Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı agarta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Kanuni Caracal 200'ün arka lastiği tube type 130/90/15. Ve bu lastik dişli.(Bizim motorunki gibi yaşvak değil)
    Bu lastiği bulmamda lütfen bana yardımcı olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

yaşvak : o yani.
    inbne gibi puşt gibi bişey yani
    yanlış hatırlamıyorsam onun üzerindeki lastik de shinko idi? kuralkanın sitesine baktım ön lastik var 150tl ama arka lastik yok caracal'ın...
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    Teşekkürler GaCCaLL

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Oooo bu topic ölmüş arkadaş.

Motosikleti
    ağlayanı yok bakma....
    ANGARAJ

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    daha helvasını yemedik, yani resmi olarak ölmedi. yaz gelsin hepsi dirilir zombi gibi.

Motosikleti
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha helvasını yemedik, yani resmi olarak ölmedi. yaz gelsin hepsi dirilir zombi gibi.
    Ya ben ne yapayım, yaz kış motor üzerinde günde 70 -80 km. mecburi yol. işyeri uzaklığı ve mecburiyet.... bir de tay 200'ümün buzda ıslakta kıç atmaları, savurmaları yok mu rüzgarda...bir atlatsam bu kışı, biraz para biriktirip kredi filan çekip dişli lastikli bir kross alacağım.tay 200 beni çoookkk mağdur etti.

Motosikleti
    Ya ben ne yapayım, yaz kış motor üzerinde günde 70 -80 km. mecburi yol. işyeri uzaklığı ve mecburiyet.... bir de tay 200'ümün buzda ıslakta kıç atmaları, savurmaları yok mu rüzgarda...bir atlatsam bu kışı, biraz para biriktirip kredi filan çekip dişli lastikli bir kross alacağım.tay 200 beni çoookkk mağdur etti.
    dostum senin kadar olmasa da bende ayda 1000km yapıyorum. bendeki tay değil kros cinsi ama sanma ki bizim savrulma kıç atma problemi yok. bizde-de var dişli lastik en çok karda işe yarıyor. onun dışında asfaltta çok avantaj salamıyor. kış lastiği almanı öneririm. hatta almadan almış bir arkadaşın motorunu dene. sonuçta ıslak zemin yada kış lastiğinden mucizede beklememek gerek.

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    adamdan bi kafa grenajının resmini istedik sesi soluğu kesildi

naparsınız çılgın moturcular dişli lastik iyidir tavsiye ederim ben kullanıyorum

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Sevgili sessiz sedasız AS 200 GY kullanıcıları nasılsınız?

Motosiketimi, bazılarınız hatırlar kırmızı-siyah şeklinde boyamıştım.Boyadığım renktende sıkıldım ve yeniden boyadım Birkaç sticker elcik felan derken birşeylere benzedi.

Buyrun resimler:

Arkadaşlar bir sorum olacak..Acaba aranızda farklı bir hava filtresi takan var mı? Bizimkilere hangi motosikletlerin hava filtresi uyuyor.
    ANGARAJ

Motosikleti
    fotolarda motorda çok hoş şöyle ktm havası var keratada.
    hava filtresi olarak ben hava kompresörlerin filtresinden kullanmaya başladım. sizinkilere de uyarsa tavsiye ederim. yuvarlak ama sağından solundan ( duruma göre alttan ve üsten ) biraz bastırınca elips oluyor cuk oturuyor.

Motosikleti
    Soykan67, motorun çok hoş olmuş. Ben de beyaz/lacivert boyayacağım.Sprey boya uygun olur mu?

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Soykan67, motorun çok hoş olmuş. Ben de beyaz/lacivert boyayacağım.Sprey boya uygun olur mu?
    Olur bende sprey boyayla boyadım zaten.Bir kere boyadımı devamı gelir benim gibi Plastik ya sıkıldıkça boya gitsin Ama ruhsatla ilgili bir problem olabilir.O yüzden ben siyahı çoğunlukta bırakmak zorunda kalıyorum hep.

Bu arada daha önce sprey boya ile bu tarz boyama yapmadıysan internette nasıl boyanır araştırmanı öneririm.Benim bazı yerlerde boya aktı.
    ANGARAJ

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    arkadaşlar bende yuan marka 150gy model cross motor var acaba sizdeki grenajlar koltuk ve benzin deposunu benim motora takabilirmiyim eğer olursa dediğim parçaların fiyatını bilen varmı istanbulda satan yerler nerede birde onu söylerseniz sevinirim
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende yuan marka 150gy model cross motor var acaba sizdeki grenajlar koltuk ve benzin deposunu benim motora takabilirmiyim eğer olursa dediğim parçaların fiyatını bilen varmı istanbulda satan yerler nerede birde onu söylerseniz sevinirim
    Uyar mı bilemem ama satılan yerleri Asya Motor'un sitesinde görebilirsin.Servisler sipariş üzerine getiriyor.
    ANGARAJ

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    asya teknik servisten halledebilirim o zaman sağol teşekkürler
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

ffllmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TAY-200
    selam arkadaşlar bugün asya motor sitesinde yeni motorlar yayınlanmış Major 250 diye model var göze hoş geliyor. Merak edenler için fabrikanın bayilere öenereceği satış fiyatı 6453 lira olucakmış bu model için . ayrıca yeni bir marka daha piyasaya sürmüş racing tarz roodwin 250 bunun fiyatı ise 9209 lira olucak ilgilenenlere....Neden bunları yazdım bende motor almayı düşünüyorum yani modelller çıksın diye bekledim biraz ancak sanırım bunlar biraz tuzlu. İstanbuldan Bayi ile görüştüm Tay-200 modeli 3600 lira taksitlisanırım onu tercih edicem ......

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

iLGİNÇ
    DAELİM ROODWİN MODELİNİ SİTEDEN KALDIRDILAR YARIM SAAT ÖNCE.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı ffllmm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bugün asya motor sitesinde yeni motorlar yayınlanmış Major 250 diye model var göze hoş geliyor. Merak edenler için fabrikanın bayilere öenereceği satış fiyatı 6453 lira olucakmış bu model için . ayrıca yeni bir marka daha piyasaya sürmüş racing tarz roodwin 250 bunun fiyatı ise 9209 lira olucak ilgilenenlere....Neden bunları yazdım bende motor almayı düşünüyorum yani modelller çıksın diye bekledim biraz ancak sanırım bunlar biraz tuzlu. İstanbuldan Bayi ile görüştüm Tay-200 modeli 3600 lira taksitlisanırım onu tercih edicem ......

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

iLGİNÇ
    DAELİM ROODWİN MODELİNİ SİTEDEN KALDIRDILAR YARIM SAAT ÖNCE.
    1-2 sene beklemek lazım.Asya bu ne yapacağı belli olmaz.Major 250'nin görüntüsü fena değil aslında ama o paraya değer mi bilmiyoruz.
    ANGARAJ

ffllmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TAY-200
    Ayrıca arkadaşlar bayiden aldığım bilgi Tay-200 modelin bir üst modeli çıkacağı bilgisini aldığını söyledi. Tay-200 den daha büyük olcağını cantlar fdelan daha büyük

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı ffllmm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca arkadaşlar bayiden aldığım bilgi Tay-200 modelin bir üst modeli çıkacağı bilgisini aldığını söyledi. Tay-200 den daha büyük olcağını cantlar fdelan daha büyük
    Tay'la alakası olmayan bir model çıkacak.400'lük bir enduro sanırsam.Adı da Pumarex enduro xy 400 gibi birşey.Yaptığı anlaşmalalarla yeni modeller geliyor ama bakalım kaliteli mi? Fiyatlar uygun mu?
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tay'la alakası olmayan bir model çıkacak.400'lük bir enduro sanırsam.Adı da Pumarex enduro xy 400 gibi birşey.Yaptığı anlaşmalalarla yeni modeller geliyor ama bakalım kaliteli mi? Fiyatlar uygun mu?
    incelediğim kadarıyla 33hp ve 366cc bi motosiklet o dediğiniz pumarex ve onun fiyatına 2.el bi f650gs alınabiliyor bunlar ne sattıklarının farkında değil galiba 9binliraya o motor? bilmiyorum, bilemedim...
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler