Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435

Kuba Strike 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı giritli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (strike master) candir gerisi heyecan
    harika bir motor 2 sene kullandim simdi cok yakın bir arkadasıma sattım bana hergun dua ediyor.motorla aramda duygusal bir bağ olduğu içiç arada gidip bakıyorum hala ilk günkü gibi.
    zannedildiği kadar da çok yakmıyor.drift le kıyas bile yapılmaz hemen strike alın.
    2 sene hangi motoru kullansan aşık olursun Kızdan değerlidir motorumuz :D ben mondiale doğuştan karşıyım tüm modellerine Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Arkadaş haklı bu motoru gözün kapalı alacaksın tek bir problemine rastlamadım ben 150cc sınıfında kıyaslama yaparsan canavar gibi alet maddiyatıda gayet uygun kaltiesine göre. Tekeriniz düz bassın.

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş haklı bu motoru gözün kapalı alacaksın tek bir problemine rastlamadım ben 150cc sınıfında kıyaslama yaparsan canavar gibi alet maddiyatıda gayet uygun kaltiesine göre. Tekeriniz düz bassın.
    Gözün kapalı alınmaz Fiyatına göre kaliteli motor ama kullanıcısı çok değil çünkü Kuba'nın benzer modelleri çok biraz cc yükseltme işlemlerine gitmesi gerekiyor geçmiş yıllarda yaptı vergiler vs. derken geri çekti umarım tekrardan rakiplerine karşı yüksek cc model üretimleri yapacaktır.

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    selamınaleyküm kuba strike kullanan arkadaşlarım bende yakın zamanda bu makinadan almak üzereyim,alırken nelere dikkat etmeliyim en son honda titan vardı ondan gayet memnundum.bu motorda yazdığınız gibi iyi çıkar inşallah.2013 model 1800 bırakıyor,pazarlıksız.sizce alyımmı temiz makinaya benziyor.10.000 kilometrede.motorsuz kaldığıma değmez fiyat olarakta tatminkar parçaları pahalımı sizlere danışmak istedim hepinizin tekeri düz bassın kazasız belasız sürüşler dilerim.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı ilker_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamınaleyküm kuba strike kullanan arkadaşlarım bende yakın zamanda bu makinadan almak üzereyim,alırken nelere dikkat etmeliyim en son honda titan vardı ondan gayet memnundum.bu motorda yazdığınız gibi iyi çıkar inşallah.2013 model 1800 bırakıyor,pazarlıksız.sizce alyımmı temiz makinaya benziyor.10.000 kilometrede.motorsuz kaldığıma değmez fiyat olarakta tatminkar parçaları pahalımı sizlere danışmak istedim hepinizin tekeri düz bassın kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Parçalarını heryerde bulursun boldur kuba'nın hiç bir parçası da pahalı değildir. Servisinede bi götür baktır bi arızası var mı yoksa mu diye bi dönem kısada olsa kullandım fiyatına göre güzel bi motor ben 2.200'e satmıştım.

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    çok sağol verdiğin bilgiler için zaten benim iyi bir motorcu ustam var ona makinayı göstermeden almam ALLAHA emanet olun.

2016 Kuba strike 150 buldum

Merhaba arkadaşlar
    ilk motorumu almak üzereyim muhtemelen çin malı olacak 5500 gibi bir bütçem var ama altında kalırsam daha iyi olur aksesuarda lazım çünkü. araştırma yaparken bir bayide elinde kalmış ve strike 150 cc kalmış 4800 veririm dedi sizce mantıklı mı? yoksa başka bir model ve marka mı bakayım. ne dersiniz.

Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Kuba Strike 150 - Loading
    Herkese merhaba arkadaşlar. İstanbuldan 5600 KM 2016 model Strike 150 almayı planlıyorum 4000 TL ye. Motoru bu zamana kadar kullananlar tecrübelerini paylaşabilir mi?

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 25333435

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)