Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    merhaba crazydesng
    pazarlıksız fiyatım 2800 ytl
    :cherry:ferda:cherry:gülbenli:cherry:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    İçimden geldi bu şarkı hepinize hediye dinleyip beni hatırlayın.

Haluk LEVENT- DAĞLARMI YOLLARMI
    [B][COLOR="Red"]Gitmediğin [/COLOR][COLOR="Cyan"]Yer[/COLOR] [COLOR="DarkRed"]Senin[/COLOR] [COLOR="Lime"]Değildir...[/COLOR][/B]:queen::queen::queen:

slm

jhgjjfhhfjfhffjhfhgh

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    dam üstünde saksağan vur beline kazmayı

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    aynen titanes
    saatgtçsabysgvas

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    bu arada beyler depo granajı bulabildinizmi¿
    [B][COLOR="Red"]Gitmediğin [/COLOR][COLOR="Cyan"]Yer[/COLOR] [COLOR="DarkRed"]Senin[/COLOR] [COLOR="Lime"]Değildir...[/COLOR][/B]:queen::queen::queen:

inspire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6sa
    Uzun süredir internete erişemediğimden buraya da uğrayamadım doğrusu.
    Ama depo grenajı zor yani
    Çok okuyan değil çok gezen bilir

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    fabrikada yokmuş ama yeni yedek parçalar önümüzdeki ay gelecekmiş haberiniz olsun beyler

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    beyler yaşıyomusunuz bi ses verin

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    selam arkadaşlar
    herkes iyi değilmi yaşıyorsunuz yani allah neşenizi bozmasın

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    valla benim bozuldu hacı
    motor arıza yaptı...
    karbüratör , ön firen komple , flaşörler ve büyük ihtimalle vites dişlileri garantiye gidecek ...

yolda giderken motor birden gaz kesti (depo full) birden bi çatırtı sonrasında ne vites değişti neden motor hareket etti ser visten elemanlarla attık minibüse doğru servi atölyesine bütün parçalarım garantiye
    bugün itibâri ile 1 hafta yayayımmmm

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    sana bişey olmasın motor nasıl olsa halledilir
    peki ama neden diye bişey söylemedimi servis
    şanzumanmı dağıldı yani bir çatırtı derken neden bahsettiğini anlayamadım

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    valla bende anlamadım büyük ihtimalle dağıtıım şanzımanı serviste vites falan çalışıyodu ama söledim bu olayı zincir dişliden kurtulmuştur abi dedi bakalım neler çıkacak

yaw noldu millet birden dağıldı ama ben hergün bu topike yazarım arkadaş

Motosikleti
    Yamaha YZF 1000 Thunderace - Asyamotor AS200 GY-2
    İnşallah büyük bir sorun yoktur. Olsada garanti kapsamında hallettir. Yok bu kullanıcı hatası, yok şu garantiye girmez hikayelerine karnın tok olsun. Eğer öyle birşey derlerse hemen bunu yazılı olarak iste. Yok felan derlerse madem yasal hakkınız var o zaman neden yazmıyorsunuz de. Siz yapmayın ama neden yapmadığınıza dair yazılı belge verin de. O zaman pürüz varsa anında hallolacaktır.
    Motorum Çinli Ama Ben Çinli Değilim.....:wiinkk:

Motosikleti
    Asya AS 200 GY-2
    tavsiyen için sağol abi ama zaten benim servis elemanlarının bilgisayarlarına ücretsiz servis yapmam onların benim motora ilgisini arttırdı bi nevi rüşvet oldu yani..
    zaten çocuklar kendisi dedi "abi sen hiç karışma biz onu garantiden yanileriz dediler" bende işi onlara bıraktım...

inspire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6sa
    Selamlar saygılar tekrar herkeze.
    Biliyosunuz kuzenimin benim karakız. Askerden ayın 18 i gibi dönecek
    Haftaya teslim ediyorum bende karakızı. Gönül isterdi ki beraber geçirdiğimiz bir kaç ay bi motor grubuyla geziye katılalım , bol bol gezelim tozalım uzaklara gidelim... Pek zaman ayıramadım, yaz okulum vardı. Bi ara dayanamayıp ibrahim abinin kanatları altına girdim bi kaç gün kadar elle tutulur bi bu var heralde

Bi ara subap ayarı yapcam forumada resimlerle fln anlatıp vercem diyodum o da olmadı çalışcak ne yer nede alet bulamadım. Kendi aletlerimle yağımı bile değiştiremiyorum şuanda(yağ tıpamı açacak anahtarım yok).
    Dün de aklımda Aydın abi vites değiştirme mili gönderirse onu tatkarken bol bol resim çekerim fln diyodum foruma öyle paylaşırım diyodum ama aydın abide parçaya ulaşamadı... :/ Yani böyle garip bişey oldu ...

Karakız saolsun cok saglam insanlarla tanışmama vesile oldu. Öteyandan edindiğim teknik bilgi de cabası... Burdan kuzenime ne kadar teşekkür etsem azdır Ama Kamil abi senin bu motoru bana vermiş olman senin içinde cok büyük avantaj. Valla motorun halini İbrahim abi bilir Ona da sonsuz teşekkürler. Benim gibi birinin nazını tasasını yer yer dengesizliğni msnde olsun evinde olsun kaldırdı

Artık resmli anlatım yapamasamda sık sık takip edeceğim siteyi Kendinize iyi bakın.
    Saygılarımla,
    Karakızsız inspire
    Çok okuyan değil çok gezen bilir

jiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çin malı cross 150, skyteam bubbly 50cc
    arkadaşlar geçen bayide bir adet asya vardı . 400 km de 2. el 2 200 ytl veririm dedi. araba bisiklet kamyon sürüyorum en son 2 zamanlı moblet sürdüm. sizce bu makineyi kullanbilirmiyim.

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    onurum yok öyle uzaktan bakmak
    inşallah en yakın zamanda yine bir karakızın olur kendine ait ozamana kadar sen yinede burayı sensiz bırakma güzel kardeşim
    aslında biz sana teşekkürlerimizi sunarız gençliğinin verdiği heyacan ve hırsınla bizlerin yapmak isteyipte yapamadığı şeyleri sen yaptın
    şu tur mevzusuna da gelince kimbilir belkide önümüzdeki yaza bir organize işler çeviririz
    neden olmasın ?

sevgili jiro
    neden olmasın neden kullanmayasın bak bulduğun motorun da fiyatı uygun bence kaçırma hemen al derim çinlilerin içindeki en sağlam makina bu makina

jiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çin malı cross 150, skyteam bubbly 50cc
    ferdagülbenli arkadaşım motor satan bayi asya bayiliğini bırakmış birde asya motorun siteainde bu model yok ondan tereddüt ettim. 200 ile 150 cc arsında ne gibi bir fark var onu bilecek kadar motor tecrübem yok ama arba ile kıyaslama yapabiliyorum. ben harita teknikeriyim ve maden işiyle uğraşıyorum. arasıra dağa çıkacağım ve bazen de gezmek için uzun yol yapacağım bir alet arıyorum. ramzeyin 150 cc lik motoru hoşuma gitti onu alıp 1-2 sene yol yaptıktan sonrada değiştirmeyi düşünüyorum. bazı motor kullanan arkadaşlar kışın motor al ucuz olur dediler ama bilgim yok. forumu okumaya devam ediyorum.

Motosikleti
    2006 asya gy 200
    sevgili jiro
    bu asya gy 200 ü başka motorlarla kıyaslama yapmak için hiç çaba sarfetme deminde dediğim gibi çinlilerin en iyisi ve senin işinide rahat bir şekilde görür fakat bunların lastikleri asfalt için uyumlu dağda taşta biraz zorlayabilir seni 150 ile 200 arasındaki farkta 1600 ile 2000 cc araba motoru farkı gibi bişey motorun dağ performansı hakkında sana gerekli bilgiyi inspire arkadaşımız daha detaylı verebilir
    onur cum mikrofon sende

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler