Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    e sen motoru yaracağını söyledinmiki?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

öncelikle merhaba , bu 167 sayfayı teker teker okudum hiç üşenmedim asya gy 200 almak istiyorum sizce ne yapmalıyım ? uzun yol gidebilirmiş bu motor iyice araştırdım yakıtı da iyiymiş .
    tam benim kriterlerime uygun bir motor ,hafta içi okula gidip gelmek için kullanacağım hafta sonlarıda keyfi gezmelere uzun yol bir nevii süpermoto yapmak istiyorum ama alacağım motoru , ve aklımdaki motor Karakız . bana parça sorunu çıkartır mı acaba ? çok dağa bayıra çıkmayacağım ama elim hep motorun üzerinde olacak , Teşekkür ederim

İsmailFidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LIFAN 200GY
    arkaadaşlar bugün sıfır km lifan gy-6 aldım.asya zongshen in falan motorları lifanmış sanırım.ilk izlenimlerim motor güzel.ters amartisörlü bi motor.bu motordan kullanan varmı aramızda?

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı cemrecan00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba , bu 167 sayfayı teker teker okudum hiç üşenmedim asya gy 200 almak istiyorum sizce ne yapmalıyım ? uzun yol gidebilirmiş bu motor iyice araştırdım yakıtı da iyiymiş .
    tam benim kriterlerime uygun bir motor ,hafta içi okula gidip gelmek için kullanacağım hafta sonlarıda keyfi gezmelere uzun yol bir nevii süpermoto yapmak istiyorum ama alacağım motoru , ve aklımdaki motor Karakız . bana parça sorunu çıkartır mı acaba ? çok dağa bayıra çıkmayacağım ama elim hep motorun üzerinde olacak , Teşekkür ederim
    süpermoto yapma işi pahalı bir motosiklet parası daha harcarsın jant+lastiklere, uzun yol işi ben ayda 1-2 kere muğla-denizli gidip geliyordm bir sıkıntı yok sadece titreşimden dolayı yoruyor 2 saatten sonra , parçaları ucuz sorunda çıkarmıyor kolay kolay ama temizini bulmalısın.

Alıntı İsmailFidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaadaşlar bugün sıfır km lifan gy-6 aldım.asya zongshen in falan motorları lifanmış sanırım.ilk izlenimlerim motor güzel.ters amartisörlü bi motor.bu motordan kullanan varmı aramızda?
    lifan farklı bir firma zongshen farklı firma ikiside aynı motor blogunu kullanımıyor. Asya zonghsen motorunu kullanıyor
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Alıntı İsmailFidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldığın motor 200gy-6 serisi şuanki en son sürüm. Asyanın motoru gy-2 serisi. 2010 yılında falan gy-5 serileri vardı. oyüzden güzel motor aldın. 200 ve 250 cc gy serisi motorların çoğunu lifan üretiyor diyebiliriz. zhongsen artık 150cc ve 125 cc üretiyor genelde.
    ramzeyin efsane olan qm 200gy motoruda lifan üretimidir. güle güle kullan

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Asya As 200 GY TAY mı almak istiyorsunuz? Buyrun motosikletimin ilanının linki :http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3991626/detay/
    ANGARAJ

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    Alıntı uninvited adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorun ağzına s.çtık söylemesi ayıp olmasın . . Bir sürü yanlışımız var . Karter yağ kaçırıyor , ayaklık marşı geri sarmıyor , egzantrik zinciri tam ayarlanmamış ... vs . Amelilik yaptık anlıyacağız 3-4 gün boyunca :@ Verdim motoru motorcuya 150 lira falan baştan toplıcak .. Bakalım inşaAllah olur bu sefer . .
    bende dün debriyaj balatası değişimi için motoru yardım ayak marşının basınca geri gelmemesi normal çünkü orda ufak silindirik bir demir var şanzımanla ilgili aynı zamanda. o yayı o silindiriğin tam yerine denk getirip oturtup kapağı öyle kapatman gerekiyordu aslında biraz sıkıntılı bir iş onu oturtmayınca kapak kapanmıyordu uninvited sen nasıl kapattın kapağı helal olsun
    En Güzel Çamur Tekerlerimdeki Çamurdur.

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    @kadir zaten söylemiş karter yağ kaçırıyor diye

verdiği bilgiler için mehmetmumtaz'a binbir teşekkürler
    mehmetmumtaz bunu beğendi.

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    Mehmet Mümtaz,
    dökme demirden yapılmış bir parça kırılınca, kaynak yapılabilir mi? (diğer motorumda, yere düşürdüğüm için ayak fren basamağı kırıldı) Selamlar.

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı agarta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet Mümtaz,
    dökme demirden yapılmış bir parça kırılınca, kaynak yapılabilir mi? (diğer motorumda, yere düşürdüğüm için ayak fren basamağı kırıldı) Selamlar.
    bahsettiğin yerde kaynağın bir sakıncası yok.
    agarta bunu beğendi.

uninvited - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 200 gy
    Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dün debriyaj balatası değişimi için motoru yardım ayak marşının basınca geri gelmemesi normal çünkü orda ufak silindirik bir demir var şanzımanla ilgili aynı zamanda. o yayı o silindiriğin tam yerine denk getirip oturtup kapağı öyle kapatman gerekiyordu aslında biraz sıkıntılı bir iş onu oturtmayınca kapak kapanmıyordu uninvited sen nasıl kapattın kapağı helal olsun
    Kapatamadık ki zaten doğru düzgün .. Da motorcu hala yapmadı benim motorumu elinde iş varmış bir iki tane .. sinir olmaya başladım . .

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    motorcuların kronik hastalığıdır bu durum. dükkanının önünden geçersin lak lak yaparken görürsün ama elinde iş vardır hep. motorcunun keyfini beklersin...
    En Güzel Çamur Tekerlerimdeki Çamurdur.

Motosikleti
    asya 200 gy
    Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcuların kronik hastalığıdır bu durum. dükkanının önünden geçersin lak lak yaparken görürsün ama elinde iş vardır hep. motorcunun keyfini beklersin...
    Motoru satmaya karar verdim çıktığı zaman . . cbf 250 - twister ya da cbf 150 almayı düşünüyorum . .

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    arkadaşlar eğer aranızda motorunu dağtııp satmak isteyen varsa arka amartisör ön camurluk ve ön far hariç grenajlar koltuk benzin deposunu alabilirim birde amartisörde ki plastiklerde var tabi

ferdagulbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 asya gy 200
    [IMG]jpeg[/IMG]http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-asya-carbon-asya-gy-200-94285629/detay/#
    ferdagülbenli

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    arkadaşlar bu başlıktaki motorlardan sadece ramzeyi kullandım cross sürüşlerinde
    ve ramzey güç olarak yeterli seviyede geldi bana.bu aralar ramzey ilanlarını inceliyorum.
    diğer muadili motorlar cros için güçleri nasıldır,tepe çıkışları ve çok bozuk zeminlerde
    kullanacağım.yani kısacası ramzey olmaz sa hangi motor olabilir.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Motosikleti
    Bizim motorun arkasına römork takan var mı? Trafik tescilli yan sepetler oldoğunu duymuştum. Arka sepet adıyla da üreten satan var mıdır?

Motosikleti
    asya 200 gy
    ramzeyin motoru duyduguma gore daha dayanikliymis . Bizim motorlar sıkıştırmaya gelmiyor pek . Tabi ustadlar daha iyi bilir

Motosikleti
    Alıntı agarta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorun arkasına römork takan var mı? Trafik tescilli yan sepetler oldoğunu duymuştum. Arka sepet adıyla da üreten satan var mıdır?
    Römork olmuyor. Çünkü ruhsatta ''takılamaz'' diye belirtilmiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler