Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Apachi XZ250RM Cross ON/ Off road / Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    bende düşünüyordum ,
    bugun tekrar 0 motor alacak olsam gene max alırım (düşük fiyat ve uygun performans)
    ama gene rahat durmayıp acıcık oynama ile tadından yenmez hale getiririm
    hem saglık , hemde ekonomik olarak düzelince state 2 yada 3 (kaca geldiğimi sayamadım )modifikasyona girisecem
    bu sefer biraz daha sert ve üst düzey bişeyler düşünüyorum.
    ama bakalım akıldaki olay pratikte işleyecekmi, önce arastırıp görmem lazım
    Carbondioxid bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Peki kabul, okadar'da kısık gitmiyorum, lambalar'da çok BMW,MERCEDES,Bilimum apaçi style şahin türevleri, kaşınınca kaşıyorum(draga'mı başlasam ne etsem) bisonraki lambada klasik soruar...sorular..sorular.. kaçlık vs "illallah" o yüzden mümün mertebe pek çıkartmıyorum ancak işim olduğunda.
    cenkito bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bel fıtıgım azdıgından bir haftadır tabiri caizse sürünüyorum, sürekli yatıyorum

motoru sadece fizik tedaviye giderken kullanıyorum o da zorraki.

ama gecmişten bir resim atayımda gönlü hos olsun kardesimin

idare et, iyilesene kadar ancak bu kadar

http://imageshack.com/a/img541/2270/bscap0014b.jpg
    Gecmis olsun cem hocam.. fizik tedavinin o bitmek bilmez hareketleri insani ayar ediyor bilirim
    Benimde 5 omurum birden sakat goren doktorlar direk ameliyat muhabbeti yapiyor yok efendim sen nasil ayakta duzgun sekilde duruyorsun muhabbetleri donuyor.. alayi fıs alayı traş belimin agrimaya basladigi zamanlar agrisi gecene kadar dikkat edip sonrasinda 1 hafta 10 gun kadar aksamdan aksama ters mekik calisiyorum ve nerden baksan 2 ay ters bi hareket bile yapsam pek sikinti cekmiyorum. Tavsiye ederim
    cenkito ve Carbondioxid bunu beğendiler.

bende düşünüyordum ,
    bugun tekrar 0 motor alacak olsam gene max alırım (düşük fiyat ve uygun performans)
    ama gene rahat durmayıp acıcık oynama ile tadından yenmez hale getiririm
    hem saglık , hemde ekonomik olarak düzelince state 2 yada 3 (kaca geldiğimi sayamadım )modifikasyona girisecem
    bu sefer biraz daha sert ve üst düzey bişeyler düşünüyorum.
    ama bakalım akıldaki olay pratikte işleyecekmi, önce arastırıp görmem lazım
    Altin'dan girer üstün'den çıkar evelallah, cenkito senin modifay'lar kaça mal oldu cc yükseltme vs?
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    totalde işçilik hariç 500 civarı anca tuttu
    tas 50
    krank 120
    slndr 70
    üstkpk 140

+ ıvır zıvır
    Carbondioxid bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki kabul, okadar'da kısık gitmiyorum, lambalar'da çok BMW,MERCEDES,Bilimum apaçi style şahin türevleri, kaşınınca kaşıyorum(draga'mı başlasam ne etsem) bisonraki lambada klasik soruar...sorular..sorular.. kaçlık vs "illallah" o yüzden mümün mertebe pek çıkartmıyorum ancak işim olduğunda.
    O drag olayi sahane yaa nasil bir ivmelenmedir arkadaş ben isten firsat buldukca motoerun uzerinden inmiyorum gectigimiz p.tesi antakya da hamok un bulusmasi vardi iskenderun ekibi arabayla gideceklerini soyledikleri ve tatlisu motorcusuyuz itirafinda bulunduklari icin gitmekten vazgectim anteke adana mersin farketmez tatil gunu guzel hava yakalayayim yeterki is cikisinda bile maksat muhabbet deyip cikip iskenderuna gidiyorum meydan motor gorsun diye :p
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    yunusus bana özelden tlf unu yolla arayım seni

Yok her lambada olmasa'da gün içinde illa bi kaçı denk geliyor asfaltta veriyorum cevabı, tabii bi sonraki lambaya kadar ancak

Geçen ay komik bir olay geldi başıma, evvel'den gençler cg'ler ile, ağbüe kapışyonmu?,yarışahmı? vsvs tabii gaza gelmiyorum, uzatmayayım beni uzaktan bilenler genç takımı baktım yolda yanaşıp gaz tahriği, böğürtmeler, yarışakmı abü?

Gülüp geçiyorum tabii, seyir halinde gece vakti bir şayin'de eklendi böğür böğür gaz açmalar, önüme bakıp yolda seyr ediyorum birden sesleri kesildi;

Allah Allah dedim, arkaya bi baktım refüj'den aşıp uçuyorlar karşı şeride can havli ile , şayin'caaz geri vites açtığı müziği kısmış(kuyruğu kısmak gibi) meğer uygulama yapan polis'imiz sağolsun, sote yerden fırladılar tabii nafilee " laynn gel laynn ; plakaları aldınmı? yok komserim gece göremiyorum dedi yanındaki " düzen nizam intizam şart abi, yoksa "madmax" filminden beter olur ortalık buna eminim.

slm resim nasıl atılıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

ugraştım ama resim atmayı bulamadım sizler herhalde asfaltta kunlanıyorsunuz biz enduru yapıyoruz.dişli meselesıne gelince benim icin dişli süper ama asfaltta yürümez.orjinal dişliyi bulmak zor bi şey fark ettim 17 hp olanların dişlileri saymadım ama bizimkilerın yarısı kadar onu bi arastırsanız.olmassa farklı bı dışili alıp bunun göbegını kullancanız ben kubaya oyle yapmıştım

Alıntı sadece cros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm resim nasıl atılıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

ugraştım ama resim atmayı bulamadım sizler herhalde asfaltta kunlanıyorsunuz biz enduru yapıyoruz.dişli meselesıne gelince benim icin dişli süper ama asfaltta yürümez.orjinal dişliyi bulmak zor bi şey fark ettim 17 hp olanların dişlileri saymadım ama bizimkilerın yarısı kadar onu bi arastırsanız.olmassa farklı bı dışili alıp bunun göbegını kullancanız ben kubaya oyle yapmıştım
    Hızlı resim sitesi en sadesi, ve en iyisi(bence) oraya girip resim'i önce bilgisayarınıza, sonra hızlıresim sitesini açıp yükle deyip, bllgisayarınız'da bulunduğu konumun yolunu gsterip yüklemiş oluyorsunuz, sonra tamamlanınca size 2-3 seçenek halinde linkleri veriyor, o link lerden forumlar için olanını kopyalayıp bu forumda iken mesaj yazdığınız yere linki yapıştırıyorsunuz.

Birden fazla resim var ise, hem bu konu açık dursun, bir taraftan buraya mesajınızı girerken, diğer taraftan yeni resim yükleyip, linki aldığınız anda tekrar hızlırsmin ana sayfasına dönerek başka resim yükleyebilirsiniz.

Önemli olan linkleri almak(kopyalayıp, mesajınızına yapıştırmak)

Dişli konusu ilginç, hiç görmediğim için diğer versiyonu bilgim yok araştırayım, asfaltta malesef süpermoto takım olduğu halde büyük dişli yüzünden, asfalt kullanımı "azab"a dönüşüyor
    cenkito bunu beğendi.

17 hp le 27 hp arka gobek olculerını bılmıyoruyum ama tahmınımce uyması lazım zaten asfaltta bu sekılde kunlanırsanız makınayı yırsınız kanımca .makına cok guclu kompresor cok kuvvetlı ufak dıslıyle 150 160 gorur cok rahat ben kubayla tam hatırlamıyorum dıslıyı ama 42 olması lazım 140 gordum.apachı cınlıler arasında tek benım makına su anda yarık vazıyette pıstonuna baktım ıcındekı parcalara baktım gercekten cok kalıtelı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

bır ıkı ıp ucuda ben vereyım benım basıma geldı sızın gelmesın arkadas almıs moturu benden habersız .yan kartel makınanın altı komple degısıyor su anda kısmetse parcalar bugun geldı yarın toplancak.marsa basarken aklınızda olsun kısa basın.uzun mars kullamayın.nedenmı kompırasor cok kuvvvetlı oldugu ıcın marsa uzun sure basınca makına calısırda sız basmaya devam edersenız mars rublesı terse dondugu ıcın mars dıslısını kıramıyor ustekı ıkı ufak dıslıyı kıramıyor dıslının bahlı bulundugu kovanı kırıyor buda kısacası 3 dıslı bıde yan kartel kapagı demek.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

pc bılgım fazla yok o yuzden resım yuklemeyı beceremedım kısacası

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/01/24/os7E6.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

cenkito, Carbondioxid, yunusus ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

17 hp le 27 hp arka gobek olculerını bılmıyoruyum ama tahmınımce uyması lazım zaten asfaltta bu sekılde kunlanırsanız makınayı yırsınız kanımca .makına cok guclu kompresor cok kuvvetlı ufak dıslıyle 150 160 gorur cok rahat ben kubayla tam hatırlamıyorum dıslıyı ama 42 olması lazım 140 gordum.apachı cınlıler arasında tek benım makına su anda yarık vazıyette pıstonuna baktım ıcındekı parcalara baktım gercekten cok kalıtelı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

bır ıkı ıp ucuda ben vereyım benım basıma geldı sızın gelmesın arkadas almıs moturu benden habersız .yan kartel makınanın altı komple degısıyor su anda kısmetse parcalar bugun geldı yarın toplancak.marsa basarken aklınızda olsun kısa basın.uzun mars kullamayın.nedenmı kompırasor cok kuvvvetlı oldugu ıcın marsa uzun sure basınca makına calısırda sız basmaya devam edersenız mars rublesı terse dondugu ıcın mars dıslısını kıramıyor ustekı ıkı ufak dıslıyı kıramıyor dıslının bahlı bulundugu kovanı kırıyor buda kısacası 3 dıslı bıde yan kartel kapagı demek.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

pc bılgım fazla yok o yuzden resım yuklemeyı beceremedım kısacası

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/01/24/os7E6.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/24/os7E6.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/24/jNIqX.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/image...1/24/chYVF.jpg

Eline sağlık marş basma işi biraz kaçırıyorum arada sırada iyi oldu yazdığın, bu arada plastik grenajlar nasıl?, yumuşak ve düşmeleri absorbe edebiliyormu?, yoksa kırılıyor değişmekmi gerekiyor?

sıkıntı yok şimdiye kadar cok düştüm masallah kırılan olmadı esnek.bu motorlarda devir kesicide varmış onuda ögrendim istersen onu zamanını yükselte biliyorsun nasıl diye sorarsan sormadım bende iyi bişey.parca sorunu yok ışıldar motordan ıstedıgın herşeyi kargoyla isteyebılıyorsun benım kırılan parca 7 günde geldıyse herşey gelir.bizim motorsporları kulubümüz var fesde arama yerine gemlik doga ve motor sporları yaz orda vıdeo ve resimler var.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Walla disli isini yaptim yapacam carbon hocam gelismelerden en kisa zamanda haberdar edecegim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Frene guvenemedim 151 dedi biraktim gazi e5 e cikacagim birazdan su freni ayarlayayimda

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

eeeep motor 160i goruyor
    1. Vites 35
    2. Vites 70
    3. Vites 100
    4. Vites 130
    5. Vites 160

: ))))
    cenkito, Carbondioxid ve sadece cros bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    eline saglık yunus

birde fotografı daha buyuk olçü atma sansın varsa daha iyi olur ayrıntı gözükmüyor

sıkıntı yok şimdiye kadar cok düştüm masallah kırılan olmadı esnek.bu motorlarda devir kesicide varmış onuda ögrendim istersen onu zamanını yükselte biliyorsun nasıl diye sorarsan sormadım bende iyi bişey.parca sorunu yok ışıldar motordan ıstedıgın herşeyi kargoyla isteyebılıyorsun benım kırılan parca 7 günde geldıyse herşey gelir.bizim motorsporları kulubümüz var fesde arama yerine gemlik doga ve motor sporları yaz orda vıdeo ve resimler var.
    Şimdiye değin motor bloğu ile ilgili sıkıntı yaşamadım çok şükürki, ancak yanan sinyal ampülleri ellerinde yok idi, uydurma led ile hall ettik.

Plastikler esnek ise güzel el ile kontrol ettiimde çok esnek olmadıklarını his ettim, bide onroad versiyonda arka kuyruk boyunca içte, metal iskelet uzantısı mevcut, yani kuyruk üstüne düşmek demek sanırım şaseye darbe demek olur, o yüzden ben temkinli olayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla disli isini yaptim yapacam carbon hocam gelismelerden en kisa zamanda haberdar edecegim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

Frene guvenemedim 151 dedi biraktim gazi e5 e cikacagim birazdan su freni ayarlayayimda

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

http://i.hizliresim.com/Kr8rg7.jpgeeeep motor 160i goruyor
    1. Vites 35
    2. Vites 70
    3. Vites 100
    4. Vites 130
    5. Vites 160

: ))))
    Eline sağlık yunusus, peki tork ne alemde?, bayacak kadar düşme olmuyor ise güzel, kullandığın planet dişlisimi? kaçlık?

Aman dikkat malum yerden yüksekçe, gerçi dengeli gidiyor ama yinede 130 üzeri beni huzursuz ediyor.

13-43 oldu ise ucuz yollu WR250 muadili görsün alem

Aklıma 38 diş uydurup 200'ü bulmak geldi

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    honda crf 250 L ler de de arka kuyruk yana yatmalı kazalarda zayıf kalıyor

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    eline saglık yunus

birde fotografı daha buyuk olçü atma sansın varsa daha iyi olur ayrıntı gözükmüyor
    Yarin gun icinde cekeyim flashli cekimlerde cok net olmuyor ayrintida. Motorun uzerine attim disliyi 41 dis ama dis yuvalarindan sabitlemedim, disli alasimli uzerine kaynak atmak pek aklima yatmadi bu yuzden kaynak torna islemlerine girmektense kafama gore bi cozumleme getirdim olaya gayette oldu simdilik
    abi 41 in altina kesinlikle inmemek gerek 5. Viteste 145 den sonrasini bile yavas yavas topluyor ama nasil deli gibi oldu makina gormen gerek sanki 1. Vites iptal edilip 6. Vites atilmis gibi makinaya yarin hava cok kotu olmazsa antakya tarafina gecmeyi dusunuyorum reyhanli cataginda bulusalim istersen

Düşük viteslerde, yani 1-2 de drag vari atiklik yok olmuştur muhtemelen, yakıta ve motor ömrüne katkı sağlar umarım, yarın için söz veremiyorum önceden programlanmış, bazı ziyaretlerim olacak, ancak haftaya ben balığa çıkacam ya nasip deyip.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Havada yagmaya basladi bakalim yarin nasil olacak.. atiklik konusunda bi kayip soz konusu degil vites araliklari tam istedigim kivama geldi bigun denk gelip kullandirmam lazim buyuk ihtimal begeneceksindir su halini

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)