Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    Alıntı uninvited adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ki 140-143 km hıza çok rahat çıkıyordu lakin sonunda motoru elime aldım . Piston yamultmuş ve 500 tl masraf çıktı. 100 den sonra sakat bence bu motorlara .. :/
    geçmiş olsun kötü olmuş.ama haklısın 100 den sonra zaten motor titremeye ve bağırmaya başlıyor.uzun yolda 90-110 arası rahat gidiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    teşekürler arkadaslar alınıp super moto gbi bise olabilirmi mesela düşünüyorumda

Motosikleti
    zaten super moto.tarz olarak.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten super moto.tarz olarak.
    tam süpermoto olması için ön lastiğinde ufaltılması lazım hoş orjinal süpermotolarda 17" jant var arka ve önde bu motor şehir içi biçilmiş kaftan fakat uzun yolda ise anlık hızlanmalarda tehlike yarattığı için f650 aldım ben para olsa 2. motor olarak alıp tekrar tekrar üzerine binip kırbaçlayabilirim ama kübanın str250 si de çok güzel ve as200 gibi balansörlü olması beni cezbediyor ayrıca 250cc işte crf ye benzetmişler şaseyi falan. yeni çıktı sayılır o bi ucuzlasın hele
    ANGARAJ

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam süpermoto olması için ön lastiğinde ufaltılması lazım hoş orjinal süpermotolarda 17" jant var arka ve önde bu motor şehir içi biçilmiş kaftan fakat uzun yolda ise anlık hızlanmalarda tehlike yarattığı için f650 aldım ben para olsa 2. motor olarak alıp tekrar tekrar üzerine binip kırbaçlayabilirim ama kübanın str250 si de çok güzel ve as200 gibi balansörlü olması beni cezbediyor ayrıca 250cc işte crf ye benzetmişler şaseyi falan. yeni çıktı sayılır o bi ucuzlasın hele
    str250'yi geçen bizim otoparkta gördüm gerçekten güzel alet.Sahibi yeni almış daha 50 metre bile yapmamış ve çalıştıramıyordu bir türlü Aslında sorun motosiklette değildi havalar soğuk ve yeni motosiklet zorlasa çalışır ama şimdi naptı bilemiyorum.Bir ara bende mi alsam diye düşünmedim değil ama baktım güç olarakta çok bi farkları yok hem bu Çinli kezbana alışmışım devam edeyim dedim

Bu motosikletle kilometre saati bozulmadan önce kadranda rahat 140 görüyordum ama 140 değildi tabikide.Bizim motosikletler maksimum 110 yapar bence, arazi şanzımanlı sonuçta yüksek hız istemek hata olur.
    ANGARAJ

Motosikleti
    arkadaşlar yakın arkadaşım motorunu satıyor adana da.2011 model 6 binde,grenajlarda ufak tefek problemler var başka da bir sorunu yoktur.fiyat 3500.ilgilenen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir.

ERSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    ARKADAŞLAR ZİNCİR SİPARİŞİ VERİCEM BİZİM MAKİNANIN ZİNCİR ÖLÇÜLERİ NEDİR ACABA BİLEN VARSA YARDIMCI OALBİLİRMİ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ERSAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ZİNCİR SİPARİŞİ VERİCEM BİZİM MAKİNANIN ZİNCİR ÖLÇÜLERİ NEDİR ACABA BİLEN VARSA YARDIMCI OALBİLİRMİ? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    önceki sayfalarda vardı ama bakmak lazım haliyle sen normal bir zinci al ben öyle yapmıştım fazla olan baklaları çıkartmıştım..
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önceki sayfalarda vardı ama bakmak lazım haliyle sen normal bir zinci al ben öyle yapmıştım fazla olan baklaları çıkartmıştım..
    Teşekkürler Gaccal söylediğin masraflı olmazsa olabilir oringli zincir alıcam çünkü orjinali 17-18TL oringli max. 75TL civarı çünkü sitesindede yazmamışlar en iyisi geçmiş sayfaları kurcalamak lazım

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Teşekkürler Gaccal söylediğin masraflı olmazsa olabilir oringli zincir alıcam çünkü orjinali 17-18TL oringli max. 75TL civarı çünkü sitesindede yazmamışlar en iyisi geçmiş sayfaları kurcalamak lazım
    Ölçülerini bilsem bende o-ringli zincir bakacağım.Ersay eğer geçmiş sayfalarda bulursan buraya da yazar mısın?
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölçülerini bilsem bende o-ringli zincir bakacağım.Ersay eğer geçmiş sayfalarda bulursan buraya da yazar mısın?
    tabiki yazarım Soykan yarın bu işi netleştirip zinciri alıcam burada paylaşırım

Motosikleti
    BMW R1100GS
    tabiki yazarım Soykan yarın bu işi netleştirip zinciri alıcam burada paylaşırım
    Şimdiden çok teşekkürler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    ORJİNAL ZİNCİR 18TL ORİNGLİ SARI RENKTE OLAN ZİNCİR 50TL BEN ORİNGLİ ALDIM DİŞLİLERİDE DEĞİŞİYOR ÖN ARKA DİŞLİ HAVA FİLTRESİ VE ZİNCİRE 100TL VERDİM ARKADAŞLAR soykan paketin üzerine bakıp ölçülerinide biranönce yazacağım

Motosikleti
    BMW R1100GS
    ORJİNAL ZİNCİR 18TL ORİNGLİ SARI RENKTE OLAN ZİNCİR 50TL BEN ORİNGLİ ALDIM DİŞLİLERİDE DEĞİŞİYOR ÖN ARKA DİŞLİ HAVA FİLTRESİ VE ZİNCİRE 100TL VERDİM ARKADAŞLAR soykan paketin üzerine bakıp ölçülerinide biranönce yazacağım
    Çok teşekkürler bende yaza girmeden alayım böyle komple.100 lira fena değilmiş.
    ANGARAJ

Motosikleti
    YA KEŞKE YAKIN OLSAK BİRBİRİMİZE BİR ARAYA GELİR HALLEDERDİK BÜTÜN İŞLERİMİZİ SANIRIM ANKARADA TAY KULLANICISI DAHA FAZLA İZMİRDE PEK YOK VARSADA BEN HİÇ GÖRMÜYORUM UFAKTAN YAZA HAZIRLIK BAKIMLARINA BAŞLADIM BENDE YARIN EKSOZU SÖKÜCEK USTA BENDE ZIMPARALAYIP ISIYA DAYANIKLI EKSOZ BOYASIYLA BOYAMA İŞİNE GİRİŞİCEM

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    ersay arkadaşım ısıya dayanıklı boya konusunda aldıgın boyanın fiyatı, aldıgın yer ve kaç dereceye dayandıgı gibi bilgileri paylaşırsan sevinirim. benimde eksoz boya istiyor. bu boyanında astarı var mı yoksa direk atacakmısın.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ersay arkadaşım ısıya dayanıklı boya konusunda aldıgın boyanın fiyatı, aldıgın yer ve kaç dereceye dayandıgı gibi bilgileri paylaşırsan sevinirim. benimde eksoz boya istiyor. bu boyanında astarı var mı yoksa direk atacakmısın.
    Sanırsam bu iş görür gibi;

http://www.feyizoglu.com/Eksoz-Boyas...l_45816.html#0

---------- Post added at 03:22 ---------- Previous post was at 03:08 ----------

YA KEŞKE YAKIN OLSAK BİRBİRİMİZE BİR ARAYA GELİR HALLEDERDİK BÜTÜN İŞLERİMİZİ SANIRIM ANKARADA TAY KULLANICISI DAHA FAZLA İZMİRDE PEK YOK VARSADA BEN HİÇ GÖRMÜYORUM UFAKTAN YAZA HAZIRLIK BAKIMLARINA BAŞLADIM BENDE YARIN EKSOZU SÖKÜCEK USTA BENDE ZIMPARALAYIP ISIYA DAYANIKLI EKSOZ BOYASIYLA BOYAMA İŞİNE GİRİŞİCEM
    Yakın olsaydık hakikaten iyi olurdu.Ankara'da ben 200 gy-2 görüyorum ama tanıdık yok.Bende başlayacağım havalar düzelince bakımlara.Bakımlar için para biriktiriyorum
    ANGARAJ

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    link için teşekürler soykan. sık kullanılanlara ekledim. boya zamanı gelinceye kadar değişik arayışlara devam edeceğim. gereçi armudun sapı üzümün çöpü derken boyayamadık. yok 800 dereceye dayanıklısı varmış, yok falanca marka iyimiş derken hep ulaştıgımız boyaları almadık. şimdi paslı paslı geziyoruz. en azından kargo ile getirte bilirim. bu arada uygu8lamayı nasıl yapacaksınız. ben sizin için ve konuya meraklı arkadaşlar için kopyala yapıştır bir araştırma yaptım buyrun sofraya.

1. Ürün uygulanacak yüzeyde pas kalıntılarını temizleyiniz. Uygulanacak yüzey temiz, kuru ve yağdan arındırılmış olmalıdır. 2. Kaygan yüzeyleri hafifçe ovunuz.3. Ürünün temas etmemesi gereken yüzeyleri bantlayınız.4. Kullanımdan önce kutuyu 2 dakika sallayınız. Deneme amaçlı püskürtünüz.5. Yaklaşık 25 cm uzaklıktan yüzeye ince bir tabaka halinde birkaç kez püskürtün, aralarda kutuyu tekrar sallayın. - Hafif kuruma: 10 dakika. Dokunmaya karşı kuruma 1 saat6- Ürünün tamamen etkili hale gelebilmesi için 250 C üstü ısıya maruz kalması gereklidir. Yavaş ısıtınız.

bu arada işin inceliği ince atmakmış. gerekirse ikinci uygulama için ilk katın tamamen kurudugundan emin olunca yapın. tam kuruma sağlanmadan yapılan ikinci katlar boyada kalın tek kat varmış gibi davranır bilginize.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Rica ederim.

Ben de düşünüyorum boyamayı ve büyük ihtimal biraz zımparalayıp ardından temizledikten sorna boyayı vururum gibime geliyor.Çünkü ben paslanma sadece belli bir kısımda var.

Ama komple boyayacaksanız ince işçilik gerekiyor.2 kez motosikletimi boyamış biri olarak hatalardan yola çıkarak birkaç bilgi edindim.Aslında yamyamaha'nın söylediği şeyler.İlk vurulacağı zaman üstüne çok hafif bir katman atılmalı.Bu sayede akma engelleniyor biraz.İlk katı attıktan sonra 2. katı atmak için 1 gün beklemek yeterli oluyor.
    ANGARAJ

Motosikleti
    ARKADAŞLAR EKSOZ BOYASI:25tl 690 DERECEYE KADAR DAYANIKLI KOÇTAŞTAN ALDIM ÖNCE İLK KATI İNCE ATIP DAHA SONRA 2. KATI ATMAK GÜZEL OLUYO RENK SİYAH ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

BOYA 400 ML RAYKON-RAYMAX MARKA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler