorumu yaz kış kullanıyorum ve şu an 15 bin km'de. Hala orijinal lastikleriyle (CST) Aşınma vb. görünmüyor. Bu lastiklerin ömrü ne kadardır? Güvenliğim için önerilerinizi ve bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim.

Motosikleti
    dostum motorum ustundeki lastıkler 3-4 yaşındaysa değiştir. markalı lastiğe gücün yetmiyorsa en kötüsünden irc taktır. sonuçta hamuru bir çok cinli lastıkten kat kat iyi. hem taze hamur gibisi yoktur.

ticotorres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 200
    merhaba arkadaşlar;
    ben 2 motor arasında kaldım. " 2008 asya as 200 gy 2 ve "2009 ramzey qm 200 gy" sizin tavsiyeniz nedir?
    yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    ne kadar bir birine benzesede. asfalt arırlıklı kullanacaksan asya. dağ bayır ağırlıklı kullanacaksan ramzey.

ticotorres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 200
    daha çok asfalt ağırlıklı kullanacağım ama benim sormak istediğim şey iki motor arasında ki dayanıklılık veya arıza çıkartma durumu..
    Bu arada bir bayinin dediğine göre 2009 ramzey cross'lar aslında 2006 üretimi ama türkiyeye girişine göre 2009 olarak geçiyormuş..
    Ben söyleyenlerin yalancısıyım..

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Arkadaşlar 2011 as200gy ile aranıza bende katıldım artık motosiklet denildiğinden daha iyi çin malı denilmez buna teknolojisi gayet iyi üstten egzantrik soch motor vakumlu karbiratör ve balancer sistemli mükemmel birşey bu paralara bedava

Motosikleti
    asya 200 gy
    motoru bilinçli kullandıktan sonra kolay kolay sıkıntı yapmaz . . Ama benim yaptığım gibi motoru çok sıkıştırırsan yanarsın : ) )

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Motorumun yan statör kapagında bi yag terletmesi var bunlarda conta oluyormu yoksa sıvı conta vs ile halledebiliyormuyuz?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Wazaa.35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumun yan statör kapagında bi yag terletmesi var bunlarda conta oluyormu yoksa sıvı conta vs ile halledebiliyormuyuz?
    Asyada contaları mevcut sıvı conta b nebze işini görebilir ama garanti vermiyorum kaldıki kendi contasıda 10-15tl birşey..
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler