Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    sevgili tatarx kardeş
    büyük geçmiş olsun
    iyi olmana çok sevindim allah beterinden korusun be abicim motoruna ne olursa olsun sen kafana takma sana bişey olmasın
    hep birlik olup senin karakızı sen iyileşince ayağa kaldırırız
    coolizma 39.......
    bak birader sevgili ibrahim abi gerekeni sana söyledi
    bu forumda senin yaptığına yer yok lütfen bu forumun düzenine müdahale etme
    burası dostluk ve paylaşımın adresi kavga ve karalama adresi değil
    olabilir bizim bindiğimiz motorları sevmeyende olabilir ve sende bu sevmeyenlerden biri olabilirsin
    kolayı var kardeşim
    almazsın olur biter bunun ötesi yok
    zorla sana bu motoru verenmi var hem şunu merak ediyorum
    madem bu motoru sevmiyosun
    neden o zaman bu forumda yazılanları okumak için vakit harcıyorsun
    hayır illaki binip gezmek istiyosan gel sana verelim motoru gez lütfen arkadaşım yaptıklarını tekrarlama
    bu sitenin moderötörleri muhakkak seni buradan mahrum edeceklerdir
    please brothers
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    motobey konuştu, sustum ceketimi ilikledim sadece, helal olsun. coolizma, uğraştırma fazla, direk kır kalbini, bırak motobey üstadın awuçlarına. selametle....

inspire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6sa
    Ben diorm şu deviri redline da çok tutmayın sonu kötü olur die xD
    Çok okuyan değil çok gezen bilir

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    yaa ben birşey sorcam yine bizim karakızların arka amortisörleri kaldırılıyomuş;
    bu olay hakkında bilgisi olan varmı olumsuz bi olaya neden olmayalım arka amortisörü yukseltmeyi düşünüyorum ama kararsızım şimdiden tşkler
    [B][COLOR="Red"]Gitmediğin [/COLOR][COLOR="Cyan"]Yer[/COLOR] [COLOR="DarkRed"]Senin[/COLOR] [COLOR="Lime"]Değildir...[/COLOR][/B]:queen::queen::queen:

mrhb arkadaşlar ben sinan foruma yeni üye oldum. bende motor kullanmak için hevesli birisiyim. uzun zamandır uygun bir motor nodeli arıyorumdum. asya 200 gy 2 yi çok beğendim ancak kullanma fırsatım olmadı sadece resimlerden internetten ve forumlardan gördüğüm kadarıyla ilgimi çekti. gerçektende estetik olarak çok havalı duruyor bir tane satılık var ve ben almak istiyorum siz değerli asya kullanıcıları bana tavsiye edecekleri olursa ve benimle paylaşırlarsa çok sevinirim. hepinize şimdiden teşekkür ederim. ıcısıyım

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    hoş geldin sinan kardeş
    doğru adresi ve doğru motoru bulmuşsun
    eğer forumu baştan sona okursan sanırım kimseden bilgi istemene gerek kalmayacaktır
    ama illakide yardım diyorsan o zaman bu forumun piri sevgili motobey ibrahim abimiz ve hiperaktif çocuğu inspire onur kardeşimizden yardım alabilirsin
    dedimya sen forumu baştan sona oku zaten hepimizide tanıyacaksın
    bulduğun motor yani karakız kaç model ve kaç yeni tayyip lirası bunuda belirtirsen iyi olur
    şimdiden hayırlı olsun kardeşim

YTL:yeni tayyip lirası

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    Alıntı inspire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/isi_bilend...XQQdisplayitem

Bu motorun 2. elini arayanlara..
    motorla ilgili detaylı bilgi -son 5000km si- sayfa 36 dan bu yana mevcuttur.

Daha büyük bi motor almak adına motorumu satıyorum.

Öncelikle neden Asya 200 gy-2 ?

200 cclik 15bg e yakın emsallerine nazaran seri bir motor. Grenajları diger gy serilerinden farklıdır. Daha büyük ve gösterişlidir motor dışardan
    bakıldığında. Lastikleri asfalt lastiğidir. Uzun yol da rahattır. En son 1000 km Ankara'ya gidip geldim. Canın sıkılır alırsın motoru daga bayıra cıkarsın.
    Yüksek ve yumuşak amörtisörleri ayrı bi zevk verir arazi sürüşlerinde. Asfalt lastikleri yeryer kızaklar toprak zeminde. Düşük 1 . vites dişli oranı ve yakın vites aralıkları
    arazide kolaylık saglar, asfaltta seri bi hızlanma sergilemesine yol açar. Hiç bir çin motoruyla kıyaslanamıyacak derecede az titreşimi olan bi motordur . Vites geçişleri aynı bi cbf150 gibi yumuşacıktır. Düşünen arakdaş test sürüşünde de farkedecektir zaten.
    Hafif olduğundan şehir içinde - trafikte kullanımı çok rahattır. Yüksekliğinden dolayı siz bi chopper sürücüsüne göre daha uzağı görebilirisiniz. Ateşleme sistemi
    motorun diğer elektrik sisteminden tamamen bağımsızdır. Ateşleme sistemi manyetolu olduğu için her halükarda yoluna devam eder diyeceksin
    Farınız yanmaz ,kornanız çalmaz ama yolda bırakmaz =)

Elbette müemmel bi motor değil Asya 200. Buyrun bu motorun dez avantajları:
    Yüksek hızlarda hafif olduğundan pek konforlu değildir yan rüzgarlar motoru savurur. Asya yedek parça desteği olarak pek yayılamadı türkiyede özellikle bu
    model için. Ama cogu parcası zonghsen gy lerle diger bazı cinlerle uymakta. Çok fazla yedek parçaya ihtiyacınız olmasada ufak tefek şeyler cıkıyo arada-
    balatadır vs. Ve bazen yedek parça fiyatları biraz pahalı olabiliyor ( bu durum servise gore degismekte karsız yedek parça satan servislerde var ör: Ankara TELYAKAR)

Benim motorumdaki birkaç durumu da dilegetirmek istiyorum;

Motorun ilk aylarında mecdiyeköyde kurye arkadaşın biri bana 30-40km hızla giderken arka tekerimden bana carptı. Ben dengemi kaybedip motordan düştüm, motorda arkasından
    yattı zaten. Ön gidonda yamulma oluştu. Bun elimden geldigince düzellitrdim ancak amörtisördeki hafif egrilik hala durmakta. Küçük bişey deyip pek kaide
    almıyorum açıkcası ben. Düşünen arakadşa motoru test ederken görecektir zaten. Kullanımı kesinlikle etkilememekte.
    Şuanda motorumu arka kampana balataları bitik yenileri takılacak, boş vites müşürü ve vites değiştirme mili gergi yayı orjinali ile
    değiştirilecek önümüzdeki hafta içinde. Daha önce bu yayı kırmıştım xD nasıl becerdiysem orjinlini bulamamıştım ankaradan sipariş verdim 2 ytl lik bi parça
    zaten =)

Çinli diyipte problem çıkartır şeklinde ön yargılı düşünceler kesinlikle bu motor için geçerli değil. Özellikle yürüyen aksamında bazı parçaları Japon damgalı. (Karbratör vs.)

Yakıt konusunda ;geçen aldığım 23 YTL lik kurşunsuzla 225 km yol yaptım ve benzinim bitti. depo yaklaşık 6lt .(+1.5lt rezerv)km de 10ykrş yakmakta.

12.500 de debriyaj baskı balata seti 14.000 de zincir yenilendi. Motorda yağ olarak yazın shell advance 15/50W , kışın castrol racing 4T 10/50W kulalnıldı.

Motor üzerinde bulunan orjinal alman Hepco & Becker topcase motorla birlikte verilecektir.

Motoru motosiklet.net üzerinden asya200 bölümünden de takip edebilirsiniz(motosiklet.net kullanıcı adı :inspire). Ayrıca ciddi düşünen arkadaşlarla msnden
    de konuşabiliriz , hatrı sayılır birkaç isimdende referans gösterebilirim.

Ne aldığınızı bilmeden paranızı çarçur etmeyin.
    Test sürüşüne çıkmadan motosiklet satın almayın.

Diye yazmışsın bende eski ASYA 200 GY2kullanıcısı olarak derim ki asyadan uzak durun üzer gercekten üzer hoplayıp zıplamadan şaseside kırılır elektronik aksamıda arıza cıkarır yağda akıtır km 10 kuruş ta yakmaz daha fazla yakar bunlar tecrübe ile sabittir.Asya yı satıp nasıl ramzey QM 200 gy aldım rahata erdim baştan Ramzey almak varmış...
    Bu arada kaza geciren arkadaşımıza da geçmiş olsun...
    Bir sucumuz oldu ise affola

ferdagulbenli arkadaş ilgin için teşekkür ederim. ayrıca sıcak kanlığınız içinde alacağım motor 2007 model şuan 5000 km de fiyatı ise 1500 ytl

inspire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6sa
    'sinankardes' hos geldin aramıza. Ben elimden geldigince yardım etmeye calısırım telefondur msn dir buradır Aynı şekilde İbrahim Abi de bu şekilde yardım edecektir sana. Öteyandan Ferda Abi'nin öle isim gösterdigine bakma o da en az bizim kadar bilgili Alttan alıo birz galiba xD

'Gripi' kardeşim bu yakın zamanda bizim motorları kötüleyen 2. kişisin. Kafama biraz takılmadı değil bu sözleriniz. Şase kırma elektronik aksamı bozma, vs. Düşünüyorum düşünüyorum bi türlü işin içinden çıkamıyorum. Ya biz çok şanslıyız bu motorlar konusunda, bizim elimizdekiler çok sağlam yada siz gerçekten motoru kullanmayı bilmiyorsunuz. Başka bir olasılıkta bizim motorları bilinmeyen bi sebepten ötürü kötüleme amaçlı bazı olayları biraz abartarak yazıyor olmanız. Biz şase yi kıramıyor elektronik aksamı bozamıyoruz. Anlam veremiyorum gerçekten.

(Yaz okulu dönüşü -İznik Gölü kuzeyi 30.07.2008)

Şu an altımdaki motor benim değil, ilanı ben hzırladım kuzenimin isteği üzerine olanı yazdım.
    Bi kusurun yok estafurrlah ancak beni yalancı çıkarmış gibi oldun birazcık iletinde. Ben olanı yazdım. Satılmış satılmamış umrumda deil çünkü. Kuzenim askerden dönünce 15 eylülde geri teslim edecegim zaten motoru.

Herneyse bi polemik oluşsun topik kirlensin istemiyorum. Sen öyle düşünüyorsundur ben böyle . Saygı duyarım. Ama bu motor şuanki kurşunsuzun litre fiyatıyla 10 ykr yakıo arakadaş 200 km boyunca video mu cekip koyam napem de ispatlayam xD

Bu arada bizim motorlarda sizin ön çamurluklar süper duruyo kabul edin

Bir sucumuz oldu ise affola

----------
    Bu arada millet motoru boyadım Yüksek ısıya ayanıklı mat siyah boyada bulunca hem egzost manifoldunu oldugu gibi boyadım siyaha. Grenajları normal sprey mat siyah boya ile boyadım. Sag arka grenaja boyadıktan hemen sonra gazete parcası yapışınca bi iz kaldı ama tekrar tekrar zımparalayıp boyamakla ugrasamadım, öle kaldı xD Dün Shell Advance 15/50W mineral bazlı yağ doldurdum motora (SX modeli ) İbrahim Abi'den aldığım bilgilere göre biraz daha kalitesiz (zaten 11 ytl =) ) ama daha güzel kokuyo walla :D İbrahim Abi 'nin önerdiği , benim arayıpta bulamadığım model Shell Advance 15/50W VSX. 15 ytl/1lt civarında bi fiyatı var .

Bu arada Serhat abi telefonda tam anlaşamadık galiba rodaj konusunda. Yanlış hatırlamıyorsam 1700 km deydi motorun. Ufaktan biraz limit devirlere yaklaşma zamanı gelmişte geçiyo gibi Bence( canımın içi İbrahim Abim motobeyim bu sözüm sana ) İbrahim Abi yönlendirsin seni bu konuda.
    Çok okuyan değil çok gezen bilir

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    arkadaşlar bu motora en iyi giden çamurluk hangisi? bi el atın be!

Motosikleti
    Yamaha YZF 1000 Thunderace - Asyamotor AS200 GY-2
    Topik bayağı canlanmış ama bende pek can kalmadı. Sevgili çekirgem Onur'un bildiği üzere gecem gündüzüme karışmış durumda. Ama gözüm arkada değil. Onur olsun, Ferda olsun devamlı topiğin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Rodajla ilgili uzun uzun yazmıştım ama şimdide ekleyim. 1700 km rodaj için yeterlidir. Yağını ortalama her 600-700 kmde değiştirmen ve kaliteli yağ kullanman şartıyla artık bol bol gazlayabilirsin. Ama sık sık vites değiştir ve asla sabit gazla uzun süre gitme. Zincirinin gerginliğini ve yağlanmasını ihmal etme asla.

Ramzey çamurluğu en ideal çamurluk ve Onur'un takma yöntemi en güzeli. Hafif alçatarak taktık ve çok güzel oldu. Zaten topikte resimli olarak anlatım var.

Gripi arkadaşımız kendince haklı olabilir. Ramzey motorlarda güzel. Eğer Asya almasaydım Ramzey alırdım. Tip olarak şahane. Sağlamlık olarak çok iyi. Ama maliyet-fayda ve beğeni işidir motor. Ben bugün yine Asya'yı tercih ederdim. Çünkü Ramzey'in kalitede ve tipte öyle bir üstünlüğü yok. Denk olabilirler belki ama üstün değil. Ama tip olarak Asya'nın eline su dökemez.
    Motorum Çinli Ama Ben Çinli Değilim.....:wiinkk:

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    Alıntı motobey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodajla ilgili uzun uzun yazmıştım ama şimdide ekleyim. 1700 km rodaj için yeterlidir. Yağını ortalama her 600-700 kmde değiştirmen ve kaliteli yağ kullanman şartıyla artık bol bol gazlayabilirsin. Ama sık sık vites değiştir ve asla sabit gazla uzun süre gitme. Zincirinin gerginliğini ve yağlanmasını ihmal etme asla.

Ramzey motorlarda güzel. Eğer Asya almasaydım Ramzey alırdım. Tip olarak şahane. Sağlamlık olarak çok iyi. Ama maliyet-fayda ve beğeni işidir motor. Ben bugün yine Asya'yı tercih ederdim. Çünkü Ramzey'in kalitede ve tipte öyle bir üstünlüğü yok. Denk olabilirler belki ama üstün değil. Ama tip olarak Asya'nın eline su dökemez.
    sevgili motobey

rodaj olayı tmm tavsiyeleriniz sayesinde..
    motorum şimdi 2000 km de ve pazar günü 9 motor çıktığımız dağ gezisinde tam bi patika yolda tek silik lastik bende olmasına rağmen tık demedi karakız ; hoplayıp zıpladım bide inadına şaseyi kırmak için ;ama benim motor değilde kawasaki KDX arıza yapıp kaldı;dönüş yolundada 2 ramzayle kapıştık ... çok zevkliydi...

olay açık ve net abicim...

ben 97 kiloyum 2 mt kadar uçup hemde defalarca bu motorun şasesini kıramıyosam kimse kıramaz...

ve ramzey almadıgım için çok memnunum..

motosiklet.net' de kurdğum bu arkdaşlıklar içinde hepinize teşekkür ederim
    [B][COLOR="Red"]Gitmediğin [/COLOR][COLOR="Cyan"]Yer[/COLOR] [COLOR="DarkRed"]Senin[/COLOR] [COLOR="Lime"]Değildir...[/COLOR][/B]:queen::queen::queen:

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CyberTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili motobey

rodaj olayı tmm tavsiyeleriniz sayesinde..
    motorum şimdi 2000 km de ve pazar günü 9 motor çıktığımız dağ gezisinde tam bi patika yolda tek silik lastik bende olmasına rağmen tık demedi karakız ; hoplayıp zıpladım bide inadına şaseyi kırmak için ;ama benim motor değilde kawasaki KDX arıza yapıp kaldı;dönüş yolundada 2 ramzayle kapıştık ... çok zevkliydi...

olay açık ve net abicim...

ben 97 kiloyum 2 mt kadar uçup hemde defalarca bu motorun şasesini kıramıyosam kimse kıramaz...

ve ramzey almadıgım için çok memnunum..

motosiklet.net' de kurdğum bu arkdaşlıklar içinde hepinize teşekkür ederim
    Sen 97 kiloyla sadece zıplamışsın kıramamışsın.Beni traktör havada ters çevirip motorun kıçının üzerine vurdu.Kuyruk eğildi ama şase kırılmadı.Usta bile şaşırdı.Atanları tutanları boşverin arkadaşlar keyfinize bakın...

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    arkadaşlar boşuna uğraşmayın bu motorun şasesini kırmak için
    kı-ra-maz-sı-nız
    şu aralar topikten biraz uzakım çünkü karakızımdan ayrıyım
    30 ağustosu iple çekiyorum
    biraderimle motorları değiştirme zamanımıza az kaldı
    o artık tigere binecek bense asya ma
    yeni arkadaşlarada motorlarını kazasız belasız kullanmalarını temenni ederim
    bu motor gerçekten harika
    yaklaşık olarak 40 gündür ayrıyım motorumdan
    bu arada arkadaşlarımın motorlarınada bindim
    gerek skygo olsun gerek ramzey ve birde kanuninin krosuna bindim ama
    nerede bizim karakız
    ben şu anda tekrar bir motor alacak olsam düşünmeden direkt olarak yine asya yı tercih ederdim heralde
    hepinize iyi sürüşler diliyorum
    yıllık izine çıktım cuma günü itibari ile
    bir ay izin kullanacağım
    ama daha ilk 3 günde 680 km yol yaptım
    galiba izinden sonra bir iki ay kredi kartı ödemelerim yoğun olacak
    ama kardeşim iki teker üzerinde gezmek güzel şey yahuu

Motosikleti
    Ferdacığım sana şimdiden iyi tatiller. Aman sıcak ve erimiş asfalta dikkat et ve sıcak havada uzun yol yapacaksan mutlaka yağ olarak sentetik 15/50 w yağ koy. Çok fazla dökülüp saçılıp tatil dönüşüde Müslüm Gürses modunda gezme haaaa.

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    babalar allah rızası için bana bu motorun amortisörünün orjinalden kaldırılıp kaldırılmadığını ve herhangi bi sorun yaratıp yaratmadığı hakkında bilgi verecek biri varmı...

ACİL HELP!!!!

Motosikleti
    Zaten bildiğim kadarıyla üzerinde bir sertleşytime ya da yumuşatma düzeni yok amortisörde. Ayrıca ne alt takoz ne de üst takoz yükseltmeye uygun değil. Bence herhangi bir torna işi zorlamayla yükseltsen bile zaten zor olan viraj hakimiyetini iyice sıfırlarsın. Benim amotisörüm değiştiğinde inceleme şansım oldu. Gidipte orjinalini bozdurmayın. Zaten arka kısmı yüksek ve komple kıçı havada bir motor haline getirmenin anlamı yok bence.

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    ohh bee bi cevap en sonunda sağol abi o zaman amortisör sabit kalıyo teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    Gercekler acıdır :(:(:( bende gercekleri yazdım ve bir ASYAnın 10 kuruş yakması imkansızdır...Size en güzel cevap festivallerdir bu sene iki festivale katıldım tek bir tane Asya gördüm ama değişik illerden ramzey baya bir vardı eeee ramzey daha ucuz da millet ondan mı tercih ediyor hayırrr hayır milllet kaliteyi tercih ediyor eski bir ASYA(1yıl) yeni bir RAMZEY(1.5yıl) kullanıcısı olarak ben bu karşılaştırmayı gönül rahatlığı ile yapabiliyorum yani bir kere binip yorum yapmıyorum beylerrr...90 senesin den beri de motor üzerindeyim...

Motosikleti
    Arkadaşlar bende buraya gerçekleri yazmaya geldim. Siz bırakın Asya'yı Ramzey'i kendinize bir KTM SX 250 alın. Taş gibi motor. Git çatıdan atla. Şaseyi kıramazsın. Bas basabildiğin kadar motoru patlatamazsın. Ama almak için orta seviyede bir gelirin varsa en az bir sene boyunca sadece ot gibi güneşe bakarak fotosentez yapacaksın ve hiçbir şey yiyip içmeyeceksin. Karını boşayıp, çoluğunu, çocuğunu çocuk esirgeme kurumuna vereceksin. Aldıktan sonra eğer binmeye paçan yetiyorsa bir zincirine 600 YTL, bir çift lastiğine 700 YTL, yağına 170 YTL, dişli takımına 300 YTL, fren balatalarına 100 YTL verebilecek kadar birikim yapacaksın. Normal bakımlarıda cabası.

Yahu dinime küfreden müslüman olsa bari. Sürdüğün çinli, kızdığın çinli. Alakasız bir topikte yırtık dondan çıkar gibi çıkmışsın. Sen o acı gerçeklerden çok yemiş olacaksın ki sende kabızlık yapmış ve şimdide kıvranıp duruyorsun. Git Ramzey topiğine yaz ezik arkadaşım. Gayet kibar bir şekilde yazdım önceden. Bir kazma39 vardı önceden şimdide bir gripinimiz oldu. Başını ağrıttıkça iç.

Sen 90 yılından beri motor üstündeysen ben doğmadan öncede motor üstündeydim, doğar doğmaz daha kırkım dolmadanda motor üstündeydim. Türkiyede motosiklet sayılıyken ben çift silindir Rus motoru üzerinde büyüdüm. Daha yaşım 15 demeden Jawa 250 motorum oldu. O gündür bu gündür motor üstündeyim. Ama usta diyemem kendime çünkü her geçen gün aslında ne kadar eksik olduğumu farkediyorum. 2-3 yılda benden daha eğitimli hale gelen insanları gördüm. Senin kafandaki adam isterse 1912 yılında başlasın motorculuğa ama varacağı nokta yine aynı. 0 noktası.

Dikkatlice okuduysan en beğendiğim ikinci motor olduğunu yazdım. Asya almasam onu alırdım dedim. Kalitesini kötülemedim. Servis ve yedek parça sorunlarından hiç dem vurmadım. Lastiklerinden ötürü asfalt kullanımında sıkıntı yarattığından bahsetmedim. Ben Asya'yı görüntüsünden dolayı ve Zonghsen olmasından dolayı kendime daha yakın buldum. Ayrıca %85 asfaltta kullanacağım bir motoru arazi lastikli olarak almak akıl karı gelmedi bana. Supermoto tarzını sevdiğim için bu motoru aldım. İnşallah kısmet olurda gerçek bir supermoto alırım zamanla.

Bu motor piyasada az çünkü piyasaya az girdi. Bu motor kar ettirmedi. Neden? Çünkü 500 dolara alınıp 3000 YTL'ye satılan motorlar gibi değildi. Fabrikadan alınış fiyatıda yüksekti. Bu motordan getimek için diğer firmalarda uğraştı ama onlara istedikleri tatlı karı yaptırmadı maalesef. Çünkü bizim firmalarımız 3'e alıp 30'a satmaya bayılan firmalar. Buna rağmen Ramzey benim hala çok sevdiğim bir motor. Eğer araziye çıkmak istersem bütçem ancak yettiği için ya Ramzey ya da Skyteam alırım. Beğenmeme ya da kötüleme gibi bir durumum yok.

Boş yere kendi gölgenle dövüşme. Eğer bir daha sataşma babında yazarsan gereken şikayetleri yaparım moderatöre ya da admin arkadaşımıza. Eğer yardımcı olmak istiyorsan Ramzey ile Asya'nın karşılaştırmalı testini yaz bize ve bizde eğrisini doğrunu anlayıp bilgilenelim. Bize bilgi veren adama saygımız sonsuzdur. Eğer eleştiri dersen zaten biz gereken özeleştiriyi fazlasıyla yapıyoruz. Ama topiğe sondan başladığın ve saldırgan tutumundan dolayı farkına varamadın maalesef. Daha önce Kastore isimli arkadaşımız yazardı bu topiğe. Hep olumlu yaklaşırdı ve çok güzel eleştirileri vardı. Üstelik iyi bir Ramzey kullanıcısı ve tutkunu idi.

Bir başka tahminimde Ramzey üşenmedi üç beş tane boş beleş adam buldu ve yolladı onları sanal aleme. O topik bu topik gezip çamur atıyorlar. Çünkü çok sık karşılaşmaya başladım ve Admin arkadaşmızından IP tespiti isteyeceğim. Burası paylaşım sitesi. Çamur banyosu olmasına kimse izin vermez. İnşallah sende öyle değilsindir. Bak burada tüm elemanların fotosu felan mevcut. Sende gönder motorunun, aksiyonlarının resmini ve bizde tanıyalım seni. Motorunun hakkını ver. Görelim hep beraber. Bakarsın sen haklı çıkarsın ve bizde birer Ramzey alır dağa taşa vururuz kendimizi. Hadi görelim ciddiyetini.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler