Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    15" lastikte duroda var, ama cadde lastiği, ankara çiğdem mahallesi proti motordan aldım, gayet memnunum.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    Sağolun beyler,uygun fiyata bulursam alıcam bi tane inşallah.
    Satmak isteyen varsa pm atsın.

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    Lastik Sorunu bende de var

arkadaşlar aklınızda bulunsun nette falan görürseniz haber verin allah rızası için 15" veya 16" arka off-road lastiği bulursanız komple takım olarak (cant,dişliigöbek v.s.) alacağım

kışın bizim karakızlar çamurda çekmiyo...
    bu nedenle acil lastik arayışına girdim....
    [B][COLOR="Red"]Gitmediğin [/COLOR][COLOR="Cyan"]Yer[/COLOR] [COLOR="DarkRed"]Senin[/COLOR] [COLOR="Lime"]Değildir...[/COLOR][/B]:queen::queen::queen:

s_c_d_n_t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS + S&T GT250 + Ramzey QM 200 GY
    Alıntı CyberTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik Sorunu bende de var

arkadaşlar aklınızda bulunsun nette falan görürseniz haber verin allah rızası için 15" veya 16" arka off-road lastiği bulursanız komple takım olarak (cant,dişliigöbek v.s.) alacağım

kışın bizim karakızlar çamurda çekmiyo...
    bu nedenle acil lastik arayışına girdim....
    herkese selamlar..
    arkadaşım bizim As200gy-2 lere uygun lastikler yurt dışında var işte resmi

bende zamanında çok aramıştım ama bulamadım ist. de 15''
    ama komle takım değiştircem diyosun bence 17'' falan yap takım o zaman rahatlıkla bulursun veya da hangi boyda lastik varsa ona göre jant takım yaptır..(sadece bi öneri) bunu yapan arkadaşlar görmüştüm başka sitelerde(türk)
    gerçi bende öyle yapmayı düşündüm ama çok pahlıya patlıyo jant,göbek komple o yüzden vaz geçmiştim...
    bu arada sayfa olduğu yerde duruyo arkadaşlarnerde as200Gy-2 kullanıcıları?
    kerkese kazasız belasız sürüşler....

bu da türkiyede yapan gördüm dediğim
    ama bu arkadaş arkayı 18'' önü 21'' yapmış çokta güzel olmuş
    [URL=http://imageshack.us][/

road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 200 GY-2
    Slm arkadaşlar. İstanbul Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum. Bu semte yakın arkadaşlar varsa haberleşip tanışalım,görüşelim, bişeyler yapalım.Olmuyo böyle.
    Bu arada benim makinayı tek başıma kopmle indirip dağıtıp tekrar topladım.Heryerini biliyorum.Sormak istediğiniz bişeyler olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.Sevgiler saygılar hepinize.

Motosikleti
    Alıntı road adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar. İstanbul Beylikdüzü'nde ikamet ediyorum. Bu semte yakın arkadaşlar varsa haberleşip tanışalım,görüşelim, bişeyler yapalım.Olmuyo böyle.
    Bu arada benim makinayı tek başıma kopmle indirip dağıtıp tekrar topladım.Heryerini biliyorum.Sormak istediğiniz bişeyler olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.Sevgiler saygılar hepinize.
    selam arkadaşım.. ben mecidiyeköy taraflarındayım ama yinede havanın güzel olduğu bi gün ayarlayıp bileşer yapabiliriz...hem motorlarımızın artılarını eksilerini tartışırız hemde gezeriz...biyerlere gideriz. As200Gy-2 grubu olarak bişeler yaparız yokmu bize katılacak arkadaşlar ist. de?

tekeriniz düz bassın.......

Motosikleti
    ASYA 200 GY-2
    Slm SCDNT. Dediğin gibi havanın güzel olduğu bir gün toplanıp bişeyler yapmak lazım.Bukadar asya kullanıcısı var ama kimse bi organizasyon yapmıyo.tanışı görüşmekte fayda var diye düşnüyorum.
    Bu arada bütün arkadaşlar msn'den yada cepten ulaşabilirler bana.
    MEMLEKETİN NERE DİYE SORAN OLURSA, BEN BİR DÜNYA VATANDAŞIYIM.

İnsanlarıda tıpkı para gibi ışığa tutun, eğer içinde ATATÜRK yoksa sahtedir!...

Motosikleti

motoplus fuarına gidelim....

selam arkadaşlar buluşalım falan diyoruz son zamanlarda ama road ve benden başka kimsenin sesi çıkmıyo.. bende diyorumki yakında gerçekleşcek olan motoplus fuarında buluşalım??? ne dersiniz arkadaşlar? varmı gelicek olan fuara? road arkadaşım sen geliyomusun?arkadaşım diyorum ama kusura bakma yaş kaç? bi yanlışlık olmasın ben 21 yaşındayım
    inşallah fuarda görüşürüz kazasız günler......

bu arda biraz renklensin şuralar geçen yaz(eylül) tek başıma belgrad ormanına yaptığım ufak gezintiden bikaç resim....

tek başımada olsam çamurların içinde dolanmak çok zevkliydi....

Motosikleti
    Husqvarna Nuda 900 / BMW R1200RS / R1200GSA
    arkadaşlar merhaba, bende 200 gy almak istiyorum sanırım şu anda sıfır bulunmuyor.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bunu alıcağınıza hyo'nun rx modelini alın bence çok daha iyi olur sizin için...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

inspire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6sa
    Selam millet =)) Artık bakmayı bırakmıştım sayfaya kimse sallamıyo buraları diye ne güzel güneş kendini biraz gosterince burasıda ısınmış hemen

Umarım buluşursunuzda bende gelmeye calısırım yanınıza =))
    Çok okuyan değil çok gezen bilir

derbici_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC
    Alıntı s_c_d_n_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar buluşalım falan diyoruz son zamanlarda ama road ve benden başka kimsenin sesi çıkmıyo.. bende diyorumki yakında gerçekleşcek olan motoplus fuarında buluşalım??? ne dersiniz arkadaşlar? varmı gelicek olan fuara? road arkadaşım sen geliyomusun?arkadaşım diyorum ama kusura bakma yaş kaç? bi yanlışlık olmasın ben 21 yaşındayım
    inşallah fuarda görüşürüz kazasız günler......

bu arda biraz renklensin şuralar geçen yaz(eylül) tek başıma belgrad ormanına yaptığım ufak gezintiden bikaç resim....

tek başımada olsam çamurların içinde dolanmak çok zevkliydi....

slm kardes on camurlugu degıtırmssın haa bende alcaktım gecen sene alcagım makıne cok hısır bır makıneydı o yuzden alamdım ve su camurluk olayaı orjınalı ne kadar cırkın yavvv dımı ama senınkı guzel olmus

Motosikleti
    fz6sa
    Road sana birşey danışcam.

İstanbul'da vites değiştirme mili gergi yayı sardırmamız mümkünmü? Bildiğin bi yer varmı?

Aslında minicik bi yay, parçanın orjinli mille beraber satılıyo... Piyasada pek yok sadece 1 yerde bulmuştum geçtigimiz yaz o da cok faiş bi fiyat belirtmişti.

Bu arada hangi yağı kullanıyorsunuz motorlarınızda ?

Saygılarımla

Motosikleti
    ASYA 200 GY-2
    Slm inspire.

Kartal köprüsünden aşağı inerken yolun sol tarafında ağır sanayi işleri yapan bir sanayi sitesi var.orada yay saran bir atölye olduğunu söylemişlerdi.Bizzat gidip görmedim.Ama bence sardırma işiyle uğraşma derim.Yol parasıydı gitti geldiydi aynı hesaba gelir diye düşünüyorum.

Bence kırık yayla beraber sirkeciye bak derim ben.Aynısını bulamasan bile muadili olan bir yay mutlaka bulursun.Sonuçta genel bir sistem.
    birde şu linke bir bak.ramzeyin vites mili yayla beraber komple belki faydası olur.
    http://www.ramzey.com.tr/e_katalog/a.asp

Linke tıkladığında motosiklet grubundan cross 200 ü seç.Oradan vites tarayıcı grubunu tıkladığında karşına gelecek olan ilk resim vites mili yayıyla beraber.fiyatı da makul.Dediğim gibi başka markaların yaylarından mutlaka bir tane vardır.

Bu arada yazın 20/50.. kışın 15/40 yağ kullanıyorum.Markaya çok fazla dikkat etmiyorum.
    Başka sormak istediğiniz şeyler olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.sevgiler,saygılar

Motosikleti
    fz6sa
    Ramzeyin vites değiştirme mili gergi yayı cok daha farklı bi parça. Emsali motorların hiç biri aynı değil malesef. Kırık yayla dolaşmak içinde motoru yatırmak gerekiyo... Bi kere yaptım bulamadım, yeni yay sardırdım... Sardırdıgım yayın metaryeli pek kaliteli olmadıgından olsa gerek ilk sardırdıgımda takdırdıgımdaki verimini bir süre sonra kaybetti. Muhtemelen ısı değişimi malzemenin esneklik katsayısını değiştirmesine sebebiyet verdi.

Ben de yağ olarak 10/40 kış- 15/50yaz kullanıyodum castrol racing ve mobil 4t kullanıyodum ibrahim abimin (motobey) referansı ile ve şiddetle tavsiye ediyorum

Peki bilindik bi döşemeci varmı? Bu motorun selesi gerçekten uzun yolda rahatsız edici. En azından katlı sele düşünüyorum. Artçının hep öne kayması gibi gariip bi problemi oluyor Bi örneğini sahibi_den.com' da kocaelinde satılık bir asya 200 de rastlamıştım. Çok şık durmuştu ve adamla iletişime geçtigimde kullanışlı ve rahat oldugunu belirtmişti ancak dedigim gibi kocaelindeydi ...

Motosikleti
    Yamaha YZF 1000 Thunderace - Asyamotor AS200 GY-2
    Topiğimize yeni ve paylaşımcı arkadaşlar gelmiş. Çok sevindim doğrusu. Bende bu ay yada önümüzdeki ay motoru komple indirteceğim. Resimlerle paylaşırım.
    Motorum Çinli Ama Ben Çinli Değilim.....:wiinkk:

Motosikleti
    Alıntı derbici_52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm kardes on camurlugu degıtırmssın haa bende alcaktım gecen sene alcagım makıne cok hısır bır makıneydı o yuzden alamdım ve su camurluk olayaı orjınalı ne kadar cırkın yavvv dımı ama senınkı guzel olmus
    selam kardeşim sağolasın ewet çok güzel oldu orjinal tam bi vasat. bu çamurluk ramzeyin çamurluğu merak eden arkadaşlara duyrulur ben geçtiğimiz yaz 19ytl ye almıştım...sadece bir delik delmek yeterli oluyo monte etmek için...

Alıntı inspire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bilindik bi döşemeci varmı? Bu motorun selesi gerçekten uzun yolda rahatsız edici. En azından katlı sele düşünüyorum. Artçının hep öne kayması gibi gariip bi problemi oluyor Bi örneğini sahibi_den.com' da kocaelinde satılık bir asya 200 de rastlamıştım. Çok şık durmuştu ve adamla iletişime geçtigimde kullanışlı ve rahat oldugunu belirtmişti ancak dedigim gibi kocaelindeydi ...
    selam arkadaşım bu konuda ben sana yardımcı olum o dediğin döşemeyi bende yaptırdım,gerçektende çok rahat oldu artçı için.ben Atatürk oto sanayi sitesinde yaptırmıştım 70ytl verdim biraz pahallıya patladı ama güzel oldu. resmide çeker koyarım....
    bu arada bende shell advance SX 4T kullanıyorum...
    herkese selamlar......

Motoru 140 Görmez

Motosikleti
    ASYA 200 GY-2
    Alıntı kadersiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru 140 Görmez
    Haklısın 140 değil, 155 görüyo

melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    arkadaslar merhaba suan bu motosikletin sfıırı varmı varsa fiyatı nedir? bana yardımcı olabilirmisiniz?
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler