Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi şartlarda aldıgını bilmiyorum motoru ama uygunluk belgesi yoksa parada yok. nakitim yoktu dediyine göre ödeme yapmamışsın yada cok az bişi vermisindir. sıkma canını. insan oğlu mutlu olmak ve ihtiyacını karşılamak için alıyor motoru canını sıkarsalar bırakırsın onlar düşünür.
    Sözleşme yapıldığı için geri dönüş olmaz, eğer motorla göndermezlerse kargoyla falan göndertirim ben onu, benim derdim bir an önce o evrağın elime geçmesi, yani kapımın önünde duran motorumla trafikte gezememek.

Gaccall, trafik müşaviri kendine bi miktar alıyo, plaka 10 tl, senin dediğin 120 tl var, bunun dışında da motorun sigortası ve bandrol ücreti var.
    Bu şartlarda bu para fazla mı?
    Eğer fazlaysa bilgi verin de cebimden fazla bi para çıkartmıyım, cevabınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    sigorta dediğini kafasına göre yapıyo tutturabildiğine hesabı ben 46 liraya 3 taksit yaptırmıştım hadi vergiside olsun 2. taksidini ödersin sanırım senelik 30 lira da o bunlarda

45 sigorta
    30 vergi(ki bunu onların yatıracağını sanmıyorum)
    120 ruhsat
    10 plaka
    Bandrol ne onu bilmiyorum sıfır motor almadığım için mazur görün..

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigorta dediğini kafasına göre yapıyo tutturabildiğine hesabı ben 46 liraya 3 taksit yaptırmıştım hadi vergiside olsun 2. taksidini ödersin sanırım senelik 30 lira da o bunlarda

45 sigorta
    30 vergi(ki bunu onların yatıracağını sanmıyorum)
    120 ruhsat
    10 plaka
    Bandrol ne onu bilmiyorum sıfır motor almadığım için mazur görün..
    O paranın içinde vergi yok, onu fiyata ekletmedim. Şimdi senin hesapla benim hesabı birleştirelim:
    48 lira sigorta,
    120 trafiğe veriliyo ruhsat için,
    39 tl bandrol ücreti var,
    10 tl plaka ücreti desek;
    48+120+39+10=217 tl, e üstü de adamcağıza kalsın bence, o da emek veriyo, bu fiyat çok değil sanırım dimi?

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    sözleşme yapmış ola bilirsin ama motoru sadece iki teker ve şahe olarak düşünme. motorunu alırken resmi evrakları eksik olursa ayıplı mala girer tuketici kurulu bunu kabul etmez. böle bir durumda motoru teslim alma. baktın iş uzuyor noterden ihtar cektir. bu olay mahkemeye taşındıgında elin sağlam olur.

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Ya inşallah sizin dediğiniz gibi motorla beraber gönderilir de hiç uğraşmam öyle şeylerle!
    Ben bir an önce bu motora sorunsuz bi şekilde sahip olmak istiyorum!
    Temennim bu yönde!
    Bakalım yarın ne olacak
    Yarın da bi aksilik çıkarsa senin dediklerini tek tek yapmaya başlayacağım heralde...

Motosikleti
    yok yok işallah aksilik cıkmaz da ağız tadıyla binersin motoruna.

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Herkese merhaba!
    Çok şükür sonunda kavuştum motoruma
    Uygunluk belgesini de aldım, plaka ruhsat da 3 gün içinde halloldumu geriye sadece keyfini sürmek kalıyo!
    Motorumu yaklaşık 1 saat önce teslim aldım, eve kadar 7.2 km yol yaptım, ilk izlenimlerim HARİKA, yılan gibi kıvrılıyo, titremeden gidiyo, vites geçişleri çok güzel, (MAŞALLAH), kısacası her açıdan ARADIĞIMI BULDUM!
    Bu motora karar kılmama sebep olan bu forumdaki herkese teşekkürler!
    Sıkıntı da var tabi, fabrikadan motorla beraber ayna göndermemişler, adam teslimat raporuna yazdı, haftasonuna kadar kesin gelir diyo, o zamana kadar da şu klasik krom aynalardan taktı (asya ksr aynalarından), bide daha çok kafamı karıştıran bi konu var, eve gelirken bi ara tlfnum çaldı, çektim sağa durdum, tlfnla yaklaşık 5 dakika kadar konuştum, motoru çalıştıracağım zaman yerde bikaç damla tertemiz yağ gördüm, o ayaklığın orda bi ufak hortum var, ordan akmış, sonra geldim motoru evin oraya koydum, aradan 15 dk geçti, baktım yağ falan yok son bıraktığım yerde, bu ne anlama geliyo. Benim anladığım kadarıyla çalışırken yağ damlatıyo, bu normal mi?
    Hani motor sıfır ya, bu durum ilk çalıştırmada olabilir mi?
    Bu konuda da yardım bekliyorum sizlerden.
    Ha bide çamurluğu o yelken çamurluktan değil, bu 2011 modeline çok tatlı bi çamurluk koymuşlar, hiç değiştirmeye gerek yok!
    Bu arada resim eklemeyi isterdim ama cepten internete girdiğim için ekleyemiyorum, açıkçası pc'den de eklemeyi bilmiyorum, bana resim eklemeyi bi tarif ederseniz ilk fırsatta bi bilgisayardan hemen yüklerim.
    Herşey için çok teşekkür ederim!
    Hepimize kazasız, belasız, sorunsuz sürüşler dilerim!

Motosikleti
    oh oh hayırlı ugurlu olsun. akan yagı takma kafaya fzla gelen yagı atmıştır oradan. benim kendi motorumda cok devirli kullandıgımda yağ atıyor bu normal. ama özellikle ilk zamanlar motoru çalıştırmadan yağı kontrol et. çin kökenli oldugundan süprizlere acık bir motor. bir kaç hafta sonra kafan bu gibi konularda daha rahat olacak. her motordan indiğinde cıvata somun kontrolü yap cıkan kaçan gevşeyen ola bilir.
    titreme yapmıyor demişsin. şimdilik rodajdasın yavaş gittiginden yapmaz hızlandıkca yapar önemli olan rahatsız edecek boyutta olmasın. yeni modellerin camurlugunu merak ediyorum fotoları bir şekilde en kısa zamanda bekleriz.

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Üstadım cevabın için sağol, msjımın sonunda yazmıştım ama dikkatinden kaçmış heralde, resim eklemeyi bilmiyorum, biraz tarif ederseniz en kısa zamanda eklerim.
    Titreşim konusuna gelince, benim eski cup motorum öyle bi titriyodu ki, resmen böbrek taşı dökmek için tasarlanmış gibiydi, ben cup motorla yarım saat yol gittiğim zaman hertarafım ağrır, popom, bacaklarım ve kollarım uyuşurdu titremekten, şimdi ondan inipte buna binince bada sanki su üstünde kayıkla gidiyomuşum gibi geldi!
    O kadar rahattı!
    Ayaklarım da yere değiyor, parmaklarımın arka tarafındaki bölüm de yarım olarak da olsa yere basıyo, kullanmakta hiç zorluk çekmedim.
    Motor çok dikkat çekiyo, servisten eve gelene kadar yanından geçtiğim arabaların şoförleri bile sordu, 'bu ne marka, kaç para, kaç basıyo, çok güzelmiş' falan diye.
    Hele bayrampaşaya evimin oraya geldiğimde millet iyice toplandı motorun başına, hatta bi ara zabıta geldi, 'niye plakasız geziyosun' diye sorcak sandım, 'kardeş bu motorun markası ne? Söyliyim de bizim motoru da bunlarla değiştirsinler, bayıldım ben bu motora' dedi, şaşırdım kaldım, akşam da apartmana soktum karakızı, bagajını falan taktım, vidaları falan kontrol ettim, yağını kontrol ettim, ha bu arada bi sorun daha var, arka fren müşürü takılı kalıyo, onu da değiştiricem, şimdilik durumlar böyle... Resim ekleme konusunda yardımlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Herkese İyi Akşamlar arkadaşlar.

As200 GY-2 ile ilgili neredeyse bütün yazılanları okudum
    motobey ve axoyum arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ederim. Kendileri usta olmuşlar
    2 hafta öncesine akdar gilera runner 200vxr sahibiydim ve ne yazık ki motorumu çaldılar!! acı bir şekilde motorumu bir yere daha dikkatli şekilde bağmama gerektiğini öğrendim.

şuan motorsuz kaldım ve fiyat/performans bakımından As200gy-2 almayı düşünüyorum. (cross motorlara karşı bir sempatim var) Motoru ciddi olarak incelemek istiyorum ve forumda doyurucu bir cevap bulamadığım birkaç sorum olacak...

* 120kiloyum ve 1.85cm boyum var. artçı ile kullandığımda hız/çekiş bakımından sorun yaşar mıyım?

* Direksiyon sınavı dışında vitesli motor hiç kullanmadım. AS200 GY-2 de viteslerle ilgili bir gösterge yok (sadece boşta ışığı var) başka bir gösterge ile değiştirmem mümkün müdür?

* sele altı ufak da olsa ( birkaç ufak alet konulması amacı ile) bölme var mıdır?

Şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim herkese iyi akşamlar, Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.

Motosikleti
    adaş fren müşürünü hemen deyiştirme. ayarı var aradan ayarla bakalım. resimlere gelincede nasıl olsa birgün öğreniceksin ekleyeceksin.

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Alıntı arthur4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese İyi Akşamlar arkadaşlar.

As200 GY-2 ile ilgili neredeyse bütün yazılanları okudum
    motobey ve axoyum arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ederim. Kendileri usta olmuşlar
    2 hafta öncesine akdar gilera runner 200vxr sahibiydim ve ne yazık ki motorumu çaldılar!! acı bir şekilde motorumu bir yere daha dikkatli şekilde bağmama gerektiğini öğrendim.

şuan motorsuz kaldım ve fiyat/performans bakımından As200gy-2 almayı düşünüyorum. (cross motorlara karşı bir sempatim var) Motoru ciddi olarak incelemek istiyorum ve forumda doyurucu bir cevap bulamadığım birkaç sorum olacak...

* 120kiloyum ve 1.85cm boyum var. artçı ile kullandığımda hız/çekiş bakımından sorun yaşar mıyım?

* Direksiyon sınavı dışında vitesli motor hiç kullanmadım. AS200 GY-2 de viteslerle ilgili bir gösterge yok (sadece boşta ışığı var) başka bir gösterge ile değiştirmem mümkün müdür?

* sele altı ufak da olsa ( birkaç ufak alet konulması amacı ile) bölme var mıdır?

Şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim herkese iyi akşamlar, Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.
    Arthur öncelikle foruma hoşgeldin...
    Ben sana bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım ama öncelikle çok geçmiş olsun!
    Allah aynı şeyi bidaha yaşatmasın inşallah!

1- Ben motorumu daha dün aldım, nasıl gider nasıl çeker, ne kadar yükü kaldırır pek bilmem ama forumun eski sayfalarında bu motorla artçı ile 135'i gördüğünü söyleyenler var, ispatları da varmış, bunu yapan arkadaş 80 kg olsa, seninle de 125-130 km görür diye tahmin ediyorum, zaten bu motorlar arazi tipi olduğu için torkları yüksek çekişleri iyi... Bu konuda sıkıntı yaşamazsın diye tahmin ediyorum...
    2-Vitesli gösterge takmak istersen ona göre motorun iç aksamına her vitesi algılayacak müşür de taktırman gerekir, bu da çok zor. Bana sorarsan orjinalliğini bozma derim, zaten vites olayı çok basit!
    Sırayla;
    5
    4
    3
    2
    N(boş)<------> ayak
    1
    Bu pozisyonda vites boştayken aşağı basınca 1, daha sonra yukarı doğru 2-3-4-5 diye gidiyo, aşağı doğru da küçülüyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:11 ----------

Buna alışman en fazla 2-3 gün sürer, zaten önemli olan debriyaja alışman, yani bu motora en fazla 1 haftada alışırsın, zaten motorun çekişinden anlarsın vites küçültmen ya da büyütmen gerektiğini, araba kullanıyosan bi örnek veriyim, arabada da mesela vites topuzunun üstünde vites göstergesi vardır ama hiçbir şoför bakmaz ona, ezbere atılır hep vites, bu yüzden de tedirgin olma ve orjinalliğini bozma derim...
    3-Koltuk anahtarla falan açılmıyo, vida monteli, yani koltuk ancak vidalarını sökünce çıkıyo, ama selenin arka tarafının sol altında, yani egzosun diğer tarafında ufak bi alet gözü var, ben motoru sıfır aldım, o gözün içinden alyan tornavida anahtar seti de çıktı, gerekli olanların hepsi var içinde zaten, bide bagaj çanta takarsan hem kullanışlı olur, hem de bu motor bagajla çok daha heybetli duruyo.
    Sonuç olarak bu motoru tavsiye ederim, ben üstüne bindiğim ilk anda resmen aşık oldum karakıza, insana güven veriyo, umarım az da olsa yardımcı olabilmişimdir.
    Sağlıcakla kal...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:26 ----------

Sevgili yamyamaha, adaş olduğumuzu bilmiyodum, sevindim...
    Müşürün ortasındaki çubuk içerde biyere takılıyo, o ayarın yapıldığı plastik vidalar da tutmuyo, geri atıyo, yani müşürde sorun var, bence garanti kapsamında değiştirsem daha iyi olur.
    Onu da aynalarımı almaya gittiğimde bi elden geçirtirim.
    Bu arada o yağ damlatma olayı hiç yok, dünden beridir apartmanda motor, bir damla bile yağ akmamış maşallah

Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Detaylı bilgilendirmen için çok teşekkür ederim Serdar bey.

Hiç araba kullanmadım araba kullanmayı sevmiyorum.
    Ben motoru Ortaköy-Mecidiyeköy arası kullanacağım. Hergün gideceğim yol 5.2 km eğer yeteri kadar tork sağlarsa benim için muhteşem olur. yolumun çoğu yokuş yukarı, bilenler için portakal yokuşundan gidiyorum..

Motosikleti
    adaşım sizin vitesler iyimiş ben dahahala bizmkine alışamadım. bizim vitesler kople aşagıya buyor yukarıya buyuyor. bu yönden şanslısın. muşuru garantiden deyiştir. yağı damlatmasa bile sen yağı surekli takip et sonuçda çinli oldugu için böyle diyorum. yoksa benım başıma olumsuz bişi gelmedi daha. ama arkadaşımın başına geldi, her binmeden önce camından bir bak yagını gör öle bin motoruna. tatlı ve keyis dolusu sürüşler diliyorum.

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Adaş dediğin gibi yağını kontrol ederim, anladığım kadarıyla senin vitesler cup motorlardaki ve honda cgl 125lerdeki gibi, o da rahat aslında, ben cup motora çabuk alışmıştım, alışkanlığı da kalmış ki karakızı eve getirirken bi ara 3ten ikiye çektim vites büyütücem diye, bi vurdu öne doğru içim yandi vallahi.

Arthur yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    Ama benden bi tavsiye, motoru sıfır alacaksan, rodaj döneminde çok uzun ve dik yokuşlarda kullanma, gerekirse biraz yolu uzat, meyilin daha az olduğu yollardan git, motoru zorlama ilk başta derim, çünkü rodaj dönemi motorun en önemli dönemi. Nasıl bebekler için ilk 6 ay sadece anne sütü vermek çocuğun gelişimi açısından çok önemliyse, rodaj dönemi de motorun sağlığı için o kadar önemli, rodajı bittikten sonra en dik yokuşu dahi çıkar, düşün ki bende 110luk cup motor vardı, kasımpaşa dolapdere yokuşlarında iki kişi tırmanıyordu, bide bu 200lük, elini kolunu sallaya sallaya çıkar o portakal yokuşlarını...

Motosikleti
    Alıntı arthur4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Detaylı bilgilendirmen için çok teşekkür ederim Serdar bey.

Hiç araba kullanmadım araba kullanmayı sevmiyorum.
    Ben motoru Ortaköy-Mecidiyeköy arası kullanacağım. Hergün gideceğim yol 5.2 km eğer yeteri kadar tork sağlarsa benim için muhteşem olur. yolumun çoğu yokuş yukarı, bilenler için portakal yokuşundan gidiyorum..
    hocam portakal yokuşunu bilmiyorum ama ben 80kg bizim arkadaş da 110kg desen onunla bizde çıkmıştık yokuştan falan bi problem teşkil etmedi yalnız şöyle bi sıkıntı söz konusu ikinizde de göbek varsa biraz zor oturursunuz o kadar

Serdar SEZER hocam müşürü serdal hocamın dediği gibi garantiden değişebilirsin yok fırsatın olmazsa 8-10 lira bişey zaten kendin de değiştirebilirsin.

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam portakal yokuşunu bilmiyorum ama ben 80kg bizim arkadaş da 110kg desen onunla bizde çıkmıştık yokuştan falan bi problem teşkil etmedi yalnız şöyle bi sıkıntı söz konusu ikinizde de göbek varsa biraz zor oturursunuz o kadar

Serdar SEZER hocam müşürü serdal hocamın dediği gibi garantiden değişebilirsin yok fırsatın olmazsa 8-10 lira bişey zaten kendin de değiştirebilirsin.
    Üstadım seni uzun bikaç günden sonra forumda görmek güzel gerçekten!
    Yanlış anlama ama ilk senden hayırlı olsun beklerdim, ama sen demedin bile, dalgınlığındandırdiye tahmin ediyorum
    Müşüre gelince, garanti kapsamında aynısını koyacaklar muhtemelen, bu yüzden eğer içimi rahatlatacak sağlamlıkta bi müşür koymazlarsa honda varadero'lardaki fren müşüründen alıp takıcam, en azından kafam rahat olur...
    Kazasız belasız sürüşler dilerim

Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Alıntı Serdar SEZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arthur yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    Ama benden bi tavsiye, motoru sıfır alacaksan, rodaj döneminde çok uzun ve dik yokuşlarda kullanma, gerekirse biraz yolu uzat, meyilin daha az olduğu yollardan git, motoru zorlama ilk başta derim, çünkü rodaj dönemi motorun en önemli dönemi. Nasıl bebekler için ilk 6 ay sadece anne sütü vermek çocuğun gelişimi açısından çok önemliyse, rodaj dönemi de motorun sağlığı için o kadar önemli, rodajı bittikten sonra en dik yokuşu dahi çıkar, düşün ki bende 110luk cup motor vardı, kasımpaşa dolapdere yokuşlarında iki kişi tırmanıyordu, bide bu 200lük, elini kolunu sallaya sallaya çıkar o portakal yokuşlarını...
    2.el almayı düşünüyorum şuan için alışveriş sitelerinden takip ediyorum, 1,500-2000tl arası bulursam alacağım kesin.

Birde alır almaz yaparsan iyi olur dedğiniz öneriler nelerdir?

Ön çamurluğu değiştirmem benim yararıma olacak sanırım. (denge ve görüntü açısından)

birde boş switch'i gibi birşeyden bahsedilmişti, motor stop ettiğinde daha rahat çaılştırabilmek içinmiş sanırım.

ekleyeceğiniz birşey var mıdır?

Motosikleti
    Alıntı Serdar SEZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım seni uzun bikaç günden sonra forumda görmek güzel gerçekten!
    Yanlış anlama ama ilk senden hayırlı olsun beklerdim, ama sen demedin bile, dalgınlığındandırdiye tahmin ediyorum
    Müşüre gelince, garanti kapsamında aynısını koyacaklar muhtemelen, bu yüzden eğer içimi rahatlatacak sağlamlıkta bi müşür koymazlarsa honda varadero'lardaki fren müşüründen alıp takıcam, en azından kafam rahat olur...
    Kazasız belasız sürüşler dilerim
    üstad haklısın ya cidden işyerinde açıyorum sayfayı okuyorum aksam eve gidince güzel bi mesaj yazarım diyorum bi kaç gündür evde de bu ara biraz telaşe mevcut nete bile giremedim desem yalan olmaz hani kusuruma bakma artık gerçekten özür dilerim yani yeni motorun hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin güle güle binmen dileğiyle birde serdal hocam maşşallah hızır gibi yetişmiş zaten onunda rahatlığından olsa gerek biraz..dikkat edersen daha facede bile senin eklediğini kabul edemedim fırsat bulupda..

2.el almayı düşünüyorum şuan için alışveriş sitelerinden takip ediyorum, 1,500-2000tl arası bulursam alacağım kesin.

Birde alır almaz yaparsan iyi olur dedğiniz öneriler nelerdir?

Ön çamurluğu değiştirmem benim yararıma olacak sanırım. (denge ve görüntü açısından)

birde boş switch'i gibi birşeyden bahsedilmişti, motor stop ettiğinde daha rahat çaılştırabilmek içinmiş sanırım.

ekleyeceğiniz birşey var mıdır?
    çamurluk konusunda haklısın değişmesi kanaatindeyim ama hala bende de orjinali duruyor bence ilk alır almaz bir 15-50 yarı sentetik yağ ile yağını değiştir bizim tercihimiz yamalube veya shell2in motorlar için ürettiği yağdan yana ben dün ibrahim abimi arayıp teyid ettim shell yağını 15tlye buldum iyi ucuza bulmussun nerden aldın falan dedi yamalube a gelince oda 22tl idi en son alıp da motora döktüğümde yağ tıpasını kapatmadığım için bütün yağı motoru temizlemek için kullanmış oldum hoş temizleme bile denmez ona ya ayrı mesele :D gecenin bi yarısı karanlıkta yağ değiştirirsen olacağı o tabi neyse fazla uzattım vites boş switchi önemli bi husus değil debriyaja bastığında her viteste zaten çalışıyor bu aletler yalnız madem ikinci el alacaksın motorun şasesine iyi bak dişlilerine ve lastiklerine de ve anlıyorsan debriyaj balatasına da bak hoş halledilmeyecek şeyler değil ama fiyatta pazarlık şansın artar ayrıca becerebilirsen tekerlerkleri kaldırıp boşluk vs varmı diye kontrol etmen de senin yararına olacaktır.aklıma şimdilik gelenler bunlar umarım gönlündekini bulursun

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    Yunus Abi, özür dileyecek bişey yok, estağfurullah, beni mahçup duruma düşürdün şimdi:(
    Temennilerin için sağol, umarım bundan sonra daha sık fırsat bulursun da bol bol yardım alırım senden de... En başta da şu resim eklemeyi bi tarif edersen çok sevinirim...

Sevgili Arthur, bi tavsiyem olacak, çamurluğu değiştireceksen 2011 modelinin çamurluğundan getirttir, çok hoş bi çamurluk yapmışlar, inşallah resim eklemeyi öğrendiğim gibi hemen benim çamurluğun fotoğrafını koycam foruma...
    Bu arada 2. El alman biraz da iyi olur, rodaj falan beklemeden kafana göre tırmanırsın istediğin yokuşu
    Umarım bir an önce istediğinden daha iyi, daha temiz bir motor bulursun!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler