Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya AS 200 GY TAY
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı beyaz daha mantıklı çünkü bizim motosikletler komple siyah sürücüler göremiyebilir o yüzden ben kırmızı beyaz öneriyorum.
    Teşekkür ederim Soykan67. Dedikerin gerçekten de çok mantıklı. Resim öğretmeni bir arkadaş var o da beyaz olanı söyledi. Büyük bir ihtimalle onu alacağım. ama yarına kadar bekleyeceğim forumda başka görüşünü paylaşmak isteyen arkadaşlar olursa diye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yamyamaha, evet mondial dahil tüm çin menşeeli, yurdumuzda bulunan sıfır modellere baktım, mondialin'kileri 1. fiyat'tından dolayı 2. tip olarak eledim, diğerlerine gelirsek 150 cc yetersiz hp+ altımda kaybolacak kadar küçüktüler ramzey'in cross'u en ideali idi malesef artık sıfırı yok. Zaman herşeyin ilacı, umarım herkes'in beklentilerine uygun motorlar piyasaya sürülür.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bende yenisi varmı diye skygo yu aldıgım bayiye gittim ama net cevap alamadım. çok güzel 250 likler geleçek su soğutmalı diye reklamını yaptı ama ne broşur nede tarih veremedi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:17 ----------

unıcros dostum ilk fırsatta siyah yanmaz boya var sprey ondan al. motorun eksozu ısı dan dolayı boyası attıkca fıs fıslarsın.
    plakalıgı cıkart plakayı tenekecide arkasından kaplat ve vida taktır arka lambaya yaklaştırıp monte et. bence hoş olur.
    kitapcıgında yazan ampullerın aynısından birer tane yedek al çok bişi tutmaz.
    montta tercih kırmızı beyaz.

Motosikleti
    Asya AS 200 GY TAY
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yenisi varmı diye skygo yu aldıgım bayiye gittim ama net cevap alamadım. çok güzel 250 likler geleçek su soğutmalı diye reklamını yaptı ama ne broşur nede tarih veremedi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:17 ----------

unıcros dostum ilk fırsatta siyah yanmaz boya var sprey ondan al. motorun eksozu ısı dan dolayı boyası attıkca fıs fıslarsın.
    plakalıgı cıkart plakayı tenekecide arkasından kaplat ve vida taktır arka lambaya yaklaştırıp monte et. bence hoş olur.
    kitapcıgında yazan ampullerın aynısından birer tane yedek al çok bişi tutmaz.
    montta tercih kırmızı beyaz.
    Teşekkürler Yamyamaha Dostum. Hepsini yaptırıcam inşallah. Plaka kaplatma işini burdaki ustamda söylemişti yamulmasın diye. Sen de söyleyince kesin yaptırıcam inşallah. Değeli görüşlerin için tekrardan çok teşekkür ederim.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    arkadaşlar sizin benzin sarfiyatı şehir içinde ne kadar? 10 ar 10 ar doldurarak toplamda 30 lira benzin doldurttum ve 160 km gidebildim sizde de durum böylemi?

Motosikleti
    Asya AS 200 GY TAY
    arkadaşlar sizin benzin sarfiyatı şehir içinde ne kadar? 10 ar 10 ar doldurarak toplamda 30 lira benzin doldurttum ve 160 km gidebildim sizde de durum böylemi?
    Soykan67 dostum benim motor yeni biliyosun rölantisi de biraz yüksek (bilerek ellemiyorum, 300 bakımında yaptırıcam) ve şehir içinde kullanıyorum. En son 22 TL'ye 164 km gittim. Hemen hemen aynı galiba

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı unicross adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soykan67 dostum benim motor yeni biliyosun rölantisi de biraz yüksek (bilerek ellemiyorum, 300 bakımında yaptırıcam) ve şehir içinde kullanıyorum. En son 22 TL'ye 164 km gittim. Hemen hemen aynı galiba
    senin benzin harcaması normalde benim sanırsam biraz aşırı Birkaç şey daha sorabilirmiyim? Motosikleti ilk çalıştırdığında çiğ benzin kokusu alıyormusun?

Motosikleti
    bu aralar lpg denemelerı yapdıgımdan benzın serfıyatını fazla bilmiyorum. en son litresi 4.25 den 10 lira ile 70 km gıttım ama cok sakın kullandım belki devir satı 5000 nı hıç görmedi. normal kullanımda 180 cıvarı yakıyor. lpg de 10 lira ile 100 km tamamladım bir kaç km sonra biter sanırım.
    http://www.aracforum.com/attachments...%9Fraf0379-jpg
    http://www.aracforum.com/attachments...%9Fraf0380-jpg
    http://www.aracforum.com/attachments...%9Fraf0382-jpg
    http://www.aracforum.com/attachments...%9Fraf0384-jpg

Motosikleti
    BMW R1100GS
    çok teşekkür ederim cevaplarınız için

Motosikleti
    Asya AS 200 GY TAY
    senin benzin harcaması normalde benim sanırsam biraz aşırı Birkaç şey daha sorabilirmiyim? Motosikleti ilk çalıştırdığında çiğ benzin kokusu alıyormusun?
    Çiğ benzin derken açıkçası tam anlayamadım Eğer benzinin yanmamış halinin kokusundan bahsediyorsan ben de öyle bir koku olmuyo. O kokuyu benzinciden benzinciye duyuyorum.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ben 20 liraya 100 km gidiyordum şehir içinde ama yüksek devir kullanıyodum bana normal geldi değerlerin soykan ama unicross arkadaşın yakıt sarfiyatı çok az geldi gözüme
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 20 liraya 100 km gidiyordum şehir içinde ama yüksek devir kullanıyodum bana normal geldi değerlerin soykan ama unicross arkadaşın yakıt sarfiyatı çok az geldi gözüme
    Evet Yunus serviste sormuştu bana 1 litre ile 30 km yi geçiyorsun dimi diye hayır dedim sustu Keşke benim sarfiyatta öyle olsa.Bahsettiğim gibi motoru ilk çalıştırdığım zaman benzin kokusu duyuyorum acaba tam yakmıyormu benzini diyeceğim ama benzin kokusu duymam normal midir?
    Nedir arkadaş bu motorun normal benzin sardiyatı yahu

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Evet Yunus serviste sormuştu bana 1 litre ile 30 km yi geçiyorsun dimi diye hayır dedim sustu Keşke benim sarfiyatta öyle olsa.Bahsettiğim gibi motoru ilk çalıştırdığım zaman benzin kokusu duyuyorum acaba tam yakmıyormu benzini diyeceğim ama benzin kokusu duymam normal midir?
    Nedir arkadaş bu motorun normal benzin sardiyatı yahu
    benzin kokusu duyman hayra alamet değil karburatör ayarı yaptır servise götür de bi istersen nede olsa garantisi devam ediyor aletin ogün seninle buluştuğumuzda mevzusu geçmişmiydi bu benzin kokusunun hatırlayamadım bak şimdi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin kokusu duyman hayra alamet değil karburatör ayarı yaptır servise götür de bi istersen nede olsa garantisi devam ediyor aletin ogün seninle buluştuğumuzda mevzusu geçmişmiydi bu benzin kokusunun hatırlayamadım bak şimdi.
    şimdi servise götürsem yok bişi diyip geçecekler zorlasam iki yalandan bakıp gene geçecekler Çoşkun Motor'a götürsem mi ki diye düşünüyorum ama işte Yunus Çoşkun usta bu tarz kontrol ve bakımlarda fazla para alıyormu sen daha iyi bilirsin Benzin kokusu mevzusunu konuşmamıştık şimdi aklıam geldi önceden normal sanıyordum ilk çalıştırmada olur herhalde diye ama şimdi bir acaba... diye aklımdan geçirdim

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 20 tl lik benzinle 160 km yol gidiyorum şehir içi

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıldıracam haaaa Belli bir sürüş tekniğinmi var nedir hava-yakıt ayarımı yaptırdın?

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Çıldıracam haaaa Belli bir sürüş tekniğinmi var nedir hava-yakıt ayarımı yaptırdın?
    Ben 15lirayla 100 km gidiyorum ahanda öyle valla depoyu tam doldurdum ölçtüm:D
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    BMW R1100GS
    bu iş servise kadar gider arkadaş

Motosikleti
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir için deyerın buysa duz yolda nekadardır allah bilir. nasıl becerıyorsun. varmı bir formulu.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Walla daha o ayarlarla hiç oynamadım fabrikadan çıktığı gibi. Makinayı daha yüksek devirlerde kullanmadım ondandır
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir için deyerın buysa duz yolda nekadardır allah bilir. nasıl becerıyorsun. varmı bir formulu.
    sakin kullanıyorum ondan olabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler