Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok geçmiş olsun dostum... dediğin gibi sadece karbratör arızası varsa alıcam bende karakız sahibi olucam dere tepe gezicem...
    vitesli motor tecrüben varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hell24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    mz kullanmışlığım var ama uzun yıllar gectı ustunden...
    I gOt a GaMe To Win...
    eskiden merter vardı şimdi fenerbahçe var...
    drift religion

ferdagulbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 asya gy 200
    eğer tepkime ve güç artışı söz konusu ise firaz fazla yakması bence olağan onur cum ama emin olabilirsinki karbüratörümün allah gecinden versin ama arıza göstermesi durumunda tamir yerine pistonlu olanıyla değiştirmek olacaktır
    ferdagülbenli

inspire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6sa
    Sen öyle diyosan öyledir Ferda Abi -
    ki şuanda motorum olmadıgından deneme şanısm yok
    Çok okuyan değil çok gezen bilir

Motosikleti
    asya motor AS 200 GY 2
    selamlar arkadaşlar
    iş yoğunluğu ve bir ara internetimin olamaması sebebiyle foruma yazmak kısmet olmadı umarım bundan sonra daha aktif bir şekilde aranızda olurum. öncelikle bu motoru almaya karar vermemde büyük rolü olan sevgili motobey ve baycode abilerim ve inspire kardeşim başta olmak üzere bu başlıkta bir şeyler paylaşan herkese teşekkür ederim.

foruma yazamadığım zamanlarda boş durmadım ve motorumu elimden geldiğince toparlamaya çalıştım. zamanım kısıtlı olduğundan bunlara şimdilik değinmek istemiyorum. daha sonra bol bol anlatırım.

işte benim karakızın son hali
    [IMG][/IMG]

bu arada adım burak, 27 yaşındayım ve izmir'de yaşıyorum. tanışma başlığına yazmıştım ama sorun oldu heralde göremedim mesajımı. yenilerim onu da bir ara. herkese keyifli sürüşler.

Motosikleti
    fz6sa
    Güzel seçim tebrik edeirm Bu arada resimde dikkatimi çeken bişey var alt taraftaki plastik kartel kapagı yok galiba motor üzerinde? Ne işe yara bilmem ama bi an gözüme ilişti :D

Motosikleti
    asya motor AS 200 GY 2
    Güzel seçim tebrik edeirm Bu arada resimde dikkatimi çeken bişey var alt taraftaki plastik kartel kapagı yok galiba motor üzerinde? Ne işe yara bilmem ama bi an gözüme ilişti :D
    saolasın. sırf kartel kapağı olsa neyse kardeş motor bana geldiğinde vidaların üçte biri yoktu, grenajlarda bi dünya çatlak vardı vs. baya bi uğraştım toparlayabilmek için fena olmadı ama

Motosikleti
    fz6sa
    helal olsn o zaman ii duruyo motor :D

Motosikleti
    asya motor AS 200 GY 2
    saolasın dostum senin de katkın var bu motorda çok güzel paylaşımların var baya bi faydası dokundu bana

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    sevgili stonefree
    motorun gerçekten güzel duruyor
    ama sana şiddetle ön çamurluğu acilen değiştirmeni öneriyorum
    sende göreceksinki motorun dahada hoş görünecektir
    örnek olarak forumdaki sevgili ibrahim abinin sevgili onur kardeşimizin ve acizane benim motorun resimlerindeki gibi bir çamurluk önerebilirim
    aramıza hoş geldin
    senle hemşeri sayılırız
    bende manisalıyım
    6 yıl bucada kaldım
    ferdagülbenli

Motosikleti
    fz6sa
    İşine yaradıysa ne mutlu banaa
    Bu arada Ferda Abi'nin ön çamurluk konusunda söylediklerine katıldığımı ve senn de böle bişi ayarlaman gerektgini altını çize çize belirtmek isterim Sapına kadar haklı

Motosikleti
    asya motor AS 200 GY 2
    ilginiz için sağolun arkadaşlar bu başlığın bütün sayfalarını okudum diyebilirim. çamurluk olayını ben de düşünüyorum ama izmir de çok araştırdım yalnızca bir yerde bulabildim ramzey in çamurluğunu. o da yüksek bir fiyat çekti. araştırmaya devam. olmadı kendim bir çamurluk yapacam (iyi ki iki grenaj tamir ettin de mi ) şaka bir yana şöyle uygun fiyata bir tane bulur bulmaz değiştiriyorum çamurluğu.

senle hemşeri sayılırız
    bende manisalıyım
    6 yıl bucada kaldım
    arada izmir e uğrarsan görüşelim dostum ben büyükşehir belediyesinde çalışıyorum. tabi ben de manisaya gelirsem bir çayını içmek isterim

Motosikleti
    fz6sa
    Evet Ramzey 'in orj. ön çamurluğunun fiyatı 60-70TL civarındaydı. Ben İbrahim abiye 35'e (satın aldığım yer toptancısıymış-ne alakaysa), cok daha önce de (çok temiz çıkma ydı gliba) kendme 15'e almıştım

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    nedemek kardeşim her zaman beklerim
    yerim celal bayar üniversitesi fen edebiyat fakültesi muradiye kampüsü her zaman başımızla beraber
    ferdagülbenli

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Noldu sahi AsyaMotor'a beyler..? İflasmı etti? Devam ediyor mu?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    fz6sa
    Anlam veremiyorum ya hep birileri girip bu tarz sorular soruyo kimse de araştırıp gelmez.
    Asya Motor Resmi Web Sitesi
    sitede öyle bir haber yok, bende etraftan duymadım doğrusu. Sanmıyorumda..
    Konuyla ilgili bilgin varsa bizimlede paylaşırmısın? Yoksa neden durup dururken böyle bir soru sorduğunu sorcam açıkçası.

Motosikleti
    asya motor AS 200 GY 2
    Alıntı inspire adlı üyeden alıntı
    Evet Ramzey 'in orj. ön çamurluğunun fiyatı 60-70TL civarındaydı. Ben İbrahim abiye 35'e (satın aldığım yer toptancısıymış-ne alakaysa), cok daha önce de (çok temiz çıkma ydı gliba) kendme 15'e almıştım
    evet abi benim sorduğumda da 60 ytl fiyat verdi eleman daha ucuza bulamazsam onu alacam artık napalım çok çirkin duruyor şimdiki çamurluk.

Alıntı ferdagulbenli adlı üyeden alıntı
    nedemek kardeşim her zaman beklerim
    yerim celal bayar üniversitesi fen edebiyat fakültesi muradiye kampüsü her zaman başımızla beraber
    eyvallah hocam geçen sefer tam yazmamışım ben de eşekiliğime verin. büyükşehir belediyesinin hisarönündeki birimindeyim. hisarönüne geldiğinizde eski belediye binasını sorun gösterirler. 2. katında Coğrafi Bilgi Sistemleri Müdürlüğündeyim. bu başlıkta yazıp da izmir e yolu düşen herkesi beklerim. hisarönünde çok güzel fincanda pişen türk kahvesi yapılıyor belirteyim

dün ilk defa bir motor etkinliğine katıldım arkadaşlar duyurular kısmında Farkında mısınız? başlıklığında ayrıntıları var. zeka özürlü çocukların motorla kısa bir süreliğine de olsa haşır neşir olmaları sağlandı. turun sonunda mutlulukları yüzlerinden okunuyodu kerataların

ben de bir iki fotoğraf çektim buyrun ben ve karakız

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    fz6sa
    Fotograflar cok güzelmiş, paylaştıgın için teşekkürler.
    Ahh karakız ahh yaktın yıktın beni ....
    Lanet olsn cok osledm yaa

Motosikleti
    asya motor AS 200 GY 2
    ne demek dostum artık bir fotoğraf makinem de var bol bol resim paylaşırım artık. sen de çok üzülme. aslında kendimle karşılaştırdığımda şanslısın da. öğrenci halimle motorsiklete sahip olmayı aklımın ucundan geçiremezdim. iyi ki böyle bir kuzenin varmış da en güzel zamanlarında motor kullanabildin. liseden beri (1998 de liseden mezun olduğumu düşünürsek 10 seneden beri ) motor hayalim vardı. anca alabildim bir tane. sen bir mezun ol hele bu kadar motor tecrübesinden sonra çok daha iyilerine sahip olacağına inanıyorum. ama çok istiyorum dersen de gel bi ara izmire al benim motoru istediğin kadar takıl emrine amadedir karakızım.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    baycode isimli üyeye nasıl ulaşabilirim? arkaya enduro lastiği arıyorum, cst bulamadım ankarada. acil yardım!!!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler