Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Arkadaşlar bizim motoru alttaki videoda gördüğünüz gibi yapmak kaça patlar sizce? Egzoz ve sele hariç.Aslında sele de fena değil.Sanırsam Avrupa'da Zongshen bu renklerde satıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=oum7CyJKmIE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim motoru alttaki videoda gördüğünüz gibi yapmak kaça patlar sizce? Egzoz ve sele hariç.Aslında sele de fena değil.Sanırsam Avrupa'da Zongshen bu renklerde satıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=oum7CyJKmIE
    soykan bu videoyu önceden biri vermişti hatırlamıyorum kimdi lastikler prelli scorpion ve sırf lastikler 300 kağıt gibi bi rakam geri kalan arkadaş arka lastiği de değiştirmiş jantı yani geri kalan turuncu grenajlara gelince orda stılan orjinali öle ewet ama sende sticker veya boya ile işi kotarabilirsin çok bişi tutmaz ama sticker daha mantıklı sanki.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soykan bu videoyu önceden biri vermişti hatırlamıyorum kimdi lastikler prelli scorpion ve sırf lastikler 300 kağıt gibi bi rakam geri kalan arkadaş arka lastiği de değiştirmiş jantı yani geri kalan turuncu grenajlara gelince orda stılan orjinali öle ewet ama sende sticker veya boya ile işi kotarabilirsin çok bişi tutmaz ama sticker daha mantıklı sanki.
    aslında ilk fırsatta yani elime para geçince lastikleri değiştirmek istiyorum ön lastiği büyütmek istiyorum eğer motorsikletin dengesinde herhangi bir etki yapmazsa.Ön jantı değiştirmişmidir ki? Bir heves ettim geçer yakında sanırsam

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dende bugün motora devir saati takim diye heves ettim. Tam bir gün boyunca uğraştım ama motra devir saatini takamadım oda yetmez dibi yeni aldığım devir saatini bozdum :D

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dende bugün motora devir saati takim diye heves ettim. Tam bir gün boyunca uğraştım ama motra devir saatini takamadım oda yetmez dibi yeni aldığım devir saatini bozdum :D
    Boşver bak nasip olmamış

Komanchi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tay200
    Bende Kısmetse 10 gun sonra alıyorum tay200'umu sabırsızlıkla beklıyorum aldıgım ılk gun on camurlugu degıstrecem ve ayzılarını cıkaracagım sıcak suyla

Alıntı Komanchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Kısmetse 10 gun sonra alıyorum tay200'umu sabırsızlıkla beklıyorum aldıgım ılk gun on camurlugu degıstrecem ve ayzılarını cıkaracagım sıcak suyla
    Bende öyle yaptım aldığım gün Asya yazılarını söktüm ve Monster yapıştırdım

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bende öyle yaptım aldığım gün Asya yazılarını söktüm ve Monster yapıştırdım

hakikaten güzel durmuş.Yapıştırmaları nereden temin ettin? Genelde orda burda saçma yapıştırmalar var bu tarz bulamıyorum.

Komanchi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tay200
    Cok guzel olmus kardesim yapıstırmalar monster renk katmıs motora hayırlı olsun

Motosikleti
    stickerlar ebayda mevcut ama arkadaş buralardan temin ettiyse bizde beklemeden alalım..
    ANGARAJ

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    evet gayet güzel görünüyor aklımda başka bişey vardı aslında ama bu iyi =)

geçenlerde bi scooter gördüm ön grenajındaki far deliklerinin içine plastik ekleme yaparak (sanıyorum ki ısı ile eritilerek yapıştırılmış) çok hoş bir görünümü vardı farlar yuvarlak olmuş. bende kafa grenajına buna benzer bir modifiye düşünüyorum yada yeni bir kafa grenajı olabilir

bahsettiğim modifiye şu tarz birşeydi:
    http://img843.imageshack.us/i/moton.png

yada bmw f650 gs ninki gibi birşey de fena olmaz hani
    http://img708.imageshack.us/i/newsbm...0803previe.jpg

yada şöyle kızgın bir bakış

yada şöyle

örnekler çoğaltılabilir. siz ne diyosunuz bu konuda ahali

stickerlar ebayda mevcut ama arkadaş buralardan temin ettiyse bizde beklemeden alalım..
    İşe ilk başta yüksek çözünürlüklü resim bulmakla başladım Resmi bulduktan sonra Reklamcı bir arkadaşın yanına gittim Dijital Dış Cephe baskısı yaptıracam dedim resmi verdim yarım saat sonra mazemeler elimde idi makasla kesip yapıştırmak kaldı sağdece. İsteyen vars yarin iş yerimden yüksek çözünürlüklü resmi yüklerim buraya. Burdan indirip Bir reklamcıya götürürseniz iş tamamdır Bu arada int. kadarda pahalıya gelmiyor ben 120 cm * 60 cm büyüklüğünde yaptırdım BURDA üç arkadaş paylaştık adam başı 15 tl düştü.

Motosikleti
    İşe ilk başta yüksek çözünürlüklü resim bulmakla başladım Resmi bulduktan sonra Reklamcı bir arkadaşın yanına gittim Dijital Dış Cephe baskısı yaptıracam dedim resmi verdim yarım saat sonra mazemeler elimde idi makasla kesip yapıştırmak kaldı sağdece. İsteyen vars yarin iş yerimden yüksek çözünürlüklü resmi yüklerim buraya. Burdan indirip Bir reklamcıya götürürseniz iş tamamdır Bu arada int. kadarda pahalıya gelmiyor ben 120 cm * 60 cm büyüklüğünde yaptırdım BURDA üç arkadaş paylaştık adam başı 15 tl düştü.
    süper olmuş yarın resmi buraya at madem bende çıkartayım reklamcıda renklensin biraz alet..

kadir bu arada en alttaki fardan kullandım ve sıkıldım sattım bilgin olsun bi müddet sonra bi acaip geliyor adamın gözüne veya bana öyle geldi bilmiyorum
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    süper olmuş yarın resmi buraya at madem bende çıkartayım reklamcıda renklensin biraz alet..

kadir bu arada en alttaki fardan kullandım ve sıkıldım sattım bilgin olsun bi müddet sonra bi acaip geliyor adamın gözüne veya bana öyle geldi bilmiyorum
    O far güzel gözüküyor ama dediğin gibi bir süre sonra gözüne hoş gelmez insanın.Madem kopya merkezlerinde yapılıyor ben öyle yapayım o zaman yalandan uğraşmayayım aramakla.Yüksek çözünürlük gerek değilmi

Motosikleti
    as200 gy-TAY

öylede işte üstad, bu motorun tek beğenmediğim kısmı kafa grenajı o son iki resmi sonradan koydum aslında ilk iki resimdeki gibi bişey bulsam yada yaptırsam çok hoş olur gibi.

bu arada: nerden temin ettin ve kaça patladı

not: az önce benzim bitti ve yolda kaldım yedek depoya alıp (aşağı çevirip) çalıştırma uğraşlarım boşa çıktı bu meret yedek depoya niye geçmez içinde en az 1 litre benzin var görünüyor ama geçmedi... sizde de var mı böyle bir sıkıntı dostlar napıyım kendim halledebilirmiyim acaba depoyu söksem. ne zaman benzin bitse yolda kalıyorum

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öylede işte üstad, bu motorun tek beğenmediğim kısmı kafa grenajı o son iki resmi sonradan koydum aslında ilk iki resimdeki gibi bişey bulsam yada yaptırsam çok hoş olur gibi.

not: az önce benzim bitti ve yolda kaldım yedek depoya alıp (aşağı çevirip) çalıştırma uğraşlarım boşa çıktı bu meret yedek depoya niye geçmez içinde en az 1 litre benzin var görünüyor ama geçmedi... sizde de var mı böyle bir sıkıntı dostlar napıyım kendim halledebilirmiyim acaba depoyu söksem. ne zaman benzin bitse yolda kalıyorum
    Yedek depoya geçine motoru sola doğru salla belki benzini almıyor olaiblir ben genelde öyle yapıyorum.Benimde dikkatimi çekti rezervde iken benzinim bitti ama içinde hala benzin vardı.Sanırsam benzin musluğu biraz fazla uzun rezerv tarafının.Kesmek fayda edebilir.

yüksek çözünürlüklü resmi yükledim. 60 cm * 60 cm Reklemcılara Dijital dış cephe folyosu derseniz yaparlar.

https://rapidshare.com/files/4595493...60cm-folyo.jpg

Motosikleti
    yüksek çözünürlüklü resmi yükledim. 60 cm * 60 cm Reklemcılara Dijital dış cephe folyosu derseniz yaparlar.
    eyvallah yusuf bi ara reklamcılara çıkarttırırım bunu ;)

yanılmıyorsam bana ya 60 yada 70 tlye gelmişti tabi ebaydan almıştım kullandıktan sonra 80 liraya satmıştım galiba türkiyede 120-130 civarıydı sıfırı tabi
    ANGARAJ

Motosikleti
    as200 gy-TAY
    arkadaşlar öylesine bir baktım ki sahibinden.comda motoru satılığa çıkarmışım hiç haberim yok...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8207743/detay/

ayrıca ilanın detaylarına bir bakın :D çift silindirmiş benim motor meğer haberim yokmuş :D

Arkadaşlar size birşey soracam. Ben Motoruma Arazi Lastikleri almak istiyorum siz hiç araştırdınızmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler