Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    inspire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6sa
    Düşünce güzel ama uygulama yanlış bence Ferda Abi
    Bence onur binemiyo onun yerine de binelim olmalıydı

Teşekkür ederim
    Çok okuyan değil çok gezen bilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    Selam Abiler Kardeşler..
    uzun bir aradan sonra Ben geldim...
    Arayı soğuttuğum için kusura bakmayın...
    Onur'cum bu Photolar senin için kardeşim canın sıkılırsa atla gel denizli'ye beraber takılırız....

burda kalmış gibi görünüyo ama emn olun kalmadı bi ihtimal bendeki lastiklerden dolayı destek olama hevesi içerisinde kalan arkadaşlar sizi yanıltmasın ltfn...

devamında ben düzlüğe ulaşınca allaha benim yüzümü kara çıkartmadığı için şükredişim...

bizim tayfa

Ben Deniz...

yükseklik ortalama 3 m

devami gelecek ....

Reklam Olarak algılamazsanız

EYLEMLERİMİZİ www.denizlimotocross.com dan Takip edebilirsiniz
    [B][COLOR="Red"]Gitmediğin [/COLOR][COLOR="Cyan"]Yer[/COLOR] [COLOR="DarkRed"]Senin[/COLOR] [COLOR="Lime"]Değildir...[/COLOR][/B]:queen::queen::queen:

Motosikleti
    fz6sa
    Resimler için teşekkür ederim Serhat Abi. Çok güzel zaman geçirmişsiniz valla
    Keşke benmde bu şeklde bi çevrem olablseydi motor bendeyken ..

-
    Arkadaşlar şu tepeye çıkarkenki resmde geride kalmışlar zaten beklenenden fazlasını yaptığı açık ve net olarak görünüyo karakızın xD

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    evet geçenlerde bi tane görmüştüm epey heybetli duruyodu nette aradım bulamamıştım güzel motor..
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    fotolar güzel insan gaza geliyo cross alası geliyo ama topraga cok yakın gidiyosunuz be

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    Evet Dostum Ama bi aracın arkadan vurması yada asfalta sülük gibi yapışma korkumuz yok en azından ölüme çok daha yawaş gidiyoruz...

gerçi bizim karakızlara asfalt crossu diyen çok gördüm benim motor şu an 8 binde 3 aylık şehirler arasıda dolaşıyom bi kac kaza atlattım motorla mecbur yoldan cıkıp tarlaya daldım ama işte bu motorların güzelliğini orda görüm. Asfalt tarla mucur toprak hiç fark etmiyo yeterki bi kere off-road spora bulaş nerde ne yapacağını bilisin...

ben eskiden 100 le giderken mucura kaptırırım die çok korkardım ama şimdi öyle bi korkum yok...

biliyorumki karakız beni yolda bırakmıcak ...

Pek çok arkadaşım racing supersport hastası iken
    bu çinlinin yaptıklarını görünce fikrini değiştirdi Endurocu oldu...

Bu arada Bizim Bi Arkadaşımız var...
    adı orhan ..
    siz bide onu görün ...

asya 150 lik scooterla cross yapmaya geliyodu...

Allah Hepinizin Gönlüne göre versin...
    [B][COLOR="Red"]Gitmediğin [/COLOR][COLOR="Cyan"]Yer[/COLOR] [COLOR="DarkRed"]Senin[/COLOR] [COLOR="Lime"]Değildir...[/COLOR][/B]:queen::queen::queen:

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    harika resimler
    eline pozuna sağlık
    seni kıskanmamak elde değil
    yüreğine sağlık
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    bir tane karakız buldum karbratörü arızalıymış benim zatla takas düşünüyoruz. siz ne dersiniz arkadaşlar...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    abi karbüratöründe ne arıza olacakki en fazla.Ben al derim.
    MoToCroSS RuLeZZ

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    zaten benim ustayı alıp gidicem o da bir baksın al derse alıcam...
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...

Motosikleti
    fz6sa
    Acaba nasl bi prblem var karbratorde ... :?=:

Motosikleti
    valla bakıcaz inspire eğer benim usta olur hallederiz derse alıcam...

Motosikleti
    fz6sa
    Hayırlısı artık
    **Haber ver -merak ettim doğrusu

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    Karbüratör 40 Ytl Bildiğim Kadarıyla

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    bencede düşünme ve hemen al
    en kötü ihtimalle yeni bir karbüratör alırsın
    ve eğer yeni karbüratör alacak olursan vakumlu değilde direk pistonlu olanlarından al aracın tepkimesi hissedilir derecede artıyor
    tavsiye edebileceğim
    mesela ne olabilir mz veya hondada bu tip karbüratörler mevcut
    şimdiden hayırlı olsun
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

Motosikleti
    fz6sa
    Ancak pistonlu karbratörde biraz daha fazla yakar kanaatindeyim. ? Forumda çok önce uygulamasını yapan biri kimdi ve nerde gördüm hatırlamıyorum ama cok yaktıgından bahsetmişti * ?

Motosikleti
    günaydın arkadaşlar,
    sahibi ile irtibata geçtim motorun bu sebepten yattığını söledi. ateşleme yapıyor fakat almıyormuş. havalar düzelir düzelmez gidip bakıcam. ve anlaşırsak büyük ihtimalle alıcam. aldıktan sonra ilk bakımı yaparız artık dimi inspire...

Motosikleti
    fz6sa
    5 -6 kasım gibi istanbula gidecegim-9 kasıma kadar orda buluncam elimden geldigince seve seve yardımcı olurum

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir tane karakız buldum karbratörü arızalıymış benim zatla takas düşünüyoruz. siz ne dersiniz arkadaşlar...
    ya bırak şu zatı al bence cross sonucta vitesli motor ben zatımı çoktan zattım karbiratör nedir ya söker tamir edersin olmadı degiştirirsin ama bi baktır motora karbiratör deyipte başka birşeyi çıkmasın hayırlısı olsun

Alıntı CyberTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Dostum Ama bi aracın arkadan vurması yada asfalta sülük gibi yapışma korkumuz yok en azından ölüme çok daha yawaş gidiyoruz...

gerçi bizim karakızlara asfalt crossu diyen çok gördüm benim motor şu an 8 binde 3 aylık şehirler arasıda dolaşıyom bi kac kaza atlattım motorla mecbur yoldan cıkıp tarlaya daldım ama işte bu motorların güzelliğini orda görüm. Asfalt tarla mucur toprak hiç fark etmiyo yeterki bi kere off-road spora bulaş nerde ne yapacağını bilisin...

ben eskiden 100 le giderken mucura kaptırırım die çok korkardım ama şimdi öyle bi korkum yok...

biliyorumki karakız beni yolda bırakmıcak ...

Pek çok arkadaşım racing supersport hastası iken
    bu çinlinin yaptıklarını görünce fikrini değiştirdi Endurocu oldu...

Bu arada Bizim Bi Arkadaşımız var...
    adı orhan ..
    siz bide onu görün ...

asya 150 lik scooterla cross yapmaya geliyodu...

Allah Hepinizin Gönlüne göre versin...
    ewt haklısın at gibi motorlar crosslar ben kasklarınıda çok severim cenesi uzun tiplerini başıma gelen bi olayı anlatıcam gecen günlerde arkamda artıcıyla leventte caddede gidiyorum ama elimde eldiven fln çok atiktim o an dalgınlıgım fln yoktu hür dikkatim bi baktım solumdaki araç bi anda direksiyonu üstümde dogru kırdı meger onun önüne sol dan araç çıkmış o kurtarmaya calısıyo bende saga kırdım direksiyonu hızlıyım duramıcam o geldikce ben kacmaya calıstım baktım yırtamıcam kaldırıma sıkıştırıcak ben bi boşluk buldum daldım kaldırıma o hızla kaldırıma çıkıp atladım yola soguk kanlılıgım ve cesaretim sayesinde olası kazadan kurtulmuştum adam ilerde yanıma gelip özürdiledi ve onu sıkıştırana slm söledi arkamdaki artıcı arkadaşsa iyiki paniklemedi dengemi kaybettirmedi sonuçta cross yaptım eger altımda scuter olsaydı vay halime yani sizin işiniz çok zevkli ve yararlı

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bırak şu zatı al bence cross sonucta vitesli motor ben zatımı çoktan zattım karbiratör nedir ya söker tamir edersin olmadı degiştirirsin ama bi baktır motora karbiratör deyipte başka birşeyi çıkmasın hayırlısı olsun

ewt haklısın at gibi motorlar crosslar ben kasklarınıda çok severim cenesi uzun tiplerini başıma gelen bi olayı anlatıcam gecen günlerde arkamda artıcıyla leventte caddede gidiyorum ama elimde eldiven fln çok atiktim o an dalgınlıgım fln yoktu hür dikkatim bi baktım solumdaki araç bi anda direksiyonu üstümde dogru kırdı meger onun önüne sol dan araç çıkmış o kurtarmaya calısıyo bende saga kırdım direksiyonu hızlıyım duramıcam o geldikce ben kacmaya calıstım baktım yırtamıcam kaldırıma sıkıştırıcak ben bi boşluk buldum daldım kaldırıma o hızla kaldırıma çıkıp atladım yola soguk kanlılıgım ve cesaretim sayesinde olası kazadan kurtulmuştum adam ilerde yanıma gelip özürdiledi ve onu sıkıştırana slm söledi arkamdaki artıcı arkadaşsa iyiki paniklemedi dengemi kaybettirmedi sonuçta cross yaptım eger altımda scuter olsaydı vay halime yani sizin işiniz çok zevkli ve yararlı

cok geçmiş olsun dostum... dediğin gibi sadece karbratör arızası varsa alıcam bende karakız sahibi olucam dere tepe gezicem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler