Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    allah gönlüne göre versin memleket nire

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aslen manisalıyım. Ama 2 yaşında göç etmişiz ondan sonrada bi kere gittim manisaya bi daha da gitmedim.

Motosikleti
    vay hemşo salihlideyim bende. hadi topram bul kendine uygun bir motor artık.

İnşallah. Şöyle güzel bi motor denk gelse hemen yarın alabilirim.

Ankara'da bi tane daha ilan var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7102561/detay/

Ankaralı arkadaşlar bu motoru biliyor mu?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7102561/detay/

Bu ilanın sahibiyle konuştum vizesi 2010 dan beri yokmuş ( ama lafı geveleyerek söyledi. sanki daha uzun süredir yokmuş gibi geldi bana) 250 tl düşerim fiyattan dedi.

16600 deymiş şuanda. Satma sebebi hayvanları varmış ve bu motorla araziye rahat girip çıkamıyormuş.

Motorun 2. sahibiymiş. 15.000 de almış motoru.

Yaşlı başlı adam sesi geliyodu telefonda.

Önceden başka bir motoru sıkıştırmaktan pert ettim falan dedi.

Tırstım açıkcası. Acaba bunu da çok sıkıştırmış mıdır diye aklımda soru işaretleri kaldı.

Pazarlıkla falan 1.500 - 1.450 gibi alacağım sanırım.

Sizce nasıl? Noter satışı yapıldıktan sonra bakıma sokmam lazım hemen Ankara'da. Malum 400 küsür km gideceğim. Orda önerebileceğiniz bi yer var mı?

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    benim usta var anıtkabirin karsnda oraya gotururuz bende ankaradaym yardmcı olrm sana
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Bu motoru tanıyan bilen var mı peki Ankara'da?

Boş yere gelmeyelim o kadar yolu.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı cbr 125'm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru tanıyan bilen var mı peki Ankara'da?

Boş yere gelmeyelim o kadar yolu.
    ilk lastikleri olduğundan değiştirmen gerekecek. Adam ilk motorunu pert ettiyse kimbilir buna ne yapmıştır sorsaydın hocam yağını kaç km de bir değiştiriyor diye. Gerçi 1000 km kullanmış. Güvende olmuyor işte. Motorun sahibi nasıl biriyse motosikleti az çok ona benzer Bence boş yere gelme biraz bekle güzel ilanlar çıkar. Sezonda bitiyor satılık motosiklet ilanları artar.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Lastik parası, muayene ücreti, vergi + pazarlık= 1.400 gibi bi ücret var kafamda. Eğer bu fiyata alırsam cebime 2.000 tl de para kalıyo. belki bide kanuni cross alırım yanına

Motor konusunda acele etmek istemiyorum. İlk motorumda (cbr 125) çok acele ettiğim için fena kazık yemiştim

Ama bu motorda beni kendine çeken bişey var. Ecele mi gidiyoruz bilmiyorum ama

Bir an önce almak istiyorum. Bir kaç gündür motorsuzum onun etkisi belkide

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    yamyamaha verdiğin bilgilr için tşkler.Bu arada egsoz sesi için ne yapılabılır araştırdım pek bulamadım cross egsoz düşüncelerini ögrenebılırmıyım.ve bu arada zincir ilk aldıgımda ses fln yapmıyodu.sonradan baktım senın gösterdiğin yere sürtüyor..

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    ayrıca bu arada ben kendı seevisine değil başka bir servise götürmek istiyorum.garanti dışı kalıcak garantinin bi önemi varmı? ve bursa dan istanbula gidicem rahat gidebilirmıyım yolda basıma gelebılecek ukendı basıma cozebilecegim sorunlar nerlerdir.tşkler

Motosikleti
    Alıntı ykayayol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamyamaha verdiğin bilgilr için tşkler.Bu arada egsoz sesi için ne yapılabılır araştırdım pek bulamadım cross egsoz düşüncelerini ögrenebılırmıyım.ve bu arada zincir ilk aldıgımda ses fln yapmıyodu.sonradan baktım senın gösterdiğin yere sürtüyor..
    bilgi evrenseldir bende buradan öğrendiklerimi aktardım. eksoz konusunda bir çok değişiklik yapan oluyor ama ben kendi motorumda ( skygo 200 ) de hiç bir değişiklik yapmadım. ama http://www.youtube.com/watch?v=wuti9gzM4pM sitede asyada el yapımı eksoz var dınle bakalım.
    olayın kahramanı jönysf nickli arkadaş. birde eksozu deldirenler var. sen bu konuda apaçilere hizmet veren motor ustaları var onlarla konuşman gerekecek, onlar bu işi biliyorlar.

Alıntı ykayayol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca bu arada ben kendı seevisine değil başka bir servise götürmek istiyorum.garanti dışı kalıcak garantinin bi önemi varmı? ve bursa dan istanbula gidicem rahat gidebilirmıyım yolda basıma gelebılecek ukendı basıma cozebilecegim sorunlar nerlerdir.tşkler
    başka servise götürdün diye servis dışı kalmaz ama yağ değişiminde fala servisine götürürsen garanti kağıdına damga vururlar. damgan oldugu sürece motorun garantidedir. bu arada memlekette nedense hiç bir şey garantiye girmiyor haberin olsun.
    ama garanti kaygın varsa sakın eksozu falan deldirme ampül bile patlasa eksoz oynanmış ondan olmuştur derler. tavsiyem garanti süresi içinde motorunda fazla değişiklik yapma.
    uzun yol olarakta bu motorlar uzun yol gider kendi motorumda bir gün içinde 1000 km gittim ama arada dinlendirmek yolun tamamlamanın garantisidir. motor dinlenir sende sağına soluna bakarsın akan kokan dökülen var mı diye. çok devirli kullanırsa yağ eksilte bilir yanına 200 gr falan yağ al. tecrüben yoksa çıkma yola gitmeyi düşündüyün yol yoğun bir yol. gidersende allah azadan beladan korusun. sevdiklerine kavuştursun.

17.000 e gelmiş motorda hangi parçaların değişmesi gerek? Ona göre fiyatı kırabildiğim kadar kıracam.

Zincir,Lastik,Baskı balata benim aklıma gelenler. Başka ne vardır.

Ben sağlam pazarlıkla bu motoru 1.000 liraya alırım valla

offf yahu motora çok heveslenmiştim ki adam satmaktan vazgeçmiş! İlanı da kaldırmış.

@6kkkkk Hocam hangi ildesiniz?
    istanbul üsküdarda oturuyorum.
    Dayanamadim, ikinci kez uc bin bakimina getirdim. Bostanci asya motor servisindeyim simdi

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili arkadaslarim. yeni motor aldigim icin dag kecimi satiyorum...

modifiyeli hali

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5658563/detay/

stok hali

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5658332/detay/

Motosikleti
    tüh nazar deydirdik adamın motoruna. :(

Çok mutluyum. Eğer bi aksilik çıkmazsa yarın sabah Ankara'ya gidip alıyorum motoru.
    1.600 e anlaştık. İyi mi sizce fiyat?

Motosikleti
    hayırlısı olsun dostum.

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    YAMYAMAHA teşekkür ederim bilgilendirdiğin i,çin bu arada bnm eski motorum skygoydu bursadan birileri yokmu organizasyon vs. garantiyide umursamıyorum dediğin gibi herşey garanti dışı yalcinkayayol@hotmail.com

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Çok mutluyum. Eğer bi aksilik çıkmazsa yarın sabah Ankara'ya gidip alıyorum motoru.
    1.600 e anlaştık. İyi mi sizce fiyat?
    hayırlısı olsun...

CAGBABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150F
    Arkadaşlar çileli günlerden sonra dün Bostancı servisinde motorumun rodaj bakımını (300 km) yaptırdım. Bostancı servisindeki arkadaşlara çok teşekkürler motoruma dolayısıyla bana gösterdikleri ilgi için.

Motor yeniden doğdu sanki, servis sonrası yola çıkıp Göztepe otobanına çıkınca farkı anladım servis ustalarının ne kadar önemli olduğunu.

TAY ım aktı yolda resmen asfalt ağladı beee .

Bu motoru almayı düşünenler hiç tereddüt etmeyin altınızda bir roket var.

Hele bir 1000 rodajı bitsin deymen benim keyfime hahahahahah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler