Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba Strike 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    giritli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba strike 150,honda cbf 150
    ben 38 dişliyi bu foruma izmirden yazan subaru3535 ten almıştım sağ olsun gönderdi. Ama dişliyi sök
    elinde git parçacılara fln belki orlardada bulurusun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Ah elimden öyle sökme takma işleri gelse yapıcamda olmuyo.Ayrıca bu motor icin alt sakal vs modifiye parçalar var mı ? Ve de önereceğiniz sade modifiyeler nedir

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Hiç mi strike kullanan kalmadı yav :\

IxaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Var kardeşim, ben R25 aldığım için bir kenarda duruyor. Modifiye kişiye özeldir ben sana şunu tak dersem benim zevkim olur. Dişli meselesine gelirsek, yola çıktığımda mümkün olduğu kadar yüksek süratli gidebilmeliyim diyorsan 38 dişli yap ama şu anki torku tamamen kaybedeceksin. Bu motosiklet biraz kırsal kesimler için tasarlanmış torku yüksek arka teker kalın ve dişli. Ben hemen lastikleri tubeless yapmıştım, 1 hafta sonra ön teker yanak attı bir ayakkabı parçaladım düşmeden çok zor durdum. Sonraları da sürekli havası inen lastiklerle baya mücadele ettim.

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Beyler subarudan dişli almayın.uyumlu dişli markası honda cgl125 36t 15-20 tlye alabilirsiniz.Gidipte 40 50 tl vermeyin.

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Motorum 25500km. Oldu,sulu akü 2 yıl sonra bitti, akü değişti
    12v 7a akü , 12v 9a kuru dik akü ile değişti.(85tl)burda önemli bir konu;sulu aküyü fazla kullanmayın değiştirin, ben bittiği halde motoru kullandım(iterek çalıştırdım)statörü yaktık(130tl işçilik dahil maloldu)
    Birde yağmurdan ve yıkamadan dolayı olabilir korna bozuldu, aküyü boşaltmaya başladı,tekli seger dit korna takıldı(25tl.akü şarjı işç. Dahil)
    sonuç olarak bitik veya bitmek üzere akü ile motoru kullanmayın arkadaşlar,
    daha çok masraf açabilir.

Alıntı meugur74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 25500km. Oldu,sulu akü 2 yıl sonra bitti, akü değişti
    12v 7a akü , 12v 9a kuru dik akü ile değişti.(85tl)burda önemli bir konu;sulu aküyü fazla kullanmayın değiştirin, ben bittiği halde motoru kullandım(iterek çalıştırdım)statörü yaktık(130tl işçilik dahil maloldu)
    Birde yağmurdan ve yıkamadan dolayı olabilir korna bozuldu, aküyü boşaltmaya başladı,tekli seger dit korna takıldı(25tl.akü şarjı işç. Dahil)
    sonuç olarak bitik veya bitmek üzere akü ile motoru kullanmayın arkadaşlar,
    daha çok masraf açabilir.
    Aküyü zamanında değiştirmessen benzeri hataları her zaman verir. Motosikletin üzerinde gelen akü kötü bi marka değil ama değiştirildiğin kaliteli bir akü almakta fayda var.

arkadaslar bu motor alinirmi butcem 3 milyar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

arkadaslar bu motoru koyde kullanicam sıkıntı verirmi acaba saglammi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

bide sifir 2016 model strike 150 mi yoksa 2014 model bajaj 15000 kmde 125 st mi

Motosikleti
    strike 150
    Kıymeti bilinmiyor belki ama,sağlam motordur;ben halen kullanıyorum 32500km.Oldu. üzerinde gelen lastikler zaten köy yollarına daha uygun, alfalta değil..

yani kardesim koyde kullanilirmi

Kıymeti bilinmiyor belki ama,sağlam motordur;ben halen kullanıyorum 32500km.Oldu. üzerinde gelen lastikler zaten köy yollarına daha uygun, alfalta değil..
    32500 km maşallah bu fiyatta olan motor için gayet iyi masraf çıkartıyor mu peki ?

Motosikleti
    strike 150
    Motor köy yollarında gayet güzel kullanılır,
    Bakımlarını aksatmadığın sürece bu motor sorun çıkarmaz.
    Bu km. Kadar motor açılmadı tamir görmedi,50.000km. kadar da rektefiye istemeyeceğini varsayıyorum..

Motor köy yollarında gayet güzel kullanılır,
    Bakımlarını aksatmadığın sürece bu motor sorun çıkarmaz.
    Bu km. Kadar motor açılmadı tamir görmedi,50.000km. kadar da rektefiye istemeyeceğini varsayıyorum..
    Pek tutulan bir model değil öyle biliyorum anlattığın kadar varsa bi incelemek lazım fiyatı da uygun olan bir model 35.000 km bu fiyatta bi motor için bence çok iyi kubanınm farkı diyelim

arkadaslar bir cinliye guven olurmu bilmiyorum zaten 2 ay kullancam oyuzden 2 el alcam 2 ay da bana sorun cikartirsa kotu iste sonucta cinli bi motor

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı uluhan1220 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bir cinliye guven olurmu bilmiyorum zaten 2 ay kullancam oyuzden 2 el alcam 2 ay da bana sorun cikartirsa kotu iste sonucta cinli bi motor
    sen baştan ön yargıların ile alırsan motoru sana her hareketi sorun olarak görünür. Bi kere şunu hesap et 2.el honda almak var birde 2.el kuba almak var arada fiyat farkı neyse kalite farkı da odur. sonucta çinli dediğin marka türkiye'de üretiliyor ve türkiye halkı tarafındna kullanılıyor gücümüz buna yetiyor motorumuzdan da gayet memnunuz.

abi senin motor bir ariza cikardimi strike 150 bide mh drift var 125 arasinda kaldim sizce hangisi

abi senin motor bir ariza cikardimi strike 150 bide mh drift var 125 arasinda kaldim sizce hangisi
    Arada 500 600 lira bi fiyat farkı var diye hatırlıyorum strike daha uygun fiyat olarka özellik olarak ta daha üstün mondialin parçarlı kuba'da biraz daha pahalı ama bence strike almayı düşün tabi genede karar senin.

abi çok yakıo diolar forumları okudum 3.4 diyor 125 mh drift bile 2.80 falan yakıo

abi çok yakıo diolar forumları okudum 3.4 diyor 125 mh drift bile 2.80 falan yakıo
    250CC motor 3.4 yakıyor 150cc nasıl o kadar yaksın :D Güldürmeyin insanı :D devirsiz kullansan bile o kadar yakmaz strike 150 Tekeriniz düz bassın.

giritli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba strike 150,honda cbf 150
    (strike master) candir gerisi heyecan
    harika bir motor 2 sene kullandim simdi cok yakın bir arkadasıma sattım bana hergun dua ediyor.motorla aramda duygusal bir bağ olduğu içiç arada gidip bakıyorum hala ilk günkü gibi.
    zannedildiği kadar da çok yakmıyor.drift le kıyas bile yapılmaz hemen strike alın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)