Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    satılık as 200 gy arıyorum,
    temiz borçsuz sorunsuz hilesiz hurdasız hasarsız bakımları zamanında yapılmış siyah bir motoru olan ve satmak isteyen var ise bakıcı diil alıcıyım...
    motor istediğim gibi ise ustama gösterdikten hemen sonra peşin olarak almayı düşünüyorum...
    bilgilerinize arz ederim...
    istanbul...
    Zamana ait düşlerim... Gemi benim kaptan benim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF 1000 Thunderace - Asyamotor AS200 GY-2
    Eğer bakımı olmasaydı sana tavsiye ederdim kendi motorumu ama bu ay içinde ağır bakıma sokacağım. Bunca sevdiğim ve övdüğüm motorumu asla bakımsız olarak satmak niyetinde değilim. Bu yazın sonuna büyük enduroya geçiş yapmak istiyorum. Çünkü Yamaha uzun yolda dahi çok yakıyor ve Karakızım ile de arzu ettiğim çok uzun soluklu gezileri gerçekleştirmem biraz zor olur. Öbür taraftandanda bakımsız haliyle bile çok güzel çalışan Karakızımı bakımını yaptıktan sonrada çok zor satarım gibime geliyor. Yahu büyük enduroda şart bana. Ne edeceğim bilmiyorum.

Bu arada Karakızın sübap ayarları ile ilgili diyeceğim tek şey katalog değerlerine riayet etmenizdir. Belki performans değişebilir daha farklı ayarlarla ama emin olunki mühendisler yaptıkları hesaplar sonucu motor ömrü için en ideal değerleri belirleyip kataloğa yazmışlar. Ayrıca kaliteli yağdan asla vazgeçmeyin. Benim onca sert kullanışıma rağmen Karakızım hala taş gibi ayaktaysa bilin ki her 1000 km'de 1. sınıf yağ ile yağını değiştirmem sayesinde olmuştur.
    Motorum Çinli Ama Ben Çinli Değilim.....:wiinkk:

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekrar selamlar bütün motorsever dostlara.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı tatarx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar selamlar bütün motorsever dostlara.
    nerelerdeydin tatar kardeş
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

herkese merhaba
    başlıgın hemen hepsini okudum.yarın buyuk bir ihtimalle bu motordan alıcam.fakat motorsiklet deneyiyimim 92 model jawa ile 500 metreden ibaret yeni benim ilk motorum olucak kullanmayı bu motorla öğrenicem.tipi çok hosuma gitti vuruldum ama bilenlere bi sorayım dedim sizce bu motor başlangıç için uygunmudur.bu arada boyum 1.70 kısa boyun problem olup olmayacagınıda merak ediyorum.birde bu motoru alırsam hangi güvenlik ekipmanlarını almalıyım.yardımcı olursanız cok sevinirim.

ccbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORSIKLET-MODIFIYE-DOGA
    Motobey yaktın benı hafta sonu sana uyup 0.1 0.15 yaptım gerı dusuruyum barı bu haftasonu

Motosikleti
    Arkadaslar elımde bır takoz kaldı nerenın bulamıyorum motoru toplarken yuvarlak yuksek bır takoz resımdekı 4 nolu lastık takoz bılen varmı yerını onun yardımcı olursanız sevınırım.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı ccbilgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar elımde bır takoz kaldı nerenın bulamıyorum motoru toplarken yuvarlak yuksek bır takoz resımdekı 4 nolu lastık takoz bılen varmı yerını onun yardımcı olursanız sevınırım.

Muhtemelen titreşimi azaltmak için konulmuş bir parça ama neresi olduğunu çıkartamadım
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerelerdeydin tatar kardeş
    Hayatımda olan bazı değişiklikler yüzünden motordan ve forumdan uzak kaldım. Selamlar Kuvvetmira dostum...

Motosikleti
    selam aktıflestırelım forumu asyacılar crosscular nerdesınız. Yokmu dıslı gobek olcusunu bılen takozun yerını bılen.

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    Selamlar,
    artik biraz yazmanin zamani geldi.hep okumakla olmuyor.3 aylik 0 asya gy200 sahibiyim (fotolar nasipse yakinda ,insallah optik modifiyeli !!??)....biraz merak edin

disli ölcümü 69uncu sayfada var.Lastikde arkadasin dedigi gibi vibrasyon önleyici 100de100 eksozun saseye baglantisidir..

saygilar

Motosikleti
    Zincir sesi baygınlık verdı lınktekı zincir tansıyonlarından yapmaya karar verdım bakalım fotoları koyarım buraya 21 vıtes attırıcı var elımde onuda uygulayabılırım kendımde ımal edebılırım bakalım hangısı uyarsa.

http://www.chinariders.net/modules.p...=chain+tension

Motosikleti
    Arkadaslar dıslıyı sokup olculerını verıyorum dıslı arayanlar bu olculer ıle arasınlar 4 nolu takoz guncel bu arada hala bulamadım yerını

[IMG][/IMG]

duymazay11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asyamotor 2005-İJE sepetli motor 79
    Bende bu motoru görmüş değilim ama 90 km komik değil mi?
    Artık çin mallarına karşıyım.Uygur türklerine yaptıkları kabul edilemez.

Motosikleti
    Gazı yarım verırsen normal 90 dan daha fazla gıtmez. O zaman evdekı televızyonu cep telefonunu ustunde ne yazarsa yazsın montaj harıcı cınde yapılır telefonlar kartlar vs. araban fıatsa motorunu dıgerı ıse cogu parcasını tabak canak kasık plastık ıvır zıvır dograyıcı bılumum tekstıl made ın turkey yazsada yuzde 50 sı etıket basıyor fabrıkada......................

hsacomtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Japon görünümlü Çinli...
    Uzun zaman oldu foruma girmeyeli...Bu arada kafa granajı ile ilgili değişim yapan var mı?Hangi markaların kafası uyar acaba?Bilgisi olan link verirse sevinirim...Ayrıca Acerbis kafa granajlarının fiyatları hakkında bilgi alabileceğim bir yer veya direkt satın alabileceğim bir internet sitesi var mı?

Bu arada son olarak şu değişimi yapmayı düşünüyorum...Malum motora binince selenin ortası motora göre çok düşük kalıyor...dışarıdan bakınca bu görüntü pek hoşuma gitmiyor...Bu yüzden seleyi yükseltmeye karar verdim...

Şöyleydi:

Şöyle olacak...

Alıntı hsacomtr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zaman oldu foruma girmeyeli...Bu arada dafa granajı ile ilgili değişim yapan var mı?Hangi markaların kafası uyar acaba?Bilgisi olan lik verirse sevinirim...Ayrıca Acerbis kafgranajların fiyatları hakkında bilgi alabileceğim bir yer veya direkt satın alabileceğim bir internet sitesi var mı?

Bu arada son olarak şu değişimi yapmayı düşünüyorum...Malum motora binince selenin ortası motora göre çok düşük kalıyor...dışarıdan bakınce bu görüntü pek hoşuma gitmiyor...Bu yüzden seleyi yükseltmeye karar verdim...

Şöyleydi:

Şöyle olacak...

Zevkler tartışılmaz ama bence yukarda ki resim daha güzel...

Motosikleti
    asya 200gy-2
    merhaba arkadaşlar bende ilk motorumla geldim cok uzun zamandır bunu bekliyordum biraz ailemden gizli aldım ama baska türlü binemiycektim yaklaşık 1000 km dir biniyorum ve motorumu cok seviyorum görüşmek dileğiyle herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    asyacılar nerdesınız herkes daglarda galıba ses seda yok

Motosikleti
    Yamaha YZF 1000 Thunderace - Asyamotor AS200 GY-2
    Son zamanlarda o kadar çok yoğunum ki Karakızımla gezmek nasip olmadı. Tabii uzun süredirde yazacak veya paylaşacak bişiyler yok ama Asya kardeşliğinin elemanlarını özledim doğrusu.
    Motorum Çinli Ama Ben Çinli Değilim.....:wiinkk:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler