Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya AS 200 GY TAY
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi Hayırlı olsun Toprağım güle güle kullanırsın inşallah kazasız belasız bende bugün motorumu sattım forumdan bir arkadaşa umarım yüzümü kara çıkartmaz 15dk önce bindi ve gitti kendisi.
    Teşekkür ederim GaCCaLL umarım sen de en yakın zamanda gönlüne göre bir motora kavuşursun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı unicross adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sıfır almayı düşünüyorum hatta aldım bile Peşin 3400 TL ye aldım. ÖTV hariç tabi o da 175 TL filan verdim.
    Hayırlı olsun. Sıfır almakla en iyisini yapmışsın.

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    az önce bir adresi ararken kırmızı kasklı as 200 gy kullanan birini gördüm arkada da biri vardı korna çaldım sen miydin yoksa unicross

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:18 ----------

soykan bu arada ısınınca rölanti devri artma sorunu bende de var hava ayarından sonra düzeldi mi alet? çok can sıkıyor debriyajı tutmamla birlikte anında yükseliyor düşmesi epey zaman alıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 ----------

gaccalı görmezden gelelim artık satmış motoru bizden değil o. dışlayın arkadaşlar

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce bir adresi ararken kırmızı kasklı as 200 gy kullanan birini gördüm arkada da biri vardı korna çaldım sen miydin yoksa unicross

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:18 ----------

soykan bu arada ısınınca rölanti devri artma sorunu bende de var hava ayarından sonra düzeldi mi alet? çok can sıkıyor debriyajı tutmamla birlikte anında yükseliyor düşmesi epey zaman alıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 ----------

gaccalı görmezden gelelim artık satmış motoru bizden değil o. dışlayın arkadaşlar
    işe yaramasına yaradı ama fazlamı kıstı nedir kalkış anında stop ediyor bazen.Gaza hafif asılıyorum kalkış yapacağım boğuluyor.Naptıysa artık ama evet işe yaradı lakin bayağı ince ayar gerekiyor.Debriyajı tuttuktan sonra hemen yükseliyor evet bence buda ayrı bir sorun olabilir gibi.Buna kafayı çok takmıştım sordum ama müthiç Asya servisi cevap vermedi gitti.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:47 ----------

Hadi Hayırlı olsun Toprağım güle güle kullanırsın inşallah kazasız belasız bende bugün motorumu sattım forumdan bir arkadaşa umarım yüzümü kara çıkartmaz 15dk önce bindi ve gitti kendisi.
    Yunus nasıl kıyabildin naptın sen Hemen yeni birşey alma planları varmı?

Motosikleti
    Asya AS 200 GY TAY

Yok ben değilimdir kardeş çünkü daha motorum gelmedi ayrıca gelse bile binemem. Çünkü bugun şehir dışına çıkacağım haftaya Konya'dayım inşallah bir an önce geçsin bu 5 gün dayanamıyorum yaw

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=Hi2QBiouv_Q bu gündüz görünüşü

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:37 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=a2Zm8yJbJx0 buda gece görünüşü

Süpermiş.

Vallahi hayran kaldım cihaza. Biraz fiyatı yüksekmiş onun dışında fonksiyonları çok iyi. Bağlantısı nasıl rahat takılabiliyor mu? Motor ısısını nereden ölçüyor?

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    GaCCaLL dostum bizim sayfadan senın buraya bir teansfer yaptık tanışmışsınız zaten. diyecektim ki sende motoru satmuşsın artık senide bmw cilerın sayfasına ugurlarız.
    burdaki arkadaşlara soluyorum unicros arkadaşı iyi takip edin cok sıkı bir forumcudur

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpermiş.

Vallahi hayran kaldım cihaza. Biraz fiyatı yüksekmiş onun dışında fonksiyonları çok iyi. Bağlantısı nasıl rahat takılabiliyor mu? Motor ısısını nereden ölçüyor?
    Bağlantısını yarım saat içinde yaptım.

ısı kontrolünü bujinin alt kısmına pul gibi takıyorsun

hız göstergesinide ön lastikten alıyorsun

Motor devir bilgisini buji kablosuna sadece sarıyorsun.

Elektirik bağlantısını ( gece akranın görünmesi için ) park lambalarına bağladım

Bağlantıları da çok akıllıca düşünülmüş ve basit.Gerçekten hayran kaldım cihaza.

Bir tek hız sensörünün doğru ölçüm yapabilmesi için gerekli olan mesafe ayarını anlamamıştım.Sitesinden kullanıcı kitabını bulup çözdüm olayı.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-117.html
    15. sayfada anlatıyor.Hesap için bir denklem vermiş, çıkan sonucu cihaza giriyorsun.Bu yöntemle her lastik değiştirdiğinde diş boyuna göre yeniden bir hesap yapıp yeni veriyi cihaza girip %100 doğru hızı elde edebilirsin.Bu yöntem motorun kendi hız ölçerinden daha sağlıklı bir yöntem.Hatta gps ölçümünden bile daha iyi.

wala süper miş
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine..

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantıları da çok akıllıca düşünülmüş ve basit.Gerçekten hayran kaldım cihaza.

Bir tek hız sensörünün doğru ölçüm yapabilmesi için gerekli olan mesafe ayarını anlamamıştım.Sitesinden kullanıcı kitabını bulup çözdüm olayı.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-117.html
    15. sayfada anlatıyor.Hesap için bir denklem vermiş, çıkan sonucu cihaza giriyorsun.Bu yöntemle her lastik değiştirdiğinde diş boyuna göre yeniden bir hesap yapıp yeni veriyi cihaza girip %100 doğru hızı elde edebilirsin.Bu yöntem motorun kendi hız ölçerinden daha sağlıklı bir yöntem.Hatta gps ölçümünden bile daha iyi.
    Aynen söylediğin gibi istediğin gibi, istediğin jant ölçülerine göre ayar yapa biliyorsun.

Mesela benim orjinal göstergem 120 km hız gösteriyor dün denedim ama yeni aldığım göstergem 107 km gösteriyor yani bizim orjinal göstergeler fazla gösteriyor

Motosikleti
    Asya AS 200 GY TAY
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GaCCaLL dostum bizim sayfadan senın buraya bir teansfer yaptık tanışmışsınız zaten. diyecektim ki sende motoru satmuşsın artık senide bmw cilerın sayfasına ugurlarız.
    burdaki arkadaşlara soluyorum unicros arkadaşı iyi takip edin cok sıkı bir forumcudur
    Estağfurullah Yamyamaha kardeşim teşekkür ederim. Motorum hele bir gelsin kazasız belasız yapacağım çok gezi var paylaşacağım inşallah. Zaten paylaşmak ve elimizden geldiğince birbirimize yardımcı olmak için buradayız. Forumun amacı bu herkese kazasız sürüşler bol güneşli günler diliyorum.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı unicross adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah Yamyamaha kardeşim teşekkür ederim. Motorum hele bir gelsin kazasız belasız yapacağım çok gezi var paylaşacağım inşallah. Zaten paylaşmak ve elimizden geldiğince birbirimize yardımcı olmak için buradayız. Forumun amacı bu herkese kazasız sürüşler bol güneşli günler diliyorum.
    Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin kaskın asfalt görmesim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Vayy arkadaşşş!!

Yunus nasıl kıyabildin naptın sen Hemen yeni birşey alma planları varmı?
    daha satmadan alma planlarım vardı ama aradığım gibi bir motor bulamadım hemen acilen almam lazım bu ara hızlandırdım arayışları bakalım beklemedeyim..

Serdal hocam başka yerlere trasferlere gerek yok ya hangi motoru alsak da burayada yazarız yani sıkıntı yok
    ANGARAJ

iyi günler arkadaşlar.arka lastiği genişleten veya bu konuyu araştıran kimse varsa bilgi verebilir mi?böyle bir şey mümkün mü?

Alıntı jsdn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar.arka lastiği genişleten veya bu konuyu araştıran kimse varsa bilgi verebilir mi?böyle bir şey mümkün mü?
    Ben motoru ilk aldığımda cross yastiği takmak istemiştim ama arka jant 15" olduğu için cross lastiği bulamamıştım ama şimdi fikrim deyişti. Supermoto lar ilgimi çekiyor o yüzden ön ve arka çamber leri deyiştirecem 17" olacak önde arkada

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Husqv...item45f86542e3

linkte verdiğin jant ın fiyatı bana biraz uçuk geldi.bu arada bende adana dayım arkadaşımda da zongshen 200 cross var bu yaz belemediğe doğru bir gezi yapmayı düşünüyoruz.haberin olsun.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru ilk aldığımda cross yastiği takmak istemiştim ama arka jant 15" olduğu için cross lastiği bulamamıştım ama şimdi fikrim deyişti. Supermoto lar ilgimi çekiyor o yüzden ön ve arka çamber leri deyiştirecem 17" olacak önde arkada

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Husqv...item45f86542e3
    Fiyat bana da pahalı geldi.Peki göbek felan uyacakmı tam bilmiyorum bu konuyu ama zamanında az buçuk araştırmıştım.Bende şahsen supermoto görüntüsü istiyorum mesala skyteam 200 in jantları ve lastikleri süpe duruyor.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    arkadaş Husqvarna jantının ilanını koymuş bırakında biraz pahalı olsun bence o işi en kolay yoldan çember değişikliği ile yaparsınız sahibinden de çemberler100tl civarı onları alıp teli de ustanıza götürerek veya kendiniz yapabiliyorsanız kendiniz yaparak bu işi baya ucuza getirebilirsiniz veya çin malı 17" jantlı motosikletlere bakarsanız daha ucuza gelmiş olur ama şööyle de bir durum var ki bu zıkkımın lastikleri de pahalı geçtiğimiz sayfalarda kafeenin lastik fiyatlarına bakarsanız anlarsınız ne demek istediğimi.
    ANGARAJ

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Merhaba arkadaşlar Yunus'un motorunu ben aldım yabancıya gitmedi yani. Buradan çok faydalanacağım. Herkese mutlu kazasız sürüşler.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler