Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    arkadaşalr bugün metzeller marka lastik aldım muhteşem viraj kabiliyetim ve yol tutuşum arttı parasının hakkını verdi bu lastik kullanıcılar için tavsiye edilir normal ölçülerimiz 130-90/15 iken ben 140-90/15 aldım gayet memnunum kazasız belasız sürüşler herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı ERSAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşalr bugün metzeller marka lastik aldım muhteşem viraj kabiliyetim ve yol tutuşum arttı parasının hakkını verdi bu lastik kullanıcılar için tavsiye edilir normal ölçülerimiz 130-90/15 iken ben 140-90/15 aldım gayet memnunum kazasız belasız sürüşler herkese
    Peki öne birşey almadınız mı? Arkayı büyüterek benzin sarfiyatı birazcık artmış olacak.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Arkadaşlar pirelli sport demonalrımı almak isteyen varsa yaklaşık 1000km kullandım, motorumu parça parça satıyorum lütfen aklınızda olsun her türlü parçada yardımcı olurum. Dediğim gibi 0 ayarında pirelli sport demonlarım var uygun fiyata bırakmayı düşünüyorum, yeni bir kafa grenajı var, zincir yaklaşık 300km de, jantlarımı satıyorum, kaliperler ön amortisör aklınıza ne gelirse önce bir bana sorun yardımcı olurum. Üzücü olsada motor kısmında altından kalkamıcağım seviyede hasar olduğundan bu şekilde satmaktayım :( ilk göz ağrımdı kötü oldu.YENİ KASALARDA OLMAYAN YÜKSEKLİK AYARLANABİLİR ARKA AMORTİSÖRDE MEVCUT.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    Alıntı ERSAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu tercihine imrenek bu lastiği int.te aradım,bulamadım; bulduğum bir ikisi de tubeless çıktı.Dış lastik olarak ben de aynı şekilde arka lastiği değiştirebilirim. Yardımcı olursan sevinirim ERSAY. Kaç lira, nasıl getirtebilirim?

Motosikleti
    Yurtdışı (Çin/Tayvan vs) sitelerde 130/90/15 o kadar çok dişli lastik var kı! 130/90/15 8pr olarak girince görebiliyorsunuz. biz bir süre daha beklesek belki ülkemize getirirler

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    hangi sitelerde? gönderisi vardır belki yoksa bile görüşülüp yollatılabilir kanımca fiyatlarda uygunsa alınır mis gibi kullanılır
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi sitelerde? gönderisi vardır belki yoksa bile görüşülüp yollatılabilir kanımca fiyatlarda uygunsa alınır mis gibi kullanılır
    china supplıers made-in-china.com

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    hava filtrem yağ içinde kalmış nedendir acaba ?

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    sünger ise zaten yağla yıkanıp sıkılıp öyle takılıyor. usta tam sıkmadıysa yağlı gözüküyordur. yağ iyidir pislikler yapışıp kalır.
    ayrıca yağ değişiminde fazla yağ katman buna sebeb olabilir, ayrıca çok uzun süre devirli kullanmanda buna sebep olur. aslında korkulacak birşey yok.

Motosikleti
    çin, tayvan vb. motor sitelerinde 130/90/15 dişli lastik çeşitleri var. tam hatırlamıyorum ama giando, kangda, kenda vb. firma adları altında. bu sitelerden bazılarında giriş yapıp lastik siparişi vermeye çalıştım. fakat en az-minimum 500 adet gibi şartları var.
    bu sitelere (130/90/15 yazarak girdim)-yabancı siteler- türkçeye çevrilsinmi seçeneği işaretleyip anlamaya çalıştım-çoğu türkçeye çevriliyor. fakat tek lastik-iki lastik talebini karşılamıyorlar.
    Arkadaşlar, siz de uğraşın, başarılı olan olursa bize de bildirsin.
    Ben biraz teknoloji konusunda geri kalmışım gibi.
    Bu konu artık tay 200cülerin onur mselesi gibi bir şey oldu. Bulalım alalım bu lastikleri de istersek takmayalım motorumuza, soran olursa gösteririz.(Ben ilk gün takarım)

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Arkadaşlar 0 gibi bir çift pirelli sport demonum var sadece 1000km kullanıldı kimsenin ilgisini çekmiyomu? kış geliyo bende kullandım 200gy yi çin lastikleriyle kış çıkmaz adamı sakat bırakır valla
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 0 gibi bir çift pirelli sport demonum var sadece 1000km kullanıldı kimsenin ilgisini çekmiyomu? kış geliyo bende kullandım 200gy yi çin lastikleriyle kış çıkmaz adamı sakat bırakır valla
    Kaç para kaç para

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    kefee jant ve lastiklere bütün olarak kaç para istiyosun acil cevap yaz
    bekliyorum
    05462069706
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    Alıntı agarta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu tercihine imrenek bu lastiği int.te aradım,bulamadım; bulduğum bir ikisi de tubeless çıktı.Dış lastik olarak ben de aynı şekilde arka lastiği değiştirebilirim. Yardımcı olursan sevinirim ERSAY. Kaç lira, nasıl getirtebilirim?
    benim aldığım lastikte tubless bi sıkıntı yok zaten artık bütün lastikler tubless izmir ergür motodan netten siparişle aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki öne birşey almadınız mı? Arkayı büyüterek benzin sarfiyatı birazcık artmış olacak.
    önde duro var onuda 500km önce değişmiştim sıkıntım yok yakıtım 1 kuruş arttı yol tutuşum 100 kat arttı

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    kefeee kafa grenajının resmini koyar mısın alacam ben bi tane yabancıya gitmesin

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    elyapımıydı o kafa grenajı yanılmıyorsam??
    ANGARAJ

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC

...

arkadaşlar herkese merhaba bende tay 200 kullanıcısıyım ağustos ta aldım makineyi lastik ölçüleri 130 80 15 arka istanbul da ise niz feyizoğlu http://www.feyizoglu.com/Michelin-13...C_46657.html#0 bu linkten bakabilirsiniz michelin sıfır pilot lastiği var 170 tl ye temin edebilirsiniz

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    arkadaşlar buraya bişeyler yazıyorsanız lütfen arkasında durunuz
    satılık şu var bu va deyipte eğer takibini yapmayacaksanız boş yere buralara bişeyler yazmayın
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

Motosikleti
    Sonbahar,kış...Ve bizim Tay 200'ler istirahate çekildi. Çünkü ne ıslak yolda, ne çamurda, ne toprakta gidebilir. Bir de tanıtımında "Doğayı yeniden keşfedeceksiniz." lafı yok mu?! Ben ekonomik durumuyla, işyerimin uzaklığı nedeniyle yaz kış motora binmek zorunda olan biriyim. Düşmeden, ıslakta buzda kaymadan,çamurda toprakta devrilmeden işimi gücümü bu motorla halletmeye çalışan bir kişi. Arka lastik sorunu ki hem ne sorun, enduro-kross çakması motorumuza skoter lastiği takıp geçmiş adamlar. Biz de salako tarzı eh deyip geçmişiz!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

Bu motoru satmayacağım.Çünkü alana yazık!

Motosikleti
    Arkadaşlar, Kanuni Caracal 200'ün arka lastiği tube type 130/90/15. Ve bu lastik dişli.(Bizim motorunki gibi yaşvak değil)
    Bu lastiği bulmamda lütfen bana yardımcı olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

yaşvak : o yani.
    inbne gibi puşt gibi bişey yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler