Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    her türlü ispata varım ama küçük bir ayrıntı var benim motor lpg li.
    60 liraya 1000 km yol yaptım. tek günde üstelik birazda yakıt arttı ama onu saymıyorum artık. benden olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ufak dediğin ayrıntı maşşallah bütün herşeyi değiştiriyor neyse beyler bu asyanın yedek parçalarını nerden bulucaz komple bakım yapım dedim motorda kesiklik yapıyodu ilk aklıma gelen statör oldu açtım ne görüm rotor komple dağılmış gitmiş yani biraz daha kullansam komple kucağımıza alıcaz motoru .ahh ahhh yaktın beni tarık yaktın :( allahta statör sağlam. bu parça bnm için çok önemli arkadaşlar sitesinde rotor bölümünüde bulmadım.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    zafer hocam benim motor skygo direk şurada şu paraya bulursun diyemiyecem. skygo olarak bizim motorlar honda takliti. bir çok parçamız honda üzerinden teymin ediyorum. bunun tersini yapanda var adamın hondası var parca pahalı geliyor çinli yan sanai parca takıyor.
    senin motor hangi japonun klonu onu öğrenmek lazım. servisin vereceyi fiyatta japonum oem sini alırsın.
    senın motorda bu arıza var diye üzülme kle 500 kavasakilerde senın bu arıza kronik gibi. erken fark etmen iyi olmuş.

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    arkadaşlar eski bi as 200 kullanıcı olarak hepinize hayırlı olsun diyorum as 200 çok güzel bi motor parçaların çoğu kros motorla uyuyordu ben motoruma modifiye olarak uzun yol dişlisi hava filitresi ve iridyum buji koymuştum ve hız olrak mükemel bi artış almıştım motordan istanbul leventen hiç gaz kesmeden şile tüv muayne istayyonuna 22tl ye gittim geldim belki inan masınız ama 140 km geçicek hıza her zaman ulaştı motorum 2.kere yolda kaldım as 200 le bi keresinde lastik patladı şamyel olduğu için itmek zorunda kaldım ve çok zordu 2çiyolda kalmamda altan yağ keçesi patladı 1 litre yağ 1 dk içinde yere boşaldı başkada bi sıkıntım olmadı

Motosikleti
    rotor u sipariş ettim. 85 tl. aslında arızalı rotoru da tamir edebilirdim ama iş garanti olsun die ellemedim.sanırım 2-3 güne gelecekmiş acil sipariş geçtik.umaırm başka yönden üzmez beni. asya 200 tay yamaha tw 200 ün çakması ama motor kısmı aynı. şu rotor u ayarlayayım sıra karburatöre geliyo yavaş yavaş istediğim şekilde fazla masraf etmeden modifiye edip satıcam.

Motosikleti
    megelli 250r
    dostum ben akşamları cıkıyorum neredeyse hergün, ama beni farketmemen normal makina biraz modifiyeli şakası bir yana gelirsen ara turlarız, 554 219 2887 akşamları müsaitim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

kadir kardeşim bende konyadayım gy 200 leri bir ara toplayalım, gezelim tanışalım. 0554 219 2887

ERSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    YIKILDIM ARKADAŞLAR MOTOR REKTEFİYE GÖRÜYO TAM 1 AYDIR İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMIYORUM TÜRKİYEDE HEP DÜDÜKLENMEK ZORUNDAMI MOTOR KULLANICILARI ANLAMIYORUM PİSTON-SEKMAN-KRANK,RULMANLAR-TAKIM CONTALARI-BALATALAR-FİLTRE HERŞEYİNİ SIFIR ALIYORUM VE MOTOR HALA TOPLANAMIYO NEDEN? BENDEN ÖNCEKİ SAHİBİ REKTEFİYE ETMİŞ OYNAMIŞMIŞ PİSTONLA MOTORUN ORJİNAL PİSTONU UFAK GELİYO STANDART 66MM PİSTON YERİNE USTA BENDEN 68 HATTA 70MM'E KADAR YOLU VAR DİYO İHTİYAÇ OLAN PİSTONA. BEN HALLEDEBİLİRM AMA 100 LİRAYI BULUR DIYO ÇILDIRCAM ARTIK, BÜTÜN SAYDIĞIM PARÇALARI 250LİRAYA GETİRT SONRA PİSTON UYMASIN 100 LİRA TEKRAR PİSTON PARASI VER YANİ FABRİKA BÖYLE TOPLANMIŞ SIFIR MOTOR GÖNDERMEZMİ BİZE YA BEN HERŞEYDEN GEÇTİM ARTIK MOTORUMU KULLANMAK İSTİYORUM ALDIĞIM PARÇALRDA KALSIN SIFIR BÖYLE PAKETLENMİŞ MONTAJA HAZIR MOTOR GÖNDERMEZMİ YADA BEN BU İŞİN İÇİNDEN NASIL ÇIKICAM ARKADAŞLAR BANA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM BU NE BEN BIKTIM ARTIK YA ACİL YARDIM SEVGİLİ ARKADAŞALR ACİL YARDIM!!!

Solduyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    As 200 Gy TAY
    Balıkesirde as 200 gy kullanan yokmu..

Motosikleti
    ben balıkesirdeyim. motorun manyetosu geldi arkadaşlar ( rotor) demin taktım yağını koydum çalıştırdım eskisindne biraz daha iyi olsada gene aynı sorun devam etmekte sanırım birde sargı alıcam.85+85=170 şimdediden giren içinde ne yağ parası var ne işçilik :(

Solduyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    As 200 Gy TAY
    Değirmenboğazının tepeleri ne güzelmiş yahu motora binmek için. 200 gy tayı cros niyetine kullanmaya başladım valla lastikleri değiştirmeden. Bu arada zafer ben kenan. Motorda sıkıntım olursa yardım edersin artık ben kullanıcıyım sadece dostum hiçbirşey anlamıyorum ya çok kötü...

Motosikleti
    Alıntı ERSAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YIKILDIM ARKADAŞLAR MOTOR REKTEFİYE GÖRÜYO TAM 1 AYDIR İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMIYORUM TÜRKİYEDE HEP DÜDÜKLENMEK ZORUNDAMI MOTOR KULLANICILARI ANLAMIYORUM PİSTON-SEKMAN-KRANK,RULMANLAR-TAKIM CONTALARI-BALATALAR-FİLTRE HERŞEYİNİ SIFIR ALIYORUM VE MOTOR HALA TOPLANAMIYO NEDEN? BENDEN ÖNCEKİ SAHİBİ REKTEFİYE ETMİŞ OYNAMIŞMIŞ PİSTONLA MOTORUN ORJİNAL PİSTONU UFAK GELİYO STANDART 66MM PİSTON YERİNE USTA BENDEN 68 HATTA 70MM'E KADAR YOLU VAR DİYO İHTİYAÇ OLAN PİSTONA. BEN HALLEDEBİLİRM AMA 100 LİRAYI BULUR DIYO ÇILDIRCAM ARTIK, BÜTÜN SAYDIĞIM PARÇALARI 250LİRAYA GETİRT SONRA PİSTON UYMASIN 100 LİRA TEKRAR PİSTON PARASI VER YANİ FABRİKA BÖYLE TOPLANMIŞ SIFIR MOTOR GÖNDERMEZMİ BİZE YA BEN HERŞEYDEN GEÇTİM ARTIK MOTORUMU KULLANMAK İSTİYORUM ALDIĞIM PARÇALRDA KALSIN SIFIR BÖYLE PAKETLENMİŞ MONTAJA HAZIR MOTOR GÖNDERMEZMİ YADA BEN BU İŞİN İÇİNDEN NASIL ÇIKICAM ARKADAŞLAR BANA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM BU NE BEN BIKTIM ARTIK YA ACİL YARDIM SEVGİLİ ARKADAŞALR ACİL YARDIM!!!
    dostum Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
    benim motorun silindir piston sekman takım olarak parca fiyatı 100 hadi yanıldım 150 olsun hadi seninkide 200 olsun. krank ve piston koluda 100 derken 150 olsun. bunların maddi deyeri para ile ölçülüyor ama salak bir ustanın deyeri ölçülemez. senin ustanın kumpası metresi ölçü aleti yokmu. 70 şe kadar yolu var diyorsa senin ustan harbiden salak. 67 ile 70 arasındaki farkı normal cetvelle bile ölçer. sen sürekli parça değiştireceyine bence ustayı değiştir, zararın neresınden dönersen kardır. daha conta monta falanda girecek fiyat iyice şişecek. istersen bir ara salihliye gelde adam gibi adam usta gibi usta insanlarla tanıştarayım. kendi vaktim olsa ben toplardım ama zamannım yok.
    175 parça + conta takımı bilemedin bir kaç parça masrafla senin rektefiye işi 200+ işcilik ( 75-100 ) senin iş hal olması gerekirdi sürede en fazla yata yata gerine gerine 1 hafta.
    hatta genelde krank salamsa piston kolu sağlamsa sadece silindir ve pistonla en fazla işçilik dahil 200 e bitmesi lazımdı.

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    Bu da Benim %100 kendi imalatım olan far koruma demiri.. umarım beenirsiniz.. yorumlarınızı ve eleştirilerinizi alayım lütfenn.. Kaynak yok, Vidalama yok, Kafa Grenajını delmek yok.. Sadece bükülerek yapılmıştır takıp çıkarmalı 3 yerden sabitlenmiştir.. Toplam 11 parçadan oluşmaktadır..

Gerçek bir motorcu olan Soykan kardeşimizin isteği üzerine.. =))
    KARADENİZFIRTINASI

Motosikleti
    ahanda ne güzel olmuş yahu.
    yapanın ellerine sağlık.
    vahşi bir hava vermiş parmaklıkların arkasına konacak kadar tehlikeli havası var

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    keşke yaparkenki fotolarını da koysaydın da millet faydalansaydı mesela o demiri neyle büktün nasıl büktün? şahsi fikrim o demirler ince olsa imiş hoş dururmuş ama kullandığın demirler çok kalın geldi gözüme açıkcası.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    yamaha beendgne sevndm.. bende korumadan çok aksesuar nyetine yapmştm.. amacladığm seyde senin yazdklarndı..

yunus demirleri mengeneye baglayıp kol gücüyle buktum.. ayrıca demiride almadım hurdalıktan buldugum uzun demiri keserek yaptm.. seçme sansm olmadı.. demirlerin kalın olması dışında beğendnmi??
    KARADENİZFIRTINASI

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    eline sağlık. beceri ve sanat bu. yetenekli adamların elinde olmalı motorlar.

ERSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
    benim motorun silindir piston sekman takım olarak parca fiyatı 100 hadi yanıldım 150 olsun hadi seninkide 200 olsun. krank ve piston koluda 100 derken 150 olsun. bunların maddi deyeri para ile ölçülüyor ama salak bir ustanın deyeri ölçülemez. senin ustanın kumpası metresi ölçü aleti yokmu. 70 şe kadar yolu var diyorsa senin ustan harbiden salak. 67 ile 70 arasındaki farkı normal cetvelle bile ölçer. sen sürekli parça değiştireceyine bence ustayı değiştir, zararın neresınden dönersen kardır. daha conta monta falanda girecek fiyat iyice şişecek. istersen bir ara salihliye gelde adam gibi adam usta gibi usta insanlarla tanıştarayım. kendi vaktim olsa ben toplardım ama zamannım yok.
    175 parça + conta takımı bilemedin bir kaç parça masrafla senin rektefiye işi 200+ işcilik ( 75-100 ) senin iş hal olması gerekirdi sürede en fazla yata yata gerine gerine 1 hafta.
    hatta genelde krank salamsa piston kolu sağlamsa sadece silindir ve pistonla en fazla işçilik dahil 200 e bitmesi lazımdı.
    ''yamaha'' valla aldıklarımı yazarsam eğer piston-sekman-krank-rulman-ön arka balata-hava filtresi-silindir takım olarak(piston sekman) (bugün sipariş geçtim)--takım contaları-1lt castrol yağ hepsi 385TL tuttu ödedim parçalar hepsi geldi bi tek bu takım olarak piston sekmanı silindiri bekliyoruz aslında ustadan iyce soğudum bütün parçaları alıp salihliyemi gelsem napsam bende köprübaşı yüksekokul işletme mezunuyum salihliye çok gelip gittim hatta 2 senemin çoğunu salihlide geçirdim bilmiyorum napıcağımı usta işçiliğe 200 alırım diyo canım çok yandı ya belki toplatıp gelirim salihliye beraber bi son kontrol yaparız eğer müsait olursan teşekkürler

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ersay motorun parçalarını nerden alıyorsun ? banada beyin ve marş motoru lazım ama hiçbiryerde bulamadım...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    jönysf
    hayırlı olsun ktm 125 duke almışssın
    ANGARAJ

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jönysf
    hayırlı olsun ktm 125 duke almışssın
    evet almıştım ama bir gün sonra geri sattım :D asya dan vazgeçemedim inan bana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler