Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    çok tatlı olmus.güzel gözüküyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

BU ARADA BENIM SİGORTA ATTI VE YEDEK OLANDA ÇATLAMIŞ.BU SİGORTANIN İSMİ NE OLARAK GEÇİYOR?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    oh oh çok güzel olmuş kırmızı yakışmış ama sırf kırmızı olunca elçikler beyaz olunca ayrı ayrı motordan ödünç alınmış gibi kalmış. kırmızının üstüne beyaz şerit yada bir iki yazı rakam ayarlasan daha hoş olur gibime geliyor. benim fikrim kırmızıya beyaz bişiler ayarla arkaya doğru siyah yerlerede kırmızı şeritle bütünleştir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:53 ----------

sigotanın aynısı ile uğraşma. oto elektiriçiden araba gigortası al, birde onların yuvasından al kapaklıları falanda var. şimdiki sigorta yerin kes at. yeni sigorta yuvasını tak. böylece ihtiyaç duydugunda her yerde bulursun.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Evet haklısın biraz öyle durdu.Aslında elcikleri beyaza boyamam biraz hata oldu ama onuda görünürlük açısından yaptım.Dediğin gibi kırmızının üstüne siyah bir yazı, sayı veya herhangi birşey durumu kurtarabilir.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet haklısın biraz öyle durdu.Aslında elcikleri beyaza boyamam biraz hata oldu ama onuda görünürlük açısından yaptım.Dediğin gibi kırmızının üstüne siyah bir yazı, sayı veya herhangi birşey durumu kurtarabilir.
    şahsi kanaatim şu haliyle oynamaman ve birsürü Sticker İle motoru Donatman çok tatlı durur ;) ayrıca çok da dikkat çekici bi cruiserden farkın kalmaz dikkat çekme konusunda bilgin olsun.
    ANGARAJ

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh oh çok güzel olmuş kırmızı yakışmış ama sırf kırmızı olunca elçikler beyaz olunca ayrı ayrı motordan ödünç alınmış gibi kalmış. kırmızının üstüne beyaz şerit yada bir iki yazı rakam ayarlasan daha hoş olur gibime geliyor. benim fikrim kırmızıya beyaz bişiler ayarla arkaya doğru siyah yerlerede kırmızı şeritle bütünleştir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:53 ----------

sigotanın aynısı ile uğraşma. oto elektiriçiden araba gigortası al, birde onların yuvasından al kapaklıları falanda var. şimdiki sigorta yerin kes at. yeni sigorta yuvasını tak. böylece ihtiyaç duydugunda her yerde bulursun.
    teşekkürler mantıklı bir fikir.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsi kanaatim şu haliyle oynamaman ve birsürü Sticker İle motoru Donatman çok tatlı durur ;) ayrıca çok da dikkat çekici bi cruiserden farkın kalmaz dikkat çekme konusunda bilgin olsun.
    Sticker ile uğraşmakta ayrı bir dert Öyle dikkat çekip çekmemesi pek umrumda değil açıkcası ama stickerlar grenaj parça parça toplanmış gibi gözükmesini engeller

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    sitikırları reklamcılarda isteye görede yaptıra bilirsin 3m in fosforlu malzemesınde yapıldımı gecelerı vuran ışık görünürlüğü artırır.

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    soykan motordan anlarmsn yarın isin yoksa benim motora bi el atalm ufak tefek sıkıntıları var da
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soykan motordan anlarmsn yarın isin yoksa benim motora bi el atalm ufak tefek sıkıntıları var da
    Çok anlamamda ne gibi sıkıntıları var

Reklamcı bildiğim yer yok yoksa yaptıracağım ama bulamadım koskoca Ankara'da birtürlü.

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    yağı deişcek .. zincirden ses gelio bide onu halledicez
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Takımların varsa halledilmeyecek şey değil ama zincirin ya bollaşmış ya da yağsız kalmış.Seve seve yardım ederim.Nerede oturuyorsun

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    bahçeli metrosuna çok yakınım özelden cep ve adresi vereym

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Tamamdır adresi telefonu varsa facebook linkini yol yarın haberleşelim

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    MERHABA ARKADAŞLAR ARANIZA YENİ KATILIYORUM İZMİRDEYİM KOYU BİR AS200 KULLANICISIYIM(1SENEDİR) YAKIN OLANLAR OLACAK ARKADAŞLAR İLE GÖRÜŞMEK İSTERİM BENİM CANAVAR BAYA YORULDU BU SEZON PAZARTESİ YENİ TANIŞTIĞIM Bİ USTA MAKİNAYI KOMPLE AÇICAK AMA YÜREĞİM BUNA ELVERMİYO İZMİRDE BİLDİĞİNİZ UZMAN BİR AS200 USTASI VARSA ONADA GÖTÜREBİLİRM TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Hoşgeldiniz.Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motorunuz kaç km'de ?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Soykan Geçmiş olsun
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soykan Geçmiş olsun
    Dur ben anlamadım

Motosikleti
    şuan 7000km'de benim motor tabi benden önceki sahibinin motor sıfırlamasından sonra açıkçası bende bu yaz doğru düzgün bakım yapamadım neyse durum böyle sevgili soykan

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    soykan kardeşime burdan teşekkürlerimi tekrar sunuyorum.. saolsun beni kırmadı evime kadar geldi motorumla ilgilendi.. gerçek bir motorcu nasıldır örneğini gözlerimle görmüş oldum.. herhangi bi sıkıntın olunca bir tel kadar uzagındayım kardeşim..

birileride bi yerine kına yakar artık

Motosikleti
    yakın olsaydım bende katılmak isterdim sorun çözüldüyse ne mutlu sana darısı benim başıma artık :D kazasız belasız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler