Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Baycode - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA AS200GY-2

Görüntüler birşey anlatır düşüncesi ile...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Baycoderesımler cok sık ama her ne kadar bu motor ıcın saglam ve az sorunlu bır makıne desek bıle cok su gosterme derım ben elektrık sıstemı zayıf cunku bu motorların.eskı bır 200gy-2 kullanıcısı olarak bır tavsıye...

NiyomaniA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm. arkadaşlar ben de bir asya scooter almayı düşünüyorum adamlar ötv yi ya yansıtmıyo yada bu motorlar çok ucuz acaba AS 150T 19A modelini bileniniz varmı fiatı 1.850 Ytl. nedersiniz uygunmudur

Motosikleti
    ASYA AS200GY-2
    Motorda ufak bir modifikasyon yapıyorum. Bu gün yarın değişiklikleri fotoğraflayacağım. Ancak ne olur biri bana forum sayfasına direkt olarak fotoğrafı nasıl koyacağımı anlatsın. Hep bağlantı koyuyorum, hoş olmuyor.

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    baycode lemas deresi demişsin.mersinlimisin? eğer mersinliysen lütfen irtibata girelim.bu asya ile ilgileniyorum.bende 250 mct var.memnunum çokta seviyorum motorumu ama cross virüsü bulaştı bana.
    siteye direk resim eklemek için önce http://imageshack.us/ sitesine gir ve resmini bilgisayarından yükle.sonra en alttaki kodu kopyala ve bizim sitede mesaj yazma bölümünün üstünde bi dağ resmi varya ona tıkla ve linki ona yapıştır. kolay gelsin
    ama resimleri hemen koy
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Motosikleti
    ASYA AS200GY-2
    Merhaba Benkaan, Adanalı'yım ama 10 senedir Mersin'de yaşıyorum. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Modifikasyon tamamlandı, sadece boya işi kaldı. Dün motorumu Honda Transalp kullanan bir arkasaşıma gösterdim, özetliyorum: çok beğendi. Ben bu motoru bir türlü herhangi bir kategoriye koyamıyordum, o arkadaş kategori konusunda bana yardımcı oldu: Supermoto (tabi modifikasyondan sonra).

Motosikleti
    250 mct
    mersin mt de de cross ve enduro kullanan arkadaşlar var.beni zehirleyende zaten onlar. gezilerimiz oluyor sende gel istersen...
    bide şu modifiyeli resimleri bekliyorum...
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

Motosikleti
    ASYA AS200GY-2
    Boya işi bitene kadar Lemas geçişi fotolarına devam...

Devamı...

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    Baycode resimler birir HARIKA ASYA bunlari reklam icin kulanip kendi ürün sitesine koysa satislari kesin kesin artar.

Bende ciddi ciddi almaya düsünüyorum yalnizcsa forumlarda tam kesinletiremedigim bir kac sorum var.

ben sürekli artici ile kulanacagim bu makineyi, 14 beygir ile ana yollarda uzun rampalarda cok mu agir kalirim? bildigin gibi agir vasitalar rampalarda 50 - 70 km/h arasi gidiyorlar bunlarin arasinda kaybolurmuyum?
    200 cc lik bir motorda özellikle sehir icinde cok sik vites deyistirmem gerekir, bu yüke balata, debriaj, debriaj teli sorunsuz dayaniyormu?
    all you need is love

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Asya Motor GÜÜÜÜÜÜÜÜM MMMM arkadaşlar,geçmiş olsun,iflasını açıkladı
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Motosikleti
    Alıntı harved adlı üyeden alıntı
    Asya Motor GÜÜÜÜÜÜÜÜMMMMM arkadaşlar,geçmiş olsun,iflasını açıkladı

umarim bu haber POOOOOOOOOOFFF cikar... bu bilginin kaynagi nerden dir? bizde okuyalim..
    all you need is love

Motosikleti
    ASYA AS200GY-2
    Ön çamurluk değişimi ve boya işi tamamlandı. İzleyin, kıyaslayın, görüşlerinizi yazın.

Bu eski ön çamurlukla (motorcular arasında yelken olarak tanınır):

Bu da yenisi ile, yandan:

Bunlarda farklı açılardan yeni çamurlukla:

Motosikleti
    selam BAYCODE, paylasimin icin sana tesekkür ederim. Gercekten öndeki deyisim motorun görüntüsünü cok deyistirmis. boya isi demissin... fakat neyi kast ettigini anlayamadim.
    Ön camurluk Ramsey denmi? kaca mal oldu, takmakta zorluk cektinmi?
    all you need is love

Motosikleti
    ASYA AS200GY-2
    Ön çamurluk Ramzey 200CC Kros'tan. Yeşil ve sarı renklerde bulabilirsin, boyatmak zorundasın. Fiyatı 30 YTL. Boya dahil bana maliyeti 35 YTL oldu.

Montajı sormuşsun, ilk iki vida yeri tam uyuyor (çamurluktaki delik yerleri aynı), ancak Ramzey'lerde arkada çift bizimkinde ise tek vida bağlantı noktası var. O nedenle çamurluğa bir delik açmak ve bir uzatma parçası atmak zorundasın.Aksi taktirde çamurluğun arkası motora değebilir. Bu uzatma parçası yaklaşık 3-3.5 cm boyunda ufak bir boru sadece. Plastik veya metal olabilir.

Bu yatırım bence:Minimum maliyet maksimum kazanç.

Motosikleti
    Alıntı Baycode adlı üyeden alıntı
    Bu yatırım bence:Minimum maliyet maksimum kazanç.

kesinlikle haklisin... fark müthis, sanki imal ederken, "yaw bu alet cok güzel oldu, ne yapsak da biraz cirkin dursa" diyip takmislar camurlugu.
    bdende bunlardan almak istedigimden sana bir sorum olucak:

sürekli artici ile kulaniyorum ben motorumu, sen hic bir arkadsinla uzun yolla ciktinmi? dik oturusundan dolayi rahatsiz oluyormusun? iki kisi ile uzun ve dik rampalarda otobüs, kamyon arasinda mi kaliyorsun, yada akip gidebiliyormusun? iki kisiyle rahat ettigin ve zorladigin vakit gördügün sürat nedir? cok sorumu sordum??
    all you need is love

muromen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya as200gy-2
    herkese selamlar,
    Ben aranıza yeni katıldım. Benimde artık bir as200 üm var.yaklaşık 2 hafta oldu alalı. şu ana kadar hiçbir problemi yok. Yaklaşık 450 km oldu ama viteslere alışamadım henüz. Boşa geçerken zorlanıyorum. Bu sizdede oluyormu bilmiyorum.
    Birde arkadaşlar bizim motorun başlığı ana sayfada hiç gözükmüyo. Bu motorun sahibi mi az yoksa bu siteyemi girmiyorla. Bizde diğer motorcu arkDAŞLAR GİBİ ÖRGÜTLENELİM HAFTA SONU GEZİLERE FELAN GİDERİZ SÜPER OLUR.
    Herkesten msj bekliyoum arkadaşlar herkes lütfen nereli olduğunu belirtsin?
    Birlik olursak sıkıntılarımızı kolayca aşarız. Birbirimizde haberdar olalım.
    :Umarım herkes böyle düşünür.Hepinize selamlar
    KAZASIZ SÜRÜŞLEEER

Motosikleti
    Alıntı muromen adlı üyeden alıntı
    herkese selamlar,
    Birde arkadaşlar bizim motorun başlığı ana sayfada hiç gözükmüyo. Bu motorun sahibi mi az yoksa bu siteyemi girmiyorla. KAZASIZ SÜRÜŞLEEER
    evet, bu motor ya fazla yayilmadi yada sürücüleri internete takilcaklarina motorlariyla dag, tas, bayir gezmeyi tercih ediyorlar
    all you need is love

Sevgili baycode,

Umarım içine sinmiştir güle güle kullan...

Motosikleti
    250 mct
    baycode gerçekten görüntüsü çok güzel olmuş. dün yine arkadaşlarla motorlara atladık ve gözne tarafında idik. yolda bi asyalı dikkatimi çekti ama sen misin değilmisin bilmiyorum. bu motor beni etkiliyor ama tereddütlerim var. bi ara buluşsak???

Alıntı benkaan adlı üyeden alıntı
    baycode gerçekten görüntüsü çok güzel olmuş. dün yine arkadaşlarla motorlara atladık ve gözne tarafında idik. yolda bi asyalı dikkatimi çekti ama sen misin değilmisin bilmiyorum. bu motor beni etkiliyor ama tereddütlerim var. bi ara buluşsak???
    Sevgili Benkan,

Bendim daha ehliyet için direksiyon sınavı beklememden dolayı TEM den yazlığa gidip geliyorum...

Nasıl çamurluk güzel olmuş değilmi? (tesadüfen aynı çamurluğu yapmışız da hocamla...)

Selamlar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555105 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler