Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı cbr 125'm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17.000 e gelmiş motorda hangi parçaların değişmesi gerek? Ona göre fiyatı kırabildiğim kadar kıracam.

Zincir,Lastik,Baskı balata benim aklıma gelenler. Başka ne vardır.

Ben sağlam pazarlıkla bu motoru 1.000 liraya alırım valla
    1000 liraya alabiliyorsan dakka durma komple motor yaptırsan zaten 400-500 lira tutar ha bu motora gelince bu ilanda uzun zamandır sahibinden de duruyor yapacağın masrafları kendin yazmıssın zaten Ha usta konusuna da gelince TSunam!ın dediği usta bana çok yakın ama adamı hiçmi hiç gözüm tutmadı açık konuşayım ankaradaki asyacıların uğrak mekanı cengiz usta var bende ona götürüyorum bi problem yaşamadım kendi adıma.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    ustama çamur atma uleynnnn
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    Tay 200 için öneriler:
    1) Jikle ile pratik çalıştırmayı iyi öğrenince, milletin gözü önünde ikide bir motoru marştan çalışmayan adam damgasından kurtulursunuz.
    2) Zincir germe işini ve yağlamayı kendiniz öğrenir ve yaparsanız, zırt pırt servisi motorcuyu boylamazsınız.
    3) Heveslisi çok olur, arkanıza artçı elemanlar dadanır, bacaklarıyetişmez binemezler, zart zurt etmesinler, gereksiz muhabbet olmasın diye, onları yüksekçe bir kaldırımdan bindirin.
    4) Hasetten, fesattan,erik koruk meselesinden, Çinli mi bu,filan deyip duranlara, motoru japon teknolojisinden, karbüratörü tayvandan deyin, bir daha sorup gıcıklık etmezler.
    5) Kaç basıyor, diyenlere, hepsini basıyor ama ben basmıyorum, deyin.

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    bugun kaza yaptım cok şükür bende fazla bişey yok.adamın yada benım hatam benımde hatam vardı adamında ama adam o kdr iyi niyetli bir adamdı ki gerçekten büyüleyici böyle insanlar hala var arakdaşlar.adam akşam üzeri çalıştıgım yerın telını bulmus nerden bulduysa aradı nasıl oldun varmı bişeyin kardeşim diye sordu.valla adama helal olsun.Allah razı olsun gerçekten adam çok iyi niyetli.he bu arada honda aktivayla yaptım kaza asyayla yapsaydım.adamı döverdim valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

Alıntı agarta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tay 200 için öneriler:
    1) Jikle ile pratik çalıştırmayı iyi öğrenince, milletin gözü önünde ikide bir motoru marştan çalışmayan adam damgasından kurtulursunuz.
    2) Zincir germe işini ve yağlamayı kendiniz öğrenir ve yaparsanız, zırt pırt servisi motorcuyu boylamazsınız.
    3) Heveslisi çok olur, arkanıza artçı elemanlar dadanır, bacaklarıyetişmez binemezler, zart zurt etmesinler, gereksiz muhabbet olmasın diye, onları yüksekçe bir kaldırımdan bindirin.
    4) Hasetten, fesattan,erik koruk meselesinden, Çinli mi bu,filan deyip duranlara, motoru japon teknolojisinden, karbüratörü tayvandan deyin, bir daha sorup gıcıklık etmezler.
    5) Kaç basıyor, diyenlere, hepsini basıyor ama ben basmıyorum, deyin.
    gerçekten bunların hepsi başıma geliyor özellikle çinlimi diyenler beni deli ediyor çinlimi diyenlere bende çinli değil afrikalı diorum dalga geçioum napiiim

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    ykayayol dostum geçmişler olsun. önemli birşeyin yoktur işallah. hastaneye falan gittin mi önemli bak.

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    hsataneye gitmedım.ya bacagımda sadece bi sıyrık var. abi yalcinkayayol@hotmail.com eklermısın.

Motosikleti
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ykayayol dostum geçmişler olsun. önemli birşeyin yoktur işallah. hastaneye falan gittin mi önemli bak.
    serdal hocam başka bi topicde yazmıssın senin ayaktaki problem var?
    ANGARAJ

Motosikleti
    evet yunus ustam. diz yağlamayı kesmiş, minükus olmuş. doktor içinden traş etti. nasıpse bugun öğleden sonra dikişleri aldıracam.

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yunus ustam. diz yağlamayı kesmiş, minükus olmuş. doktor içinden traş etti. nasıpse bugun öğleden sonra dikişleri aldıracam.
    abi sanada geçmiş olsun

Motosikleti
    megelli 250r
    Alıntı ykayayol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun kaza yaptım cok şükür bende fazla bişey yok.adamın yada benım hatam benımde hatam vardı adamında ama adam o kdr iyi niyetli bir adamdı ki gerçekten büyüleyici böyle insanlar hala var arakdaşlar.adam akşam üzeri çalıştıgım yerın telını bulmus nerden bulduysa aradı nasıl oldun varmı bişeyin kardeşim diye sordu.valla adama helal olsun.Allah razı olsun gerçekten adam çok iyi niyetli.he bu arada honda aktivayla yaptım kaza asyayla yapsaydım.adamı döverdim valla

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

gerçekten bunların hepsi başıma geliyor özellikle çinlimi diyenler beni deli ediyor çinlimi diyenlere bende çinli değil afrikalı diorum dalga geçioum napiiim
    dostum geçmiş olsun, bende kaza yapalı 20gün olacak neredeyse, motorun çizilen yerlerine carbon kaplıyorum, ayagımdaki dikişleer hala duruyor... zor bir durum, arabalar cok dikkatsiz

Motosikleti
    geçmiş olsun yahu. Anladığım kadarıyla motosiklet kazasından dolayı değil
    ANGARAJ

Motosikleti
    herkese teşekürler. motor kazasından değil çok zorlamışız zamanında. iş gereği hep sert zeminde hareket halinde olduğumuzdan oluyor böle şeyler.
    akif arkadaş sanada geçmiş olsun.
    aman havalar halan böle sıçak olunca biz motorcular ikikere dikkat etmek zorundayız.

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    Bugün Tay 200'üm, yabani bir beygir gibi can sıkıcı işler açtı başıma.
    (Oysa motoru serileştirmiş, iyice açmış, esnetmiştim.Şu an 2000 km.de.)
    Benzinlikteki çocuk,tazyikli suyla bir güzel yıkamış ben yokken.Yola çıkınca on km. sonra öksürür gibi yapıp tökezledi sendeledi vee stop etti.Dağın başı.Bujisine,bağlantılarına,her bir yerine baktım,bir türlü çalıştıramadım.
    20 km uzaktaki bir servisten 'pırpır' getirttim,attık doğru servise.
    Elektrik bağlantıları su yüzünden arıza yapıyor diye düşündük.Ama değil.Çünkü,dağ başında bir saat güneşin altıda zaten kurumuştu.
    Hata şuymuş: Fabrika çıkışı marş motoru elektronik ortam bağlantıları kablo içinden zayıf veya kopuk!
    Fabrikasyon hatası yani.
    Yoksa ben, DAĞIN BAŞINDA KALACAK ADAM DEĞİLİMDİR!
    Yuh fabrikasyona!

DAĞ NE KADAR YÜCE OLSA DA YOL ÜZERİNDEN AŞAR.

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    MOTORUM 1500 KM YE GELDİ AMA HALA ZİNCİR SESİNDEN KURTULABILMIS DEĞİLİM.ZİNCİRİN TEMAS ETTİĞİ ALT ŞASEYE KAUCUK SARDIK AMA SES BASKA YERDEN GELİYOR.SİNİR OLDUM İNSANIN MORALİNİ ÇOK BOZUYOR.

Motosikleti
    zincir çok gergin olmaması gerek. yakınında başka bir tay varsa kıyaslama yap bir yerlere bişi girmiş olmasın. ön dişli kapğını sokup baktınmı hiç belki oralara bişi sıkışmıştır.

Motosikleti
    ASYA-TAY-200
    valla abi pek anlamıyorum tamir işlerinden.servise söyledim 1000 bakımında nomal diyo anlamıyor.ön dişli kapağı neresi onu bile bilmıyorum

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    merhaba arkadaşlar.
    nasılsınız? motorunuzla uzun bir yola çıkmanızı tavsiye ederim işlerin düzene girmesini beklemeyin hiç düzene girmeyecektir.
    iş kafada biter

Motosikleti
    Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    nasılsınız? motorunuzla uzun bir yola çıkmanızı tavsiye ederim işlerin düzene girmesini beklemeyin hiç düzene girmeyecektir.
    iş kafada biter
    ??????????

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    bi öküz gibi canlıyım dostum Allah a şükür. elimden geldiğince sizlerle olmaya çalışıyorum. çok badireler atlattım anlatacak çok mevzu var sonraya saklıyorum

Motosikleti
    Alıntı ykayayol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla abi pek anlamıyorum tamir işlerinden.servise söyledim 1000 bakımında nomal diyo anlamıyor.ön dişli kapağı neresi onu bile bilmıyorum
    arka tekerin dönmesi için arka tekerde bir dişli var o arka dişli oluyor. birde onun takılı oldugu zincirin motorun hareketi verdiği daha küçük bir dişli var. oda ön dişli oluyor. onu tozdan pisten koruyan birde kapagı var.
    http://motosikletparca.com/sanziman/...za-kapagi.html burda başka markanın bir fotosu var. 8mm lokma ile rahat sökersin.

Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi öküz gibi canlıyım dostum Allah a şükür. elimden geldiğince sizlerle olmaya çalışıyorum. çok badireler atlattım anlatacak çok mevzu var sonraya saklıyorum
    canlı kadiri elbet ölü kadire tercih ederim. herşey gönlünce olsun.

uzun yol dedinde ben konya salihli arası git gel yaptım geçenlerde sen sağdın o zamanlar kafaya iyi geldi ama kabaya dokanıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler