Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkide gri Valla bi bakıcaz nasıl olucak. Zaten 2 saniyede boyanıyo falan o yüzden sprayle yapıcam, benim boya işçiliğim çok iyidir graffiticiyim eski spray nasıl kullanılır bilirim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:49 ----------

Nasıl olmuş photoshop? sizce yapılırmı bu? seleye bakın yan kısmı koyu lacivert yapılabilir sanki? görüşleri bekliyorumm
    kendin yapa biliyorsan cok güzel olacak. ama direk spreyle olacakmı bu iş astar martar gerekecek gibi. ama zaten anladıgın bir işmiş arada seni ziyarete geliriz bizde boyatırız sağımızı solumuzu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    yok ya ben de sprayle yaptım bişi olmuyo fotolar var zaten bakın söleyin işte nası olmuş grafitici falan da değilim ayrıca hatta bizim ev arkadaşı evin içinde boyadı bi kaç parçayı manyak ama sade beyaz daha hoş bence lacivert olursa o kadar güzel durmaz bence..

Birde lamba soran arkadaş yukarıda cevap yazmıştım ama okumadın galiba sade sinyal camı bulamazsın komple alman lazım.
    ANGARAJ

Kapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi Senda SM
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ya ben de sprayle yaptım bişi olmuyo fotolar var zaten bakın söleyin işte nası olmuş grafitici falan da değilim ayrıca hatta bizim ev arkadaşı evin içinde boyadı bi kaç parçayı manyak ama sade beyaz daha hoş bence lacivert olursa o kadar güzel durmaz bence..

Birde lamba soran arkadaş yukarıda cevap yazmıştım ama okumadın galiba sade sinyal camı bulamazsın komple alman lazım.
    Sirkeci'de parçalar satılıyormuş diye bir duyum almıştım. Ama tam nerede olduğunu bilmiyorum. Tamam Teşekkürler...
    Ölüme değil, ölene dek...
    Alıntılar;
    '4 teker bedenimi,iki teker ruhumu taşır'

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    Alıntı Kapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sirkeci'de parçalar satılıyormuş diye bir duyum almıştım. Ama tam nerede olduğunu bilmiyorum. Tamam Teşekkürler...
    sinyal lambasını yedek prca olarak düşünme şu model şu marka olarak değilde elektirik aksusuar olarak sağda solda bakman lazım hazır led lileri bilenek var piyasada. dört tanesine 15 ile 40 lıra arası bütçe ayırman gerekecek.

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    merhaba. kısa bi aradan sonra yine geldim. bu kez uykusuzluktan çünkü yarın gidip bu bebeği alıyorum kısmetse...

herkese iyi geceler...

Motosikleti
    hadi hayırlıs öleysee
    ANGARAJ

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Birkaç dakikaya motorun bi kısmının boyanmış halini yüklüyorum ilk mat beyaz asya 200gy ye şahit olucaksınız kalitesiz resimler ama idare edicez artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:01 ----------

Önce bi herşeyi söktük

Kullandığım boya; Çok profesyonel tavsiye ederim. Ama biraz çabuk bitiyo çamurluk ve kafa hariç 2 kutu zar zor yetti. Herşeye çift kat boya atıldı

Kurumasını beklerken

Taktık grenajları, daha çamurluk kafa hiçbiri boyalı değil yarına yapıp haftaya temiz kaliteli resimler koyarım umarım

Bu arada en son çalıştırırken kickstart komple parçaladı benim bacağı şuan sardım fena canım acıdı valla. Umarım beğenirsiniz daha bitmedi ama olsun
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    Geçmiş olsun ya senin bu ara başına gelmeyen kalmadı ha. valla güzel olmuş eline sağlık kanıma giriyorsun bak şimdi satmazsam bende beyaz mı yapsam ne
    ANGARAJ

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BEYAZ....
    çok asil ve şık duruyor...
    Bana BMW-F650'yi anımsattı.

Motosikleti
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEYAZ....
    çok asil ve şık duruyor...
    Bana BMW-F650'yi anımsattı.
    Bende çok benzettim, bi tamamı bitsin bakıcaz neye beziyecek. Bu arada güzel bi stopta yapıyorum ledler sarmadı pek

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ya senin bu ara başına gelmeyen kalmadı ha. valla güzel olmuş eline sağlık kanıma giriyorsun bak şimdi satmazsam bende beyaz mı yapsam ne
    Ben sezonda satmayı planlıyorum valla DRZ400 Sm olucak gibi ama hayırlısı, neyse bu akşam umuyorum bitmiş fotoğrafları siteye koymuş olurum Türkiyede tekim, Bozma
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

asya as 200 tay 'ın liste fiyatı 3.650 ye düştü ötv indirimi sayesinde. sıkı bi pazarlıkla 3400 500 lere alınır.

arthur4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    kefeeee süper bir iş çıkartmışsın ya! ellerine sağlık çok güzel olmuş. Ama bu şekilde trafiğe çıkmak için ruhsata işletmek gerekli değil mi? bildiğim kadarı ile masraflı ve uğraştıran bir işlemmiş?

arkadaşlar asya as 200 ümün lastiklerini trubellese çevirmek istiyorum. konya da kullanıyoruz malum düz bir de uzun yol için patlama sorunu olmasın istiyorum en azından tamiri kolay olur diye düşünüyorum. bir kaç motor parçacısına sordum olmaz dediler üstünde ki lastiklerde çok kaliteli ama patlarsa büyük sıkıntı çıkaracak gibi duruyor yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı muhammetyasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar asya as 200 ümün lastiklerini trubellese çevirmek istiyorum. konya da kullanıyoruz malum düz bir de uzun yol için patlama sorunu olmasın istiyorum en azından tamiri kolay olur diye düşünüyorum. bir kaç motor parçacısına sordum olmaz dediler üstünde ki lastiklerde çok kaliteli ama patlarsa büyük sıkıntı çıkaracak gibi duruyor yardımcı olursanız sevinirim.

Abi sen erenköyde oturuyorsun değilmi:D:D Geçen ay olması lazım heralde geçe gelmiştim size senin motoru sormuştum satılıkmı diye hatırladın mı ?.

0 almıştın heralde 4 bine şimdi motor 3650 ye satılıyor.

Motosikleti
    Egzantirik zincirimiz hangi motorla aynı acaba?

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    bende aldım arkadaşlar motoru bugün CANAVAR gibi maşşallah dünyanın en mutlu insanıyım şu anda:D

Motosikleti
    Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aldım arkadaşlar motoru bugün CANAVAR gibi maşşallah dünyanın en mutlu insanıyım şu anda:D
    hayırlı olsun benimde boya işi bitti şimdi takıp fotoğraflarını çekicem

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun benimde boya işi bitti şimdi takıp fotoğraflarını çekicem
    motor beyaz yapmsın am ruhsat sİyAh degiştirecenmi birde bu eksoz taktıyın parca nasıl bir ses veriyor bana bir tane alırMISIN nerden aldıysan daha nasıl birseydir ooo
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    Ruhsatla uğraşmıycam yeni boyattım dicem her seferinde sıkıntı olmaz tipimiz iyi polis çok yormuyo çok şükür. motorun şuan bi yağ yakma sorunu var yarın onarılcak ondan sonra video koyarım biraz topic şenlenir bende olmasam resim falan yok şu sayfaya valla

Motosikleti
    sen zaten piston segman değiştirmicekmiydin ne oldu?bide egzantrik zincirini neden orjinal aramayıpda uyumlu olanı soruyorsun orjinali ne kadar baktın mı?

edit:ben baktım 27 lira zincir :D
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler