Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cross için bakıyorsan diğer markalara bakmanı öneririm zira bizim motorun tekerleri daha çok asfalt ağırlıklı birde bir zaman sonra sıkılacaksın bu tekerlerle tırmanamamaktan sonra jant çemberi değiştir jant teli bul vs uğraşacaksın.ha yol yapıcam şehir içinde kullanıcam diyorsan al derim.
    Şuan Arazide Kullanamam zaten 3-4 ay sonra arazide biraz uğraşırım ozmana kadarda tekerlek ve jant çemberi alırım..sorun değil.. sadece arıza verme konusunda durumu nedir. veya sizce bu motor alana kadar başka cross motor alınabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    olurum tabi neden olmasın ama o yiba çarşısının ilerisindeki motorcu dediğin muhtemelen kazıkçı tayfun motor daha töbe billah gitmem o adama ordan da bişey almam 20 liralık konjektörü 45 liraya sattı ayak üstü üstelik fiyatının 20 lira olduğunu bildiğim halde almak zorunda kaldım mecburiyetten.ben servise götürmüyorum kendim yapıyorum eksiğini gediğini ama usta ismi verebilirim istersen.

hocam cross için bakıyorsan diğer markalara bakmanı öneririm zira bizim motorun tekerleri daha çok asfalt ağırlıklı birde bir zaman sonra sıkılacaksın bu tekerlerle tırmanamamaktan sonra jant çemberi değiştir jant teli bul vs uğraşacaksın.ha yol yapıcam şehir içinde kullanıcam diyorsan al derim.
    Kazıkçı mazıkçı ama işimiz ona kaldı sanırsam.Tay 200 ü bir orda bulabildim.Cevapların için çok teşekkür ederim.Umarım motoru alıp ileriki zamanda sorularımla darlarım

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazıkçı mazıkçı ama işimiz ona kaldı sanırsam.Tay 200 ü bir orda bulabildim.Cevapların için çok teşekkür ederim.Umarım motoru alıp ileriki zamanda sorularımla darlarım
    öveçlerdeki ali özlüyü aradın mı? aramadıysan numarasını verebilirim veya asyanın kendi sitesinde de vardır yyoksa bile motoru getirecektir kendisi
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    öveçlerdeki ali özlüyü aradın mı? aramadıysan numarasını verebilirim veya asyanın kendi sitesinde de vardır yyoksa bile motoru getirecektir kendisi
    araştırırken oraya da uğradım fakat sorduğumda yok dedim getirebilirmisiniz diye sorduğumda da olumsuz cevap aldım.Motoru alayım da artık baktım olmuyor servisi değiştiririm.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Ben artık Tay 200 sahibiyim bugün itibari ile Bu motorsiklet konusunda deneyimli arkadaşlardan azıcık yardım bekliyorum.Motorun huyunu suyunu biliyorsunuz ve bana verebileceğiniz tavsiyelerinize ihtiyacım var.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    Ben artık Tay 200 sahibiyim bugün itibari ile Bu motorsiklet konusunda deneyimli arkadaşlardan azıcık yardım bekliyorum.Motorun huyunu suyunu biliyorsunuz ve bana verebileceğiniz tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Teşekkürler yamyamaha.Arkadaşlar seleyi nasıl çıkaracağız yerinden bir türlü beceremedim.Birde motoru yıkarken nerelere basınçlı su tutmamalıyım.

Motosikleti
    ilk evvela sbu konuyu baştan sona okumanı tavsiye ederim çünki burda detaylıca incelendi bu motor ve eminim aklına takılan bütün soruların cevabınıda bulacaksındır kendince önemli olanlarını not al bi yere seleyide arka çamurluğun iç tarafındaki somunları çıkartarak sökeceksin bu ara olmadı bi gün buluşup bi yerde oturup detaylıca konuşadabiliriz veya pmden numaranı yolla bizim ankara mtde buluşma yaptığımız bi gün sanada haber vereyim orda oturup anlatırız
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    ilk evvela sbu konuyu baştan sona okumanı tavsiye ederim çünki burda detaylıca incelendi bu motor ve eminim aklına takılan bütün soruların cevabınıda bulacaksındır kendince önemli olanlarını not al bi yere seleyide arka çamurluğun iç tarafındaki somunları çıkartarak sökeceksin bu ara olmadı bi gün buluşup bi yerde oturup detaylıca konuşadabiliriz veya pmden numaranı yolla bizim ankara mtde buluşma yaptığımız bi gün sanada haber vereyim orda oturup anlatırız
    Gaccall tüm forumu okudum bayağı gözlerim ağrıdı ama bitti önemli bilgileri dediğin gibi not aldım ama bulamadığım yada gözmden kaçan bir kaç noktaydı.Son olarak asya stickerlarını sökmek istiyorum fakat tek parça halinde gelmiyorlar zorlayacak gibi kolay yoldan nasıl sökebilirim.

Motosikleti
    Gaccall tüm forumu okudum bayağı gözlerim ağrıdı ama bitti önemli bilgileri dediğin gibi not aldım ama bulamadığım yada gözmden kaçan bir kaç noktaydı.Son olarak asya stickerlarını sökmek istiyorum fakat tek parça halinde gelmiyorlar zorlayacak gibi kolay yoldan nasıl sökebilirim.
    sıcak suyla sökmeyi dene benimkilerin üstüne direk boya vurmuşlar pek göze çarpmıyo bende ellemedim öle duruyo
    ANGARAJ

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    hayırlı olsun soykan hocam Allah kaza bela vermesin. bende alalı 2 hafta oldu gaccal ın dediği gibi stickerları sökmeye gidecem birazdan suyun kaynamasını bekliyorum

Motosikleti
    BMW R1100GS
    teşekkür ederim Kadir Gaccall Ben sbh söktüm yazını görseydim keşke senin dediğin gibi yapardım ama ben herhangi bir kartla hafifçe bir tarafını kaldırdıktan sonra elimle çektim yavaşça geldiler.Ardından hemen bezle sildim iz kalmasın diye ama yanlardaki büyük asya yazısını söktüm fakat azıcık iz kaldı umarım gider onlarda.Seninki de hayırlı olsun.Kaskın asfalt görmesin.

Motosikleti
    alkollede çıkar o kalan izler tahminim ben saf alkol amıştım ulustan ne bulduysam siliyordum hele jantları felaket parlatıyor
    ANGARAJ

s.a herkese artık bende bir asya kullanıcısıyım.. plakayı bekliyorum...:D bişey sormak istiyorum.. bu asyalara ses için hangi egzoz markasını ve modelini önerirsiniz.. yoksa eklememi yapmak lazım.egzoza bide hava filtresi falan değiştirilirse rodajı etkilermi? etkilemezse hava filtresi için tavsiyeniz varmı

Motosikleti
    Alıntı derin ilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a herkese artık bende bir asya kullanıcısıyım.. plakayı bekliyorum...:D bişey sormak istiyorum.. bu asyalara ses için hangi egzoz markasını ve modelini önerirsiniz.. yoksa eklememi yapmak lazım.egzoza bide hava filtresi falan değiştirilirse rodajı etkilermi? etkilemezse hava filtresi için tavsiyeniz varmı
    valla ses için özel bir egzoz kullanmıyoruz ama varolan egzozun üstünde çeşitli modifikasyon yapanlar mevcut istersen sende yapabilirsin ayrıca hava filtresi içinde extradan bi çalışma yapanı görmedim ama illaki ben iyi bişiler alıcam diyorsan k&n lere bakabilirsin benim bile aklıma gelip araştırmadım açıkcası hatta hava filtresiz kullanan arkadaşlar da mevcut hava filtresi kullanmayan motorların sesi daha bi hoş daha bi güzel çıkıyo bilgin olsun.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    alkollede çıkar o kalan izler tahminim ben saf alkol amıştım ulustan ne bulduysam siliyordum hele jantları felaket parlatıyor
    işte bu iyiymiş kesin denemeli Alalı 3 gün oldu anca 30 km yapabildim akü de bir türlü dolamadı kick starla idare ediyoruz şimdilik plaka çıksın direk Gölbaşı taraflarına gideceğim.
    motorun hayırlı olsun.Allaz kaza bela vermesin.

Motosikleti
    işte bu iyiymiş kesin denemeli Alalı 3 gün oldu anca 30 km yapabildim akü de bir türlü dolamadı kick starla idare ediyoruz şimdilik plaka çıksın direk Gölbaşı taraflarına gideceğim.
    motorun hayırlı olsun.Allaz kaza bela vermesin.
    Valla ne yalan söleyim kickstart benim çok daha fazla hoşuma gidiyo marşdan motor 2 hafta beklese dahi 4. kickstarta bastığımda alıyo ha bu arada bu akşam buluşma var gibi olmazsa sende gel msni ekledim ama online görmedim seni hiç bilgin olsn.
    ANGARAJ

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı derin ilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayrılı olsun. benim resimlere bak o tarz bişey yaptırabilirsin baya iyi duruyo. arka sayfalara git bulursun

Bu arada son halini koymayı unutmuşum ben

DAHA BİTMEDİ DAHA KAFA BOYANCAK O ZAMAN GÖRÜN
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    aslında depo grenajını söküp de depoyu beyaza boyasan daha mı hoş olurmuş acaba? gidon çok kuş gibi durmuş aletin üstünde birde elcik koruma tamam gibi hadi hayırlı olsn tam masrafı yazacaktın bi ara buraya ama arada kaynadı sanki.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Valla ne yalan söleyim kickstart benim çok daha fazla hoşuma gidiyo marşdan motor 2 hafta beklese dahi 4. kickstarta bastığımda alıyo ha bu arada bu akşam buluşma var gibi olmazsa sende gel msni ekledim ama online görmedim seni hiç bilgin olsn.
    Davetin için teşekkürler.Gelmek isterim ama ruhsat ve plaka çıkmadı üstüne ehliyeti daha almadım emniyetten işimi şansa bırakmak istemiyorum.Bu arada haklısın kickstart daha bi zevkli.Size birşey sorabilirmiyim bugün biraz mahallemde kullandım.Yanlışlıkla bir kere bayırda olmak üzere 2-3 kez 2. viteste kalkış yaptım bilmeden ki aslında yapamadım bir zararı olurmu.Bununla bağlantısı varmı bilmiyorum ama motoru durdurdum 1 dakika sonra çalıştırdım rölanti devri çok yüksekti vites boştayken 1. e atınca hafif azalıyordu rölanti devri.Motormu açıldı rahat çalışıyor yoksa bir sorunmu var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler