Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    devir saatin elektronikmi ? elektronik ise baglantıyı nerden aldın ?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir saatin elektronikmi ? elektronik ise baglantıyı nerden aldın ?
    hayır analog devirsaatim tek parça hız ve devir saati yamaha rx 115'in göstergesi gibi

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    tek parçaysa nasıl çalışıyor ? normalde bizim motorlarda divr saat mili yok ayriyetten içinede yapamassın o mzn elektronik yapmak zorunda kalırsın yada gösterge çalışmıyor ?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    tek parçaysa nasıl çalışıyor ? normalde bizim motorlarda divr saat mili yok ayriyetten içinede yapamassın o mzn elektronik yapmak zorunda kalırsın yada gösterge çalışmıyor ?
    şimdi söylediğin kadar teknik bilgiye sahip değilim zaferkarizma ama gerek hız göstergem gerek devir göstergem tıkır tıkır çalışıyor istersen sana bir video çekip yollayabilirm.şaşırdığın durumu ise en kısa zamanda ustama danışıp sana bildireceğim sanırım seninde bilemediğin bi durum var devir saati olayında.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Buradan bir arkadaş takmıştı elektronik.Sanırsam bujiye bağlanıyordu kablo hem devir bilgisini hem ısı bilgisini veriyordu.Satmayı düşünmesem motoru benimde takma planlarım vardı.

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    bnm yenı sorun cıktı motorda marş bazen basıyor bazen basmıyor.kontagı acıp kapamam gerekıyor.birde boştayken boş lambası yanmıyor lamba patlak değil neden olabilir.?

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    vites müşürüne bakmak lazım gerekirse değiştırmek lazım.
    marş motorunun tüm kaplolarını gözden geçir, gerekirse aküden başla vidası falan kontrol et sık. gecen benim ole oldu marş motorunun kablosu gevşemiş bazen alıyor bazen almıyordu. marş motorunun komurunu geğiştırmek üzere sökerken kablonun gevşediğini farkettim.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bazen 1. viteste motoru stop edip tekrar 1. viteste çalıştırmaya kalkınca marş basmıyordu.Kontağı açıp kapayınca basıyordu yada boşa alın.Birde bizim gidonun orda geçen kablolar bir süre sonra gidonun dönmesinden dolayı yıpranıyor.Onu orda tutan demir parçasından serbest bırakmanızı tavsiye ederim.Sıkışa sıkışa benim ordaki kablolar kısa devre yapmıştı.Çok ama çok afedersiniz şerefsiz ASYA, müşteri hizmetleri dahil suçu bana attı.Suçum motora yön vermekti.

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    s.a. arkadaşlar ben istanbul bayrampaşadan serdar.. beni hatırlayanlar olabilir bu forumda, geçen sene aldığım motorumu satıyorum, motorum 2011 model 2010 eylül trafiğe çıkışlı, 2013 eylüle kadar muayenesi var, kazası yok, bir defa yana devrilmesi var, (mahalledeki çocuklar sağolsun) bu yüzden de depo grenajının sol tarafında ufak bi kırık var, arka lastik pirelli route, 250 tl değerinde, ön lastik michelin pilot sporty, yol tutuş mükemmel, üzerinde 320 euro değerinde akrapovic egzos var, yağı sürekli motul kullandım, bilen bilir en iyisidir, repsolden bile önce gelir, motor 13500 civarında, tek sorun vites yayı, yani biz vitesi atarken basıp çektiğimiz vites ayağını ortaya getirmeye yarayan yay arızalı, ben yaklaşık 4 aydır böyle kullanıyorum, bi sorun oluşturmuyor, hatta vites bile yumuşadı, ama almak isteyen 120 tlye servisinde yaptırabilir, motorda alarm ve 6000k xenon far var, motora bayağı para harcadım, kendini her türlü farkettiriyor, satma sebebim de motor yükseltmek, hep hayalini kurduğum transalpi almam için bu motoru satmam yeterli artık, 3000 tl eksiğim kaldı, bu yüzden bu haliyle istediğim fiyat 3000 tldir, motoru görmek isteyen gelip bakabilir, ayrıca sahibinden.com'dan 62973878 ilan numarasından resimlerini de inceleyebilir, insafsızca olmadıkça pazarlık payı vardır, ilgilenen olursa numaram 05425228777, mesaj atanı ya da çağrı bırakanı arayabilirim, herkese saygılar sevgiler kazasız belasız sürüşler dilerim...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    serdar uzun zaman oldu görüşmeyeli sen nasılsın ne alemdesin??egzoz çok şekil olmuş bu arada fiyat gayet güzel..
    ANGARAJ

Motosikleti
    Asya As 200 GY-TAY
    çalışıyorum malum çocuk falan oldu ya kendimi işe verdim artık, akşamları da gece 12ye kadar ek işte çalışıyorum, nefes almaya fırsatım olmuyor desem yeridir borcu harcı bayağı toparladım çok şükür, motoru da değerinde satabilirsem iyi olacak inşallah, gerçi notere gitmeye bile vaktim yok ama bulucaz artık bi yolunu neyse şimdilik hoşçakal, kendine iyi bak...

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar herkese selamlar.
    bu hafta içi bitane tay sahibi oluyorum.
    motoru almamda ki amaç şehir içinde kullanmak. zaten büyük makinam var.
    şimdi ben bunu supermoto yapacam. bu spor plakalık ve yarasa arka tutamak demirini nerden bulabilirim. sahibinden de görmüştüm ama şimdi bulamıyorum?
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    arkadaşlar bildiğiniz gibi motorumu satışa çıkardım masrafsız temiz sapasağlam bir tay 200 sahibinden'e bir bakın derim ilan no : 63771293

teşekkürler herkese

Motosikleti
    arkadaşlar zincirimi ve dişlilerimi değiştirmek istiyorum zinciri oringli alıcam fakat dişli konusunda tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinrim.Teşekkürler

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhana arkadaşlar ben seyit konyalıyım yaşım 22 şimdiki motosikletim kanuni bs 125 affınıza sığınarak bir kaç soru sormak istiyorum diğer sayfalara baktım ama göremedim bu motoru tam bir enduro gibi kullanan abilerim var mı acaba bir de yan çanta takan varmı şayet ki alırsam dağ taş kamplı gezi yapmak istiyorum hep ver elini toroslar hesabı onun için yan çanta şart yada heybe stili soft çantalar var ondan koysak şu eksoz sıcağı ile çantayı yakar mı motor zonghsen aslında sağlamlığı ortada dağda taşta yarı yolda da bırakmaz inşallah çok soru sordum biliyorum cevaplayanlar için şimdiden teşekkürler . . .

Motosikleti
    Toprağım sanada merhaba bu motoru tam bir enduro gibi kullanan pek kiş yok burada topasan belki 3-5 kişi çıkar bunun sebebide lastiklerinin ve jantlarının orjinal ölçüsünün direk araziye girebilecek gibi olmaması.ha yan çanta soruna geleyim konya-ankara arası softcaselerden kullandım çanta egzoz koruma demirine sağlam bi şekilde yaslanarak geldi hiçbir problem olmadı.Şahsi fikrim sürekli arazi yapacaksan ramzey skygo ve diğerlerine bakmalısın hem lastik jant ebatları daha uygun hemde karburatörleri asyanınki gibi diyaframlı değil direk mekanik sorun çıkarması daha zor olur diye düşünmekteyim.
    ANGARAJ

sürekli arazi yapacağım da söylenemez yani şu tepenin üzerinde güzel bir ağaç varmış oraya kadar çıkayım olmaz bende stabilize yollarda kullanılabilir galiba zaten ben hep rotayı toroslara çevireceğim için hiç sıkıntı olmaz bütün yayla yolları neredeyse asfalt halde belki çok az stabilize yollar var benim kanuni bs 125 ile konya bozkırdan antalya gündoğmuşa indim rahat gittim stabilize olsada asyayla da daha rahat edeceğimi düşünmekteyim kanuni ile pek böyle uzun yol yapılmıyor birde enduro için tipi müsait olmadığında asya da karar kıldım bakalım ne olur soft çantayı yakmadığına da çok sevindim cevap verdiğiniz için teşekkürler
    bu arada böyle dağ gezisi yapayım bu yaz diyenler için gündoğmuştan bozkıra ya da bozkırdan gündoğmuşa oradan gökbelden kuş yuvası mevkiine geçmelerini öneririm

Motosikleti
    dediğin gibi kullanacaksen hiç kuşkusuz alabilirsin bu motoru neticede hard araziye girmeyeceksin ki seni fazlasıyla tatmin edecektir asya bu motorun yapılış amacı %70 asfalt %30 hafif arazi (tabi bu benim şahsi fikrim)
    ANGARAJ

teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgiler için
    bu arada gittiğim rotadan bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum motorcu kardeşler yararlansın belki canı çekip gitmek isteyen olur foto yüklemeyi bilmediğimden link atıyorum
    http://imageshack.us/photo/my-images/141/25904844.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/26/15207095.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/6/11928900.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/265/12300411.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/23/29891948.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/42/31309809.jpg/
    mayıs ayında bu şekil kar oluyor tavsiyem ağustosta giderseniz hiç üşümezsiniz gölün rakımı 2050 geçitlerin rakımı 2200 lere varıyor ve ömrünüzde 1 kere görmek isteyeceğiniz yerlerden biri bence

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Aman dikkat 0 alacaksan bile özenle al.Ben 0 aldım malın kötüsü bana denk geldi.Sorunları bitmek bilmiyor meredin.Satmaya çalışıyorum onuda beceremiyorum kaldı elimde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler