Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T
    Arkadaslar merhaba,
    tarz değişikliğinden sonra xt 125 R 'da karar kıldım ve kendimi motocross konusunda geliştirmek istiyorum. Hafta sonları özellikle istanbuldaki arkadaşlar ne yapıyor merak ediyorum.Belirli bir parkurları var mı? dağ-bayır dolaşabileceğimiz bir ekip oluşturabilir miyiz? yada halihazırda bir ekip var ise tanışabilir miyiz?
    Haklı olmaktansa mutlu olmayı tercih ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    erodesign kaptan hoşgeldin

bide sanırım eren beni sormuşssun evet makina güzel çok hoşuma gitti
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    daha ekip kullanmadıkda olbillir neden olmassın krosçular varsa denemek lazım :dsezon açılsa bi

Motosikleti
    skyteam st 200
    ehliyet sınavına girdim mayıs 15 ine felan elimde olacak inşallah..:D:D:D:D
    :queen: motorsa cross olsun :queen:

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    bana elcik koruma lazım söken falan vaesa satabilirmi bana
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ortam pek bir sessiz kalmış...

HELL... motoru aldınmı bakiim?

Motosikleti
    Asya 200 gy
    Selam Aranıza yeni katıldım ;) yeni asya 200 gy motor aldım ve burdayım simdi.
    Ama bi sorunum var yardımcı olursanız sevirim 200 gy' ye cross tekeri takılıyomu kampana degişmeden 15 lastik varmı acaba cross? yardımcı olursanız sevinirim tekeri cross a cevirmek istiyorumda_?

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    Alıntı aragonali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Aranıza yeni katıldım ;) yeni asya 200 gy motor aldım ve burdayım simdi.
    Ama bi sorunum var yardımcı olursanız sevirim 200 gy' ye cross tekeri takılıyomu kampana degişmeden 15 lastik varmı acaba cross? yardımcı olursanız sevinirim tekeri cross a cevirmek istiyorumda_?
    kampana göbek değişmeden şöyle yapılır bi 17" cant çercevesi ve tellerini alıp bi yerde taktırırsın ancak öle olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:01 ----------

Alıntı cardoso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana elcik koruma lazım söken falan vaesa satabilirmi bana
    görüşelim beni ekle 'serhatsay@hotmail.com'
    [B][COLOR="Red"]Gitmediğin [/COLOR][COLOR="Cyan"]Yer[/COLOR] [COLOR="DarkRed"]Senin[/COLOR] [COLOR="Lime"]Değildir...[/COLOR][/B]:queen::queen::queen:

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Hocam ben ekledim sizi bilginiz olsn...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:46 ----------

Arkadaşlar merhabalar bu arada ben ankaradan katılıyorum ibrahim abi ile msnde tanışmıştık kendisi bu ara pek uğramıyor foruma işten-güçten herhalde bende motor alma aşamasındayım ama noter durumu muallak haberlerde noterlerin kullandığı altyapının kitlenmiş olduğu söylenmekte bakalım yakın bir zamanda bende bir asya as 200 gy kullanıcı olarak tamamen sizden biri olmuş olacağım...
    Soruma gelince
    http://www.yildizticaret.com/pro/224...TUBLESS-LASTIK
    Bu lastik bizim motorlar için uygunmu acaba? sizin forumda önerdiğiniz
    "IRC 130/90-15 NR 30 Tubeless" lastikten nette bir yerde var ordada stokta yok malesef mail attım bakalım ne cevap dönecekler topicdeki tüm yazıları 2 şer kere okudum sayılır bu arada..Hepinize teşekkürler bunun için..

Birde
    "http://www.yildizticaret.com/pro/1788/165/DURO-130-90-15-HF296-LASTIK"
    bu ürün var yalnız fiyatı 90 tl ama tam sizin dediğiniz ölçülerde...yorumlarınızı bekliyorum..

Motosikleti
    Asya 200 gy
    o olayı biliyorum bana sadece 15 jant için dişli lastik lazım.. 15 jant için dişli lastik varmı cross lastik??

ccbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORSIKLET-MODIFIYE-DOGA
    Var bizim motorun amerikaya satılan versiyonunda var acaba asyaya yazı yazsak getırırmı bu lastıkden.

Motosikleti
    Asya 200 gy
    Alıntı ccbilgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var bizim motorun amerikaya satılan versiyonunda var acaba asyaya yazı yazsak getırırmı bu lastıkden.

Bizim türkiyeye ndn bu lastiklerden vermiyolar yada piyasaya cıkarmıyolar_???

piyasada hiç 15 jant için cross lastik yokmu ya hiç as 200 gy kullanıcısı bilmiyomu yardım lutfen acill?????

Motosikleti
    Tekrardan merhabalar arkadaşlar yukarıdaki mesajımda da belirtmiştim lastik hususunu ama şimdi stoklara girmiş gözükmekte ama 2 markanın da lastiği var birincisi IRC'nin olan

bu
    http://www.rialli.com/urunler/motors...ss-dis-lastik/

ikincisi ise Unilli Dİye bir marka

http://www.rialli.com/urunler/motors...ss-dis-lastik/

aralarında 3 tl gibi bir fark var bu unilli nasıl bir lastik markası acaba bilen gören kullanan var mı? birde başka lastik kullanan var mı acaba tavsiye edecek olan fiyat/performans olarak?

Motosikleti
    Arkadaşlar ankaradan IRC lastiği almak isteyenler yiba çarşısında bulabilirler bilginiz olsun...

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Arkadaşlar hard-cross motosiklete sahip olduğum için plaka alamıyorum, dolayısıyla trafiğe çıkma gibi bir şansım da yok. Acaba mı motosiklet uzun yol ve geziler için uygun mudur? Mesela Isparta - Yalova yolunu sorunsuz gidebilir miyim?
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

eren874 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900 spcy110
    kros yapcaksan bence jantı degiştir yoksa o ölçüde kros lstik bulamazsın

Motosikleti
    asya 200gy-2
    arkadaşlar merhaba askerden yeni geldim 5 gün kadar öncede motorumu almak için 6 aydır koyduğum depo gibi biyere gittim motor hiç dokunulmadı yeri bile değiştirilmemiş ilk başta korktum akü bitmiştir diye fakat hem bitmemiş hemde 2 3 dakika boyunca marşa güç verdi ve motor çalıştı biraz zorlandım fakat 6 aydır makinaya dokunan olmamıştı ve bence bu cok normal şimdi bana arka amortisör lazım vites yayı lazım ve birde lastikleri değiştirmek lazım bunları nerden bulabilirim eğer duyarsanız bana haber verebilirmisiniz arkadaşlar herkeze keyifli sürüşler dilerim.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Topikteki arkadaslara slm. 2. bir motor için as 200 gy-2 almak üzereyim.Aslında tecrübeli bir motosıkletçiyim ama yine de bazı sorularım olacak cevap verilirse memnun olurum.(belki bu sorular daha önce sorulmuştur ama geri dönüp aramak oldukça zamanımı alacak).
    1: Ortalama km de kaç TL yakıyor
    2: 1 depo ile kaç km yapabiliyorsunuz
    3: arıza sıklığı ne kadar. en çok problemli olduğu noktalar nereleri
    4:yedek parça sıkıntısı varmı
    5:sıkıntısız uzun yola çıkılabilirmi
    6: özellikle şehir içiinde dur-kalklarda yada rölantide stop sorunu yaşıyormu
    verilecek yanıtlar için tşklrr....

Motosikleti
    Arkadaşlar bu arada buraya yazmayı unutmuşum ankara mt topiğine yazmıştım ama burasını unutmuşum bende motorumu geçen hafta itibari ile almış durumdayım 1 aydır alım satım muayne ıncık boncuk vs ile uğraşırken motoru üstüme almam 1 ayı geçti ve şuan ruhsatı elimde artık birde ibrahim abi ile tanışma şerefinde bulundum hafta içi kendisine de burdan tüm selamlarımı iletiyorum dün grenajları söktüm boyamak için boyayı attım daha boyanacak yerleri de var ama olsn bugünde kirli yerlerini biraz temizledim ama daha birsürü yer var :( zincirini vs temizliğini yaptım egzozu sökmüştüm boyayacaktım ısıya dayanıklı boya almadığımdan kaldı öyle bu arada ankarada maltepe tarafında araba temizleyicisi bildiğiniz var mı benim gözüme ilişmedi ama aklınızda olan varsa söylerseniz teşekkür ederim şimdiden.temizleme işlemleri bittikten sonra fotoğrafınıda koycam. hepinize iyi akşamlar...

Motosikleti
    Yamaha YZF 1000 Thunderace - Asyamotor AS200 GY-2
    Valla benim Karakızı o kadar ilgisiz bıraktım ki çıkıpta forumda ahkam kesmeye yüzüm yok. Kısmetse hafta içi Karakızımı bakıma alacağım ve 300-500 demeyeceğim tüm eksiklerini gidereceğim. Dün akşamüstü iki racingle beraber gezmeye çıkardım Karakızımı. Asfaltta onlara ayak uydurmak mümkün değildi ama yol satıhı engebeli tali yola girdiğimizde Karakızım ikisininde hayal edemeyeceği kıvraklıkla yolları aştı. Bu motorlar asfalt için değil arazi için yaratılmışlar. Hele birde dişli lastik takabilirsen değme keyfine gitsin. Bu arada GacCall nickli arkadaşımız Yunus ile tanışmak kısmet oldu. Sağolsun işyerimde ziyaret etti beni. İstanbul'dan, İzmir'den arayıp fikir danışan motor dostları oldu. Hepsine sevgi ve selamlarımı iletiyorum.
    Motorum Çinli Ama Ben Çinli Değilim.....:wiinkk:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler